Peršokti prie turinio


Nuotrauka

draudiminis ivykis


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 32

#1 Nelegals

Nelegals
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.451
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 16v; Citroën C5X7 2,2HDi 125 kw

Parašyta 2011 lapkričio 10 - 16:15

Apturejau eismo ivyki.uzkiso busika pries nosi,nukentejo pugo kaire puse.lempa,priesrukine lempa,kapotas,siektiek sparnas,buferis is vietos paejes,vienas is ventiliatoriu uzspaustas,galimai kondiskes radiatorius pazeistas.I koki servisa Panevezyje kreiptis,kad sutvarkytu ir nesamoniu neprigamintu?''Kelias'' vertas demesio?
  • 0

#2 vaidas_v

vaidas_v
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 166
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Citrina C8

Parašyta 2011 lapkričio 10 - 16:17

Apturejau eismo ivyki.uzkiso busika pries nosi,nukentejo pugo kaire puse.lempa,priesrukine lempa,kapotas,siektiek sparnas,buferis is vietos paejes,vienas is ventiliatoriu uzspaustas,galimai kondiskes radiatorius pazeistas.I koki servisa Panevezyje kreiptis,kad sutvarkytu ir nesamoniu neprigamintu?''Kelias'' vertas demesio?

o tu pinigus pasimsi ir pats mokesi, ar reikia kad saskaita servizas israsytu draudimui ?
  • 0
keturinolsestas 2.1 TD ex
C aštuntas 2.2 HDI
Vakar mečiau gerti, šiandien supratau, kad netoli numečiau....

www.metalocentras.lt[COLOR=blue]

#3 Nelegals

Nelegals
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.451
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 16v; Citroën C5X7 2,2HDi 125 kw

Parašyta 2011 lapkričio 10 - 16:48

Nezinau nuo kurio galo griebtis ir kaip geriau daryti.Pirmas kartas cia man.Geriausias atvejis nuvaryti i servisa,jie tvarko,o draudimas tiesiogiai servisui sumoka.Dar gal i Peugeot-Citroen servisa,atstovybe bandyti.Patarkit kas susiduret.Aciu.
  • 0

#4 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2011 lapkričio 10 - 17:00

na bet jei turetum kokiu pazystamu ar siaip zinotum kas gerai sutvarkytu tai gal net apsimoka pasiimti pinigus ir paciam tvarkytis. to dalyko minusai kad turi pats viskuo rupintis. bet pliusai tai kad daznai lieka nemaza pinigu suma nuo ismoketos sumos.
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#5 Nelegals

Nelegals
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.451
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 16v; Citroën C5X7 2,2HDi 125 kw

Parašyta 2011 lapkričio 10 - 17:25

Na neturiu tam laiko,gal ir iseitu uzdirbti,bet.. Sakykit normalius servisus,kad normaliai padarytu..Apziuretu mazgus,kurie gali buti siekti ir pan.
  • 0

#6 aXiss

aXiss
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 321
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Peugeot 406 2001m. 2.0HDI

Parašyta 2011 lapkričio 10 - 17:48

buvo man irgi ivykis nesenai, draudimas buvo kasko compensa. pas juos galima rinktis is servisu saraso, su kuriais jie turi pasirase sutartis ( kitur kiek esu girdejas gali varyt bet kur), kadangi gavosi taip kad per tuos vadinamus "pazystamus" pasitaike vertintojas, rekomendavo DUKSUNA autoservisiuka, vaziuojant i Piniava, uz buvusio Mitsubishi centro pasukimas i kaire ir ten nauji pastatai tokie geltoni.. dazymo kokybe nesiskundziu, dedales sudejo geras.. zodziu darbas patiko.. aisku nereikia uzleisti , karts nuo karto paskambineti (na as Kaune buvau tom savaitem) o dar geriau nuvaziuoti ir pasizeti kaip darbai vyksta, matys servisas kad ne dzin tau.. matai kokia liolia paliktu - sakai iskart. Seip is mano patirties - autoservisai nedaro (bent jau dideliu ir akivaizdziu) chalturkiu, nes bet kokiu atveju draudimo kompanija gavusi nusiskundimu gali nutraukti sutarti su servisu, o tai yra nenaudinga paciam servisui. Paskaiciavus samata, nuo masinos servisui lieka tikrai nemazai ir tikrai jiems nenaudinga prarasti toki uzsakova. Aisku, siulyciau pasidometi draudejo "partneriais"-servisais, galbut atrasi koki meistra pazystamu tarpe is to servisu sarasiuko - tai butu privalumas, nes manau auto priziuretu ir patvarkytu dar kokybiskiau. Man sutvarke auto per nepilna menesi(berod 3-3.5 savaites)
  • 0
Peugeot 406 2001

#7 vyrgaz

vyrgaz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 396
  • Vieta:Kaunas-Kėdainiai
  • Automobilis:407sw 1,8 92kw 06'

Parašyta 2011 lapkričio 10 - 17:50

Servise tau gali tekti ir primokėti iš savo kišenės..Taip švogerio broliui buvo, kai prieš kelis metus 00' Megane papylė ir servisan draudiminian nuvarė..Jie nesismulkina..geriau kur garažuose surasti meistriuką, susipirkt dalis ir pasiremontuot..Man pačiam prieš buvo galan įvarę-auto audi80, draudimas davė 1400lt- 250lt sumokėjau už lyginimą, ir 100lt už lempas..dar kokis 50 būtų suėjęs dažymui- al tereikėjo delno dydžio lopelį dažyti, tai pats pamakliavojau..

Šį pranešimą redagavo vyrgaz: 2011 lapkričio 10 - 17:51

  • 0

#8 Nelegals

Nelegals
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.451
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 16v; Citroën C5X7 2,2HDi 125 kw

Parašyta 2011 lapkričio 10 - 21:46

Ergo siulo: Meistritas(Stalilionines km), Duksuna(Senamiescio km),RJ Baltic(Pusaloto 193),Kelias(Klaipedos 64),Alfama(Berzu 1) pastarasis yra Peugeot atstovybe. I sita bandysiu pirma ryt ryte vaziuoti. Gal gi neuzsiima chaltura.
  • 0

#9 aXiss

aXiss
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 321
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Peugeot 406 2001m. 2.0HDI

Parašyta 2011 lapkričio 10 - 23:49

Servise tau gali tekti ir primokėti iš savo kišenės..Taip švogerio broliui buvo, kai prieš kelis metus 00' Megane papylė ir servisan draudiminian nuvarė..Jie nesismulkina..geriau kur garažuose surasti meistriuką, susipirkt dalis ir pasiremontuot..Man pačiam prieš buvo galan įvarę-auto audi80, draudimas davė 1400lt- 250lt sumokėjau už lyginimą, ir 100lt už lempas..dar kokis 50 būtų suėjęs dažymui- al tereikėjo delno dydžio lopelį dažyti, tai pats pamakliavojau..

mano atveju buciau 50-100litu uzdirbes, bet prasitampes su detalem ilgiau buciau nei palikes servise. servise reikia susimoketi (mano atveju kasko) francize, ir servisas is taves jokiu pinigu daugiau negali reikalauti apart francizes..nebent asmeniskai kazka su jais tariesi (man siule atliekama variklio apsauga china gal uz 80litu pirkt).

o del servisu tai nezinau, sakau tiek kad tvarke duksunoj - likau gana patenkintas, lioliu nepridare, netgi kai ka uz dyka patvarke.. parasyk kaip seksi berzu gatvej:)
  • 0
Peugeot 406 2001

#10 Nelegals

Nelegals
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.451
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 16v; Citroën C5X7 2,2HDi 125 kw

Parašyta 2011 lapkričio 11 - 13:21

Varau pirmadieni i Duksuna,ten link Piniavos vaziuojant.Kazkaip geresni ispudi paliko nei Berzu gatvej. Tuo labiau,kad is jusu atsiliepimai geri.
  • 0

#11 Nelegals

Nelegals
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.451
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 16v; Citroën C5X7 2,2HDi 125 kw

Parašyta 2011 lapkričio 17 - 09:57

Pirmadieni palikau auto,treciadieni nuvaziuoju paziureti kaip darbai vyksta.Uzdetas naujas kapotas(tie kur juodai buna dazyti),ikista nauja fara,DEPO,pasidomejau po to,kad taivano gamybos,nu galvoju koks skirtumas jei normaliai svies tai ok,jei ne sakysiu man tokio sh nereikia.Nuimtas buferis,jau guli salia ir naujas,taip pat juodas.Pastiprinimas luzes,kur priekyje stovi,nezinau kaip jis liaudiskai vadinasi,tai ir to kito dairosi. Tai tiek pamatytu reikalu.
  • 0

#12 vaidas_v

vaidas_v
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 166
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Citrina C8

Parašyta 2011 lapkričio 17 - 10:54

.Uzdetas naujas kapotas(tie kur juodai buna dazyti),

kitaiskas, axiss buvo uzsidejes sparna ar kapota nepamenu, paklausk po kiek laiko rudys islindo
  • 0
keturinolsestas 2.1 TD ex
C aštuntas 2.2 HDI
Vakar mečiau gerti, šiandien supratau, kad netoli numečiau....

www.metalocentras.lt[COLOR=blue]

#13 Nelegals

Nelegals
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.451
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 16v; Citroën C5X7 2,2HDi 125 kw

Parašyta 2011 lapkričio 17 - 13:46

Na as tikiu,kad gali islysti,cia jau ne originalas ir nebus cinkuotas. Bet sutikit viskas priklauso dar ir nuo paruosimo.Sake gruntuos papildomai.Jei nudaze ant to juodo tai stebetis nereiktu,kad islindo.
  • 0

#14 EvX

EvX

    baracuda V6

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.250
  • Vieta:Kažkur...
  • Automobilis:P406 3.0 V6 P308 2015 1.6hdi 88kw P208 1.6hdi 84kw

Parašyta 2011 lapkričio 17 - 22:28

kitaiskas

Man kai mašiniuką tvarkė po draudiminio įvykio, sakiau, kad dalis tiek kapotą, tiek abi faras dėtų geros būklės naudotas, bet orginalias... Užtenka pakilnoti originalų ir kinietišką kapotą... Skirtumas akivaizdus...
  • 0

Peugeot 406 3.0 V6 baracuda


#15 Nelegals

Nelegals
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.451
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 16v; Citroën C5X7 2,2HDi 125 kw

Parašyta 2011 lapkričio 17 - 22:40

O koks tas skirtumas?Na as pakeliau tai per puse jis man neperlinko :D nieko neiprasto nepamaciau ir/ar nepajutau. Kadangi auto ne is jaunuju,tai draudimas duoda deti is sroto dalis arba taip vadinamu treciuju saliu naujas,tos salys nereiskia,kad kitaiskas butinai,buna italisku ir panasiai. Tai man sako srote nelabai ka gero paimsi,tai jau tvarkyta tai musta ir panasiai.Panasiai ir su farom,arba vien anglai arba baisios.
  • 0

#16 aXiss

aXiss
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 321
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Peugeot 406 2001m. 2.0HDI

Parašyta 2011 lapkričio 17 - 22:43

na mano auto buvo draustas ne naujom detalem, tai ir po draudimino ivikio detales dejo originalias is sroto.. tik del kapoto nesu tikras ar tikrai ne china.. bet bet kokiu atveju, jei detu naujas dalis (kad ir china), tai jau reiktu damoketi, ir butu ne pagal draudimo salygas. tos kinietiskos dalys (skardos).. nu jas praktiskai jei darant sau reiktu ruostis is naujo, nes jos parduotuvej kai perki buno su grunto sluoksniu jau .. jei pasiruosus is naujo padoriai (kaip sau) gal jos ir laikytu.. ;] p.s. tik neuzsileisk tos moteriskes graziom kalbelem.. kalbek griezciau, nes jie tikrai suinteresuoti tvarkyti taip, kad klientas neturetu nusiskundimu ir nesiskustu draudejui.
  • 0
Peugeot 406 2001

#17 EvX

EvX

    baracuda V6

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.250
  • Vieta:Kažkur...
  • Automobilis:P406 3.0 V6 P308 2015 1.6hdi 88kw P208 1.6hdi 84kw

Parašyta 2011 lapkričio 17 - 22:57

na mano auto buvo draustas ne naujom detalem, tai ir po draudimino ivikio detales dejo originalias is sroto.. bet bet kokiu atveju, jei detu naujas dalis (kad ir china), tai jau reiktu damoketi

Drysčiau prieštarauti... :ax: . Manoji auto taip pat drausta ne naujomis detalėmis, bet sulaužytas aušinimo radiatorius pakeistas į naują.
  • 0

Peugeot 406 3.0 V6 baracuda


#18 aXiss

aXiss
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 321
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Peugeot 406 2001m. 2.0HDI

Parašyta 2011 lapkričio 17 - 23:18

Drysčiau prieštarauti... :ax: . Manoji auto taip pat drausta ne naujomis detalėmis, bet sulaužytas aušinimo radiatorius pakeistas į naują.

Na gal del to, kad kiti draudejai.. nezinau, man buvo aiskiai pasakyta, kad desim tik naudotas originalias, nebent nori china ir nauju, uz kurias reikes primoketi skirtumas :dntknw:
  • 0
Peugeot 406 2001

#19 Nelegals

Nelegals
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.451
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 16v; Citroën C5X7 2,2HDi 125 kw

Parašyta 2011 lapkričio 17 - 23:59

Na jo ta moteriske tai graziai pasneka.nelabai supratau,kuo man neuzsileisti.ji pati juk nieko netvarko.Tada ziuriu sparnas nepatvarkytas,ties slenksciu ispustas,tai meistras sako,juk dar nepabaigta masina..Suprask sutvarkysiu.Ryt vel varau ziureti kas kaip. Na mane tikino,kad primoketi nereiks,deda naujas,kad ir china nzn tiksliai,fara tai taivanska depo firmos,sakau kaip del jos,gryba svies,tai tie sako sureguliuosim sutvarkysim.Man taip pasake:arba srotas arba treciuju saliu naujos.Jei detume ORIGINALUS tada primoki is savo kisenes.Nezinau,cia gal kaip koks draudimas, man tvarko ERGO.
  • 0

#20 narod

narod
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 69
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307SW

Parašyta 2014 spalio 29 - 19:05

Sveiki, ką patartumėt. Šiandien moteriškė nudrungė man pežo bamperį: ar vertėtų pasiimti pinigais (nepasakys ekspertas nusipirk retušavimo pieštuką, nupoliruok ir tau užteks basanavičiaus) ar varyti į jų servisą. Reikalas tame, kad pavasarį dar ir kitose vietose reikia pateplioti, tai norėčiau vienu metu, kad per daug margas nesigautų.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0