Peršokti prie turinio


Del 406 bosch siurblyje esancio troselio veikimo


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 5

#1 Svečias_Raimiux_*

Svečias_Raimiux_*
  • Svečiai

Parašyta 2012 birželio 07 - 07:52

Sveiki visi, isigijau 98m 406 1,9TD 66kw su bosch siurbliu masinele ir iskilo toks klausymas - man apsukos nekinta nei saltai, nei siltai, taciau kaip suprantu susilus turetu sumazeti. Vakar radau is kitos siurblio puses pajungta dar viena (ne gazo) troseli, kuris ateina is kazkokio vakuuminio valdymo solenoido. Paziurejau,kad jis nieko neuztraukineja nei saltai, nei siltai. Jei uztraukiu pats ranka troseli, apsukos sumazeja ir atrodo kaip ir viskas butu gerai. Gal kas galit placiau paaiskint jo veikimo principa? Seip kiek suprantu pasilus nuo kazkiek laipsniu jis kaip ir turetu isitempti taip sumazindamas apsukas, ar as klystu? Labai laukiu Jusu pagalbos. P.S. vakar visa vakara ieskojau per temas ir deja neradau nieko apie tai, tad atleiskit jei kartais tema pasikartotu...
  • 0

#2 Svečias_Raimiux_*

Svečias_Raimiux_*
  • Svečiai

Parašyta 2012 birželio 07 - 13:37

As kalbu stai apie tai http://peugeot-406.5go.ru/jpg/9/9.jpg
  • 0

#3 ElvisGapo

ElvisGapo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 569
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406, 2.2hdi, 02m.

Parašyta 2012 birželio 07 - 19:41

Pagal mane tai cia padsoso troselis. jis tamposi priklausomai nuo temperaturos tik bent pas mane ant senesnio pezo, tai kaip tik jis atsileidzia kai susyla ir nebereikia padsoso, o kai salta isitempia ir patraukia padsoso svirtele ant siurblio. o siaip gal pas tave taip sureguliuota, kad apsukos butu vienodos nepriklausomai nuo temperaturos. pas mane tai as pats taip sureguliavau net nezinodamas kaip turi buti, kadangi siurblys buvo keistas
  • 0

#4 Svečias_Raimiux_*

Svečias_Raimiux_*
  • Svečiai

Parašyta 2012 birželio 08 - 06:51

Pagal mane tai cia padsoso troselis. jis tamposi priklausomai nuo temperaturos
tik bent pas mane ant senesnio pezo, tai kaip tik jis atsileidzia kai susyla ir nebereikia padsoso, o kai salta isitempia ir patraukia padsoso svirtele ant siurblio. o siaip gal pas tave taip sureguliuota, kad apsukos butu vienodos nepriklausomai nuo temperaturos. pas mane tai as pats taip sureguliavau net nezinodamas kaip turi buti, kadangi siurblys buvo keistas

O pas tave irgi bosch siurblys? Nes jei as itempiu ranka ta troseli, tai kaip tik apsukos nukrenta, tai koks tada cia patsosas? Va Lucas siurbly tai zinau kad nuo skyscio temperaturos uztraukia arba atleidzia ten toki troseli, sukeldamas saltai apsukas, o cia itempus kaip tik numazina... gal dar kas galite paziureti, kaip pas jus veikia ryte ir susilus tas solenoidas?... beje, ryte uzvedus salta masina pas jus irgi ji dirba kaip belaruso traktorius tarskedamas? :blink:

Šį pranešimą redagavo Raimiux: 2012 birželio 08 - 06:52

  • 0

#5 ElvisGapo

ElvisGapo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 569
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406, 2.2hdi, 02m.

Parašyta 2012 birželio 08 - 19:09

Pagal mane tai cia padsoso troselis. jis tamposi priklausomai nuo temperaturos
tik bent pas mane ant senesnio pezo, tai kaip tik jis atsileidzia kai susyla ir nebereikia padsoso, o kai salta isitempia ir patraukia padsoso svirtele ant siurblio. o siaip gal pas tave taip sureguliuota, kad apsukos butu vienodos nepriklausomai nuo temperaturos. pas mane tai as pats taip sureguliavau net nezinodamas kaip turi buti, kadangi siurblys buvo keistas

O pas tave irgi bosch siurblys? Nes jei as itempiu ranka ta troseli, tai kaip tik apsukos nukrenta, tai koks tada cia patsosas? Va Lucas siurbly tai zinau kad nuo skyscio temperaturos uztraukia arba atleidzia ten toki troseli, sukeldamas saltai apsukas, o cia itempus kaip tik numazina... gal dar kas galite paziureti, kaip pas jus veikia ryte ir susilus tas solenoidas?... beje, ryte uzvedus salta masina pas jus irgi ji dirba kaip belaruso traktorius tarskedamas? :blink:

nu pas mane bosch siurblys/ bet gimtasis tai buvo lucas berods ir padsosas tamposi nuo ausinimo skyscio temperaturos. pas tave kaip suprantu nuo vakuumo tamposi ir veikia atvirksciai nei pas mane- isitempia kai nebereikia padsoso. Pagal manuala raso kaip tik apie tavo varianta. tai ten raso, kad jei nori patikrint , tai atjungi nuo tos membranos (kur troselis pajungtas) vakuumo slangele, tai atsileis troselis ir motoras dirbs padidintom apsukom (su ijungtu padsosu)
vienzo , viskas ten pas tave kaip turi buti
nu nebent per aukstos apsukos. kiek ant taxometro rodo?

Šį pranešimą redagavo ElvisGapo: 2012 birželio 08 - 19:12

  • 0

#6 Svečias_Raimiux_*

Svečias_Raimiux_*
  • Svečiai

Parašyta 2012 birželio 11 - 07:18

Tai apsukos reguliuojas prie to troselio sukinejant, bet neijungia kazkodel vakumo, tai neaisku ar elektroj kas, ar pats solenoidas neveikia.... Tai dabar kolkas uzdejau tiesiogiai vakuma, tad pritraukia iskart tik uzvedus ir salta, kol vasara bedu nesijauciu, manau bus sunkiau ziema....
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0