Peršokti prie turinio


Peugeot 407 originalio audio sistemos keitimas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2

#1 Svečias_PoLTergeistas_*

Svečias_PoLTergeistas_*
  • Svečiai

Parašyta 2011 rugsėjo 23 - 21:14

Sveiki! Tai mano pirmoji tema ir zinute siame forume. Problema yra tokia, kad noriu pakeisti savo gamykline audio sistema. Pas mane stovi gamyklinis stiprintuvas ir 6 koloneles. Prieki originalus ekranas su navigacija, kuris lieka del visu funkciju valdymo. Tad noriu pakeisti stiprintuva, koloneles ir ideti sub'a. Ieskojau informacijos, bet nieko tikslaus neradau. Pagrindine ko man reik Tai pajungti lineikas ir remote. Gal kas turite visos audio sistemos schemas? Ko man prireiks sitam projektui? :)
  • 0

#2 Svečias_PoLTergeistas_*

Svečias_PoLTergeistas_*
  • Svečiai

Parašyta 2011 spalio 05 - 12:40

Suklydau sakydamas, kad stiprintuvas stovi pas mane. Gamykliskai buvo sumontuotos koloneles kurios buvo pajungtos nuo mago. Taigi reikejo is mago koloneliu padaryti linijinius isejimus, tam buvo nupirktas audiocontrol lc6i.
  • 0

#3 kokonas

kokonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.002
  • Vieta:Kaunas ir Shilute
  • Automobilis:Citroen C5 ir Peugeotas 307

Parašyta 2011 spalio 05 - 20:45

prie to pacio ir ash. turiu originalia aparatura. magas ir 6 koloneles. isigijau sub ir stiprintuva originalu. gal kas esate deje toki daikta i automobili? mane domina klausimas kaip suzhenyti maga su stiprintuvu? bo linijiniu ner tik papratsi laidai. ir ant stiprintuvo 2 dideles fyshkes, kaip suprantu viena tejimui kita ishejimui. gal kas jungete toki reikala? schema gal turite? gal kas galite padeti?
  • 0

Naujos autodalys.
Automobiliu remontas(visu)

Kompiuterine diagnostika

Konsultacijos Tel 865766726[B]





Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0