Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Kausimas del P607 dvd?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 6

#1 devil

devil
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 530
  • Vieta:Marijampole
  • Automobilis:C8 2.2HDI 94KW + bvm6 + navi + el doors + .......

Parašyta 2011 spalio 01 - 13:07

kazkur skaiciau kad neva 607 yra dvd grotuvas tai klausimas kas ten per sistema rt3, rd4,..... dvd diskas dedasi i magnetola ar yra koks priedelis kaip kad cd changeris i kuri kisasi dvd diskas? kilo mintis kad gal butu galimybe dasijungti prie mano c8 ta dvd nes maniskis rt3 tai neskaito dvd ir kiek ziurejau "infotec" tai nei vienas toks minivenas neturi dvd grotuvo priekineje koncoleje tik kaip papildoma pritvirtinta prie stogo su atskiru ekranu.(Pas mane jo nera:( )
  • 0
Citroen C8 2,2HDI

#2 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2011 spalio 01 - 13:59

kazkur skaiciau kad neva 607 yra dvd grotuvas tai klausimas kas ten per sistema rt3, rd4,..... dvd diskas dedasi i  magnetola ar yra koks priedelis kaip kad cd changeris i kuri kisasi dvd diskas?
kilo mintis kad gal butu galimybe dasijungti prie mano c8 ta dvd nes  maniskis rt3 tai neskaito dvd ir kiek ziurejau "infotec" tai nei vienas toks minivenas neturi dvd grotuvo priekineje koncoleje tik kaip papildoma pritvirtinta prie stogo su atskiru ekranu.(Pas mane jo nera:( )

O kur nori ziureti ta dvd: gale ar priekyje?

Jei priekyje, ir taviskiame C8 RT3 su spalvotu ekranu - jungi DVD grotuva prie AUX jungciu bardacioke, pasirenki Source "AUX" ir ziuri (gali tekti aktyvuoti AUX iejima su Lexia, PPS ar pan gyvuliu). Beje, tai neveiks automobiliui vaziuojant. Tiesa, RT3 ekranas turi antra video iejima, kuri galima aktyvuoti jei rankos draugauja su lituokliu.
Jei gale - aibe alternatyvu: pigus kinietiskas nesiojamas DVD grotuvas su USB+HDD (pvz Pixmania'oje pries ~3-4 metus pirkau grotuva su 2 ekranais uz nepilnus ~300Lt), foto remelis su filmu grojimo funkcija, pigus Linux NAS'as su access point'o funkcija+plansete :blush:, ar tiesiog plansete su USB jungtimi+HDD
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#3 devil

devil
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 530
  • Vieta:Marijampole
  • Automobilis:C8 2.2HDI 94KW + bvm6 + navi + el doors + .......

Parašyta 2011 spalio 02 - 19:35

Na butu noras priekyje tureti dvd :)~ pas mane priekyje spalvotas ekranas jungtys yra ir jos aktyvuotos (isbandyta) viskas veikia tik va iskilo toks klausimas: kazkur skaiciau kad 607 yra dvd grotuvas (o gal apie neorginala sneka ejo) tai ir idomu ar stovi kazkoks priedelis taip kaip kad cd changeris burdaciokyje ar pati magnetola skaito dvd? jei koks priedelis gal ji eitu sukryzminti su mano sistema ir pvz. veiktu valdymas nuo vairo.....O siaip tai jau apmastyta ir kiti variantai kaip kad kinieciai,ar koks mp4 grotuvas su video out funkcija.....
  • 0
Citroen C8 2,2HDI

#4 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2011 spalio 03 - 08:55

Na butu noras priekyje tureti dvd :)~  pas mane priekyje spalvotas ekranas jungtys yra ir jos aktyvuotos (isbandyta) viskas veikia tik va iskilo toks klausimas: kazkur skaiciau  kad 607 yra dvd grotuvas (o gal apie neorginala sneka ejo)  tai ir idomu ar stovi kazkoks priedelis taip kaip kad cd changeris burdaciokyje  ar pati magnetola skaito  dvd? jei koks priedelis gal ji eitu sukryzminti su mano sistema ir pvz. veiktu valdymas nuo vairo.....O siaip tai jau apmastyta ir kiti variantai kaip kad kinieciai,ar koks mp4 grotuvas su video out funkcija.....

Del 607'o nieko nepasakysiu. Kolegos 807'ame pacio grotuvo nebuvo, nors galinis monitorius montuotas gamykloje. RT3/4/5 magnetola DVD disku neskaito (isskyrus viena modifikacija, kuri mokedavo tai daryti, bet tik muzikai) ir filmu nerodo (per silpna gelezis). Valdymas prie vairo neveiks isoriniam A/V irenginiui. Gatavo civilizuoto sprendimo kazin ar rasi (isskyrus kinietiska grotuva vietoj RT3, taciau tokiu atveju tau nerodys nieko centrinis ekranas .... nei borto komp. parodymu, nei informaciniu pranesimu, nei ....), nes video ziurejimas priekiniame skydelyje yra draudziamas, o ir automobilis tau neleis ziureti AUX video jei greitis didesnis nei x km/h. Sakyciau - mesk lauk is galvos ideja ziureti video priekiniame monitoriuje ir patikek, nera tai saugu.
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#5 devil

devil
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 530
  • Vieta:Marijampole
  • Automobilis:C8 2.2HDI 94KW + bvm6 + navi + el doors + .......

Parašyta 2011 spalio 03 - 17:21

pats ziureti vaziuojant ne neketinu ir zinau kad tai nesaugu ,bet gal vaikas ramiau sedetu ilgesneje kelioneje :hmm: galbut geriausias variantas kiniskas grotuvas su ekranu ant padgalovniko ir nereikia cia sukti kiausiniu del nebutu dalyku ....... Dekui AROONE uz patarimus :beer:
  • 0
Citroen C8 2,2HDI

#6 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2011 spalio 04 - 07:57

bet gal vaikas ramiau sedetu ilgesneje kelioneje :hmm: 
galbut geriausias variantas kiniskas grotuvas su ekranu ant padgalovniko ir nereikia cia sukti kiausiniu del nebutu dalyku .......

Jei vaikui - nieko geresnio uz pigu kinietiska nesiojama grotuva nelabai ir rasi .... tiks ir i automobili, ir nuvaziavus pas mociute, ir i soda ;-)
Tik ieskodamas ziurek, kad grotuvo maitinimas butu 12v, bei turetu USB jungti (HDD pajungimui ... tiesa, ieskant pacio HDD butina ziureti, jog jis nereikalautu papildomo maitinimo, tam geriausiai tinka nesiojamo komp. diskas: jis daugiau atsparus vibracijoms ir maziau sroves reikalauja)
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#7 pezo 607hdi

pezo 607hdi
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 147
  • Automobilis:pezo 607

Parašyta 2011 spalio 04 - 22:14

o kaip padaryt kad rodytu dvd vaziuojant? 607?
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0