Peršokti prie turinio


Nuotrauka

607 sustojo pusti peciuko ventiliatorius


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 26

#1 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2011 balandžio 02 - 10:14

zodziu bevaziuojan nustojo pusti ventiliatorius,,saugikliai geri,aisku nusiimiau ventiliatoriu ir isbandziau jis veikia,,na ir prisikabinau prie valdimo blokelio tas kur sone ventiliatoriaus stovi toks aliminiu ploksteliu ausinimui,iki jo ateina srove i ta fiske kur 2 laidai ,o jau kur i ventiliatoriu ieina fiske ten pasirodo truksta sroves kad pasuktu ventiliatoriu nori sukti bet truksta sroves,,,ar gali buti kad tas blokelis nebeatlieka savo darbo,,ar dar kas kitas cia kaltas,,gal yra buve kam tokia situacija,,,tiesa tas valdimo ekranelis su visais valdimo migtukais rodo viska kaip priklauso aciu uz bet kokias mintis :pug:
  • 0

#2 kenis222

kenis222
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.985
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:CLS AMG

Parašyta 2011 balandžio 02 - 10:39

pradziai pabandom atjung akuma,laukiam kol uzmigs kompai,pajungiam.bet gali ir nepadet,pas citra turejau panašu varianta,uzvedi mašina neveikia putimas,po kokio trecio ,ar penkto uzvedimo veikia.citrinos forume radau info,kad ant aušinimo pokšteles daznai pareina nuo senatves ar tai varzos ar reles kurios ir valdo ventiliatoriu...

Šį pranešimą redagavo kenis222: 2011 balandžio 02 - 10:40

  • 0
YOU KILLED KENNY! YOU BASTARDS

#3 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2011 balandžio 02 - 10:52

pradziai pabandom atjung akuma,laukiam kol uzmigs kompai,pajungiam.bet gali ir nepadet,pas citra turejau panašu varianta,uzvedi mašina neveikia putimas,po kokio trecio ,ar penkto uzvedimo veikia.citrinos forume radau info,kad ant aušinimo pokšteles daznai pareina nuo senatves ar tai varzos ar reles kurios ir valdo ventiliatoriu...

atidarius ta blokeli man buvo ta prispausta detale is apacios oksiduota truputi,,na ir ten pina mazyciu visokiu elektroniniu daleliu va toks jis yra http://www.robetas.lt/info?id=50033 eisiu bandysiu atjungti akuma

Šį pranešimą redagavo ARMONDS: 2011 balandžio 02 - 10:53

  • 0

#4 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2011 balandžio 02 - 13:34

nepadejo akumo atjungimas,,tad uzsakiau EBAY ta plokste, :pug:
  • 0

#5 kebabas

kebabas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 487
  • Vieta:klaipeda
  • Automobilis:peugeot 406hdi

Parašyta 2011 balandžio 02 - 15:58

man ant 406 hdi irgi buvo toks bairis ... po keliu dienu subirejo uzvedimo spyneles kontaktu grupe ( tauragej 20 lt o KLP 200 :))
  • 0

#6 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2011 balandžio 02 - 17:15

man ant 406 hdi irgi buvo toks bairis ... po keliu dienu subirejo uzvedimo spyneles kontaktu grupe ( tauragej 20 lt o KLP 200 :))

matai pas mane iki peciuko ateina srove,bet pro ta blokeli jau nebeiseina srove,jaigu butu spineles kalte tai ir srove neateitu,ka tik pabandziau to rezistoriaus tris kontaktai tai tarpusavi sujungiau pradejo pusti,,citrinos klube placiai apie tai parasyta,tai vienintelis dalykas kas reguliuoja ventiliatoriu tas blokelis :pug:
  • 0

#7 xzibit

xzibit
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 622
  • Vieta:Malta
  • Automobilis:Peugeot 205 CJ

Parašyta 2011 balandžio 03 - 14:05

matai pas mane iki peciuko ateina srove,bet pro ta blokeli jau nebeiseina srove,jaigu butu spineles kalte tai ir srove neateitu,ka tik pabandziau to rezistoriaus tris kontaktai tai tarpusavi sujungiau pradejo pusti,,citrinos klube placiai apie tai parasyta,tai vienintelis dalykas kas reguliuoja ventiliatoriu tas blokelis :pug:

speju ir man ta pati beda tai veikia tai ne bet turiu dar vilties kad kontaktu grupe nes siek tiek pastuksenus i varikliuka pradeda jis pusti. Ir dar pastebejau kad nureguliavus greiti ant min ta prasme 0 padetis ir po to didinant jis neveikia taipogi.
  • 0

'89 205 CJ 1.4TU


#8 VILKOLAKIS

VILKOLAKIS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 94
  • Automobilis:Peugeot 607 2.2hdi

Parašyta 2011 balandžio 03 - 15:01

speju ir man ta pati beda tai veikia tai ne bet turiu dar vilties kad kontaktu grupe nes siek tiek pastuksenus i varikliuka pradeda jis pusti. Ir dar pastebejau kad nureguliavus greiti ant min ta prasme 0 padetis ir po to didinant jis neveikia taipogi.

na pas tave gali buti ten prie ventiliatoriaus kazkurie kontaktai,bet gali buti ir pacio ventiliatoriaus varikliuko angliukai,juos pakeisti juoko darbas,,,o dazniausias dalykas tai pramusa to blokelio viduja stovinti tranzistoriu,ji galima taip pat ilituoti nauja,,na bet as visa ta blokeli keiciau taip pat buvo kaip Armonds aprase,,tik keista kad is jo i ventiliatoriu iseina srove,tik gal ar per maza,ar ventiliatoriu prijungus ji dingsta,,na cia tas blokelis su radiatoriuku visa reikala atlieka :pug:

Šį pranešimą redagavo VILKOLAKIS: 2011 balandžio 03 - 15:04

  • 0

#9 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2011 balandžio 03 - 15:06

oo atsirado jau daugiau kam taip buvo,as taip pat pakeisiu ta blokeli ir bus matyti :pug:
  • 0

#10 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2011 balandžio 08 - 21:46

na va viruciai,atsiunte is EBAY man blokeli,idejau ,vel pucia vejalis,viskas tvarkoi :pug:
  • 0

#11 kenis222

kenis222
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.985
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:CLS AMG

Parašyta 2011 balandžio 08 - 21:57

na va viruciai,atsiunte is EBAY man blokeli,idejau ,vel pucia vejalis,viskas tvarkoi :pug:

verciam i litus...????
  • 0
YOU KILLED KENNY! YOU BASTARDS

#12 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2011 balandžio 08 - 23:27

apie 200 lt,na cia man nebrangu ,nezinau kiek tas blokelis lietuvoja kainuoja,na bet as ne lietuvoja,kaina nesikandzioja :)
  • 0

#13 Gycius

Gycius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 753
  • Vieta:Raseiniai/Kaunas
  • Automobilis:Liutas 607

Parašyta 2011 balandžio 09 - 09:24

oho.... :doh: :blink: nu gal kad naujas... :ax:
  • 0

#14 kenis222

kenis222
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.985
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:CLS AMG

Parašyta 2011 balandžio 09 - 10:06

apie 200 lt,na cia man nebrangu ,nezinau kiek tas blokelis lietuvoja kainuoja,na bet as ne lietuvoja,kaina nesikandzioja :)

nebaisi kaina,o jei dar pezo detales perki citroeno servise,tai ir nuolaidos nereikia,vat tokie lietuvoj prancuzu atstovai.....
  • 0
YOU KILLED KENNY! YOU BASTARDS

#15 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2011 balandžio 09 - 11:22

oho.... :doh: :blink: nu gal kad naujas... :ax:

tai kiek lietuvoi tas blokas kainuoja,,,nu matai man tas 200 lt islandijoi tai nieko nenupirksi,,na gal lietuvoi ir tokia masina neislaikyciau :)
  • 0

#16 Artisb

Artisb
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 28
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 607 2.2 HDI 2003

Parašyta 2012 liepos 12 - 13:24

Sveiki. Nustojo pusti peciuko ventiliatorius. Radau beda - ventiliatoriaus rezistorius. Cia kaip ir viskas gerai, bet kai pradejau ieskoti, visi rezistoriai (is parduotuves is lauzyno) yra su kitokiais tvirtinimo taskais - trumpesni. Bandysiu ikelti foto, gal pavyks - bus aiskiau.


http://postimage.org/image/4u2hw5cwh/

http://postimage.org/image/t2z6kuj7d/


Gal yra zinanciu kas cia per situacija? Ziurejau tvirtinima rezistoriaus, lyg ir orginalus, pats rezistorius, taip pat.

Any ideas? Ačiū
  • 0

#17 Davidass

Davidass
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 113
  • Vieta:Alytus
  • Automobilis:Peugeot 407 2.0 hdi

Parašyta 2012 liepos 12 - 14:59

Jei kalbam apie vadinamaji "ezy" kuris stovi ortakyje. Reikia ji issiimt ir ten buna tranzistorius su ausintuvu (aliuminis jis) ir temperaturine varza. Pamatuoji su testeriu ta varza jei nieko nerodo laiduka vietoj varzos ir vaziuoji toliau. Cia i ateiti jei kam prireiks. Cia matau panasu atveji ArtisB

Šį pranešimą redagavo Davidass: 2012 liepos 12 - 15:01

  • 0

#18 galbut

galbut
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 138
  • Vieta:Norvegija
  • Automobilis:Peugeot 607

Parašyta 2012 liepos 12 - 21:54

truputi ne i tema,bet ...gal kas esat susidure,kad vaziuojant pradetu mirkseti spidometre trumpu sviesu lempute ir tuo paciu nustojo veikti kondicionierius,trupmos sviesos pasizejau islipes sviete vejalis pute i salona tik kondisas neveike,po kiek laiko uzvedus vem masina viskas vieke,nes ruosiuosi su masina bruzyti po europa,tai nekas jai dinktu kur francuose kondisas :( gal turit minciu kame cia reikalas :hmm:
  • 0
Peugeot 607 2.2HDI 2004m.

#19 Bajoras

Bajoras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 195
  • Vieta:Mazeikiai
  • Automobilis:Peugeot 607 2.2 HDI

Parašyta 2012 liepos 13 - 08:20

truputi ne i tema,bet ...gal kas esat susidure,kad vaziuojant pradetu mirkseti spidometre trumpu sviesu lempute ir tuo paciu nustojo veikti kondicionierius,trupmos sviesos pasizejau islipes sviete vejalis pute i salona tik kondisas neveike,po kiek laiko uzvedus vem masina viskas vieke,nes ruosiuosi su masina bruzyti po europa,tai nekas jai dinktu kur francuose kondisas :( gal turit minciu kame cia reikalas :hmm:

Man kaskas panasaus buvo kai lenkesi generatorius pirma kondiske pageso ,radijas, sviesos, paneles apsvietimas ,prasidejo prietaisu skydelio sviesuciu diskoteka o poto ir pats liutas uzmigo . Reziume numire generatorius "Valeo " iskrove akumus .
  • 0

#20 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2012 liepos 13 - 09:43

truputi ne i tema,bet ...gal kas esat susidure,kad vaziuojant pradetu mirkseti spidometre trumpu sviesu lempute ir tuo paciu nustojo veikti kondicionierius,trupmos sviesos pasizejau islipes sviete vejalis pute i salona tik kondisas neveike,po kiek laiko uzvedus vem masina viskas vieke,nes ruosiuosi su masina bruzyti po europa,tai nekas jai dinktu kur francuose kondisas :( gal turit minciu kame cia reikalas :hmm:

Butinai patikrink akumo jungtis, man panasiai buvo, buvau uzmirses prisukti ;]
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt





Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0