Peršokti prie turinio


Nuotrauka

peugeot 605 langas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 10

#1 Liutas605

Liutas605
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 117
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 605 2.0 96m

Parašyta 2011 gegužės 10 - 10:55

Gal kas galit paaiskinti issamiau, kaip pasikeisti is A ir paprasta langa? luzo pakelejas, su A raide niekur nerandu.
  • 0

#2 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2011 gegužės 10 - 11:54

paaiskinkit, nelabai suprantu dar apie ka kalba cia? :ph34r: :doh:
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#3 brizas

brizas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 774
  • Vieta:siauliai
  • Automobilis:peugeot605 2.1 td 1997m

Parašyta 2011 gegužės 10 - 14:07

esu skaites cia, forume apie tai, :hmm: paieskoj turetu but.
  • 0
joks materialus kunas ,turintis rimties mase, negali virsyti sviesos greicio

#4 Pugas_605

Pugas_605
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.935
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:5008 1,5, 96 kW GT line, Peugeot 807hdi2.0 100kW + 406 2.0 hdi 80 kW :)~

Parašyta 2011 gegužės 10 - 15:52

paaiskinkit, nelabai suprantu dar apie ka kalba cia? :ph34r: :doh:

Porestailas turi tokiu priekyje vairuotojo su A raide - deficitas.
  • 0

Neverta verkti, kad praejo vaikyste...
Senatveje vel suvaikesime !

GEOCACHING

My Webpage

5008 =1,5 hdi = 96 kW = fuel_icon_2_4602.png

EX 807 =2.0 hdi = 100kW =fuel_icon_2_4309.png

406 =2.0 hdi = 80 kW = fuel_icon_2_3794.png

EX 806 = 2.1 hdi = 80 kW   fuel_icon_2_2100.png


#5 egidux

egidux
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 22
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Prancūzas, bet ne Peugeot... Laguna 1,8

Parašyta 2011 gegužės 10 - 21:23

Porestailas turi tokiu priekyje vairuotojo su A raide - deficitas.

Bet jei rankos neatbulos ir tą galima sutvarkyti (ar iš dviejų, surinkti) kai kuriais atvejais- žiūrint kas nusprogę. Mano ex605 buvo tas baltas plastmasiukas palūžęs, kur ant bėgelio slankioja, prie jo stiklas ir trosai tvirtinasi- pakeistas ir vualia. (ir keleivio ir vairuotojo) Po kažkiek laiko lūžo dantratuko dalis iš mechanizmo, suklijavau su supermoment- ne kažinkoks sprendimas, bet kažkiek laikė. Vėl suklijavus tą pačią dieną atsiklijavo (turbūt su trosais suklydau- kažkaip nevietoje sustodavo, o po to jau kaip kilstelėjo, pazyzė ir nutraukė dantratuko dalį lūžusią). Galvojau dar kokį pakėlėją be A raidės nusipirkt, kad išardžius tą dantratį (kažkodėl maniau, kad jie vienodi) pakeist, bet neprisiruošiau :shy: Krč jei mechanika užsilenkia verta pabandyt pakeist užlinkusią detalę išėmus iš pakėlėjo be A. Na o jei varikliux ar valdymas parūko, verta pabandyt kitą sulūžusį pirkt (gauti dovanų) su A (tik kad varikliukas gyvas būtų) ir iš 2 vieną rinkt (nes mechanizmo mechaninė dalis pilnai ardoma-surenkama).
  • 0

#6 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2011 gegužės 14 - 11:03

MAN keleivio puses langas i apacia visai nereguoja, ta prasme, jokio krustelejimo ar klikt.., gali but del to kaltas trosas? i virsu langas suveikia, sureaguoja, bet spaudziant i apacia mirtina tyla.. trosai ar elektra? :hmm:
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#7 egidux

egidux
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 22
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Prancūzas, bet ne Peugeot... Laguna 1,8

Parašyta 2011 gegužės 14 - 17:37

MAN keleivio puses langas i apacia visai nereguoja, ta prasme, jokio krustelejimo ar klikt.., gali but del to kaltas trosas? i virsu langas suveikia, sureaguoja, bet spaudziant i apacia mirtina tyla.. trosai ar elektra? :hmm:

Tai spaudžiant į apačią nei garso nei vaizdo?! O į viršų spaudžiant kas girdisi(matosi)? Pas tave gali būt elektra (mygtukas). Jei trosai atsikabintų, tai langą rankomis nuleistum/pakeltum bent kažkiek.
Kai pas mane nusprogo plastmasiukas, tai pas mane girdėjosi į abi puses "klikt". Tokiu atveju su koja paspaudus mygtuką nuleist/pakelt stiklą ir abiem rankom nuleidžiant/pakeliant stiklą girdisi varikliuko garsas :D
Buvo pas mane ir dantratukas nuėjęs, tai spaudžiant į bet kurią pusę girdėjosi varikliuko zyzimas (langas nė krust), o langą rankomis galėjau pakelt/nuleist be varikliuko pagalbos. Kartais pats prasiverdavo per Kauno duobes pavažinėjus. Tiek minčių šiam kartui.
  • 0

#8 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2011 gegužės 14 - 18:07

i virsu ir krusteli ir suklaksi, o i apacia nei to, nei ano.. su rankonm stiklo ir ne nepajudinsi :hmm:, mygtukus tikrinau, visi geri, buvau sukeites vietom, tas pats..

Šį pranešimą redagavo Eddy: 2011 gegužės 14 - 18:08

  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#9 egidux

egidux
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 22
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Prancūzas, bet ne Peugeot... Laguna 1,8

Parašyta 2011 gegužės 14 - 18:30

i virsu ir krusteli ir suklaksi, o i apacia nei to, nei ano.. su rankonm stiklo ir ne nepajudinsi :hmm:, mygtukus tikrinau, visi geri, buvau sukeites vietom, tas pats..

Na tai ardyk ir pamatysi kame šaknys- varikliukas gi reaguoja, stebuklų gi nebūna- turbūt mechaninės kliūtys. Greičiausiai (bet nebūtinai) plastmasiukas, tas ant bėgelio. Jis toks gležnas vienoj vietoj- padyla (nes tepalo nerasta, plastmasė į metalą zulina), lūžta (ta dalis, kur laiko kad tiesiai ant bėgelio vaikščiotu) ir užsiskersuoja.
  • 0

#10 deadsilense

deadsilense
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 385
  • Vieta:Kaunas- samogitia
  • Automobilis:Peugeot 605

Parašyta 2011 gegužės 16 - 10:10

i virsu ir krusteli ir suklaksi, o i apacia nei to, nei ano.. su rankonm stiklo ir ne nepajudinsi :hmm:, mygtukus tikrinau, visi geri, buvau sukeites vietom, tas pats..

pas mane keleivio puses priekiniu duru stiklas pavaziuodavo 2cm zemyn ir sustodavo, nusiemiau visas apdailas, rankenas ir visus gerius, apciupinau viska viduje, pasirodo prie duru vyriu toje puseje skardinis begelis su minksta medziaga (kaip kreipaincioji) stiklui, issikabines is kazkokio laikiklio, atsukau viena varzta su TX30 galvute lyg, istaciau ta kreipianciaja ir uzverziau, badymas, ir stiklas vaziuoja zemyn/aukstyn iki galo :clap:
  • 0
Andrius

#11 egidux

egidux
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 22
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Prancūzas, bet ne Peugeot... Laguna 1,8

Parašyta 2011 gegužės 16 - 20:59

pas mane keleivio puses priekiniu duru stiklas pavaziuodavo 2cm zemyn ir sustodavo, nusiemiau visas apdailas, rankenas ir visus gerius, apciupinau viska viduje, pasirodo prie duru vyriu toje puseje skardinis begelis su minksta medziaga (kaip kreipaincioji) stiklui, issikabines is kazkokio laikiklio, atsukau viena varzta su TX30 galvute lyg, istaciau ta kreipianciaja ir uzverziau, badymas, ir stiklas vaziuoja zemyn/aukstyn iki galo :clap:

Tau pasisekė- remontas nieko nekainavo :clap: Bet kaip ten ta kreipiančioji išsikabino vistiek nesuprantu. Jei atmintis neapgauna vienoj kreipiančiosios pusėj įsistato troselio einančio iš mechanizmo su varikliuku šarvas, o troselis į plastmasiuką slankiojantį ant kreipiančiosios, iš kitos kreipiančiosios pusės įsistato kito troselio, einančio iš to pačio mechanizmo su varikliuku šarvas, o troselis prie to pačio plastmasiuko kabinasi. Ant to pačio plastmasiuko tvirtinasi stiklas. Veikimo principas atrodo gana paprastas: varikliukas suka ritę esančią mechanizme, tuo vieną trosą susukdamas, o kitą išsukdamas ir tampantis tą plastmasiuką (silpniausioji grandis šioje konstrukcijoje) ir ant jo pritvirtintą stiklą. Nuėmus varikliuką ir išardžius tą mechanizmą-reduktorių nieko ypatingo irgi nėra: iš varikliuko išeina metalinis sliekas, kuris suka dantratį-reduktorių, ant kurio užsimauna ritė su abiem trosais. Tas dantratis- reduktorius dar viena silpna vieta šitam mechanizme, nes jis plastmasinis ir nulūžta toje vietoje, kur maunasi ritė su trosais (lieka ritės viduje). Kadangi :pug: nebeturiu, tai fotkių kas kur ir kaip padaryt negaliu- tik atpasakoju maždaug 2m senumo atsiminimus :wh: :ax:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0