Peršokti prie turinio


Kokia laisvų rankų įrangą naudojate?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 23

#1 Svečias_DSound_*

Svečias_DSound_*
  • Svečiai

Parašyta 2011 balandžio 08 - 12:06

Už kalbėjimą telefonu vairuojant, dabar policija baudžia bauda nuo 100 iki 300 Lt, kokiomis laisvų rankų įrangomis naudojatės ?
  • 0

#2 Crush

Crush
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 21
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 Coupe 2.2 HDI, 2003 Griffe

Parašyta 2011 balandžio 08 - 14:15

Už kalbėjimą telefonu vairuojant, dabar policija baudžia bauda nuo 100 iki 300 Lt, kokiomis laisvų rankų įrangomis naudojatės ?

Perkant, patestuoji-pasimatuoji etc viskas OK, bet toliau. Pazystamas jau pakeite kokias 3 tikrai, brandas-kokybe kiekvienam savo, jam problema buvo - nesilaiko normaliai + nepatogumas, po kai kurio laiko naudojimo.
  • 0

#3 pale

pale
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 567
  • Vieta:Ukmerge
  • Automobilis:peugeot 406 cupe 3.0 ES9J4

Parašyta 2011 balandžio 08 - 15:11

Kai pirkau masina buvo laisvu ranku iranga Parrot, tai net nesigilines nupjoviau ir ismeciau garsekalbi su mikrafu (gerai kad palikau ragelio mygtukus nes grazei sviete :) ) Karta draugas ziuredamas Discovery uzmate, kad montuoja iranga panasia kaip pas mane tie ragelio mygtukai, kuri veikia per bluetooth. Tai pasake man, as nueinu i masina ijungiau degima ir valio yra bluetooth, tai per durna galva teko susijungti viska atgal. labai patogu naudoti sita yranga Rinkimas balsu, automatinis atsiliepimas(jei nori)
  • 0

#4 xzibit

xzibit
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 622
  • Vieta:Malta
  • Automobilis:Peugeot 205 CJ

Parašyta 2011 balandžio 09 - 09:31

Kai pirkau masina buvo laisvu ranku iranga Parrot, tai net nesigilines nupjoviau ir ismeciau garsekalbi su mikrafu (gerai kad palikau ragelio mygtukus nes grazei sviete :) )
Karta draugas ziuredamas Discovery uzmate, kad montuoja iranga panasia kaip pas mane tie ragelio mygtukai, kuri veikia per bluetooth. Tai pasake man, as nueinu i masina ijungiau degima ir valio yra bluetooth, tai per durna galva teko susijungti viska atgal. labai patogu naudoti sita yranga
Rinkimas balsu, automatinis atsiliepimas(jei nori)

Turiu tokią įrangą, bėda ta kad i 607 nelabai idėsi, bandžiau pastačiau prie magelio bet tuos kanalus po to sustiprina stiprintuvas, garsas toks kad neimanoma klausytis, tai nebestačiau to parroto, o šiaip naudojau kitoj mašinoj tai labai patogus daiktas ir lengvai pajungiamas.
  • 0

'89 205 CJ 1.4TU


#5 kenis222

kenis222
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.985
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:CLS AMG

Parašyta 2011 balandžio 09 - 10:10

DSound,xzibit turit 607 su telefonais,kam dar papildoma iranga?istatot nauja korta i mašina,isedus i auto peradresuojat iš telefono skambucius i nauja korta ir vazinejat
  • 0
YOU KILLED KENNY! YOU BASTARDS

#6 xzibit

xzibit
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 622
  • Vieta:Malta
  • Automobilis:Peugeot 205 CJ

Parašyta 2011 balandžio 09 - 12:54

DSound,xzibit turit 607 su telefonais,kam dar papildoma iranga?istatot nauja korta i mašina,isedus i auto peradresuojat iš telefono skambucius i nauja korta ir vazinejat

Apsirinki pas mane magnetola su kasete ;), beje vakar keiciau mageli masciau gal imt magiuka su teleponu bet pas mane ragelio nera, esme antenai laidas ateina, bet idomu ar veiktu, nors isigyjau toki pat mageli vel su kasete siandien vaziuoju pririst.
  • 0

'89 205 CJ 1.4TU


#7 Nelegals

Nelegals
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.456
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 16v; Citroën C5X7 2,2HDi 125 kw

Parašyta 2011 balandžio 09 - 13:19

Pasijungiu telefona prie magelio per laida i AUX iejima. Ir jokiu problemu :good:
  • 0

#8 Neburtininkas

Neburtininkas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.227
  • Vieta:danija
  • Automobilis:www

Parašyta 2011 balandžio 09 - 14:21

naudoju belaide ausine.geras daiktas netik wairuojant. Nors galiu pasijungti ir ant mago,bet kazkaip nera butinybes
  • 0

TFSI lpg hibrid 147kw

parduodu devetas lengvuju automobiliu priekabas


#9 sauliusv

sauliusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 101
  • Vieta:KLAIPEDA
  • Automobilis:Chevrolet volt

Parašyta 2011 balandžio 10 - 09:01

Pas mane tokia sistema yra veikia :good:
  • 0

#10 Gordonas

Gordonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 456
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Opel Astra G

Parašyta 2011 balandžio 10 - 11:41

Pasijungiu telefona prie magelio per laida i AUX iejima. Ir jokiu problemu  :good:

Plačiau galima? :shy: Čia turi būt kažkas magelyje pritaikyta telefonui ar kaip?
  • 0
Opel Astra G 1999 DI 2,0L Peugeot 406 1996 1,8L - Ex

#11 vytaaas

vytaaas
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 37
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407 2l hdi

Parašyta 2011 balandžio 10 - 12:56

na pas mane 407 tai kai pirkau jau buvo sudeta laisvu ranku yranga nokia CK-7w, http://nds1.nokia.co...CK-7W_UG_lt.pdf , siaip susijungia su visais telefonais tik beda kad galima tik viena telefona pasijungti vienu metu o ne 2. beto pajungta ne atskiras garsiakalbis o kazkaip prie automagnetolos bent kai skambina nutildai magely ir tada kalbi tai balsas per kolonele viena girdisi. siaip tikrai geras daiktas.
  • 0

#12 Nelegals

Nelegals
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.456
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 16v; Citroën C5X7 2,2HDi 125 kw

Parašyta 2011 balandžio 11 - 11:50

Nieko ten super nereikia,pajungi laida,na prie tos jungties papildomos iejimo i maga.pasnekova girdi per visas koloneles.nesupratau ko cia placiau nori :)
  • 0

#13 Gordonas

Gordonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 456
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Opel Astra G

Parašyta 2011 balandžio 11 - 13:44

Nieko ten super nereikia,pajungi laida,na prie tos jungties papildomos iejimo i maga.pasnekova girdi per visas koloneles.nesupratau ko cia placiau nori :)

Tiek ir norėjau :good: Reiks išbandyt.
  • 0
Opel Astra G 1999 DI 2,0L Peugeot 406 1996 1,8L - Ex

#14 Aurik

Aurik
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 192
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 607

Parašyta 2011 balandžio 12 - 12:49

Dabar pakankamai nebrangūs yra bluetooth ausinukai. Pats beveik nekalbu telefonu vaziuojant, tačiau laimėjau dovanų čekį ir pasiėmiau ausinuką, neddaug vietos užimantis daiktas, jokių laidų.
  • 0

#15 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2011 balandžio 12 - 15:10

Pas mane tokia sistema yra    veikia  :good:

o 2008 metu 407 jau ejo atnaujinta sistema? ne veliau tai padare?

o del naudojamos irangos tai naudoju nokios :) ten toki mygtuka paspaudi tik kad atsiliept bet nesu labai patenkintas, nes nezinau kodel bet daznai pametu rysi, ir siaip nepatogumas tas kad ner ekrano jokio ir nerodo kas skambina, tai jei tel kisinej net kartais is pradziu nezinai su kuo kalbi... arba gal nenoretum atsiliepti..

Šį pranešimą redagavo thunder: 2011 balandžio 12 - 15:12

  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#16 sauliusv

sauliusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 101
  • Vieta:KLAIPEDA
  • Automobilis:Chevrolet volt

Parašyta 2011 balandžio 12 - 16:17

o 2008 metu 407 jau ejo atnaujinta sistema? ne veliau tai padare?

o del naudojamos irangos tai naudoju nokios :) ten toki mygtuka paspaudi tik kad atsiliept bet nesu labai patenkintas, nes nezinau kodel bet daznai pametu rysi, ir siaip nepatogumas tas kad ner ekrano jokio ir nerodo kas skambina, tai jei tel kisinej net kartais is pradziu nezinai su kuo kalbi... arba gal nenoretum atsiliepti..

Na pas mane 2008 12 men toks http://www.youtube.c...feature=related
Siaip cia jau 2009 modelis :hmm:

Šį pranešimą redagavo sauliusv: 2011 balandžio 12 - 16:19

  • 0

#17 Karolis

Karolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 111
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407 SW V6

Parašyta 2011 balandžio 12 - 16:46

Pas mane Nokia CK-7W sujungta su telefono dėklu / pakrovėju.
  • 0

#18 Svečias_DSound_*

Svečias_DSound_*
  • Svečiai

Parašyta 2011 balandžio 13 - 13:22

http://www.dsound.lt...vu-ranku-iranga
  • 0

#19 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2011 balandžio 13 - 14:30

Pas mane Nokia CK-7W sujungta su telefono dėklu / pakrovėju.

na bent jau kiek ziuriu tai atliepimo mygtukas ir toks.. o kaip suprasti sujungta su telefono deklu ir pakroveju? tai tu realiai ne per bluetooth jungi??? ar per bluetooth? kaip tau nepameta rysio daznai???
as kai nusipirkau auto tai pas mane stovejo ten toks laikiklis kur tinka senesnes nokias istatyt.. ten puikiai tiki n6210.


o sauliusv pas tave jau gal su bluetooth yra??? nes kiek zinau tai senesniuose variantuose reikdavo sim kortele istatyt...

Šį pranešimą redagavo thunder: 2011 balandžio 13 - 14:34

  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#20 XtremE

XtremE
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 38
  • Vieta:Vilnius LTU
  • Automobilis:Peugeot 407 2,0HDI

Parašyta 2011 balandžio 13 - 15:48

Sveiki,
as pastaciau SE HCB-30 pajungiau prie AUX1 iejimo...zymiai patogiau negu su ausinuku, nes nereikia papildomai krauti, isijungia ijungus degima ir per 2sec max prisirisa prie telefono, automatiskai nusitildo muzika jei kas skambina, o baigus kelione atsijungia...vienintele beda bluetooth auto kit'u yra tokia kad isjungus degima dar kazkoki laika (mano atveju apie 15sec) telefonas galvoja kad dar prisirises ir jei kas per ta laikotarpi paskambina tai garsas nukreipiamas i iranga kuri jau yra isjungta...bet cia atsitinka 1 karta is kokiu 300... ;]
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0