Jump to content


2.0 hdi bendros problemos


  • Please log in to reply
4210 replies to this topic

#1681 kokonas

kokonas
  • Senbuviai
  • posts 3,002
  • Vieta:Kaunas ir Shilute
  • Automobilis:Citroen C5 ir Peugeotas 307

Posted 2010 December 14 - 23:18

Tai meisteriams kurie tau diagnozavo tokia diagnoze del reguliatoriaus pasiulyk nusipirkti ish taves ta sh... ir tada kitu meistru ieshkokis...
  • 0

Naujos autodalys.
Automobiliu remontas(visu)

Kompiuterine diagnostika

Konsultacijos Tel 865766726[B]


#1682 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • posts 2,329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Posted 2010 December 14 - 23:22

Pakeite, ir atspekit ar padejo, nevelnio, viskas tas pats. Gal kas zinote gerus dyzelistus siauliuose?

taip ,SIAULIUOSE,meistru nera,pezo centre speliotojai sedi,,geriau nuvaryk i PANEVEZI,tikrai parvaziuosi su sutvarkyta masina :pug:
  • 0

#1683 Marcin

Marcin
  • Senbuviai
  • posts 1,459
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:S80II AT D5 07, xc70 AT D5 06

Posted 2010 December 15 - 00:39

Sveiki, atejo salciai, atejo ir bedos. Pezas 407 hdi 2.0 100kW. buna keleta variantu - suki starteri ir net nebando kurtis taip pakartoji apie 4 kartus ir zek uzsikuria seip ne taip. Arba suki starteri ir net atrodo uzsikuria ,bet iskart uzgesta, tai is 5-6 karto, taip pavargus, uzsikuria ir dirba labai negraziai, pradzioj isviso subarska, sukalena. po kokiu 10 sec. pradeda normaliai dirbti ir tada uzgesinus vel uzsikuria. Pakeistas kuro filtras, oro filtras, tepalai pusiua sintetiniai - man noretusi sintetiniu. Buvau nuvares patikrint zvakes - sake geros prie to pacio ir kompa pajunge nieko blogo nerado. Mano nuomone, tai cia su kuro padavimu kaskas ne taip, bet juk per kompa mato ir purkstuku darba ir pries purkstukus koks sudarytas kuro slegis. Gal kompresijos nera? Gal zinot GERU, SAZININGU MEISTRU Kaune?

siem varikliam visu pirma sintetika 5w40.. koks kuras? o kAUNE nikas - senas berods diagnostas yra.
  • 0

#1684 centras

centras
  • Forumo naujokai
  • posts 16
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407

Posted 2010 December 15 - 10:23

Kuras zieminis. Siandien buvo dar sunkiau, bet pastebejau ,kad kuro zarnelese buvo oro burbulu, vadinasi "sesta" kuras?
  • 0

#1685 p407

p407
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 329
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:p 407

Posted 2010 December 15 - 11:09

Sveiki, atejo salciai, atejo ir bedos. Pezas 407 hdi 2.0 100kW. buna keleta variantu - suki starteri ir net nebando kurtis taip pakartoji apie 4 kartus ir zek uzsikuria seip ne taip. Arba suki starteri ir net atrodo uzsikuria ,bet iskart uzgesta, tai is 5-6 karto, taip pavargus, uzsikuria ir dirba labai negraziai, pradzioj isviso subarska, sukalena. po kokiu 10 sec. pradeda normaliai dirbti ir tada uzgesinus vel uzsikuria. Pakeistas kuro filtras, oro filtras, tepalai pusiua sintetiniai - man noretusi sintetiniu. Buvau nuvares patikrint zvakes - sake geros prie to pacio ir kompa pajunge nieko blogo nerado. Mano nuomone, tai cia su kuro padavimu kaskas ne taip, bet juk per kompa mato ir purkstuku darba ir pries purkstukus koks sudarytas kuro slegis. Gal kompresijos nera? Gal zinot GERU, SAZININGU MEISTRU Kaune?

o zvakiu rele ok?

Tik keisk tepalus kuo greiciau, pas tave 99% kad FAP'as yra, ir paprasti tepalai numarins FAP'a labai greitai. O burbuliukai nelabai turetu itakoti, sia juk purkstukai slegi sukuria o ne siurblys.
  • 0

#1686 centras

centras
  • Forumo naujokai
  • posts 16
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407

Posted 2010 December 15 - 11:27

del reles nezinau, o kaip ja patikrint? ir kur ja rast? o neturejo matyt, ar ji gyva, kompa pajungus? man dar keista pasirode ,kad zvakes patikrino kompa pajungus, ka jie ten mato? negi atskiri laidai i zvakes eina?
  • 0

#1687 Bildas

Bildas
  • Senbuviai
  • posts 295
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P406 2.2 HDi universalas

Posted 2010 December 15 - 11:35

del reles nezinau, o kaip ja patikrint? ir kur ja rast? o neturejo matyt, ar ji gyva, kompa pajungus? man dar keista pasirode ,kad zvakes patikrino kompa pajungus, ka jie ten mato? negi atskiri laidai i zvakes eina?

Tikrai abejoju, ka su kompu kazka matytu. 2.2 hdi 98 kw ir 2.0 hdi 100 kw praktiskai tas pats variklis. Pas mane ziurejo su kompu, tas nieko nerode. Visos zvakes sujungtos ant vieno. Issukus radom, ka viena zvake mirus. Jau su viena mirusia zvake negraziai kuresi, o tavo atveju pakaktu ir dvieju mirusiu. Buvom diskutave cia, kad reik nemazai nuardyt, kad iki zvakiu prieit, tad sekmes.

Edited by Bildas, 2010 December 15 - 11:36.

  • 0

#1688 centras

centras
  • Forumo naujokai
  • posts 16
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407

Posted 2010 December 15 - 11:49

bet siurblys iki purkstuku paduoda kura.
  • 0

#1689 centras

centras
  • Forumo naujokai
  • posts 16
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407

Posted 2010 December 15 - 11:54

Tai va kad prie zvakiu sunku prieit, juolab neturiu garazo, lieka tik pas meistrus. o dar norejau paklaust kiek jum laiko rodo, kad kaista zvakes? man tai net kokias 8 sec.
  • 0

#1690 aXiss

aXiss
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 321
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Peugeot 406 2001m. 2.0HDI

Posted 2010 December 15 - 11:58

kuo salciau tuo ilgiau kaista
  • 0
Peugeot 406 2001

#1691 Bildas

Bildas
  • Senbuviai
  • posts 295
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P406 2.2 HDi universalas

Posted 2010 December 15 - 11:59

kuo salciau tuo ilgiau kaista

Ir nepriklauso nuo to veikia visos zvakes ar ne :)
  • 0

#1692 centras

centras
  • Forumo naujokai
  • posts 16
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407

Posted 2010 December 15 - 11:59

gal kas zinot gera meistra, kuris nuo a iki z patikrintu visus mazgus del kuriu sunkiai gali kurtis, o negalvotu kaip cia pinigo nuplesti is zmogaus. Aciu
  • 0

#1693 Marcin

Marcin
  • Senbuviai
  • posts 1,459
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:S80II AT D5 07, xc70 AT D5 06

Posted 2010 December 15 - 12:01

tai su testeriu galima pamatuot ar is reles iseina srowe .
  • 0

#1694 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • posts 2,329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Posted 2010 December 15 - 13:41

Tikrai abejoju, ka su kompu kazka matytu. 2.2 hdi 98 kw ir 2.0 hdi 100 kw praktiskai tas pats variklis. Pas mane ziurejo su kompu, tas nieko nerode. Visos zvakes sujungtos ant vieno. Issukus radom, ka viena zvake mirus. Jau su viena mirusia zvake negraziai kuresi, o tavo atveju pakaktu ir dvieju mirusiu. Buvom diskutave cia, kad reik nemazai nuardyt, kad iki zvakiu prieit, tad sekmes.

nevisiem buna zvakes ant vieno laido pvz pas mane yra fiske 4 laidu tai yra po viena laida kiekvienai zvakei atskirai ,tai lengva sutesteriu patikrint tereikia istraukti ta fiske ,,ji yra prie vakuminio siurblio,prie oro filtro na ten daugiau prie temperaturos daviklio zalio,,as manau pas ji gali buti toks variantas ,man kai pamatuoju su testeriu rodo 1,2 omo visos :pug:
  • 0

#1695 p407

p407
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 329
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:p 407

Posted 2010 December 15 - 15:11

Tai va kad prie zvakiu sunku prieit, juolab neturiu garazo, lieka tik pas meistrus. o dar norejau paklaust kiek jum laiko rodo, kad kaista zvakes? man tai net kokias 8 sec.

iki 5s dabar, uzgesta, po to vedant vel kaitina. Cia jei i lempute ziuretumem. Buve kazkada kad pora dienu maisna prastovejus prie -15 ilgiau kaitino, bet tai ne esme
  • 0

#1696 p407

p407
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 329
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:p 407

Posted 2010 December 15 - 15:12

gal kas zinot gera meistra, kuris nuo a iki z patikrintu visus mazgus del kuriu sunkiai gali kurtis, o negalvotu kaip cia pinigo nuplesti is zmogaus. Aciu

pezo centrai
  • 0

#1697 centras

centras
  • Forumo naujokai
  • posts 16
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407

Posted 2010 December 15 - 15:53

pezo centrai yra visiskai niekam tike. jau kelis kartus buvau del tos bedos, jie tik kompa moka pajungti. beto as buvau jiem per nakti palikes peza ,kad rite pamatitu kaip yra, bet tada biski iki -10 buvo ,tai matai jiem uzsikure is pirmo karto tik reikejo starteri kokias astuonias sekundes sukti, tai jie tame bedos nemate.
  • 0

#1698 Marcin

Marcin
  • Senbuviai
  • posts 1,459
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:S80II AT D5 07, xc70 AT D5 06

Posted 2010 December 15 - 15:57

pezo centrai yra visiskai niekam tike. jau kelis kartus buvau del tos bedos, jie tik kompa moka pajungti. beto as buvau jiem per nakti palikes peza ,kad rite pamatitu kaip yra, bet tada biski iki -10 buvo ,tai matai jiem uzsikure is pirmo karto tik reikejo starteri kokias astuonias sekundes sukti, tai jie tame bedos nemate.

normalus tie pezo centrai.. jei masina lavonas tai niekas nekaltas irgi. visu pirma tepalus i sintetika pasikeisk. o pezo hdi nlb patinka salciai( pastebejau su 406 ir 407). o nustatyti kame yra problemos, ku elektoronikos yra max ir be galo sunku.
  • 0

#1699 centras

centras
  • Forumo naujokai
  • posts 16
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407

Posted 2010 December 15 - 16:46

tai tegul jie ir pasako kad masina lavonas, bet jie sako , kad viskas dirba gerai!
  • 0

#1700 zinantis

zinantis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 257
  • Automobilis:pezo 307 hdi

Posted 2010 December 15 - 18:39

Sveiki, atejo salciai, atejo ir bedos. Pezas 407 hdi 2.0 100kW. buna keleta variantu - suki starteri ir net nebando kurtis taip pakartoji apie 4 kartus ir zek uzsikuria seip ne taip. Arba suki starteri ir net atrodo uzsikuria ,bet iskart uzgesta, tai is 5-6 karto, taip pavargus, uzsikuria ir dirba labai negraziai, pradzioj isviso subarska, sukalena. po kokiu 10 sec. pradeda normaliai dirbti ir tada uzgesinus vel uzsikuria. Pakeistas kuro filtras, oro filtras, tepalai pusiua sintetiniai - man noretusi sintetiniu. Buvau nuvares patikrint zvakes - sake geros prie to pacio ir kompa pajunge nieko blogo nerado. Mano nuomone, tai cia su kuro padavimu kaskas ne taip, bet juk per kompa mato ir purkstuku darba ir pries purkstukus koks sudarytas kuro slegis. Gal kompresijos nera? Gal zinot GERU, SAZININGU MEISTRU Kaune?

o rele pakaitinimo dirba ar sone dacikas dirba bet vistiek tau is kar nesikurs reikia pasukt 5 6kartuus :blink:
  • 0




2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users