Peršokti prie turinio


Nuotrauka

607 medzio apdailos keitimas i juoda


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 26

#1 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2011 spalio 20 - 10:33

Sveiki, domina jusu nuomone, esu mates skelbimuose vokietijos ir viena karta autopliuse balta salona su juodomis plastmasemis, cia imetu foto pakoreguota, rupi jusu nuomoe:

is tokio:

Posted Image

i toki:

Posted Image

Viskas nesunkiai gana pasikeicia ir imanoma sumainyti su europiniu 607, damokejus ant alaus :lyzht:

senai jau tokia minti audziu ale rupi ir jusu nuomone

Šį pranešimą redagavo Laimonas: 2011 spalio 20 - 10:41

  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#2 kenis222

kenis222
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.985
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:CLS AMG

Parašyta 2011 spalio 20 - 10:38

cia salyginai juoda plastmasiu apdaila,cia alia karbonas(smulkus)
  • 0
YOU KILLED KENNY! YOU BASTARDS

#3 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2011 spalio 20 - 10:41

cia salyginai juoda plastmasiu apdaila,cia alia karbonas(smulkus)

Joo, as zinau kad carbonas, bet man jisai patinka zymiai graziau ir naujau salonas trodo :blush:
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#4 darjusas

darjusas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 47
  • Automobilis:Peugeot 605

Parašyta 2011 spalio 20 - 11:57

Man įdomu ar yra kas ant Marijos žemės užsiima seniems auto tokių dalių perdažymu. Nes mersuose tos blizgančios dalys gan gerai atrodo. Asmeniška nuomonė, juodos panelės dalys atrodo geriau nei medžio imitacija :good:
  • 0

#5 Leopold

Leopold
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 255
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:CITROEN C5, 2008, Exclusive

Parašyta 2011 spalio 20 - 12:47

Pas mane CARBON imitacija. Man labiau patinka nei medzio imitacija... Turint $noro$ pasikeisciau :) o taip kaip ir nereikia:)))) OFF. Laimonai? kartais neturi video/foto instrukcijos kaip nuimti magnetola:)
  • 0

#6 xzibit

xzibit
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 622
  • Vieta:Malta
  • Automobilis:Peugeot 205 CJ

Parašyta 2011 spalio 20 - 13:31

Pas mane CARBON imitacija. Man labiau patinka nei medzio imitacija... Turint $noro$ pasikeisciau :) o taip kaip ir nereikia:))))

OFF. Laimonai? kartais neturi video/foto instrukcijos kaip nuimti magnetola:)

issilupi su peiliu graizia uzkises klimato kontroles panele, atsisuki po porankiu kur knopkes dangteli nuemes 2 varztus ir nusimauni visa plastmase nuo begiu svirties aisku pas mane mechanine nezinau kaip automatui ir matos magas prisuktas 4 varztais 2virsuj 2apacioj
  • 0

'89 205 CJ 1.4TU


#7 mindasas

mindasas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 782
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Audi A8 2006m. 171kW:)

Parašyta 2011 spalio 20 - 13:41

Noreciau tokio salono :good:
  • 0
Žemės ūkio technika- www.agrosistemos.lt

#8 Leopold

Leopold
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 255
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:CITROEN C5, 2008, Exclusive

Parašyta 2011 spalio 20 - 13:42

pas mane irgi mechanika... Didelis dekui. reikes padandyti. Uzknisa magnetolos ekranas, tai rodo tai ne (reikia paspaust "1" kad rodyti normaliai, pas mane su GSM). Aciu Devui, kad tas ekranelis ne toks kaip virsutinis. (man taip atrodo)
  • 0

#9 xzibit

xzibit
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 622
  • Vieta:Malta
  • Automobilis:Peugeot 205 CJ

Parašyta 2011 spalio 20 - 13:49

Šiaip pas mane ta pati bėda tai rodo tai ne buvau išardęs neraudau prie ko prikibti
  • 0

'89 205 CJ 1.4TU


#10 Leopold

Leopold
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 255
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:CITROEN C5, 2008, Exclusive

Parašyta 2011 spalio 20 - 13:58

man atrodo ten kazkur kontakto nera. reikai paziureti gal koki scotch`a paklijoti kad prisispasutu geriau.... nzn, kol neisardysiu ....
  • 0

#11 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2011 spalio 20 - 14:00

pas mane irgi mechanika...


Didelis dekui. reikes padandyti. Uzknisa magnetolos ekranas, tai rodo tai ne (reikia paspaust "1" kad rodyti normaliai, pas mane su GSM). Aciu Devui, kad tas ekranelis ne toks kaip virsutinis. (man taip atrodo)

Leopold nori keistis i medi? :blush: pas manes irgi su GSM yra, kiek nori damokeciau :D nes man arciau iki mazeikiu nei i radvilishki.

P.S. reikia 3 kontaktus perlituoti salia pacio LCD, yra ko veikti, bet padaroma viska, jau ne viena sutaisiau :beer:
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#12 Leopold

Leopold
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 255
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:CITROEN C5, 2008, Exclusive

Parašyta 2011 spalio 20 - 14:16

pas mane irgi mechanika...


Didelis dekui. reikes padandyti. Uzknisa magnetolos ekranas, tai rodo tai ne (reikia paspaust "1" kad rodyti normaliai, pas mane su GSM). Aciu Devui, kad tas ekranelis ne toks kaip virsutinis. (man taip atrodo)

Leopold nori keistis i medi? :blush: pas manes irgi su GSM yra, kiek nori damokeciau :D nes man arciau iki mazeikiu nei i radvilishki.

P.S. reikia 3 kontaktus perlituoti salia pacio LCD, yra ko veikti, bet padaroma viska, jau ne viena sutaisiau :beer:

ne ne, dekui:)))))

Man ir mano carbon`as patinka labai. Kai pirkau masina specialiai ziurejau kad nebutu medzio imitacijos:))) man asmeniskai, baisiai atrodo :) tik ne pik :)

O del ekraniuko, tai nezinau, isimt tai isimsiu. turiu darbe auksaranki su lituokliu, tas ciudus daro. tai manau sutvarkis. O kazin galima su atjunftu vaziuoti (išimtu), nereikes paskui "pririshineti" isnaujo ka nors?
  • 0

#13 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2011 spalio 20 - 14:24

pas mane irgi mechanika...


Didelis dekui. reikes padandyti. Uzknisa magnetolos ekranas, tai rodo tai ne (reikia paspaust "1" kad rodyti normaliai, pas mane su GSM). Aciu Devui, kad tas ekranelis ne toks kaip virsutinis. (man taip atrodo)

Leopold nori keistis i medi? :blush: pas manes irgi su GSM yra, kiek nori damokeciau :D nes man arciau iki mazeikiu nei i radvilishki.

P.S. reikia 3 kontaktus perlituoti salia pacio LCD, yra ko veikti, bet padaroma viska, jau ne viena sutaisiau :beer:

ne ne, dekui:)))))

Man ir mano carbon`as patinka labai. Kai pirkau masina specialiai ziurejau kad nebutu medzio imitacijos:))) man asmeniskai, baisiai atrodo :) tik ne pik :)

O del ekraniuko, tai nezinau, isimt tai isimsiu. turiu darbe auksaranki su lituokliu, tas ciudus daro. tai manau sutvarkis. O kazin galima su atjunftu vaziuoti (išimtu), nereikes paskui "pririshineti" isnaujo ka nors?

Ne, ko cia pykti, man irgi medis nepatinka, bet zinau jog yra kam patinka :)

O del mago, tai zinok geriau nevazinek neijungtu, velnias zinok kas jam gali susisukti smegenyse, as su preitu pezhu 607 buvau prisizhaides, neisijunge jis man po tokio bajerio, bet vel palaikius ilgai isjungta atsigavo, po to viskas OK... is idejos tai turetu buti pofig jis pajungtas ar ne, bet del ko taip nutiko as pats iki siol nesuprantu.

Blin man erzina tas kad reikia vaziuot i kita gala lt del tu makleiku, tai ieskau gal kas aplink tures :blush:
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#14 Leopold

Leopold
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 255
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:CITROEN C5, 2008, Exclusive

Parašyta 2011 spalio 20 - 14:29

o ar KLP nera jokiu lauzynu? Nors jie ir lupa nesvietiskus pinigus. Man kai reikejo rato posparnio, tai uz padeveta prase 60Lt naujas originalas 70 kainavo. reikia man kaip nors iki taves davaziuoti, sutvarkytum man sviesas (alia scandinavian light) :)
  • 0

#15 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2011 spalio 20 - 14:34

o ar KLP nera jokiu lauzynu? Nors jie ir lupa nesvietiskus pinigus. Man kai reikejo rato posparnio, tai uz padeveta prase 60Lt naujas originalas 70 kainavo. reikia man kaip nors iki taves davaziuoti, sutvarkytum man sviesas (alia scandinavian light) :)

As daznai plakuosi po LT, mazeikiuose buvau praeita savaite 2 kartus, tik dabar kolkas nenusimato :hmm:
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#16 xzibit

xzibit
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 622
  • Vieta:Malta
  • Automobilis:Peugeot 205 CJ

Parašyta 2011 spalio 20 - 14:36

Laimonai neturi kokios fotkes kur kokie kontaktai perlituojami turetu but. Del vazinejimo atjungtu vazinejau savaite pofik, pririsinejamas magas tik tuo atveju jei kita istatai reikia lexia pasijungt ir VIN suvest ir siaip jau magas tavo masinai priklauso :), realiai paemi is sroto kita tai tas magas su kitos masinos VIN buna ir pypsi todel pakeitus jis tampa kaip savas :)
  • 0

'89 205 CJ 1.4TU


#17 Leopold

Leopold
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 255
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:CITROEN C5, 2008, Exclusive

Parašyta 2011 spalio 20 - 14:38

As daznai plakuosi po LT, mazeikiuose buvau praeita savaite 2 kartus, tik dabar kolkas nenusimato :hmm:

Hmmm, cia irgi variantas. Gal su nafta kokiu reikalu turi? ;)
  • 0

#18 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2011 spalio 20 - 14:48

Hmmm, cia irgi variantas. Gal su nafta kokiu reikalu turi? ;)

Turiu tik tiek kad jos produktus i baka pilu ^_^
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#19 Leopold

Leopold
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 255
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:CITROEN C5, 2008, Exclusive

Parašyta 2011 spalio 20 - 14:53

Turiu tik tiek kad jos produktus i baka pilu ^_^

na vis tiek kaip nors iki taves davaziuosiu, nes tie vietiniai pas kuriuos as kreipiaus nelabai supranta ka reikia daryti su PP2000:)
  • 0

#20 caipa

caipa
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Telšiai/Kristiansand Norway
  • Automobilis:peugeot 607 2.2 HDI 2000m.

Parašyta 2011 spalio 20 - 17:59


P.S. reikia 3 kontaktus perlituoti salia pacio LCD, yra ko veikti, bet padaroma viska, jau ne viena sutaisiau :beer:

cia apie kuri ekraneli eina kalba?apatini(telefono) ar virsutini?
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 3

narių: 0, svečių: 3, slaptų narių: 0