Jump to content


2.0 hdi bendros problemos


  • Please log in to reply
4210 replies to this topic

#1041 Tadzius

Tadzius
  • Senbuviai
  • posts 690
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P307 universole 2.0hdi 66kw +

Posted 2009 December 18 - 09:34

Šiandien jau nebeužkūriau savo pugo, numiro akumas bedžyrinant, vakare pabandžius tempt lygtai užsikuria tačiau greit užgęsta. Nuo laidų irgi suka suka bet nedasuka. Aišku akumas jau senukas, paskutinis pasispardymas gaunasi, dar vakar dasuko, šiandien nebe :( Galvoju, gal čia dyzeliukas užšąlo (piltas prieš kelias dienas iš Orlean degalinės). Visi skysčiai, tepalai - normoj. Pirmą žiema Lietuvoj ir štai kaprizai :mellow:

blyn as ir nesuprantu, atrodo cia pirmadieni dizdiauis salciai buvo uzsikuro daug nesispardydamas, antradieni ir kures. o va treciadieni atrodo ir biski maziau minuso bet uzsikuriau tik su krakadilo pagalba. Kas cia per biesai bukvaliai?
Nejau akumas taip greit dvesta ir jau nebeistempia keliu uzkurimu per salcius.....
reiks i statoila uzsukt ale arktinio insipilt

Edited by Tadzius, 2009 December 18 - 09:35.

  • 0

P407 sw hdi 100 kw

P 307 2.0 hdi 66kw+14 2005 universalas, taranuotas...
parduota citroen xsara picasso 2.0 hdi
parduota 406 2.1 td
parduota Renault 19 dt
dar tureta ford, opel...


#1042 a_rturas

a_rturas
  • Senbuviai
  • posts 63
  • Vieta:vilnius-mazeikiai
  • Automobilis:peugeot307 1.4 HDI

Posted 2009 December 18 - 10:03

blyn as ir nesuprantu, atrodo cia pirmadieni dizdiauis salciai buvo uzsikuro daug nesispardydamas, antradieni ir kures. o va treciadieni atrodo ir biski maziau minuso bet uzsikuriau tik su krakadilo pagalba. Kas cia per biesai bukvaliai?
Nejau akumas taip greit dvesta ir jau nebeistempia keliu uzkurimu per salcius.....
reiks i statoila uzsukt ale arktinio insipilt

Jei netoli vaziuoji-nespeja akumuliatorius pasikrauti.
  • 0

#1043 mexx99

mexx99
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 478
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 hdi 2002 m.

Posted 2009 December 18 - 10:13

blyn as ir nesuprantu, atrodo cia pirmadieni dizdiauis salciai buvo uzsikuro daug nesispardydamas, antradieni ir kures. o va treciadieni atrodo ir biski maziau minuso bet uzsikuriau tik su krakadilo pagalba. Kas cia per biesai bukvaliai?
Nejau akumas taip greit dvesta ir jau nebeistempia keliu uzkurimu per salcius.....
reiks i statoila uzsukt ale arktinio insipilt

manau, kad viena is priezasciu gali buti akumas, ypatingai jeigu vazineji trumpais atstumais...
  • 0
Rūkyti rūkysiu, bet gerti nemesiu :)

#1044 Reggis

Reggis
  • Forumo naujokai
  • posts 30
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:peugeot 406 2,0 hdi 66kw 99m

Posted 2009 December 18 - 16:42

Prieš keletą dienų kai šaltukas buvo -16 savo dyzeliuko neužkūriau tai taip ir palikau , sakau palauksiu kol truputi atšils .Tai šiandien neiškenčiau ir pabandžiau užkurti ,buvo-10 tai labai sunkiai užsikūrė. Natai kad užsikūrė tai ir nuvažiavau žieminio kuro užsipyliau ir pasikeičiau visas žvakes ,visos buvo numirusios.Trys buvo sausos o kai išsukau pirma iš kairės ji buvo šlapia taip ir nesuprantu kodėl, gal kas turi minčių.
  • 0

#1045 Svečias_Faiteris_*

Svečias_Faiteris_*
  • Svečiai

Posted 2009 December 19 - 10:47

ziurekit klubieciai..o gali but toks variantas, jog preitaisu skydelyje rodo kad zvakes kaitina, o is tikruju ju nekaitina, beje zvakes tai naujos sudetos pries kelias dienas, o kurimas gaunasi tas pats kai be zvakiu, antras golfas dyzelis geriau uzsikuria...

Taip, buna ir taip, kad rodo spirale bet nekaitina. Pas mane taip ir yra, diagnostika rodo kad neveikia. Bet HDI varikliui prie tokiu salciu pakaitinimo dar nereikia. Maniskis kuriasi puikiai. Na jei salciai dar pakils ir nebeuzkursiu tai teksieskot problemos.
  • 0

#1046 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • posts 6,388
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Posted 2009 December 19 - 20:38

ir ant salto po nakties ...

nu ple ir as nesusilaikysiu nepasakes :lol: Nu ple nuliova Caddy bandziau nekaitinus is kar kurti varpa gavos, po pirmo pakaitinimo zvakiu uzsikure kaip laikrodis, ta pati situacija su golpu, nekaitinus sudas gaunas, nu be abejo pabruzinus apie puse minutes kol zvakes pasyla uzsikuri, bet kam lauzyti masina??? Na VW ne Peugeot bet tas esmes nekeicia.... Bet nors uzmusk netikiu,kad prie -20 uzkurtum be zvakiu, cia jau bobute tokias pasakas pries miega seka...

Neuzkuriau viena vakara pezo, nors diena zmona vaziavo, zinau,kad dyzelinas dar ne zieminis, zmona mazai vaziuoja ir trumpasi atstumais. Sendien bandziau prikurti peza nuo kitos auto, tai pakaitinus zvakes kokias 5min bando griebt pora kartu, apsipila dumais ir vel suka varikli be gyvybes zenklu. Labai labai tikiuosi,kad tai zvakes, kurios dvi neaisku kada keistos,dvi 2007 pradzioi....

Edited by Francis, 2009 December 19 - 20:39.

  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#1047 liuc406

liuc406
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 235
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 HDI 110

Posted 2009 December 19 - 20:52

Is ryto po nakties pasulinu neblogai, pries tai kokius tris kartus pakaitines is ketvirto suku kol uzsikuria. Klausimas. Kaip patikrint kaitinimo zvakes busena jos neissukus? su lempute testas netinka. Ir jeigu su testeriu matuojant kokiu varza turi but? Dekui.
  • 0

#1048 aXiss

aXiss
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 321
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Peugeot 406 2001m. 2.0HDI

Posted 2009 December 19 - 22:53

o kuro filtro pakeitimas per saltuka macija ka nors? :ax:
  • 0
Peugeot 406 2001

#1049 Senas

Senas
  • Senbuviai
  • posts 443
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 807

Posted 2009 December 20 - 00:01

Klausimas. Kaip patikrint kaitinimo zvakes busena jos neissukus? su lempute testas netinka. Ir jeigu su testeriu matuojant kokiu varza turi but? Dekui.

Patikrinti omometru. Varza 0.6-1.6 omu
  • 0

Ne viskas taip baisu, kaip mes čia rašome...
Automobilio mechanizmų ir sistemų diagnostika ir remontas
SKYPE: Senas69
tel.: 8-612-63215
 


#1050 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • posts 6,388
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Posted 2009 December 20 - 12:04

Dvi zvakes po 1,2omo, viena 0,9, trecia begalybe, sildymas veikia, ijungus maitinima ateina 13,5V kokia 10s. Nuo laidu nesikuria, eiks bandyt kazkur susildyt.
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#1051 zazoo

zazoo
  • Senbuviai
  • posts 48
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 coupe hdi

Posted 2009 December 20 - 15:07

na, mano pezas irgi sustreikavo :unsure: Prie pliuso vedasi be problemu, prie minuso nesikuria (kad ir siandien) :mellow: Kuro siurblys, esantis bake, dirba normaliai, taciau uzkurti be shansu :) Kuro filtras keistas neseniai (MANN), akumas suka gerai. Pirma pasalimo diena neuzsikure - nutempiau i silta garaza - ten viskas ok, uzkuriau be problemu. Isvaziavau, per nakti pabuvo kieme ir vel ragas :)
  • 0

#1052 sniener

sniener
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 475
  • Vieta:Alytus
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0hdi

Posted 2009 December 20 - 18:58

Taip, buna ir taip, kad rodo spirale bet nekaitina. Pas mane taip ir yra, diagnostika rodo kad neveikia. Bet HDI varikliui prie tokiu salciu pakaitinimo dar nereikia. Maniskis kuriasi puikiai. Na jei salciai dar pakils ir nebeuzkursiu tai teksieskot problemos.

o mano tai reikia gerokai pasukti, po to is kokio 5-6 karto siaip ne taip uzkuriau. toks jausmas kad kuras normaliai is karto neateina, nesuprantu kas yra.
  • 0
Visais TEO klausimas kreipkites. Atsakysiu kuo skubiau!!

#1053 liuc406

liuc406
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 235
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 HDI 110

Posted 2009 December 20 - 19:39

Sildo tos mano zvakes padoriai, visos 4 veikiancios. Cia jauciu su kuru kokia tai nesamone. Manau koloneles ant vasarinio supyle ziemini ir kol naujos backos nepripils ir bus visos nesamones. Nes ne man vienam tokie prikolai. Reiks idomumo delei palikt per nakty lauke saliarkos, ziuresim kas gausis.
  • 0

#1054 Tadzius

Tadzius
  • Senbuviai
  • posts 690
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P307 universole 2.0hdi 66kw +

Posted 2009 December 21 - 09:09

as buvau lukoilines prisipyles 30 litru ant sulciu kaip tik, keleta dienu kures trecia jau reikejo pagalbos kad uzkurciau, po to akuma uzsikroves kuriau ketvirta diena suko suko ilgai kol pagriebe, susibiesines nuvariau i statoila arktinio privariau dar 30 ltr, tai zymiai lengviau kurtis pradejo B)

Edited by Tadzius, 2009 December 21 - 09:10.

  • 0

P407 sw hdi 100 kw

P 307 2.0 hdi 66kw+14 2005 universalas, taranuotas...
parduota citroen xsara picasso 2.0 hdi
parduota 406 2.1 td
parduota Renault 19 dt
dar tureta ford, opel...


#1055 Marcin

Marcin
  • Senbuviai
  • posts 1,459
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:S80II AT D5 07, xc70 AT D5 06

Posted 2009 December 21 - 09:15

sian prie -16 uzsikuriau is pirmo kart ir be problemu, nors pries tai prie -12 ir -18 is antro karto sunkiai, kelis kart pasildzius zwakes.. db jokiu veiksmu papildomu nebuwo imtasi :) keista
  • 0

#1056 mexx99

mexx99
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 478
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 hdi 2002 m.

Posted 2009 December 21 - 09:16

vakar prie -20 (varenoj) laaabai labai sunkiai uzkuriau. tuo tarpu lygiai toks pat draugo liuc, stovejes per 5 metrus nuo mano, kuo puikiausiai uzsikure... starteris lyg suko normaliai, bet nenorejo niekaip masiniukas kurtis - lyg jau griebia, atleidi rakta ir pagesta... per prievarta teko vis sukti strateri, nors masian jau lyg ir uzvesta, bet atleidus gesdavo.... gal kas kokiu minciu - purkstukai? kuro filtras? starteris? gal dar kas nors? P.S. zvakes turetu buti turetu buti geros - pernai keistos (NGK).
  • 0
Rūkyti rūkysiu, bet gerti nemesiu :)

#1057 sniener

sniener
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 475
  • Vieta:Alytus
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0hdi

Posted 2009 December 21 - 09:26

vakar prie -20 (varenoj) laaabai labai sunkiai uzkuriau. tuo tarpu lygiai toks pat draugo liuc, stovejes per 5 metrus nuo mano, kuo puikiausiai uzsikure...
starteris lyg suko normaliai, bet nenorejo niekaip masiniukas kurtis - lyg jau griebia, atleidi rakta ir pagesta... per prievarta teko vis sukti strateri, nors masian jau lyg ir uzvesta, bet atleidus gesdavo....

gal kas kokiu minciu - purkstukai? kuro filtras? starteris? gal dar kas nors?

P.S. zvakes turetu buti turetu buti geros - pernai keistos (NGK).

mano tokie patys simptomai, nors zvakes keistos pries savaite, as tai galvoj, kad kuras ten pas mane lievas, nes buvo ir zalio like dar ir paprasto is degalines ir arktinio biski
  • 0
Visais TEO klausimas kreipkites. Atsakysiu kuo skubiau!!

#1058 Marcin

Marcin
  • Senbuviai
  • posts 1,459
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:S80II AT D5 07, xc70 AT D5 06

Posted 2009 December 21 - 09:28

vakar prie -20 (varenoj) laaabai labai sunkiai uzkuriau. tuo tarpu lygiai toks pat draugo liuc, stovejes per 5 metrus nuo mano, kuo puikiausiai uzsikure...
starteris lyg suko normaliai, bet nenorejo niekaip masiniukas kurtis - lyg jau griebia, atleidi rakta ir pagesta... per prievarta teko vis sukti strateri, nors masian jau lyg ir uzvesta, bet atleidus gesdavo....

gal kas kokiu minciu - purkstukai? kuro filtras? starteris? gal dar kas nors?

P.S. zvakes turetu buti turetu buti geros - pernai keistos (NGK).

mano tokie patys simptomai, nors zvakes keistos pries savaite, as tai galvoj, kad kuras ten pas mane lievas, nes buvo ir zalio like dar ir paprasto is degalines ir arktinio biski

pas man panasiai buvo, o sian is puses apsisukimo :)
  • 0

#1059 sniener

sniener
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 475
  • Vieta:Alytus
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0hdi

Posted 2009 December 21 - 09:44

vakar prie -20 (varenoj) laaabai labai sunkiai uzkuriau. tuo tarpu lygiai toks pat draugo liuc, stovejes per 5 metrus nuo mano, kuo puikiausiai uzsikure...
starteris lyg suko normaliai, bet nenorejo niekaip masiniukas kurtis - lyg jau griebia, atleidi rakta ir pagesta... per prievarta teko vis sukti strateri, nors masian jau lyg ir uzvesta, bet atleidus gesdavo....

gal kas kokiu minciu - purkstukai? kuro filtras? starteris? gal dar kas nors?

P.S. zvakes turetu buti turetu buti geros - pernai keistos (NGK).

mano tokie patys simptomai, nors zvakes keistos pries savaite, as tai galvoj, kad kuras ten pas mane lievas, nes buvo ir zalio like dar ir paprasto is degalines ir arktinio biski

pas man panasiai buvo, o sian is puses apsisukimo :)

o tai ka padarei, kad db jau gerai:)?
  • 0
Visais TEO klausimas kreipkites. Atsakysiu kuo skubiau!!

#1060 Marcin

Marcin
  • Senbuviai
  • posts 1,459
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:S80II AT D5 07, xc70 AT D5 06

Posted 2009 December 21 - 10:03

[quote name='sniener' date='Dec 21 2009, 09:44 AM'] [/QUOTE]
o tai ka padarei, kad db jau gerai:)? [/quote]
tai kad nieko nedariau tame ir kampas... vakar masina pastaciau apie 22,30 aikstelei (laukymei) sian7,10 uzsikurė lb gerai.. net zwakes zymiai trumpiau pasikaitino...pries tai masina kurdavos nlb gerai, nors akumas apynaujis dar, zwakes veike, rele irgi. vat ir nzn kame kampas.. gal pagaliau adaptavos pie salciu pezas :D :lol:
  • 0




15 user(s) are reading this topic

0 members, 15 guests, 0 anonymous users