Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Pavaru deze


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 25

#1 lapeno

lapeno
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 548
  • Vieta:Rokiskis
  • Automobilis:Mercedes-benz E class

Parašyta 2012 birželio 17 - 09:33

Sveiki, noreciau isgirsti kokiu nors jusu pamastymu kas gali buti maniskei pavaru dezei :) Masina peugeot 406 2.0 HDI mech pavaru deze. Masina turiu jau 2 metus ir jau kai nusipirkau ja pavaros sunkiai junginejosi, pavaru svirtis sunkiai vaiksto, bet per ta laika kiek turiu ir vazineju jokiu problemu su ja nebuvo vaziuoja normalei jokiu uzimu ar garsu nera :)
  • 0

2000m. Peugeot 406 2.0hdi  :pug:

2005m. Skoda octavia combi 2.0tdi 

2004m. Mercedes benz e 270 cdi


#2 sukys

sukys
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 83
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:peugeot 807

Parašyta 2012 birželio 17 - 09:54

Pirma, pasikeiti tepalus į sintetinius. Antra, jei nepadeda, keiti visas įvores bėgių perjungimo mazge.
  • 0

#3 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Parašyta 2012 birželio 17 - 10:16

As pirmiausia pavaru perjungimo trosus pasiziureciau :hmm:
  • 0
kažkaip.....

#4 lpuskunigis

lpuskunigis
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 6
  • Vieta:Silute
  • Automobilis:406 2.1TD

Parašyta 2012 liepos 31 - 12:43

Sveiki, dar prie to pacio, bet pezuko modelis senesnis. Uzgesintu varikliu pavaros su vienu pirstu musinejasi, uzkurtu, tai nelenda, nors tu ka. Is pradziu pradejo tarsketi po truputi jungiant pirma ir atbuline pavaras, palaipsniui vis sunkiau daresi jas musti ir iki dabar, kol turi pasistengti kad jas imust. Dekoju. :)
  • 0

#5 kokonas

kokonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.002
  • Vieta:Kaunas ir Shilute
  • Automobilis:Citroen C5 ir Peugeotas 307

Parašyta 2012 liepos 31 - 15:17

jei ant ishjungto junginejasi grazhiai o uzhkurtas sunkiai pavaros juda itarciau sinchronizatorius, plius ir paminejai 1 ir atbuline pavara, ieshkokis kita dezhe po truputi arba ta pacia remontuok, bet remontui ishleisi 3 ar 4 kart brangiau .
  • 0

Naujos autodalys.
Automobiliu remontas(visu)

Kompiuterine diagnostika

Konsultacijos Tel 865766726[B]


#6 Vaaaldas

Vaaaldas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 987
  • Vieta:Lietuva, Vilkaviskis
  • Automobilis:Peogeut 406 1995

Parašyta 2012 liepos 31 - 18:15

Galvoju kad sankaba.Kai prasidada sankabos problemos pirma ir prasideda sunkus zemu pavaru jungimas (pirmos ,atbulines). Atbuline jungiasi perslenkant atbulines pavaros krumpliaratuka,(tai yra ji be sichronizatoriaus) .Kai kuriu deziu(galingu motoru) yra uzdetas specialus sichranizatorius ant atbulines pavaros.Taciau nezinant automobilio pagaminimo metu jo galingumo,negaliu pasakyti ar jis yra. .Jeigu jungiant atbuline ji " traska " tai tikrai sankabos problemos.
  • 0

#7 remyga0852

remyga0852
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 382
  • Vieta:Siauliai
  • Automobilis:Peugeot 406 2HDI

Parašyta 2012 liepos 31 - 20:05

Prisijungsiu ir as prie tokios temos.. Turiu P406 '99m 2HDi. Pas mane irgi kartais sunkiai isimeta pavara, ypac 1 ir atbuline. Atbuline ypac, kartais masina turi net pariedet kazkiek, arba reikia perminti sankaba. Bet girgzdejimu jokiu nera jungiant. Tai labai tikiuos, kad nepareina ne sankaba, ne greiciu deze. Tepalas keistas greiciu dezeje pries kokius 3 metus.
  • 0

#8 stasas

stasas
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 33
  • Automobilis:307

Parašyta 2012 rugpjūčio 02 - 05:37

remyga, cia nera jokio gedimo paprasciausiai, jungiant atbuline pasitaiko danratis ant dantracio ir atbuline neisimusa ismini sankaba ir viskas tvarkoj
  • 0

#9 Vaaaldas

Vaaaldas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 987
  • Vieta:Lietuva, Vilkaviskis
  • Automobilis:Peogeut 406 1995

Parašyta 2012 rugpjūčio 02 - 07:34

Prisijungsiu ir as prie tokios temos..
Turiu P406 '99m 2HDi.
Pas mane irgi kartais sunkiai isimeta pavara, ypac 1 ir atbuline. Atbuline ypac, kartais masina turi net pariedet kazkiek, arba reikia perminti sankaba.
Bet girgzdejimu jokiu nera jungiant. Tai labai tikiuos, kad nepareina ne sankaba, ne greiciu deze. Tepalas keistas greiciu dezeje pries kokius 3 metus.

Del atbulines sutinku kad gali pasitaikyti krumpliaracio dantukas ant dantuko(bet tik tada kai jie yra nudile, tai yra dantukai jau neturi nuozulu).Normaliai to neturi buti.Jeigu jungiant atbuline ji " negizgzda " vadinasi sankaba tvarkoje.Tada del 1 pavaros sunkaus jungimo kaltas arba perjungino mechanizmas , arba 1 pavaros sichronizatorius.
  • 0

#10 remyga0852

remyga0852
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 382
  • Vieta:Siauliai
  • Automobilis:Peugeot 406 2HDI

Parašyta 2012 rugpjūčio 02 - 07:50

Prisijungsiu ir as prie tokios temos..
Turiu P406 '99m 2HDi.
Pas mane irgi kartais sunkiai isimeta pavara, ypac 1 ir atbuline. Atbuline ypac, kartais masina turi net pariedet kazkiek, arba reikia perminti sankaba.
Bet girgzdejimu jokiu nera jungiant. Tai labai tikiuos, kad nepareina ne sankaba, ne greiciu deze. Tepalas keistas greiciu dezeje pries kokius 3 metus.

Del atbulines sutinku kad gali pasitaikyti krumpliaracio dantukas ant dantuko(bet tik tada kai jie yra nudile, tai yra dantukai jau neturi nuozulu).Normaliai to neturi buti.Jeigu jungiant atbuline ji " negizgzda " vadinasi sankaba tvarkoje.Tada del 1 pavaros sunkaus jungimo kaltas arba perjungino mechanizmas , arba 1 pavaros sichronizatorius.

tai ka reikia ziuret? Ten tuos pavaru perjungimo trosus ir t.t.?
  • 0

#11 lpuskunigis

lpuskunigis
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 6
  • Vieta:Silute
  • Automobilis:406 2.1TD

Parašyta 2012 rugpjūčio 03 - 17:14

Zodziu, jei kam yra panasiu problemu kaip paminejau virsui, tai problema yra sankaba, tai yra itrukes jos diskatorius. Nes pavazinejus truputi pavaros vel pradeda musinetis padoriai, tikriausiai ikaista metalas ir tas itrukimas sumazeja. :unsure:
  • 0

#12 remyga0852

remyga0852
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 382
  • Vieta:Siauliai
  • Automobilis:Peugeot 406 2HDI

Parašyta 2012 rugpjūčio 03 - 17:40

Zodziu, jei kam yra panasiu problemu kaip paminejau virsui, tai problema yra sankaba, tai yra itrukes jos diskatorius. Nes pavazinejus truputi pavaros vel pradeda musinetis padoriai, tikriausiai ikaista metalas ir tas itrukimas sumazeja. :unsure:

na man ar siltam, ar saltam vienodai.. sunku imust pavara ir viskas. Buna, kad is 1 i 2 jungiant irgi sunkokai isijungia..
  • 0

#13 lpuskunigis

lpuskunigis
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 6
  • Vieta:Silute
  • Automobilis:406 2.1TD

Parašyta 2012 rugpjūčio 03 - 18:19

Tai pirma ,antra ir atbuline pavaros ir sunkiausiai musasi man. As tik parasiau kas pas mane blogai yra, gal pas taves kitokiu bedu yra. :)
  • 0

#14 remyga0852

remyga0852
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 382
  • Vieta:Siauliai
  • Automobilis:Peugeot 406 2HDI

Parašyta 2012 rugpjūčio 03 - 18:46

Tai pirma ,antra ir atbuline pavaros ir sunkiausiai musasi man. As tik parasiau kas pas mane blogai yra, gal pas taves kitokiu bedu yra. :)

na tikiuos nebus man sankaba :)
dekui
  • 0

#15 Vaaaldas

Vaaaldas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 987
  • Vieta:Lietuva, Vilkaviskis
  • Automobilis:Peogeut 406 1995

Parašyta 2012 rugpjūčio 03 - 20:56

Tai pirma ,antra ir atbuline pavaros ir sunkiausiai musasi man. As tik parasiau kas pas mane blogai yra, gal pas taves kitokiu bedu yra. :)

Is kur zinai kad pas tave trukes diskatorius.Paprastai truksta ne diskatorius o jo spyruokle (rumune vadinama), nes kiek supratau is atsakymo tu dar vazineji su sia sankaba.Trukes diskatoriaus prispaudimo diskas tai jau blogai.Jeigu truko diskatoriaus spyruokle,isjungiant sankaba persikreipia diskatoriaus prispaudimo diskas,ko pasekoje sankabos diskelis pilnai nesustoja, nesustoja suktis ir pavaru dezes pirminis velenas.Aisku tada ir pavaros sunkiai jungiasi (ypac zemos pavaros) .remyga0852 jeigu tau ir is pirmos i antra jungiasi sunkiai ,sunkiai jungiasi pirma,atbuline , rodytu sankabos problemas,taciau kodel jungian atbuline ji "netraska"? :hmm:
  • 0

#16 remyga0852

remyga0852
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 382
  • Vieta:Siauliai
  • Automobilis:Peugeot 406 2HDI

Parašyta 2012 rugsėjo 01 - 18:39

Na vienas meistriukas man pasake, kad mano greiciu deze atsilaisvinusi.. :hmm: Uztai sako tau ir tamposi masina, kai paduodi gazo, sumusa per pavaru svirti.. atleidi gaza, vel sumusa.. tai klausimas, ar ta greiciu deze imanoma kazkaip paverzti, ar jai jau "amen" ?? :unsure: Tai galbut del to ir sunkiau pavaros junginejasi?

Šį pranešimą redagavo remyga0852: 2012 rugsėjo 01 - 18:39

  • 0

#17 GTI

GTI
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 239
  • Vieta:Jonava
  • Automobilis:Peugeot 406-1,8-16v LPG buvusi - dabar Citroen c8 -2,2-94Kw

Parašyta 2012 rugsėjo 01 - 19:23

Na vienas meistriukas man pasake, kad mano greiciu deze atsilaisvinusi..  :hmm:
Uztai sako tau ir tamposi masina, kai paduodi gazo, sumusa per pavaru svirti.. atleidi gaza, vel sumusa..
tai klausimas, ar ta greiciu deze imanoma kazkaip paverzti, ar jai jau "amen" ??  :unsure:
Tai galbut del to ir sunkiau pavaros junginejasi?

:blink: kokiu budu jinai atsilaisvinusi ? man ir tokia pati liga jau senai :angry: - ir nieks neranda kame beda :doh:

Šį pranešimą redagavo GTI: 2012 rugsėjo 01 - 19:24

  • 0

#18 remyga0852

remyga0852
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 382
  • Vieta:Siauliai
  • Automobilis:Peugeot 406 2HDI

Parašyta 2012 rugsėjo 01 - 19:45

Na vienas meistriukas man pasake, kad mano greiciu deze atsilaisvinusi..  :hmm:
Uztai sako tau ir tamposi masina, kai paduodi gazo, sumusa per pavaru svirti.. atleidi gaza, vel sumusa..
tai klausimas, ar ta greiciu deze imanoma kazkaip paverzti, ar jai jau "amen" ??   :unsure:
Tai galbut del to ir sunkiau pavaros junginejasi?

:blink: kokiu budu jinai atsilaisvinusi ? man ir tokia pati liga jau senai :angry: - ir nieks neranda kame beda :doh:

velnias zino.. :dntknw:
man pasakojo taip - sako kai atleidi gaza, dantraciai atsikabina, kai paduodi tada jie vel susikabina.. nu kazkas panasaus..
esme tipo tame, kad sako vazinek kol pareis greiciu deze.. tai labai jau paguode.. :fool:
as maniau, kad kazkuri pagalve suplysus.. o pasirodo...
idomu ar ja galima kazkokiu budu paverzt.. o jei reikia viska ardyt, tai isivaizduoju kiek rekalu ten viska paberus.. :fool:
  • 0

#19 kokonas

kokonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.002
  • Vieta:Kaunas ir Shilute
  • Automobilis:Citroen C5 ir Peugeotas 307

Parašyta 2012 rugsėjo 01 - 19:57

Nu chebra ce jau kosmosus shnekat, tai dezhe atsilaisvinusi reikai paverzhti :) tai tepalus pasikeisk :) KAi nebeijungsi pavaros tada ir imsi dezhe lauk, tada arba pamatysi kad diskatoriaus plunksnos nudile, arba pasikeisi dezhe(ka ir itarciau, bo sankaba ce ne prie ko).
  • 0

Naujos autodalys.
Automobiliu remontas(visu)

Kompiuterine diagnostika

Konsultacijos Tel 865766726[B]


#20 GTI

GTI
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 239
  • Vieta:Jonava
  • Automobilis:Peugeot 406-1,8-16v LPG buvusi - dabar Citroen c8 -2,2-94Kw

Parašyta 2012 rugsėjo 01 - 20:11

Nu chebra ce jau kosmosus shnekat, tai dezhe atsilaisvinusi reikai paverzhti :) tai tepalus pasikeisk :)
KAi nebeijungsi pavaros tada ir imsi dezhe lauk, tada arba pamatysi kad diskatoriaus plunksnos nudile, arba pasikeisi dezhe(ka ir itarciau, bo sankaba ce ne prie ko).

as jau ne vienerius metus vazineju ir to galo nematyti :rolleyes:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 3

narių: 0, svečių: 3, slaptų narių: 0