Jump to content


Photo

2.2 HDI Galvos tarpinė


  • Please log in to reply
30 replies to this topic

#21 fastkb

fastkb
  • Forumo naujokai
  • posts 22
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:BMW e39 525d

Posted 2011 September 27 - 16:31

Labas vakaras gerbiamieji! Nekuriant naujos temos, norėčiau pasiteirauti.. Turiu tokį patį 406 coupe 2.2 hdi :pug: Nusiskundimų kaip ir neturiu, trauka superine, sąnaudos taipogi. Taigi situacija yra tokia, šiandien mieste teko spustelėti nuo sankryžos, variklis buvo šiltas pasiekęs darbinę temperatūrą. Pažvelgęs į galinio vaizdo veidrodelį, pastebėjau kad išspjoviau baltų dūmų kamuoliuką. (mašiną prieš tai stovėjo 3 paras nekuriama). Taigi kame bus klausimas turbut aiškinti nereikės :dntknw: Sakau iš karto.. Antifrizas nedingsta, šlangų nepūčia, tepalo nevalgo. Minčių bus? :blink: Man buvo kylusi mintis, kad per tą laiką išmetimo sistemoje susikaupė drėgmės, bet nesu tuo tikras..
  • 0
SVT focus 2.0 127kW EX BMW 730i EX BMW 320d EX Peugeot 406c 2.2 HDi EX BMW 525D nowadays..

#22 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • posts 2,329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Posted 2011 September 27 - 17:00

Labas vakaras gerbiamieji! Nekuriant naujos temos, norėčiau pasiteirauti.. Turiu tokį patį 406 coupe 2.2 hdi :pug: Nusiskundimų kaip ir neturiu, trauka superine, sąnaudos taipogi. Taigi situacija yra tokia, šiandien mieste teko spustelėti nuo sankryžos, variklis buvo šiltas pasiekęs darbinę temperatūrą. Pažvelgęs į galinio vaizdo veidrodelį, pastebėjau kad išspjoviau baltų dūmų kamuoliuką. (mašiną prieš tai stovėjo 3 paras nekuriama). Taigi kame bus klausimas turbut aiškinti nereikės :dntknw: Sakau iš karto.. Antifrizas nedingsta, šlangų nepūčia, tepalo nevalgo. Minčių bus? :blink: Man buvo kylusi mintis, kad per tą laiką išmetimo sistemoje susikaupė drėgmės, bet nesu tuo tikras..

tikriausiai per ta laika susikaupe tik dregmes ismetimo kolektoriuje,,o del slangu kietumo,,,kai varyklis pakaista jos truputi turi buti kietos,,visai kad butu minkstos nebuna
  • 0

#23 fastkb

fastkb
  • Forumo naujokai
  • posts 22
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:BMW e39 525d

Posted 2011 September 27 - 18:39

tai dėl šlangų tą ir turėjau omeny tamsta :)) jos yra normalios, nei itin minkštos nei kietos kaip akmuo..

Edited by fastkb, 2011 September 27 - 18:51.

  • 0
SVT focus 2.0 127kW EX BMW 730i EX BMW 320d EX Peugeot 406c 2.2 HDi EX BMW 525D nowadays..

#24 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • posts 2,329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Posted 2011 September 27 - 19:47

tai dėl šlangų tą ir turėjau omeny tamsta :)) jos yra normalios, nei itin minkštos nei kietos kaip akmuo..

tai viskas tvarkoi pas tave,,,dar toks bandimas juokingas gan yra,,kad kai uzvedi masina saltesniam ore kazkiek is ismetimo vamzdzio balta duma meta ir pakibe buna lasai ant vamzdzio galo,,tai tereikia siek tiek paragauti ar saldus,,,jai saldus tai reiskia varo lauk antifriza,,,o balta duma meta visiem ,kai yra saltesnis oras
  • 0

#25 fastkb

fastkb
  • Forumo naujokai
  • posts 22
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:BMW e39 525d

Posted 2011 September 27 - 20:09

tai viskas tvarkoi pas tave,,,dar toks bandimas juokingas gan yra,,kad kai uzvedi masina saltesniam ore kazkiek is ismetimo vamzdzio balta duma meta ir pakibe buna lasai ant vamzdzio galo,,tai tereikia siek tiek paragauti ar saldus,,,jai saldus tai reiskia varo lauk antifriza,,,o balta duma meta visiem ,kai yra saltesnis oras

buvau atlikęs ir tą bandymą.. nepasitvirtino :clap: o dėl to kvapo tai net nežinau, man jis pas visų dyzelių saldus:D nežinau, gal man problema su uoslė :doh: o dėl garų tai kas be ko, atšalus oram jų neišvengsi :wh:
  • 0
SVT focus 2.0 127kW EX BMW 730i EX BMW 320d EX Peugeot 406c 2.2 HDi EX BMW 525D nowadays..

#26 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • posts 2,329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Posted 2011 September 27 - 21:28

buvau atlikęs ir tą bandymą.. nepasitvirtino :clap: o dėl to kvapo tai net nežinau, man jis pas visų dyzelių saldus:D nežinau, gal man problema su uoslė :doh: o dėl garų tai kas be ko, atšalus oram jų neišvengsi :wh:

dar buvau skaites kazkur ,kad reikia surinkti tuoe lasus i koki tai inda ir padeti saltija ,jai neuzsala ta antifrizas ,o jai uzsala tai tik garai,,bet tas paragavimo bandimas greitesnis :lol:
  • 0

#27 fastkb

fastkb
  • Forumo naujokai
  • posts 22
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:BMW e39 525d

Posted 2011 September 28 - 16:22

dekui už patarimus :beer:
  • 0
SVT focus 2.0 127kW EX BMW 730i EX BMW 320d EX Peugeot 406c 2.2 HDi EX BMW 525D nowadays..

#28 Draco

Draco
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 38
  • Automobilis:Volvo

Posted 2011 September 28 - 20:42

Pas mane lygiai tokie patys simptomai, kaip pas temos autorių. Diagnozė - galvos tarpinė. Jau pakeista, ryt atsiimsiu ir važinėsiu sau laimingas :) aišinimo skystis turėtų nebedinginėti :)
  • 0
Vilnius Volvo S60 D5

#29 peugeot

peugeot
  • Forumo naujokai
  • posts 8
  • Automobilis:peugeot

Posted 2011 November 03 - 15:55

pas mane panasios problemos, ryte stipriai meta balta duma ir atrodo 3 cilindrai dirba, bet padirbus 2-3 min viskas gerai, karsta kuriasi gerai ir be dumu. Slangos minkstos, tepalas svarus, antifrizas nedingineja, nezinau kame problemos, nerandu gedimo.
  • 0

#30 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • posts 2,329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Posted 2011 November 03 - 16:42

pas mane panasios problemos, ryte stipriai meta balta duma ir atrodo 3 cilindrai dirba, bet padirbus 2-3 min viskas gerai, karsta kuriasi gerai ir be dumu. Slangos minkstos, tepalas svarus, antifrizas nedingineja, nezinau kame problemos, nerandu gedimo.

ka tu rasi problema jaigu jos nera,,,o is tikruju pajunk prie kompo kol saltas varyklis ir ziurek kuris purkstukas kvailioja
  • 0

#31 revolt69

revolt69
  • Senbuviai
  • posts 21
  • Automobilis:Peugeot 607 2.2hdi

Posted 2013 May 12 - 19:27

Sveiki, pradejau galvoti kad ir man pradejo pusti kompresija y ausinimo sistema 2.2hdi 607, nes atsukus bakeli iseina gana daug oro ir antifrize matos daug burbuliuku, slangas gali ispausti bet nedaug. tiek tepalo lygis tie antifrizo lygis normalus. kartais dar nori mesti melyna dumeli. kame cia galetu buti problema?
  • 0




2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users