Peršokti prie turinio


Nuotrauka

P307 hdi isiurbimo kolektorius leidzia tepalus?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 23

#21 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.921
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2019 gegužės 08 - 13:34

Ten net ne purkštukų tos tarpinės, o purkštukų gilzių. Tokie kaip riebokšliai, tik be vielučių. Tuo pačiu gerai pasikeist dangtelio tarpinę, nes lengvai nusiima ir keičiasi, o ir prie purkštukų priėjimas labai pagerėja.

O jei dar toliau bėga, tuomet galima kaltint kolektoriaus tarpines.


  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#22 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2019 gegužės 09 - 01:52

Pas mane buvo taip pat. Tepalas bėga me per tarpinę, bet per purkštukų tarpines. Jas pakeitus, viskas susitvarkė. Tvarkiau pats, nieko sudėtingo, jeigu lengvai išsitraukia purkstukai.


O man buvo dar graziau,isilupo purkstukas kartu su gilze tik,teko prapjauti pacia gilze kad issaugot purkstuka,prirudijo mirtinai
  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#23 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.921
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2019 gegužės 09 - 05:21

O man buvo dar graziau,isilupo purkstukas kartu su gilze tik,teko prapjauti pacia gilze kad issaugot purkstuka,prirudijo mirtinai

Labai dar gerai, kai su gilze išlenda. Tų gilzių naujų nupirkt nesunku ir nebrangu po kelis eurus, tik kad aišku vietoj nedaug kas laiko. Daug blogiau, kai visai atsisako lįsti lauk net su atbuliniu plaktuku, ir prireikia hidraulikų... Tada dažniausiai vistiek su gilze išeina, bet dar ir reikia papildomų darbų, ir man yra buvę, kad nutrūko du purkštukai ir liko viduj antgaliai ir apatinės veržlės. Antgaliai kažkaip išsitraukė su magnetu ir plaktukais pažaidus. O veržlėm - žaidžiau su dremeliu, kol išgramdžiau visoj veržlėj pjūvį, kad atsileistų, tada jau išsitraukė.


  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#24 markGonzalez

markGonzalez
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.511
  • Vieta:Kaisiadorys
  • Automobilis:Peugeot 308 2.0 HDi 163 HP Peugeot 508 2.0 blueHDi 150 HP

Parašyta 2019 gegužės 10 - 11:10

Esu matęs YouTube tokių vaizdelių. Kai traukiau saviškius stovėjo tas užstrigusių purkštukų vaizdas.
  • 0

thumb.png





Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0