Peršokti prie turinio


2.0 hdi bendros problemos


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 4210

#21 turbozyzelis

turbozyzelis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 12
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:peugeot405

Parašyta 2006 lapkričio 06 - 17:54

Mano nuomone kaltas kondensatas,pernai panasiu problemu turejau ir as,viskas baigesi kai paklauses seno zmogaus padariau kaip prie rusu darydavo 10 ltr.salerkos 1ltr. benzo ir gerai pavazinet.sake ir purkstukai issivalys nuopridegimu ir parafinu ir kondensatas dings.Padejo.O siaip klausimelis gal tik nedideliais atstumais vazinejat butent del to susidaro kondensatas.
  • 0
405 SRDturbo "89

#22 Svečias_strokaz_*

Svečias_strokaz_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 06 - 18:05

diena pries neuzkurima nuvaziavau ~200km, dar diena pries tai ~250km. Del kondensato man irgi vyresnis zmogus sake ;) bet nerizikuosiu benzo pilt, geriau servise paziures
  • 0

#23 druge

druge
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 641
  • Vieta:Pasvalio raj
  • Automobilis:P206 - melyyyynas debeselis (dar vaziuoja!); P307 - seimyninis...

Parašyta 2006 lapkričio 06 - 19:13

padariau kaip prie rusu darydavo 10 ltr.salerkos 1ltr. benzo ir gerai pavazinet. sake ir purkstukai issivalys nuopridegimu ir parafinu ir kondensatas dings. Padejo.

Kazi ka apie tai mano tie, kurie nusimano... Darka?
  • 0

Nuotrauka
[color=#0000FF;]P206[/color] + [color=#808080;]P307[/color], [color=#000000;]Vilnius[/color]


#24 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2006 lapkričio 06 - 20:40

Kazi ka apie tai mano tie, kurie nusimano... Darka?

Tikrai ne tie salciai, kad del kuro butu problemos...nebent tavo degaline sugriesyjo <_< Teoriskai, tokiu problemu neturetu kilti iki -25C. Veliau jau galima butu galvoti apie zibala...benzino galima, taciau nepiktnaudziaujant. Taip kad cia slieku ne neieskok (nebent....ziureti sakini prasidedanti zodziu "nebent" ;] ).
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#25 druge

druge
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 641
  • Vieta:Pasvalio raj
  • Automobilis:P206 - melyyyynas debeselis (dar vaziuoja!); P307 - seimyninis...

Parašyta 2006 lapkričio 06 - 20:47

Supratau. Skias... bandysim registrintis i CP...
  • 0

Nuotrauka
[color=#0000FF;]P206[/color] + [color=#808080;]P307[/color], [color=#000000;]Vilnius[/color]


#26 Svečias_adera_*

Svečias_adera_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 07 - 07:53

tai va chebryte, visdelto kaltas buvo akumuliatorius. Matyt buvo pasilpes, kiek kuro buvo ta sudegino, o kito nebeuzpumpavo. Pakroviau mazumele, ir vel kaip bitute. Tik va tas zenkliukas dega, kur apie ismetima informuoja. tai gali buti kad ir kondensatas kazkoks susikaupes.
  • 0

#27 vaidas_v

vaidas_v
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 166
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Citrina C8

Parašyta 2006 lapkričio 07 - 12:01

del pakaitinimo zvakiu: uzgesus pakaitinimo zvakes lemputei zvake pilnai ikaista tik po 10-15 sek, jei muzonas neijungtas galima girdeti caktelejima. O jei netolygaus dirbimo kol saltas pas mane irgi tas pats 2.1 TDI
  • 0
keturinolsestas 2.1 TD ex
C aštuntas 2.2 HDI
Vakar mečiau gerti, šiandien supratau, kad netoli numečiau....

www.metalocentras.lt[COLOR=blue]

#28 Svečias_kjp_*

Svečias_kjp_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 07 - 12:31

Nu pas mane biskiuka kitokia patirtis :) Zvakes prie minuso gero pusei sekundes pasildydavo. Zulint tekdavo kokius 9-12 starterio prasukimu kol pagaudavo. Trukciojimu nebuvo. Pakeiciau akumuliatoriu ir viskas kaip ledas. Kitas variantas buvo kad kaip debilas patikejau kuro rodykle ir padusau (pirma karta) tai uzhsidege ta variklio lempute. Ekraniukas nerodo tai nzn ka jis butu pasakes bet uzhsipyles kuro nukeliau akumo minusini klema 30 sekundzhiu ir viskas vel ok. Priesh valanda vel padusau nuo kuro trukumo (savaitgali bake meskeriojau tai jauciu busiu bishki dachika pazheides). Vel variklio lempute uzhsidege nes prisirijo kondensato jauchiu. Po darbo akumo klema bandysiu nuiminet. Beje Peugeot`o konstruktoriai genialus... :) permatomas kuro slangutes sudejo tai matosi jei burbuliuku yra.
  • 0

#29 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2006 lapkričio 07 - 12:44

del pakaitinimo zvakiu: uzgesus pakaitinimo zvakes lemputei zvake pilnai ikaista tik po 10-15 sek, jei muzonas neijungtas galima girdeti caktelejima. O jei netolygaus dirbimo kol saltas pas mane irgi tas pats 2.1 TDI

Nu nevisai taip su tom žvakėm. Šiaip jos pilnai įkaista per pora sekundžių, bet kai lemputė užgęsta, dar žvakės kurį laiką kaitina, o va tas caktelėjimas ir reiškia, kad rėlė jau atjungė žvakes ;)
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#30 Svečias_strokaz_*

Svečias_strokaz_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 07 - 13:20

Nu nevisai taip su tom žvakėm. Šiaip jos pilnai įkaista per pora sekundžių, bet kai lemputė užgęsta, dar žvakės kurį laiką kaitina, o va tas caktelėjimas ir reiškia, kad rėlė jau atjungė žvakes  ;)

del to caktelejimo tai zinau, turbut visose dyzelinese masinose pakaitinimo zvakes taip pat dirba. Dabar norejau paklausti del CP nuolaidu pezo klubo nariams. Ar reikia tureti kortele ar uztenka lipduko? O gal uzteks kad pasakysiu jog sitas forumas man juos rekomendavo ? :rolleyes:
  • 0

#31 druge

druge
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 641
  • Vieta:Pasvalio raj
  • Automobilis:P206 - melyyyynas debeselis (dar vaziuoja!); P307 - seimyninis...

Parašyta 2006 lapkričio 14 - 16:09

Buvau CP. Zvakes - geros. Teko lyst giliau. Reguliavo voztuvus. Profilaktiskai pasikeiciau kuro filtra ir tepalus. Nu, daba lauksim salciu ir ziuresim kas bus...
  • 0

Nuotrauka
[color=#0000FF;]P206[/color] + [color=#808080;]P307[/color], [color=#000000;]Vilnius[/color]


#32 DuEr

DuEr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 439
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:Peugeot 406, 2.1td, 97

Parašyta 2006 lapkričio 15 - 08:09

O jei netolygaus dirbimo kol saltas pas mane irgi tas pats 2.1 TDI

Pas mane taip pat 2,1td, bet trūkčiojimų nėra. :rolleyes:
  • 0

#33 DaviD

DaviD
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 252
  • Automobilis:Silver 406 2.0 HDi, '01, 81kw; Electric 406 Coupe 2.2 HDi, '01, 98kw

Parašyta 2006 lapkričio 15 - 12:29

buvau uzsukes i CP vakarop (uzvakar berods) pasiimti daviklio-maceu pora vyru ilindusiu iki puses i Druges masiniuko wariklio skyriu su lempomis :)

Šį pranešimą redagavo DaviD: 2006 lapkričio 15 - 12:29

  • 0
Electric 406 Coupe HDI 2,2 '01
Kaunas-Lentvaris-Vilnius

#34 sukceno

sukceno
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 651
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:C4 Grand Picasso 1,6HDi robot 2009

Parašyta 2006 lapkričio 15 - 14:08

To strokaz: dar labai gali buti, kad kvailioja tokia rele prie kompo, kuri valdo kompa ir kuro siurbli bake - neuzmaitina pastarojo. Naujos kaina apie 50Lt
  • 0

#35 Svečias_vytas_*

Svečias_vytas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 17 - 13:10

Sveikinu,dazniausiai tokiu gedimu priezastys ir buna kazkokie elektriniu detalių gedimai,elektros grandinės problemos,nereik "slieku"ieskot kazkur kitur.Teks priprast moket uz kompiuterines diagnostikas,nes be ju dazniausiai,siuolaikiniu automobiliu nebeptvarkysi. :wacko:
  • 0

#36 Svečias_strokaz_*

Svečias_strokaz_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 19 - 10:29

nu tai buvo viena zvake neveikianti, keiciau visas - dabar viskas ciki. Kuriasi be problemu, kuriantis jokios vibracijos nebera zodziu ledas :) Tik prie to pacio dar pakeiciau alk. veleno skriemuli, paskirstymo dirzo visus mechanizmus, visus filtrus, vandens siurbli, tepalus, antifriza ir lempute. Palikau 1900 lt CP servise :wacko: :blink: Tikiuosi dabar bent kokius metus nereikes i servisa vaziuot :)
  • 0

#37 Svečias_zbigis_*

Svečias_zbigis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 19 - 12:49

Kažkaip su tokiais kaštais praeina noras turėti HDI.
  • 0

#38 Svečias_HDI_*

Svečias_HDI_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 19 - 13:58

Kažkaip su tokiais kaštais praeina noras turėti HDI.

Seip dyzeliui pagrindas ziemai yra pakaitinimo zvakes, filtrai, tepalai ir akumuliatorius. Jei visi sitie dalykai bus be problemu, tai ir ziema praeis be problemu.
  • 0

#39 Svečias_strokaz_*

Svečias_strokaz_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 19 - 15:17

nu kaip, galim sakyt papigiai paemem ta masina tai jau buvau pasiruoses panasiai servise palikt. Tik tikejausi kad ir vaziuoklej kanors vistiek atras - bet sake viskas gerai ten, tik varikliui dirzas buvo nekeistas garantiniu laikotarpiu ir dar kelios (6) smulkmenytes ;) Bet jei noresit panelej lemputes keistis CP servise tai susimastykit - 3 lempuciu pakeitimas man kainavo 50lt :D Kai biski paburnojau tai nubrauke nuo galutines sumos 2130 iki 1900. O siaip pagarba uz kokybiskai atliktus darbus :beer:
  • 0

#40 druge

druge
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 641
  • Vieta:Pasvalio raj
  • Automobilis:P206 - melyyyynas debeselis (dar vaziuoja!); P307 - seimyninis...

Parašyta 2006 lapkričio 20 - 08:36

Bet jei noresit panelej lemputes keistis CP servise tai susimastykit - 3 lempuciu pakeitimas man kainavo 50lt :D

A man trumpu sviesu lempike nemokamai pakeite :) Ale va isvaziavus pastebejau, kad panelej viena lempike nebedega :unsure: Ai, nu bet tiek to...
  • 0

Nuotrauka
[color=#0000FF;]P206[/color] + [color=#808080;]P307[/color], [color=#000000;]Vilnius[/color]





Vartotojų skaito šią temą: 6

narių: 0, svečių: 6, slaptų narių: 0