Peršokti prie turinio


Nuotrauka

306 avarija, draudimas ar susitarimas?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 8

#1 Draco

Draco
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 38
  • Automobilis:Volvo

Parašyta 2011 rugsėjo 06 - 08:48

Sveiki,

Mano naujam Liūtukui (1,5 savaitės jį vairuoju, o pats su 6 metų stažu) įvyko nelaimė :doh: . Važiavau savo juosta, kol priešais mane iššoko raudona opel corsa, stabdžiau, bet susidūrimo nepavyko išvengti. Sudaužė man posūkio žibinto stiklą ir subraižė bamperį.

Susitariau aš su juo, užpildžiau deklaraciją, nufotografavau, pasirašėm. Ketinam susitikti ir nori man kompensuoti. Jei apmaus, nešiu deklaraciją, kur priklauso. Kaip manot, ar teisingai padaryta?

Bet svarbiausias klausimas, kiek kainuoja posūkio žibintas? Na ir kiek dar gali kainuoti juodų purškiamų dažų bonkutė (Liūtukas raudonai kraujuoja). Tiesa, dar apvadas po žibintu atšokęs, bet tą gal pats susitvarkysiu.

Automobilis Peugeot 306 XTdt, 1994 metų. Priekinis dešinysis posūkio žibintas. Žemiau nuotrauka.

Posted Image

Ačiū ir saugių Jums kelionių :good:

Šį pranešimą redagavo Draco: 2011 rugsėjo 06 - 08:51

  • 0
Vilnius Volvo S60 D5

#2 juozavas

juozavas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 66
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 309 Graffic 1,4

Parašyta 2011 rugsėjo 06 - 09:26

Dėl raudonų dažų ant buferio nesuk galvos. Nusipirk skiediklio 646 (0,5l buteliukas - 5lt), užpilk ant skuduriuko, leisk minutę išsigaruoti, ir nuvalysi tuos dažus, ir neliks nė žymės. Dėl posūkių jau labiau kompetetingi pasakys, bet tai perskambink kelis šrotus ar ardomus pežukus kaip tavo pagal skelbimus, ir žinosi. Tik prašyk daugiau pinigų - įskaičiuok telefono sąsk., kurą, laiko sąnaudas ieškant ir pan. Nes šiaip draudimo kompanijos kai skaičiuoja žalą, tai remiasi oficialiom servisų kainom, tai praktiškai nebūna taip kad nuskriaustų kažką.
  • 0
Jei Vilniuj pamatysit raudoną 309ą, yra 95% tikimybė, kad tai aš. Jei pamatysit 309ą Graffic, tai tikrai būsiu aš.
Posted Image

#3 Draco

Draco
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 38
  • Automobilis:Volvo

Parašyta 2011 rugsėjo 06 - 10:56

Yra įbrėžta, tik nesimato nuotraukoje. Nušveisiu tą vietą ir perdažysiu. Vieno balionėlio tokiam bamperiui užteks ar liks dar ir antro atnaujinimui? O dėl posūkio žibinto padariau, kaip sakei, kainos apie 30-35 Lt. Na viską sudėjus ir t.t. paimsiu 60 Lt :unsure:
  • 0
Vilnius Volvo S60 D5

#4 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:"Skateboard"

Parašyta 2011 rugsėjo 06 - 10:58

Yra įbrėžta, tik nesimato nuotraukoje. Nušveisiu tą vietą ir perdažysiu. Vieno balionėlio tokiam bamperiui užteks ar liks dar ir antro atnaujinimui?
O dėl posūkio žibinto padariau, kaip sakei, kainos apie 30-35 Lt. Na viską sudėjus ir t.t. paimsiu 60 Lt :unsure:

Draugas čia tavo koks bumtelėjo ar koks pažįstamas, bendradarbis?Keista, kad dar nesikreipei į draudimą.Visada kreipkis į draudimą ir neliksi nuskriaustas betkuriuo atveju, jeigu mokėsi už save pastovėti :good:
  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85

#5 juozavas

juozavas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 66
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 309 Graffic 1,4

Parašyta 2011 rugsėjo 06 - 11:06

Šiaip tai jo. Draudimas paskaičiuos viso buferio dažymą (paruošimą, gruntavimą, lakavimą etc), ir trečiųjų gamintojų naujo posūkio kainą. Gausi gal ne 10 kartų, bet bet 5 kart tai tikrai daugiau.
  • 0
Jei Vilniuj pamatysit raudoną 309ą, yra 95% tikimybė, kad tai aš. Jei pamatysit 309ą Graffic, tai tikrai būsiu aš.
Posted Image

#6 Draco

Draco
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 38
  • Automobilis:Volvo

Parašyta 2011 rugsėjo 06 - 11:23

Posūkis naujas 35 Lt, įdėti ir išimti mokėsiu :shy: O dėl dažymo, tai bamperis plastikinis natūraliai juodas, tik nušveisti ir uždažyti reikės. Na aš tai manau, kad jei toks smulkus pažeidimas, nebuvo reikalo kviest policijos ar kreiptis į draudimą. Svarbiausia, kad jis viską padengs. Yra juk naglų vairuotojų ir tokių, kurie kartais nepastebi. Be to jam vairuotojo durelės gerai sulankstytos - nuskriaudė pats save :) O aš turiu užpildytą ir pasirašytą deklaraciją. Tai nebuvo draugas ar pažįstamas, buvo pagyvenęs žmogelis. Aišku, jei jau sparną palankstytų, visą žibintą sudaužytų, tada nebūtų net klausimo, kviesčiau policiją, skambinčiau draudimui. P.S. ne vienas mane ir jį šįryt prakeikė Savanoriu pr. :shy:

Šį pranešimą redagavo Draco: 2011 rugsėjo 06 - 11:24

  • 0
Vilnius Volvo S60 D5

#7 vyrgaz

vyrgaz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 396
  • Vieta:Kaunas-Kėdainiai
  • Automobilis:407sw 1,8 92kw 06'

Parašyta 2011 rugsėjo 06 - 19:12

Padarei klaidą..Reikėjo draudiman lėkt su deklaracija ir tiek..Kaip kažkas minėjo, keliskart didesnę sumą gautum..Man prieš tris metus Vilniuj, prie įvažiavimo i savanorių žiedą, sunkvežimis galan ivarė (bulką turėjau 87')..Sustūmė buferį, įlenkė bagažinės dangtį, išdaužė lempas kairės pusės..Iš draudimo gavau 1400lt..Susitvarkiau už 350lt ( apie 100lt visos bagažinės lempos ir posūkiai kainavo, ir lyginimas 250)...O tokių su išdužusiu stikliuku stovinčių vidury kelio ar sankryžos tai nekenčiu..Jei aiškios įvykio aplinkybės ir kaltininkas prisipažįsta, tai skuodi į aikštelę ir ten viską susirašai, kitų vairuotojų netrukdai..Praeitą savaitę su sava P406 į BMV galą įvažiavau, tik iššokom iš mašinų, du žodžiai, į aikštelę, popierius sutvarkėm ir kitų laukiančių sankryžoj negaišinom..

Šį pranešimą redagavo vyrgaz: 2011 rugsėjo 06 - 19:13

  • 0

#8 Draco

Draco
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 38
  • Automobilis:Volvo

Parašyta 2011 rugsėjo 06 - 20:07

Dėl pasitraukimo sutinku, tik reiktų apsidrausti ir kokį dokumentą paimti. O dėl draudimo, sužinojau šiaip nelabai gerą žinią laikydamas jau užpildytą deklaraciją. Mašina buvo neseniai nupirkta, tai mes turėjom perrašyti draudimą savo vardu per 15 dienų. Dėl to galėjo kilti rūpesčių (bent jau man taip sakė). Na pinigus aš jau turiu, susišaudžiau tą pačią dieną naują žibintą, kurį vakarą pasikeisiu ir viskas bus kaip iki įvykio.
  • 0
Vilnius Volvo S60 D5

#9 vyrgaz

vyrgaz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 396
  • Vieta:Kaunas-Kėdainiai
  • Automobilis:407sw 1,8 92kw 06'

Parašyta 2011 rugsėjo 06 - 21:01

Na bet jei abu dalyviai sutaria, tai manau abu be ginčų nuvažiuotų į sutartą vietą..bet kur, kad tik netrukdyti kitiem eismo dalyviam..Esant ginčytinai situacijai, jei nukenčia trečioji šalis (pvz stulpas ar kelio atitvaras), įvykyje dalyvauja > nei du automobiliai, nukenčia žmonės- reikia kviesti policiją..O dėl draudimo- nukentėjusiojo draudimas gali būti bet kieno vardu išrašytas, jis popieriuose figuruoja tik tiek, kad įvykio deklaracijoje pažymima draudimo bendrovė ir galiojimo data- žalą atlygina ir dokumentus tvarko kaltininko draudimas..

Šį pranešimą redagavo vyrgaz: 2011 rugsėjo 06 - 21:06

  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0