Peršokti prie turinio


Nuotrauka

P406 prietaisų skydelio keitimas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 30

#1 Forseti

Forseti
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 317
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P406 Coupe 1999 3.0l v6

Parašyta 2011 rugpjūčio 09 - 20:22

Sveiki, gal kas esat bandę daryti tokį dalyką: Dėti į pežo 406 1999m. naujesnį prietaisų skydelį, kuris eina nuo naujesnių, 2000m. pežų 406. Kaip manot, ar galima tokia machinacija? Apibendrintai, tai noriu įdėti naujesnį prietaisų skydelį i senesnį modelį..:) Tikiuosi supratot. Nes iš pažiūros forma lyg ir atitinka.. Nu žodžiu, lauksiu Jūsų nuomonių. Atsiprašau, jei tai yra visiška nesąmonė, bet aš bent pabandysiu paklaust. ;D
  • 0
Ne viskas GAVNO, kas vadinasi PEUGEOT!

Kuriu internetines svetaines pagal pageidavimus. Viską darau pats, nenaudodamas jokių turinio valdymo sistemų. Kainos nesikandžioja ir dažniausiai būna sutartinės. Susidomėję galite rašyt į PM.

#2 egidijus

egidijus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 340
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 1.9TD. Peugeot 807 2.2Hdi

Parašyta 2011 rugpjūčio 10 - 18:37

kazkada ir as norejau toki varianta padaryti is naujasnio i senesni, tik viena problema fyskes skiriasi o laidu tn dach*ja ir biski,perdaug vargo juos atrinkineti ;)
  • 0

#3 Forseti

Forseti
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 317
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P406 Coupe 1999 3.0l v6

Parašyta 2011 rugpjūčio 10 - 19:26

kazkada ir as norejau toki varianta padaryti is naujasnio i senesni, tik viena problema fyskes skiriasi o laidu tn dach*ja ir biski,perdaug vargo juos atrinkineti ;)

Tai ir norėau sužinot. :) Neverta. Ir dar būtų toks klausimėlis.. Ar visuose europiniuose P406 skydelis nerodo atsegtų diržų, atidarytų durų ir panašiai?
  • 0
Ne viskas GAVNO, kas vadinasi PEUGEOT!

Kuriu internetines svetaines pagal pageidavimus. Viską darau pats, nenaudodamas jokių turinio valdymo sistemų. Kainos nesikandžioja ir dažniausiai būna sutartinės. Susidomėję galite rašyt į PM.

#4 Svečias_2tone_*

Svečias_2tone_*
  • Svečiai

Parašyta 2011 rugpjūčio 10 - 19:55

bent jau pas mane borto kompas rodo pravertas duris. dėl diržo negaliu pasakyt - visad prieš užvesdamas užsisegu :D
  • 0

#5 Forseti

Forseti
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 317
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P406 Coupe 1999 3.0l v6

Parašyta 2011 rugpjūčio 10 - 20:54

bent jau pas mane borto kompas rodo pravertas duris.
dėl diržo negaliu pasakyt - visad prieš užvesdamas užsisegu :D

Kelintų metų P406?
  • 0
Ne viskas GAVNO, kas vadinasi PEUGEOT!

Kuriu internetines svetaines pagal pageidavimus. Viską darau pats, nenaudodamas jokių turinio valdymo sistemų. Kainos nesikandžioja ir dažniausiai būna sutartinės. Susidomėję galite rašyt į PM.

#6 kokonas

kokonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.002
  • Vieta:Kaunas ir Shilute
  • Automobilis:Citroen C5 ir Peugeotas 307

Parašyta 2011 rugpjūčio 10 - 21:32

ne visi rodo apie dirzhus. o porestailo i prieshrestaila spidometro fyshkes skiriasi. Nezinau ar imanoma isidedti. manau mazhiau vargo bus jei veshi i moderna ir perdarys spidometra i turlingini, pripiesh visokiu meshkiuku ar zuikuciu jei nori ir melyna ar balta gali padaryti ;)
  • 0

Naujos autodalys.
Automobiliu remontas(visu)

Kompiuterine diagnostika

Konsultacijos Tel 865766726[B]


#7 Forseti

Forseti
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 317
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P406 Coupe 1999 3.0l v6

Parašyta 2011 rugpjūčio 10 - 22:07

ne visi rodo apie dirzhus.
o porestailo i prieshrestaila spidometro fyshkes skiriasi. Nezinau ar imanoma isidedti. manau mazhiau vargo bus jei veshi i moderna ir perdarys spidometra i turlingini, pripiesh visokiu meshkiuku ar zuikuciu jei nori ir melyna ar balta gali padaryti ;)

Ne, man tiurlingo nereik, man tik šiaip įdomu pasidarė, nes kažkiek gražesnis galbūt pasirodė. O šiaip tai pirksiu tokį, koks turi būt. Dėkui visiems už ats. :) Tik vat niekur nesuprantu, ką reiškia tie porestailo, iki restailo.. Tipo iki dizaino perdarymo ir po jo? :) Atnaujinimo ar panašiai?
  • 0
Ne viskas GAVNO, kas vadinasi PEUGEOT!

Kuriu internetines svetaines pagal pageidavimus. Viską darau pats, nenaudodamas jokių turinio valdymo sistemų. Kainos nesikandžioja ir dažniausiai būna sutartinės. Susidomėję galite rašyt į PM.

#8 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Parašyta 2011 rugpjūčio 10 - 22:26

Tik vat niekur nesuprantu, ką reiškia tie porestailo, iki restailo.. Tipo iki dizaino perdarymo ir po jo? :) Atnaujinimo ar panašiai?

Taip
  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG

#9 kokonas

kokonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.002
  • Vieta:Kaunas ir Shilute
  • Automobilis:Citroen C5 ir Peugeotas 307

Parašyta 2011 rugpjūčio 10 - 22:42

ne visi rodo apie dirzhus.
o porestailo i prieshrestaila spidometro fyshkes skiriasi. Nezinau ar imanoma isidedti. manau mazhiau vargo bus jei veshi i moderna ir perdarys spidometra i turlingini, pripiesh visokiu meshkiuku ar zuikuciu jei nori ir melyna ar balta gali padaryti ;)

Ne, man tiurlingo nereik, man tik šiaip įdomu pasidarė, nes kažkiek gražesnis galbūt pasirodė. O šiaip tai pirksiu tokį, koks turi būt. Dėkui visiems už ats. :) Tik vat niekur nesuprantu, ką reiškia tie porestailo, iki restailo.. Tipo iki dizaino perdarymo ir po jo? :) Atnaujinimo ar panašiai?

prieshrestailas iki 99 ir birzelio ar geguzhes menesio, o po restailas po 99 m geguzhes ar birzhelio menesio.Lengviausiai tai manau atskirti pagal zibintus.Zibintai priekiniai pas prieshrestaila neskaidrus, o pas porestaila jau skaidrus ejo.
  • 0

Naujos autodalys.
Automobiliu remontas(visu)

Kompiuterine diagnostika

Konsultacijos Tel 865766726[B]


#10 Forseti

Forseti
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 317
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P406 Coupe 1999 3.0l v6

Parašyta 2011 rugpjūčio 11 - 16:05

ne visi rodo apie dirzhus.
o porestailo i prieshrestaila spidometro fyshkes skiriasi. Nezinau ar imanoma isidedti. manau mazhiau vargo bus jei veshi i moderna ir perdarys spidometra i turlingini, pripiesh visokiu meshkiuku ar zuikuciu jei nori ir melyna ar balta gali padaryti ;)

Ne, man tiurlingo nereik, man tik šiaip įdomu pasidarė, nes kažkiek gražesnis galbūt pasirodė. O šiaip tai pirksiu tokį, koks turi būt. Dėkui visiems už ats. :) Tik vat niekur nesuprantu, ką reiškia tie porestailo, iki restailo.. Tipo iki dizaino perdarymo ir po jo? :) Atnaujinimo ar panašiai?

prieshrestailas iki 99 ir birzelio ar geguzhes menesio, o po restailas po 99 m geguzhes ar birzhelio menesio.Lengviausiai tai manau atskirti pagal zibintus.Zibintai priekiniai pas prieshrestaila neskaidrus, o pas porestaila jau skaidrus ejo.

Tai aš suprantu kurie modeliai, man tik pats žodis neaiškus buvo. Bet čia kaip pagal anglų tarimą gaunas. Style - stailas. :))) Dėkui. Viską supratau ir išsiaiškinau. :)
  • 0
Ne viskas GAVNO, kas vadinasi PEUGEOT!

Kuriu internetines svetaines pagal pageidavimus. Viską darau pats, nenaudodamas jokių turinio valdymo sistemų. Kainos nesikandžioja ir dažniausiai būna sutartinės. Susidomėję galite rašyt į PM.

#11 Neburtininkas

Neburtininkas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.227
  • Vieta:danija
  • Automobilis:www

Parašyta 2011 rugpjūčio 11 - 21:31

Tai ir norėau sužinot. :) Neverta. Ir dar būtų toks klausimėlis.. Ar visuose europiniuose P406 skydelis nerodo atsegtų diržų, atidarytų durų ir panašiai?

paziurek pradziai ar ten lemputes yra
  • 0

TFSI lpg hibrid 147kw

parduodu devetas lengvuju automobiliu priekabas


#12 egidijus

egidijus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 340
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 1.9TD. Peugeot 807 2.2Hdi

Parašyta 2011 rugpjūčio 11 - 21:45

neuzdarytas dureles rodo bent pas mane priesrestailinginiam, o dirzu tai nerodo nes nera prie dirzo spynos jokiu kontaktu ar laidu.
  • 0

#13 Hitman

Hitman
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 585
  • Vieta:Šiauliai
  • Automobilis:Peugeot 508, 2012m, 2.0HDI 100kw

Parašyta 2011 rugpjūčio 11 - 23:54

Pas mane porestailas, tai kai atidarai dureles spidometre uzsidega lempute su masinos zenkliuku, o borto kompas rodo irgi panasu paveiksliuka su masina bei parodo kurios butent dureles atidarytos. Ijungus degima taip pat uzsidega ir dirzu lempute, bet uzvedus po keliu sekundziu uzgesta ir nesvarbu ar uzsiseges dirza esi ar ne.
  • 0

#14 Nelegals

Nelegals
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.453
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 16v; Citroën C5X7 2,2HDi 125 kw

Parašyta 2011 rugpjūčio 12 - 06:23

Ties kuria skydelio vieta mazdaug priesrestailiniam yra ta lempute,kad neuzdarytos durys?Galvoju,gal pas mane yra,tik perdegus.Paziureciau,bet labai jau daug ten tu lempuciu,noreciau zinoti dislokacijos apytiksle vieta:)
  • 0

#15 Forseti

Forseti
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 317
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P406 Coupe 1999 3.0l v6

Parašyta 2011 rugpjūčio 12 - 08:42

Ties kuria skydelio vieta mazdaug priesrestailiniam yra ta lempute,kad neuzdarytos durys?Galvoju,gal pas mane yra,tik perdegus.Paziureciau,bet labai jau daug ten tu lempuciu,noreciau zinoti dislokacijos apytiksle vieta:)

Ten kažkur apačioj. O šiaip, išsiardžius skydelį atsuk jį prieš šviesą ir iš galo žiūrėk, viskas labai puikiai matos. :)
  • 0
Ne viskas GAVNO, kas vadinasi PEUGEOT!

Kuriu internetines svetaines pagal pageidavimus. Viską darau pats, nenaudodamas jokių turinio valdymo sistemų. Kainos nesikandžioja ir dažniausiai būna sutartinės. Susidomėję galite rašyt į PM.

#16 Nelegals

Nelegals
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.453
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 16v; Citroën C5X7 2,2HDi 125 kw

Parašyta 2011 rugpjūčio 12 - 09:47

Zinau sita bajeri:) tik nenoriu traukineti fyskiu,o ju neistraukus neuzversiu tiek skydelio i virsu i sviesa ir dar apatinej dalyje:)
  • 0

#17 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Parašyta 2011 rugpjūčio 12 - 10:24

idejes ir as ten lempute esu, bet niekas nedega prietaisu skydelyje..beveik i visas laisvas vietas sudejau lemputes, bet daug kas nedega vis tiek...nebent pilnos komplektacijos auto tas veiktu..
  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG

#18 Forseti

Forseti
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 317
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P406 Coupe 1999 3.0l v6

Parašyta 2011 rugpjūčio 12 - 12:50

Na, šiaip keista, kai pas japoną 92 metų yra visi davikliai ir viskas veikia, o pas prancūzą 99m. ir neveikia.. :) Na, bet tai ne priežastis nustot mylėti savo P406. Pasikeisiu skydelį, kad bent normaliai greitį, apsukas ir kurą rodytų, nes mano biški susvilęs buvo. Ačiū visiems už išreikštas nuomones. Buvo įdomu pasiskaityt. :)
  • 0
Ne viskas GAVNO, kas vadinasi PEUGEOT!

Kuriu internetines svetaines pagal pageidavimus. Viską darau pats, nenaudodamas jokių turinio valdymo sistemų. Kainos nesikandžioja ir dažniausiai būna sutartinės. Susidomėję galite rašyt į PM.

#19 tiger_eye

tiger_eye
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 98
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 406, 1.8, 81 kw, 1996;

Parašyta 2011 rugpjūčio 12 - 13:40

Zinau sita bajeri:) tik nenoriu traukineti fyskiu,o ju neistraukus neuzversiu tiek skydelio i virsu i sviesa ir dar apatinej dalyje:)

O kas atsitiks tom fiskem jei jas atjungsi? :D Nekarta esu ardes ir fiskes atjunginejes ir kazkaip nuo to nieko blogo neatsitiko...

Šį pranešimą redagavo tiger_eye: 2011 rugpjūčio 12 - 13:41

  • 0
Ex Peugeot 406, 1.8, 81 kw, 1996; Now Mitsubishi galant, 2.0, 100 kw, 1997;

#20 Nelegals

Nelegals
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.453
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 16v; Citroën C5X7 2,2HDi 125 kw

Parašyta 2011 rugpjūčio 12 - 14:26

Turiu fobija fyskems :D
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0