Peršokti prie turinio


2.0 hdi bendros problemos


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 4210

#661 MKS999

MKS999
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 975
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:peugeot 605 2.0T

Parašyta 2009 sausio 11 - 18:13

nu nu tikrintojai :D maciau jau kaip zwakes sugadina taip betikrindami..nieko ten neliesk..o paprasciau nunsipirk toki kaip atsuktuva su lempute su tuo tikrai neperdeginsi zwakiu..o dar geriau nuwaryk pas meistra-jis tau patikrins ne tik ar weikia bet ir ju warza,ar jos dar wienodai sildo..
beje kaitint gali ir daugiau as pats per tuos salcius sildziau gal 3 kartus po to tik kuriau..

Visa gyvenima taip tikrinam ir dar ne vienos zvakes nesudeginom, jusu ziniai tai tie patys 12v ar tiesiai nuo akumo, ar per rele. Tiesa del reles, jei ji nustipus, tai imi laida ir tiesiai nuo pliuso i zvakes ir mazdaug 30 sek. palaikius kuri, nesikuria dar karta i zvakes ir kuri. Tik butinai stora, gali pirstus nudegt su plonu.
Cia ne siaip teorijos, gyvenimiska patirtis kas su dyzeliais vazineja.
  • 0
806 ir 206 DALIMIS

Ne viskas auksas, kas auksu žiba, bet kas smirda šūdu, tikrai yra šūdas!

#662 Svečias_redas_*

Svečias_redas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 sausio 13 - 23:26

mano peziukas taip pat nesikuria is keliu tu apsisukimu, prireikia daug ilgiau padzirinti ir pastebejau kad taip buna kai oras dregnesnis, bet uzsikuria, jei ne is pirmo karto tai antra kart padzirinus jau uztenka ir ~dveju apsisukimu.. ir zvakes pakeites ir akuma banner idejes
  • 0

#663 Svečias_Dzonas3_*

Svečias_Dzonas3_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 sausio 14 - 20:35

Dzonas3,ar radai sprendima?Pas mane toks pats liutukas 2004 ir ziemom vargstu,akumus naujus perku,zvakes tikrino,geros,o per didelius salcius,jei akumas atlaiko,tai tik is 10 rato uzkuria.Per siuos salcius su nauju akumu,nepavazinejus per sventes ,neuzsikuriau :mad: 10 metru patempe ir uzsikure .Starteris tai suka,ne jau gali dar kazkaip geriau sukti?

Po starterio sutvarkimo kuriasi normaliai. Tiesa pasakius tai as irgi turiu problemu su nauju akumu. Nuveziau jau i garantini, nes per sventes ir salcius pastoves lauke LIUC neuzsikure, nes akumas nebesuko. Idejau sena akuma, kuris galvojau kad "mires" prie -16C uzsikure. Dabar su senu akumu reikia pasukti kokius 5 kartus, bet tik 1 karta sildzius uzsikuria.
Buvau nuvares i "Autovygreda" diagnostikai, nes kazkaip suabejojiau oro srauto matuokle. Galvojau numire ir del to nebetraukia ir dyzelio daug t. y virs 10l mieste pasieme. :blink: Klaidu nerado. Sako viskas gerai su varikliu ir kompu jokiu klaidu. NU blin bandysiu toliau vaziuot.
  • 0

#664 Svečias_Dzonas3_*

Svečias_Dzonas3_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 sausio 14 - 20:41

Tai va, kad is Siauliu as.. Gal kas zino kur cia rast meistreli?

As taip pat is Siauliu ir turejau problemu su starteriu. Man patikrino "Dizva" metalistu gatveje, kad kompas rodo sroves nutekejima kurimo metu, todel parekomendavo susitvarkyti starteri.
Issiemiau pats starteri, o sutvarke "Automagija" Pasiskaityk sioje temoje anksciau rasiau.
Sekmes. Jei ka rasyk ar skambink 867445949 :beer:
  • 0

#665 Svečias_monk_*

Svečias_monk_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 sausio 16 - 13:40

Yra ir pas mane ta problema - kai ateina šalčiai mano p kuriasi labai sunkiai. Vasara jokių problemų. Keičiau pakaitinimo žvakes tas pats šmikis, darė diagnostika žibinte nieko nerado, tipo viskas ok :huh: Esu girdėjas, kad viena iš problemų yra siurblys (tik nebepamenu kuris ;) ). Bičiukas Kaune nuvarė savo auto 2,0 HDI pas meistrus, kurie pakeitė kažkokius ....sumokėjo 450 Lt(nes dar kažką keitė), po to lyg ir normaliai pradėjo kurtis. Ši teorija gal ir nebloga, nes kažkas šiame forume apie tai siūle pamastyti. Bandysiu kada nors ir aš siurbli pakrapštyti. Įdomu, kas Vilniuje tuo užsiima. :ph34r:
  • 0

#666 ergo

ergo

    senbezda

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 730
  • Vieta:Skuodas
  • Automobilis:Renault Clio2 ir Dodge Durango Limited 5,7 HEMI

Parašyta 2009 sausio 20 - 13:25

zinom kas gali buti .labai elementarus dalykas, bet kadangi o bet taciau tokie laikai, kai uz zinias reikia moketi, galima suderinti kazka
  • 0
Lietuva
Skuodo auto klubo "Medinis ratlankis"
Prezidentas
www.medinisratlankis.lt

#667 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2009 sausio 20 - 13:46

zinom kas gali buti .labai elementarus dalykas, bet kadangi o bet taciau tokie laikai, kai uz zinias reikia moketi, galima suderinti kazka

:lol: :lol:
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#668 Svečias_Naujokas_*

Svečias_Naujokas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 sausio 24 - 12:23

laba diena,mano 406 2.1 td ikisus raktelius i spinele, uzsidega signalkes lempukas,starteris sukia o nesukikuria,gal zinot kame saknis.
  • 0

#669 Troja

Troja
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 46
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:99m Peugeot 406 HDI

Parašyta 2009 sausio 24 - 14:27

Kas cia darosi... Siandien ryte (vakar diena veike viskas gerai ir nebuvo kazkokiu salciu dideliu) irgi negaliu uzvesti savo Peugeot 406 HDI starteris suka normaliai, zvakes irgi pasikaitina, visi kiti garsai lyg ir "savi" :wacko: siaip kazkiek pakankinau ji dabar speju akuma pasodinau :mad: foruma irgi perskaitinejau, cia kaip suprantu visokiu priezasciu gali buti siurblio, zvakiu, kompo problemos... I koki dabar cia servisa temti ja Kaune? Pats negi pradesiu kieme ardyti bet to ir nelabai zinau ka ardyti :unsure: gal dar bandyti ant sniuro patampyti, kad tik nesugadinciau ko :blink:

Šį pranešimą redagavo Troja: 2009 sausio 24 - 14:31

  • 0

#670 Wyycka

Wyycka
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 295
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 1999 2.0HDI

Parašyta 2009 sausio 24 - 15:41

jei turi bandyk deti dar kita akumuliatoriu ir bandyti
  • 0

#671 peugeot206hdi

peugeot206hdi
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 76
  • Automobilis:auto

Parašyta 2009 sausio 24 - 21:01

kiek bake palikai is vakaro kuro?
  • 0

#672 Troja

Troja
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 46
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:99m Peugeot 406 HDI

Parašyta 2009 sausio 24 - 23:52

bakas pilnas beveik... dyzelis geras is Neste ir Statoilo zieminis
  • 0

#673 Svečias_degela_*

Svečias_degela_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 sausio 25 - 11:42

sveiki,pratesiu tema.mano 406hdi taip pat daro labai keistus dalykus:sustojus sankryzoje ar siaip po kokio nors vaziavimo siliaus pakeitimo jis pradeda netraukti pirmomis 2 pavaromis,paskui lyg ir isivaziuoja.Sustojus ir pragazavus netgi saudyti ,ciaudeti pradeda,gaza priima tik po kokiios puses sekundes.prasisaudo ir vel pradeda normaliai dirbt.filtrus pakeiciau,niekas nepasikeite,tiesa bako nekeiciau nes buves savininkas sake jog keite ir plove net baka.turiu itarimu kad beda kazkokiuose davikliuose.Gal turit kokiu pasiulymu?
  • 0

#674 Svečias_nezzz_*

Svečias_nezzz_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 sausio 25 - 14:47

Sveiki! Problema tokia: variklis nesuka daugiau kaip 3000 apsuku. Atrodo taip lyg turbinos nebutu isvis. Nesigirdi jokio svilpimo jos. Atjungi akumuliatoriu, vel prijungi atsigauna kuriam laikui. Pavaziuoji siek tiek vel jokio traukimo. Kas galetu buti ir kiek kainuos remontas? :(

cia man atrodo turetu buti antipollution fault, bet tavo kompiuteris tau to neparodo. man ir taip buvo kad apsukos neidavo virs 3000, bet man mesdavo antipollution fault . beje visko gali buti kad tame monitoriuje yra kazkoks gedimas . maniskis displejus taip pat neviska rodo, eolys bakelis buvo tuscias ,bet jokiu pranesimu negaudavau, tai suzinojau po diagnostikos. taip kad tik diagnostika pasakys kame problemos. :rolleyes:
  • 0

#675 Svečias_kikilis_*

Svečias_kikilis_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 sausio 25 - 20:55

kai pas mane tokia panasi problema buvo pasikeiciau oro srauto matuokle ir viskas lyg ir gerai buvo.jausmas lyg masina prirista
  • 0

#676 Svečias_degela_*

Svečias_degela_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 sausio 25 - 21:28

kai pas mane tokia panasi problema buvo pasikeiciau oro srauto matuokle ir viskas lyg ir gerai buvo.jausmas lyg masina prirista

o tau buvo taip ,kad pragazavus kaip reikiant masina bent jau trumpam atsigaudavo?
  • 0

#677 Svečias_kikilis_*

Svečias_kikilis_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 sausio 26 - 08:45

nu atrodydavo kad viskas veikia.hmmm nebandziau gazuoti istikruju tada..
  • 0

#678 zazoo

zazoo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 48
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 coupe hdi

Parašyta 2009 sausio 26 - 09:25

purkstukai netriuksmauja?
  • 0

#679 Svečias_degela_*

Svečias_degela_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 sausio 26 - 10:43

kazkiek anksciau dariau diagnostika tai sake kad kazkiek apsinese purkstukai,nes filtras kreivai istatytas buvo.bet po to lyg ir prasidirbo.o kaip jie (ne)turetu triuksmaut?
  • 0

#680 Svečias_kikilis_*

Svečias_kikilis_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 sausio 26 - 11:12

man po filtro kreivai istatyto reikejo slegio reguliatoriu keisti
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0