Peršokti prie turinio


Peugeot 607 ekranas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 11

#1 Svečias_marelis3000_*

Svečias_marelis3000_*
  • Svečiai

Parašyta 2011 liepos 16 - 12:27

Sveiki, problemos su spalvotu ekranu. dabar iš viso beveik neberodo, tik kartais trumpam atsistato. neina perjungt is radio į cd ir magas nesireguliuoja rankenelem kur prie vairo. buna kartais is vis neissijungia magas kol nenuseda akumas ar neatjungi jo. kiek domejausi tai sake kad arba reik keist maga arba multimedijos valdymo bloką. Pradėjau ieškot, bet iš kart kilo klausimų. pas mane Peugeot 607 HDI 2.2 2002 m. automatas. ar nuo visų Peugeot tinka magas ir multimedijos valdymo blokas? ar tinka nuo anglisku variantų? ar sudetingas jų pakeitimas ir kur rasti kaip pasikeisti? kokios kainos jų?
  • 0

#2 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2011 liepos 17 - 14:24

Nuo anglishku variantu TINKA, bet ziurek, jeigu magas su telefonu tai ir turi imti isd tokio pat kad butu su telefonu. Manyciau kad pas taves MAGO kalte, pamegink pasikeisti, jei ne, tada spalvu blokas, jis po bordacioku yra. ekrano kaina apie 200lt, debilelis vienas praso autopliuse 500lt, tai pardavineja jau kaip matau 4 metus :))))))))))))))) siaip lauzyne pirkau 1 tai uz 150lt, nes jie nera deficitas, labiau genda monochromoniai. bet siaip iki 250lt galima uz ji moketi, spalvu blokas irgi panasiai tiek kainuoja.
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#3 Svečias_marelis3000_*

Svečias_marelis3000_*
  • Svečiai

Parašyta 2011 liepos 18 - 21:03

aga pas mane su telefonu yra, o kaip ten tas magas ir spalvu blokas pasikeicia? gal yra kur aprasyta kaip pasikeist? o gal kur kaune yra srotas kur kartu ir pakeist gali? ten dar kaska girdejau kad kai pakeiti prie kompo pajungt reikia ir perkoduot
  • 0

#4 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2011 liepos 19 - 07:30

aga pas mane su telefonu yra, o kaip ten tas magas ir spalvu blokas pasikeicia? gal yra kur aprasyta kaip pasikeist? o gal kur kaune yra srotas kur kartu ir pakeist gali? ten dar kaska girdejau kad kai pakeiti prie kompo pajungt reikia ir perkoduot

Nevisada reikia tai daryti, jei sutampa softai tada nereikia :) bet taip buna kaip supratau is francu puslapiu tai labai retai, taigi greiciausiai tex varyti pas tuos kas turi diagnostikos irengini.

Ardymas paprastas, mage norint isimti, reikia issiimti klima, tada begiu ryciaga, visa ta plastmase po juo tada priesi prie mago, jis ant 4 zvaigzduciu, o spalvu blokas paciam desiniam kampe po bordacioku, issiardes pamatysi, pakeitimas nesudetingas.
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#5 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2011 liepos 19 - 07:31

Tiesa, gali buti ir OPTIKOS problema, pamirsau pamineti, t.y. eina kabelis nuo DVD iki spalvu bloko, jei jis "sutraiskomas" gali sitokie simtomai taip pat buti, tai buna po to kai masina buvo DAUZTA.
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#6 galbut

galbut
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 138
  • Vieta:Norvegija
  • Automobilis:Peugeot 607

Parašyta 2011 liepos 19 - 17:00

gal kas galit pasakyti didelio ekrano ismatavimus,aukstis/plotis cm?nes cia kilo man keletas minciu :hmm:
  • 0
Peugeot 607 2.2HDI 2004m.

#7 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2011 liepos 19 - 22:09

gal kas galit pasakyti didelio ekrano ismatavimus,aukstis/plotis cm?nes cia kilo man keletas minciu :hmm:

Mintis tavo is CITROEN C5 deti? :) ten wide screenas, maciau francu puslapuose kazkam pavyko sukryzminti :)
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#8 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.795
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2011 liepos 19 - 22:13

gal kas galit pasakyti didelio ekrano ismatavimus,aukstis/plotis cm?nes cia kilo man keletas minciu :hmm:

cia reik iki restailo 607 spalvoto imatavimu? siaip turiu isemes senaji tai gelesiu ismatuot.
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#9 galbut

galbut
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 138
  • Vieta:Norvegija
  • Automobilis:Peugeot 607

Parašyta 2011 liepos 19 - 23:03

cia reik iki restailo 607 spalvoto imatavimu? siaip turiu isemes senaji tai gelesiu ismatuot.

jo iki reistailo,mane domina pacios angos ismatavimai :rolleyes:
  • 0
Peugeot 607 2.2HDI 2004m.

#10 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.795
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2011 liepos 20 - 08:10

jo iki reistailo,mane domina pacios angos ismatavimai :rolleyes:

t.p. vidaus i kur isistato ekranas?
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#11 ceburaska

ceburaska
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 218
  • Vieta:england
  • Automobilis:peugeot607 3.0l

Parašyta 2011 rugsėjo 30 - 23:45

na mano pezui buvo tapat beveik neveike ekranas arba kartais uzsidegdavo bet nerodydavo nieko,niekas ant vairo nesireguliavo,pakeiciau ekrana nepadejo,pasirodo smegenys parejo kurios randasi po burdacioku,
  • 0

#12 ganksteris406

ganksteris406
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 238
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:peugeot 607

Parašyta 2013 rugpjūčio 30 - 05:09

Gal dar kas issiaiskine del ekrano nerodymo priezasties?Pas mane priesrestailas 607 su didziuoju spalvotu ekranu,kuris nerodo,o kartu neveikia ir rankenele mago reguliavimo prie vairo ir neina perjungti kad grotu ceindzeris.Ar keisti ekrana ir viskas susitvarkys ar cia ekranas niekuo detas,o kalte kazkokio kito mazgo?Varyti elektrikam ar bandyt ieskot ligu paciam?
  • 0
gangsteris607




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0