Peršokti prie turinio


Kaip varle ant ledo


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 36

#1 Svečias_urbis_*

Svečias_urbis_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 balandžio 10 - 08:59

Kadangi as greiciausiai ne vienas pasikeiciau padangas tai butu idomu suzinot kaip jums sekasi vazinet. Jauciuosi kaip varle ant ledo :wacko: Tuo labiau, kiek supratau, jau yra nukentejusiu. As pats irgi lyginu bordiurus ;) Kol kas be didesniu nuostoliu. Sekmes kelyje :beer:
  • 0

#2 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2003 balandžio 10 - 09:06

Aš vienas iš tų laimingųjų, kurie dar su žieminėm ... :blush:
  • 0

#3 Chechenas

Chechenas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 510
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:4o6 '00m. 2.0HDI / 3o6 '93 m. 1.4XR

Parašyta 2003 balandžio 10 - 09:29

Ash shiandien, balandzhio 10-osios proga nuo galinio stiklo nusiemiau shipu zhenkla, kad mentu negundyciau :unsure: , ir zhadu pirshtu galiukais vazhineti (kad ish garso vazhiuojant neatpazhintu) :ph34r: :beer: linkejimai vasariniams batams :beer: Girdejau, jog savaitgali +20 :wacko: :blink: (berods pagal Celciju)
  • 0
Scenario planning

#4 Svečias_Falko_*

Svečias_Falko_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 balandžio 10 - 09:42

Na, aš jau su vasarinėm nuo pirmojo pavasarinio atšilimo/sniego nutirpimo kovo pirmoj pusėj.. Jokių accidentų/bordiūrų braižymo dar neturėjau, nors važinėju kasdien ;)
  • 0

#5 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2003 balandžio 10 - 09:47

Na, aš jau su vasarinėm nuo pirmojo pavasarinio atšilimo/sniego nutirpimo kovo pirmoj pusėj.. Jokių accidentų/bordiūrų braižymo dar neturėjau, nors važinėju kasdien ;)

Oi neprisikalbėk - aš prieš kokią savaitę pasakiau - blyn jau puse metų žalieji draugai nestabdė ... Tai užvakar teko pabendraut... :ph34r:
  • 0

#6 lordas

lordas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 595
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2003 balandžio 10 - 11:01

Uzvakar net palikau prie darbo ir pas draugus pernakvojau. Bandziau vaziuot, tai ant 30km/h stabdant dar 20 metru ciuozia... Siandien Nemencines plente isbandziau nauja vaziavimo buda skersomis. Paskubejau... galvoju atgal persimaut. Bus pigiau, nei kokios nelaimes..
  • 0

#7 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2003 balandžio 10 - 11:16

O man nepasiseke :angry: Vienas durnius aplenke ir iskarto priesais mane apsisuko 4 kartus, kol as stabdziau, jam pavyko priesais mane privaziuoti kazkaip. Ir del to kad stabdyti buvo, kaip pasakoja Lordas, sunkoka tai ir imusiau sau pasukio zibinta is kaires, nu ir trupuciuka apgadinau bamperi :angry: . Jis prisipazino, kad kaltas (jis irgi buvo su vasarinem pad.) pazadejo man sutaisyti be policijos ir etc. Tai dabar laukiu sestadienio, kol viskas isaiskes. Atsarginiam variantui turejau numeri, varda ir dabar turiu kitus duomenis. Nu ka padarisi!? :unsure:
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#8 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2003 balandžio 10 - 11:27

O man nepasiseke :angry: Vienas durnius aplenke ir iskarto priesais mane apsisuko 4 kartus, kol as stabdziau, jam pavyko priesais mane privaziuoti kazkaip. Ir del to kad stabdyti buvo, kaip pasakoja Lordas, sunkoka tai ir imusiau sau pasukio zibinta is kaires, nu ir trupuciuka apgadinau bamperi :angry: . Jis prisipazino, kad kaltas (jis irgi buvo su vasarinem pad.) pazadejo man sutaisyti be policijos ir etc. Tai dabar laukiu sestadienio, kol viskas isaiskes. Atsarginiam variantui turejau numeri, varda ir dabar turiu kitus duomenis. Nu ka padarisi!? :unsure:

niekaip nesuprantu tu, kurie tikisi susitvarkyti be policijos....Na nebent nei vienas nenukentejo. Priesingu atveju jei kaltininkas "geradaris", gali aptureti daug bedos, irodinedamas jog nesi kupranugaris....ir nepabegai is ivykio vietos bakstelejes in uzpakali....
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#9 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2003 balandžio 10 - 11:29

O man nepasiseke :angry:  Vienas durnius aplenke ir iskarto priesais mane apsisuko 4 kartus, kol as stabdziau, jam pavyko priesais mane privaziuoti kazkaip. Ir del to kad stabdyti buvo, kaip pasakoja Lordas, sunkoka tai ir imusiau sau pasukio zibinta is kaires, nu ir trupuciuka apgadinau bamperi :angry: . Jis prisipazino, kad kaltas (jis irgi buvo su vasarinem pad.) pazadejo man sutaisyti be policijos ir etc. Tai dabar laukiu sestadienio, kol viskas isaiskes. Atsarginiam variantui turejau numeri, varda ir dabar turiu kitus duomenis. Nu ka padarisi!? :unsure:

niekaip nesuprantu tu, kurie tikisi susitvarkyti be policijos....Na nebent nei vienas nenukentejo. Priesingu atveju jei kaltininkas "geradaris", gali aptureti daug bedos, irodinedamas jog nesi kupranugaris....ir nepabegai is ivykio vietos bakstelejes in uzpakali....

Na aišku ne man mokyt, bet reikėjo nors kokį popierių pasirašyt... :huh:
  • 0

#10 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2003 balandžio 10 - 11:33

Gal netesingai padariau, bet del 20lt. kvesti policija, o poto isaiskes, kad tipo as nespejau sustabdyti ir reiks dar policijai min 150lt. pamoketi + draudimas brangiau, tai geriau iskarto 20lt., va jus ir visi samprotavimai. O poperiuko rasyti nereikia, kai panoresiu ji viskiek surasiu, turiu pas ka paprasyti. ;)
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#11 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2003 balandžio 10 - 11:34

Na aišku ne man mokyt, bet reikėjo nors kokį popierių pasirašyt... :huh:

na tokiu atveju, jei kas, abu moketu uz pasitraukima is ivykio vietos.....

Man elementariausiai matematika nesueina:
Jei susitari moki remonto islaidas. Siuo atveju posukis 25 Lt, bamperio tvarkymas turbut ~100Lt + rizika islosti 3kLt (ar kiek ten) aukso puoda uz pabegima
Jei kvieti policija: 100-150Lt bauda + ~50Lt didesne dr. imoka.

Dabar pasakykit nors viena priezasti, kodel tureciau bandyti tartis?????
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#12 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2003 balandžio 10 - 11:36

O poperiuko rasyti nereikia, kai panoresiu ji viskiek surasiu, turiu pas ka paprasyti. ;)

na ir ka tu parasysi? Pasiskaiciuos, jog remontuoti savo masina savias pinigais brangu, atsives ponas kaltininkas 5 liudytojus ir sakys va sitas nesilaike distancijos ipyle ir dar pabego....
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#13 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2003 balandžio 10 - 11:40

Na aišku ne man mokyt, bet reikėjo nors kokį popierių pasirašyt...  :huh:

na tokiu atveju, jei kas, abu moketu uz pasitraukima is ivykio vietos.....

Man elementariausiai matematika nesueina:
Jei susitari moki remonto islaidas. Siuo atveju posukis 25 Lt, bamperio tvarkymas turbut ~100Lt + rizika islosti 3kLt (ar kiek ten) aukso puoda uz pabegima
Jei kvieti policija: 100-150Lt bauda + ~50Lt didesne dr. imoka.

Dabar pasakykit nors viena priezasti, kodel tureciau bandyti tartis?????

Gal tuo, kad antra avarija metuose gresia teisių atėmimu pusmečiui ... :ph34r:

Kalbi su gyvu pavyzdžiu... Turėjau vieną bakstelėjimą - nuostolius norėjau padengt - apie 100 lt... Nesutiko... Mokėjau 150 mentam +100lt nuostoliai...

Antra avarija rimtesnė - iš mašinos nieko neliko, pripažintas kaltas aš, nes "kaltasis" pabėgo... Liudininkų parodymų neužteko... REZULTATE - ATIMTOS TEISĖS 5 MĖN ... :angry:
  • 0

#14 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2003 balandžio 10 - 11:46

Gal tuo, kad antra avarija metuose gresia teisių atėmimu pusmečiui ...  :ph34r:


na dar neteko girdeti tokiu dalyku, kad uz technine avarija atimtu teises. Uz iskaitine - galbut. Ypac tuomet, kai yra suzalotu.

Kalbi su gyvu pavyzdžiu...  Turėjau vieną bakstelėjimą - nuostolius norėjau padengt - apie 100 lt... Nesutiko... Mokėjau 150 mentam +100lt nuostoliai...


jei as buciau nukentejusiojo vietoje, buciau pasielges lygiai taip pat. Jei buciau kaltininkas, geriau sumokesiu bauda, nei kad drebesiu del kito dalyvio saziningumo (jau ne vienas per ta geranoriskuma yra nukentejes). Tam yra draudimas. Drausk tiek civiline, tiek kasko - bedu zyyymiai maziau turesi...
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#15 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2003 balandžio 10 - 11:48

Gal but atsives, gal dar kazkas, as taip kaip sakiau pagalvojau ir nusprendziau. Kai suzinuosiu kas bus, tada galesiu pasakyti ar teisingai pasielgiau ar ne. Dabar tik galima speliuoti kaip butu buve kaip is mano puses, taip ir is jo puses. Kaip jis taip ir as galiu kai ka padaryti, pvz surinkti 7 liudininkus, arba su policija pasneketi, kad patruliavo tas ir tas, tuo laiku jokiu ivykiu nebuvo pastebeta...
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#16 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2003 balandžio 10 - 12:46

na dar neteko girdeti tokiu dalyku, kad uz technine avarija atimtu teises. Uz iskaitine - galbut. Ypac tuomet, kai yra suzalotu.

Patikėk manim - mano vienai pažįstamai ("Detalitoj" dirba) tas pats buvo ... Irgi atėmė... O pas ją aplamai abi avarijos buvo "žalos ne daugiau 100Lt" ... :angry:
  • 0

#17 Svečias_urbis_*

Svečias_urbis_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 balandžio 10 - 13:09

Gal netesingai padariau, bet del 20lt. kvesti policija, o poto isaiskes, kad tipo as nespejau sustabdyti ir reiks dar policijai min 150lt. pamoketi + draudimas brangiau, tai geriau iskarto 20lt., va jus ir visi samprotavimai.
O poperiuko rasyti nereikia, kai panoresiu ji viskiek surasiu, turiu pas ka paprasyti. ;)

Tai nelabai supratau - 20 lt tavo zala? :unsure: Tai negi iskart negalejo atsiskaityt, kitu atveju as pasirasau uz policija. Tiesa, vienas toks veikejas, buvo asiremes i mano pugo bamperi, maza ibrezima galima iziuret, na bet tokiu atveju ir sazines reikia turet (zinau atveji, kai neturejo), uzteko ant :beer:
  • 0

#18 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2003 balandžio 10 - 13:10

Dabar pasakykit nors viena priezasti, kodel tureciau bandyti tartis?????

Priezhastis paprasta. Nafig gaishti savo ir kitu vairuotoju laika, del kokio posukio stikliuko? Po to moketi bauda, didesni draudima ir pan. Patis mentai atvazhiave barasi, kad ka tipo patis negalejot susitarti? Del kito vairuotojo nesazhiningumo, tai nematau priezhastchiu kodel jis turetu tave skusti mentams? Jis gi ish to naudos netures, tik papildyma tampimasi po teismus.
Beje net pabegus ish avarijos mentai siulo susitarti. Buvo toks atvejis. Girtas ikale i draugo mashinos shykna ir pabego. Tai mentai kita diena surado kaltininka ir patis pasiule susitarti. Susitare ir jokiu problemu. Taip pat syki su scorpu ikaliau i mantos shona. Tas gaidis ishkviete mentus, tai puse dienos matavo, protokolus rashe, o nuvazhiavus i mentura pasiule susitarti ir viskas. Atbashliavau tam grybui uzh sparna ir net i protokolus neitrauke jau nekalbant apie baudas!!!!

JEI NUOSTOLIAI NEVIRSHIJA 200LT VIENINTELIS PROTINGAS ZHMOGISHGAS SPRENDIMAS TARTIS VIETOJE!!!! Tie kurie kvietchia mentus, man shvelniai tariant atrodo kvailokai.

Neisizheiskit! :beer:
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#19 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2003 balandžio 10 - 13:14

O del slidumo, tai faina. Uzsidejau vasarinius volus dar kovo pabaigoj, tai dabar tikrai kaip karve ant ledo, na bet zhieminiai ratai toli, o panashu, kad jau ir pavasaris ateis. Galima vaziuoti su belekokiais. Svarbu tinkama greiti pasirinkti.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#20 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2003 balandžio 10 - 13:19

JEI NUOSTOLIAI NEVIRSHIJA 200LT VIENINTELIS PROTINGAS ZHMOGISHGAS SPRENDIMAS TARTIS VIETOJE!!!! Tie kurie kvietchia mentus, man shvelniai tariant atrodo kvailokai.

Neisizheiskit! :beer:

Viskas ka sakai, yra tiesa. Taciau tik vienu vieninteliu atveju - jei zinai, jog kitas tau nepadarys zapadlo. Jei smulku ibrezima (kuris siaip gadintu nervus) padarytum tu - susitartume. Jei nepazystamas zmogus - nerizikuociau.

Dabar gi isivaizduok ta pacia situacija su scorpu ir manta. Ikalei, susitarei, sumokejai i kisene. Tas gryzo namo, pagalvojo. A nafig. Dave 100Lt, davai is jo nutresim dar karta uz sparna. "Alio, policija..."...Tu basliuojiesi su juo pagal ekspertu nustatyta zala, moki bauda uz avarija ir pabegima. Vilioja? Sorry, manes ne. Per pusdieni as neuzdirbu 3kLt...

O jei nuostoliai nedideli ir kaltininkas prispazysta, braizot schema, pasirasot, informuojat budetoja jog atvaziuojat...ir viskas....
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0