Jump to content


visi mentai shunis...


  • Please log in to reply
34 replies to this topic

#1 Svečias_aurys[F1]_*

Svečias_aurys[F1]_*
  • Svečiai

Posted 2003 April 14 - 12:12

Nesuprantu, kas jiems pasidare, gal kaip katems buna morcius, taip ir mentams pavasari kas nors panashaus uzeina... :wacko: Zodziu per paskutines tris dienas sustabde 6 kartus!!! :angry: Tiesa pirma karta virshijau greiti 30 km/h, bet tai jie nushove tokioje vietoje, kur tik prasidejo miestelio ribos ir dar nuokalne buvo, o patys uz krumu sedejo :ph34r: pasiule 4 balus ir berods 300Lt!!! :mad: tiesa susitariau ir man tai kainavo vizitine kortele :) Ant rytojaus sustabde ir pradejo visa mashina purtyti, net kebulo Nr. sutikrino, bet nieko nerade paleido... :) O shiandien 3.14derastai nubaude uz shipuotas padangas, buciau susitares uz 30Lt, bet ish principo nedaviau, geriau 40 sumokesiu valstybei nei iem 3.14perastams duosiu ant alaus... :ph34r:
  • 0

#2 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • posts 6,388
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Posted 2003 April 14 - 12:14

Matyt cia ju dienos atejo :blink:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#3 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • posts 2,005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Posted 2003 April 14 - 12:20

O sake del tchipu dar nebaus. Sakiau, kad tchia tik grazhus zhodzhiai. :mad:
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#4 Mike

Mike
  • Senbuviai
  • posts 1,747
  • Vieta:PaneWėžys
  • Automobilis:Peugeot 405SRi

Posted 2003 April 14 - 12:41

Nuu jooooo - ant kiekvieno kampo dabar žalėsis kabo - ir iš kur jų tiek priviso :blink: ir vis stabdo stabdo .... <_< ir dokumentus taip laabai įdėmiai studijoja, gal kokių taškiukų ieško -_-
  • 0
Mike, Peugeot 405 SRi/LPG '87, 1.9l + Peugoet 306 Break '02, 1.6l

#5 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • posts 5,860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Posted 2003 April 14 - 13:06

Aš kaip tais savaitgalį naujų taisyklių knygelę varčiau, specialiai skaičiau apie baudas, tai ten nėra jokios kalbos apie balus. Tai kaip čia suprast dabar?
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#6 acidal

acidal

    piktas jaunuolis

  • Senbuviai
  • posts 2,338
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:-

Posted 2003 April 14 - 13:28

Nesuprantu, kas jiems pasidare, gal kaip katems buna morcius, taip ir mentams pavasari kas nors panashaus uzeina... :wacko: Zodziu per paskutines tris dienas sustabde 6 kartus!!! :angry: Tiesa pirma karta virshijau greiti 30 km/h, bet tai jie nushove tokioje vietoje, kur tik prasidejo miestelio ribos ir dar nuokalne buvo, o patys uz krumu sedejo :ph34r: pasiule 4 balus ir berods 300Lt!!! :mad: tiesa susitariau ir man tai kainavo vizitine kortele :) Ant rytojaus sustabde ir pradejo visa mashina purtyti, net kebulo Nr. sutikrino, bet nieko nerade paleido... :) O shiandien 3.14derastai nubaude uz shipuotas padangas, buciau susitares uz 30Lt, bet ish principo nedaviau, geriau 40 sumokesiu valstybei nei iem 3.14perastams duosiu ant alaus... :ph34r:

Karoče, viršyjau greiti tik 30km/h, už tai mane nubaudė. Mentai gaidžiai.
  • 0

Volvo 940 turboplyta MY1997


#7 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • posts 2,349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Posted 2003 April 14 - 13:31

Karoče, viršyjau greiti tik 30km/h, už tai mane nubaudė. Mentai gaidžiai

:D :D :D Geras!
  • 0

#8 Svečias_bole_*

Svečias_bole_*
  • Svečiai

Posted 2003 April 14 - 14:12

Karoče, viršyjau greiti tik 30km/h, už tai mane nubaudė. Mentai gaidžiai




Jep, pritariu. O kad visą auto kratė, tai mažum vogtos ieškojo ar ką.
  • 0

#9 Svečias_aurys[F1]_*

Svečias_aurys[F1]_*
  • Svečiai

Posted 2003 April 14 - 14:41

Karoče, viršyjau greiti tik 30km/h, už tai mane nubaudė. Mentai gaidžiai

:D :D :D Geras!

Esme yra ne tame, kad norejo bausti kalta, bet tame, kad jie shaude greiti prie zenklo, pasislepe uz krumu. Ash tuo metu jau riedejau ishmetes begi, ir uz automobilis riedejo, taciau dar nebuvo pakankamai pristojas, o jie gaidziai ir ieshko tokiu vietu...
  • 0

#10 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • posts 2,349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Posted 2003 April 14 - 15:14

o jie gaidziai ir ieshko tokiu vietu...

O tu džigitas, kad apsimeti to nežinąs??? ^_^
  • 0

#11 Svečias_aurys[F1]_*

Svečias_aurys[F1]_*
  • Svečiai

Posted 2003 April 14 - 16:31

Zinau, taciau vistiek knisa jie mane... :unsure: nors nesidetu shventais...
  • 0

#12 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • posts 5,860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Posted 2003 April 15 - 07:50

A jie šiuo klausimu teisūs, taisyklėse parašyta, kad greitis 60 prasideda nuo ženklo, o ne 100 ar dar bala žino kiek metrų už jo. Jeigu visi taip galvos kaip tu, tai galima ir visą kaimą ant 150 pralėkt ir sakyt, kad buvau laisvą įmetęs ir dar nuo kalno.
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#13 Svečias_bole_*

Svečias_bole_*
  • Svečiai

Posted 2003 April 15 - 08:27

A jie šiuo klausimu teisūs, taisyklėse parašyta, kad greitis 60 prasideda nuo ženklo, o ne 100 ar dar bala žino kiek metrų už jo. Jeigu visi taip galvos kaip tu, tai galima ir visą kaimą ant 150 pralėkt ir sakyt, kad buvau laisvą įmetęs ir dar nuo kalno.

Vat vat, ženklą pamatai už 200m ir mesk laisvą, o ne ties ženklu
  • 0

#14 Svečias_aurys[F1]_*

Svečias_aurys[F1]_*
  • Svečiai

Posted 2003 April 15 - 08:35

Ziuiriu visi labai gudrus :D toks jausmas, kad nesat gave baudu ir visai nepykstat ant poliucijos :D noreciau pamatyti ties kuria vieta realiai imetat laisva? ;)
  • 0

#15 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • posts 4,991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Posted 2003 April 15 - 08:37

Blyn vakar draugę į paskaitas skubėjau nuvežt... :( Gerai, kad supratingi buvo... Paaiškinau dėl ko skubu, tai pasakė "Tai ilgai negaišinsim..." Ale visvien nuostoliai... :(
  • 0

#16 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • posts 5,860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Posted 2003 April 15 - 08:45

Ziuiriu visi labai gudrus :D toks jausmas, kad nesat gave baudu ir visai nepykstat ant poliucijos :D noreciau pamatyti ties kuria vieta realiai imetat laisva? ;)

Aš įmetu laisvą iki ženklo, kad į kaimą įriedėčiau kiek priklauso, teko ir man susimokėt, važiuojant per kaimą įmetus laisvą 95 km/h. Bet poto pagalvoji ar aš greičiau atvažiavau, sugaišau krūvą laiko kol išsipirkau ir dar babkių susimokėjau, o dar įvertinant tą faktą, kad du trečdaliai kaimiečių net nežino kas yra kelių eismo taisyklių ir gyvena pagal prigimtines teises vaikščioti kur nori ir kaip nori, tai kaip sakoma...
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#17 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • posts 2,349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Posted 2003 April 15 - 10:24

Bet poto pagalvoji ar aš greičiau atvažiavau, sugaišau krūvą laiko kol išsipirkau ir dar babkių susimokėjau,

Būtent, aury1, apie tai ir kalba, tsakant, kuo daugeu susimoki uto daugeu patirties turi kur ir kaip "mėtyti laisvus". B)
  • 0

#18 lordas

lordas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 595
  • Automobilis:Peugeot 407

Posted 2003 April 15 - 11:36

Ziuiriu visi labai gudrus :D toks jausmas, kad nesat gave baudu ir visai nepykstat ant poliucijos :D noreciau pamatyti ties kuria vieta realiai imetat laisva? ;)

Mes ant laisvo nelaikom... isspaudziam sankaba :rolleyes:
  • 0

#19 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • posts 3,410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Posted 2003 April 15 - 11:46

Mes ant laisvo nelaikom... isspaudziam sankaba :rolleyes:

O mes nei ant laisvo laikom, nei sankaba spaudziam, o stabdom varikliu :P
Ir sankaba nedyla, ir kuro sanaudas mazinam, ir st. kaladeles taupom.... :P
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#20 Svečias_aurys[F1]_*

Svečias_aurys[F1]_*
  • Svečiai

Posted 2003 April 15 - 13:25

Būtent, aury1, apie tai ir kalba, tsakant, kuo daugeu susimoki uto daugeu patirties turi kur ir kaip "mėtyti laisvus". B)

Babkiu tai ash jau tikrai nemazai sumokejes, jau tikrai ne dvizenkles sumos, bet kartais tiesiog nepaziuri i spidometra, o greitis limuzine taip nesijaucia... ;)
  • 0




4 user(s) are reading this topic

0 members, 4 guests, 0 anonymous users