Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Neveikia liukas Peugeot 405


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 30

#1 lordas

lordas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 595
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2003 vasario 26 - 16:58

Kam tau ziema liukas? ;) Is buvusios klubieciu patirties - geriau uzvirink ji povisam, visvien nesutaisysi normaliai.
  • 0

#2 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2003 vasario 26 - 17:01

Nu jo jau antras dalykas kuris nepageidaujamas perkant nenaują pugą :D
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#3 Svečias_urbis_*

Svečias_urbis_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 vasario 26 - 17:48

Gali buti daug siuksliu takuose, as pats neardziau, bet sesers mazdai tai tik tiek ir reikejo.
  • 0

#4 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2003 vasario 26 - 18:57

Na va. O as perkant pergyvenau, kad nera stoglangio (daugiau ne as bet zmona), bet pasirodo reikia dziaugtis, nes butu dar litu papildomai tik kainave... aisku kondisiono irgi nera... dabar tai nieko, bet vasara kepsiu... beliks :beer: ;)
  • 0
Roots to roots

#5 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.371
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2003 vasario 26 - 19:21

Ten gal tas liukas biski prisales, lauk siltesniu oru ir tada ziurek kaip veikia :blush:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#6 mindzius

mindzius
  • Nariai
  • Pranešimai: 415
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Renault Scenic 1.9Td; Kawasaki ER 5; dviratukas

Parašyta 2005 kovo 03 - 15:09

buvau per salcius garaze su atidarytu liuku palikes, isryto atejau pabandziau uzdaryti nei pirmyn nei atgal, teko su atidarytu vaziuot golvojau kad rankos prie vairo prisals ir taip tol kol salonas truputi atsilo, paskiau uzsidare dabar net baisu ta knopke priliest katra liuka atidaro. :o
  • 0
Viska dauzantis :).

#7 zux

zux
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.373
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 GTI '02

Parašyta 2005 kovo 03 - 15:13

o pas mane ir liukas yra bet nezinau ar :) ar :( nes jis neveikia! t.y. varikliukas dirba o pac liukas neatsidaro. ka daryt? :huh:
  • 0

#8 Svečias_Dyzelis_*

Svečias_Dyzelis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 03 - 15:18

o pas mane ir liukas yra bet nezinau ar :) ar :( nes jis neveikia! t.y. varikliukas dirba o pac liukas neatsidaro. ka daryt? :huh:

pas mane tai tas pats. trosas nutrukes pas mane bent jau :)) kaip sakant is liuko naudos tik tiek, kad daugiau sviesos patenka :) ir siaip parduodamas gali i navarotu sarasa irasyti :) kiek domejausi, bandyti ardyti ir keisti ta trosa, daugiau darbo ir islaidu, negu naudos. na aisq, jei vaduo nebega :)
  • 0

#9 Svečias_urbis_*

Svečias_urbis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 03 - 15:19

o pas mane ir liukas yra bet nezinau ar  :) ar  :( nes jis neveikia! t.y. varikliukas dirba o pac liukas neatsidaro. ka daryt? :huh:

prie kauno yr geras meistras (jei reiks susirasi per pajieska -_- ), praktiskai liuko sutvarkymas 100lt. Pas tave greiciausiai bus troseliai nudile. Yr budas juos prasukt, o dar geresnis - juos pakeist. Pas mane troseliai jau visai buvo pavarge, tai meistrelis privirino naujus - veikia puikiai.
  • 0

#10 Svečias_Dyzelis_*

Svečias_Dyzelis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 03 - 15:27

prie kauno yr geras meistras (jei reiks susirasi per pajieska -_- ), praktiskai liuko sutvarkymas 100lt. Pas tave greiciausiai bus troseliai nudile. Yr budas juos prasukt, o dar geresnis - juos pakeist. Pas mane troseliai jau visai buvo pavarge, tai meistrelis privirino naujus - veikia puikiai.

GERAS! kiek snekejau su visokiais meistrais, tai kaina sake kelis kartus didesne, o dar 100% negarantavo, kad veiks! aciu :D
  • 0

#11 Svečias_urbis_*

Svečias_urbis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 03 - 15:28

GERAS! kiek snekejau su visokiais meistrais, tai kaina sake kelis kartus didesne, o dar 100% negarantavo, kad veiks! aciu  :D

pat liukas tiek nekainuoja (geras) :lol: :lol: :lol:
  • 0

#12 zux

zux
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.373
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 GTI '02

Parašyta 2005 kovo 03 - 15:29

o pas mane ir liukas yra bet nezinau ar  :) ar  :( nes jis neveikia! t.y. varikliukas dirba o pac liukas neatsidaro. ka daryt? :huh:

prie kauno yr geras meistras (jei reiks susirasi per pajieska -_- ), praktiskai liuko sutvarkymas 100lt. Pas tave greiciausiai bus troseliai nudile. Yr budas juos prasukt, o dar geresnis - juos pakeist. Pas mane troseliai jau visai buvo pavarge, tai meistrelis privirino naujus - veikia puikiai.

gerai priezasti jau jusu deka zinau, asiu ^_^ . to meistruko numerio pabandziau paieskot - radau: Vaziuojant link vandziogalos, pro Sargenus. Pravaziouji Domeikava, leidiesi nuo kalniuko ir po desine zenklas Voskoniai, pasuki, vaziuoji iki pirmos sankryzeles ant kalniuko, suki i desine, iki pat zvyrkelio ir vel i desine, tada iki pat galo 50 namas. Meistras Mindaugas tel 8-689 16181 . o cia ir visa tema. search - forever :D >urbis beto tu toj temoj sakei kad tau kainavo 80 lituku ^_^

Šį pranešimą redagavo zux: 2005 kovo 03 - 15:29

  • 0

#13 Svečias_urbis_*

Svečias_urbis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 03 - 15:33

beto tu toj temoj sakei kad tau kainavo 80 lituku 

tai, kad atrodo tep seniai jau buvo -_- kai man nurode ta meistreli, irgi minejo apie 100 lietuvisku - matyt uzstrigo :lol:
  • 0

#14 Taigeris

Taigeris
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 462
  • Vieta:Utena
  • Automobilis:P306 2.0 16v

Parašyta 2005 kovo 03 - 17:27

jei varikliukas sukasi, tada aisku trosas, ir greiciausiai visos detale bus visiskai surudije. pas man taip buvo...liukas buvo pirktas is sroto ir veliau is dvieju liuku buvo sukonstruotas vienas, siaip veikia normaliai.visi darbai atlikti savo rankomis :))) bais sunku sureguliuot liuko eigas, bet imanoma.,
  • 0

Peugeot 306 break, 2.0 16v (Xu10J4R), 1998m.+LPG
Citroen C5 II, 1.6HDI, 2005m 
UTENA


#15 Ozyris

Ozyris
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 1.144
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1 TD Break 1998

Parašyta 2005 kovo 03 - 17:56

405 puge liuka projektavo matyt Opelio inzinieriai :) . Nuo dregmes ten viskas rudyja, troselai uzpuna ir supuna. Jei bent kiek vaiksto liukas, gal dar atgaivinsit, jei nebevaiksto - misios trosams, supuve trosus dengiantys dangteliai.Susitvarkiau pats, surinkau is 2 viena. Sudetinga nera. Tik uzknisa salono plastmasiu ardymas
  • 0
406 2.1 TD

#16 Svečias_Lapux_*

Svečias_Lapux_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 25 - 23:38

Ir manes tas pats laukia-surudijo liuko troseliai,atsidaro,ogal jau ir nebe,tik padedant su rakciuku ir stumiant rankomis.Trosu apsauginis dangtelis tuoj kiaurai prakiurs,ir salono apsvietimo lempoj H2O is reto kliuksi...
  • 0

#17 Svečias_augutis_*

Svečias_augutis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 26 - 19:48

uhum... o ka daryti kai jis nei pirmyn nei atgal ... pas mane elektrinis... ir knopkes visai nieko nereaguoja... kame gali buti saknys? :angry:
  • 0

#18 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2005 kovo 26 - 21:38

Man dabar pakilo klausimas, ar yra mechaniniu liuku?
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#19 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.371
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2005 kovo 26 - 23:10

atsils,uztepsiu silikonu ir uzmirsiu liuka :blink:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#20 Svečias_Darius55555_*

Svečias_Darius55555_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 27 - 13:01

O pas mane uždarinėjant traška jai su ranka nepadedi. Kažkas sakė , kad dantračiai kožkokie ir jų atskirai nieks nepardavinėja tai reiks taupyt $ ir pirkt visą liuką. O taip tai man liukas jėga, ypač pas 205 tas didelis , vos ne kaip kabrike jauties.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0