Peršokti prie turinio


Nuotrauka

605 siurblys


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2

#1 viliuxx

viliuxx
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 159
  • Automobilis:607 2.2HDi 2002m

Parašyta 2012 balandžio 18 - 18:10

Sveiki. Pas mane pezas 605 2.1 TD 92 metu boch siurblys O dbr ka daryti ar cia jau siurblys suejo ar tik degima reike sutvarkyti Problemos: Blogai kuresi tiek salta tiek silta nebetrauke ryja daug dyzelio Kol ant laisvu dirba dumo jokio niera viskas ciki bet kai jungiu kita pavara ant ausktesniu pavaru ismeta dumu nemazai arba stovint ant laisvu pergazuoju tai labai daug ismeta O viskas prasidejo pakeitus siurbli man vienas meistras sake tipo siurblys blogas o kiti sako degimas gal kas is patirtes pasakysit kas gali but
  • 0

#2 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2012 balandžio 20 - 08:07

kiek as pastebejau, tai tau akivaizdziai perpila kura siurblys, is gluso nesa nesudegusiu dyzeliu.. o tada kai ji pakeitei, lyg salta dar gerai kurdavosi., o apsilusi sunkiau pradedavo.. dabar jau ir salta blogai kuriasi? tai gal ir tikrai siurbliui amba.. bandyk sulaukt klubieciu nuomones kokios :hmm:
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#3 Panabagybe55

Panabagybe55
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 92
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1 TD

Parašyta 2012 rugpjūčio 28 - 12:45

Mana panasi beda buvo, tik nekeiciau jokio siurblio, man buvo, kad saltas po nakties sunkiai kuriasi, mete melyna duma, netrauke, trukciojo visas, jau maniau siurbliui blogai, bet vaziuojant daryt diagnostikos servise pasitaise savaime, bet kadangi pezo kompas issisaugo klaidas, tai servise pasake kur beda buvo, pasirodo nuo pirmos forsunkes kai eina daviklis i siurbly, nebuvo kazkuriuo kontakto gero fiskej,isvale, sutepe fiske, ir vsio, bedos baigesi, ir kuriasi gerai, ir traukia :)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0