Jump to content


1.6 80 kw hdi dumina


  • Please log in to reply
42 replies to this topic

#1 Svečias_Bronius1_*

Svečias_Bronius1_*
  • Svečiai

Posted 2012 June 17 - 14:27

sveiki atsitiko tokia problema kad mano peugeot 307 1.6 hdi 80 kw 2004 metu kartais pradeda melinai dumint diagnostikoje buvau jokiu klaidu nerado masina vaziuoja normaliai traukia puikiai dyzelio valgo nedaug gal kas kokiu minciu turi kas galetu buti? :mellow:
  • 0

#2 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • posts 2,329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Posted 2012 June 17 - 14:46

sveiki atsitiko tokia problema kad mano peugeot 307 1.6 hdi 80 kw 2004 metu kartais pradeda melinai dumint diagnostikoje buvau jokiu klaidu nerado masina vaziuoja normaliai traukia puikiai dyzelio valgo nedaug gal kas kokiu minciu turi kas galetu buti? :mellow:

jokiu cia minciu melinas dumas tepalo deginimas,,ir tai yra ziedai arba turbina,,nepigus remontas,,ir galimas variklio keitimas,,,arba vazineti nekreipiant demesio,,jaigu technikine apziurz praeisi,,,aisku jai tepalus dapilineti reik nedaug,,na ir dar gali but voztuvu gumeles salnikai praleisti,,ir tai nuraminu nuo dideles bedos ,,zodziu reik ziuret kas kaltas
  • 0

#3 Svečias_Bronius1_*

Svečias_Bronius1_*
  • Svečiai

Posted 2012 June 18 - 18:44

tepalu nei laselio nevalgo tik toks keistas dalikas gazuojant susitraukineja interkuliario zarna.
  • 0

#4 Dolcis

Dolcis
  • Senbuviai
  • posts 1,084
  • Automobilis:Peugeot 307 ir 206

Posted 2012 July 14 - 18:55

prie tos pacios temos,nes nauja sukurus dingo ji... ryte uzkurus 307ta 1,6 hdi gale sviesiai melynu dumu kamuolys lieka...ir kokia minute pasipurto motoras..vaziuojant nemeta jokio dumelio,traukia ir kuriasi puikiai...itariu voztuvu gumeles?jei kas keite kiek mazdaug uz darba ir detalikes? :ax: Aciu
  • 0
<p>308sw 1.6ehdi 2013

#5 sizus

sizus
  • Senbuviai
  • posts 567
  • Vieta:9600 Års
  • Automobilis:406 2.2(sold),307 T6 1.6 hdi;307 T5 2.0 hdi;307 T5 1.6 hdi

Posted 2012 July 14 - 19:27

prie tos pacios temos,nes nauja sukurus dingo ji...
ryte uzkurus 307ta 1,6 hdi gale sviesiai melynu dumu kamuolys lieka...ir kokia minute pasipurto motoras..vaziuojant nemeta jokio dumelio,traukia ir kuriasi puikiai...itariu voztuvu gumeles?jei kas keite kiek mazdaug uz darba ir detalikes? :ax: Aciu

Abejoju.kad pas tave voztuvu gumeles.Jei nereikia dapylinet tepalo,tai tik pinigu paleidimas vejais.1.6 saltas motoras uzkurimo metu duoda riebu misini.Pilnai nesudegus atsiranda sviesiai melynas dumas.Didziausias mitas,kad tik tepalas duoda melyna duma.Bet visa laika galima pajausti is kvapo.Uzmesk aki i tepalo alsuokli.Tiesiai is variklio eina i oro paemima.Ten visada yra tepalo.Ir siaip 1.6 megsta salti pasipurtinti.Nematau cia gedimo.Purtosi ir pas mane.Kompas be klaidu.
  • 0

#6 Dolcis

Dolcis
  • Senbuviai
  • posts 1,084
  • Automobilis:Peugeot 307 ir 206

Posted 2012 July 15 - 17:43

Uzmesk aki i tepalo alsuokli.Tiesiai is variklio eina i oro paemima.Ten visada yra tepalo.Ir siaip 1.6 megsta salti pasipurtinti.Nematau cia gedimo

kad tas duminimas lyg ir dideja...o dar pernai rytais variklis nesipurte....tai tam alsuokly tepalo turi but?
  • 0
<p>308sw 1.6ehdi 2013

#7 Davidass

Davidass
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 113
  • Vieta:Alytus
  • Automobilis:Peugeot 407 2.0 hdi

Posted 2012 July 15 - 18:07

tepalu nei laselio nevalgo tik toks keistas dalikas gazuojant susitraukineja interkuliario zarna.

Vaziuok tvarkyt turbinos...
  • 0

#8 Laimisxx

Laimisxx
  • Senbuviai
  • posts 869
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 2,0 HDI 66kw 1999

Posted 2012 July 15 - 19:30

Pas mane peugeot 2,0 hdi 66 kw. labai smarkiai dūmija, bet dūmas ryškiai juodas, nei pilkas, nei melinas, nei baltas. Dūmija kai mašina gauna apkrovos, šalta, arba staigiai paspaudus gazo. Tepalas po truputi dinginėja, reikia dapilinėti, bet kaip buvau pastebejes, kad po truputi rytais randu tepalo žymiu po varikliu, tikriausiai kažkur leidžia, bet del dūmų labai neramu.. Bet ar gali būti, kad varikliui amen o dūma meta juoda? nei melyna nei balta?
  • 0

#9 Svečias_Antanas001_*

Svečias_Antanas001_*
  • Svečiai

Posted 2012 July 18 - 13:23

Pas mane 1,6 HDI-panaši bėda-užkūrus šaltą variklį, apie 20 sekundžių varo melsvą aitrų dūmą, ir po to laiko staigiai dingsta.Buvau pas "meistrus" su bochine diagnostikos aparatūra, bet supratau, kad jinai stovi pas juos dėl reklamos.Tipo patikrino žvakes-normaliai ( detlaus tikrinimo procedūros nesugebėjo papasakoti...).Jei toliau ieškoti tipo-reikia brautis į variklio vidų...Netikiu aš šiais "specais", bet kur tikrai gerai atlieka diagnostiką-nežinau.Ypač Žemaitijoje.Pradedu galvoti, kad ne lietuviams dar tokius sudėtingesnius dyzelius kaip HDI tvarkyti.Atstovybių meistriukai irgi neblizga ( airbag tvarkyti nusiuntė pas ...garažinius...).Tad geriau nepirkti, ypatingai prancūzų....Na o šiaip galvoju gal pradėt nuo paprasčiausio- pakaitinimo žvakių diagnostikos, nes jos, atvirkščiai vieningai visų nuomonei, dirba ir prie pliusinės temperatūros, tik trumpesniu ir kitokiu algoritmu nei žiemą? Būt gerai, kad atsilieptų turėjęs bet išgydęs tokią ligą, o ne teorijų mėgėjas.
  • 0

#10 Laimisxx

Laimisxx
  • Senbuviai
  • posts 869
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 2,0 HDI 66kw 1999

Posted 2012 July 18 - 16:36

Pas mane 1,6 HDI-panaši bėda-užkūrus šaltą variklį, apie 20 sekundžių varo melsvą aitrų dūmą, ir po to laiko staigiai dingsta.Buvau pas "meistrus" su bochine diagnostikos aparatūra, bet supratau, kad jinai stovi pas juos dėl reklamos.Tipo patikrino žvakes-normaliai ( detlaus tikrinimo procedūros nesugebėjo papasakoti...).Jei toliau ieškoti tipo-reikia brautis į variklio vidų...Netikiu aš šiais "specais", bet kur tikrai gerai atlieka diagnostiką-nežinau.Ypač Žemaitijoje.Pradedu galvoti, kad ne lietuviams dar tokius sudėtingesnius dyzelius kaip HDI tvarkyti.Atstovybių meistriukai irgi neblizga ( airbag tvarkyti nusiuntė pas ...garažinius...).Tad geriau nepirkti, ypatingai prancūzų....Na o šiaip galvoju gal pradėt nuo paprasčiausio- pakaitinimo žvakių diagnostikos, nes jos, atvirkščiai vieningai visų nuomonei, dirba ir prie pliusinės temperatūros, tik trumpesniu ir kitokiu algoritmu nei žiemą? Būt gerai, kad atsilieptų turėjęs bet išgydęs tokią ligą, o ne teorijų mėgėjas.

na o kaip kuriasi? lengvai?
  • 0

#11 Dolcis

Dolcis
  • Senbuviai
  • posts 1,084
  • Automobilis:Peugeot 307 ir 206

Posted 2012 July 18 - 19:11

Pas mane 1,6 HDI-panaši bėda-užkūrus šaltą variklį, apie 20 sekundžių varo melsvą aitrų dūmą, ir po to laiko staigiai dingsta....

Va,va,lygiai tokia pat beda...O pas tave motoras nedirba su trukciojimu tik uzkurus?Lyg ant 3 cilindru?Kiek cia issiaiskinta,tai zvakes lyg ir nedirba vasara...Galvoju pilti kokio Wyn's purkstukams praplauti,ar su tais navarotnais 1,6Hdi purkstukasi geriau sitaip nezaist??Ar nesukels tas Wyn'sas marmalo viso,siuksliu,ir neuzkis galutinai man tu purkstuku?cia ne koks VW TDI :wh:
  • 0
<p>308sw 1.6ehdi 2013

#12 Svečias_Antanas001_*

Svečias_Antanas001_*
  • Svečiai

Posted 2012 July 19 - 08:15

na o kaip kuriasi? lengvai?

Kuriasi lengvai, tiek ziema, tiek vasara. Pasildymo zvakiu darba radau prancuziskoje instrukcijoje, o ne citru atstovu standartineje:

Antifryzo temperatura,C -30 -10 0 10 18 40
Pasildymo laikas 16 sek. 5 sek. 0,5 sek. 0,25 sek. 0 0
Sildymo palaikymo Laikas 3 min. 3 min. 1 min. 1 min. 30 sek. 0
po pasildymo
  • 0

#13 Svečias_Antanas001_*

Svečias_Antanas001_*
  • Svečiai

Posted 2012 July 19 - 08:19

Kuriasi lengvai, tiek ziema, tiek vasara. Pasildymo zvakiu darba radau prancuziskoje instrukcijoje, o ne citru atstovu standartineje:

Antifryzo temperatura,C -30 -10 0 10 18 40
Pasildymo laikas 16 sek. 5 sek. 0,5 sek. 0,25 sek. 0 0
Sildymo palaikymo Laikas 3 min. 3 min. 1 min. 1 min. 30 sek. 0
po pasildymo

Issiklaipe gavosi toji lentele perkeliant,bet galima atitinkamai susidelioti.Isvada tokia-pasildymo zvakes dirba ir Vasara iki 20 C!!!! Priesingai nei visas svietas teigia.
  • 0

#14 Dolcis

Dolcis
  • Senbuviai
  • posts 1,084
  • Automobilis:Peugeot 307 ir 206

Posted 2012 July 19 - 10:36

Isvada tokia-pasildymo zvakes dirba ir Vasara iki 20 C!!!! Priesingai nei visas svietas teigia.

Jei jos istikro veikia vasara tai tada pas mane purtytis kol saltas gali del neveikianciu keliu zvaliu....
  • 0
<p>308sw 1.6ehdi 2013

#15 Laimisxx

Laimisxx
  • Senbuviai
  • posts 869
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 2,0 HDI 66kw 1999

Posted 2012 July 19 - 16:08

Kuriasi lengvai, tiek ziema, tiek vasara. Pasildymo zvakiu darba radau prancuziskoje instrukcijoje, o ne citru atstovu standartineje:

Antifryzo temperatura,C -30 -10 0 10 18 40
Pasildymo laikas                16 sek. 5 sek.  0,5 sek.    0,25 sek.  0            0
Sildymo palaikymo Laikas  3 min. 3 min. 1 min. 1 min. 30 sek.  0
po pasildymo

Issiklaipe gavosi toji lentele perkeliant,bet galima atitinkamai susidelioti.Isvada tokia-pasildymo zvakes dirba ir Vasara iki 20 C!!!! Priesingai nei visas svietas teigia.

Beabejo ,kad veikia, netgi girdisi užkurus kada jas baigia šildyti.
  • 0

#16 Svečias_Antanas001_*

Svečias_Antanas001_*
  • Svečiai

Posted 2012 July 21 - 08:30

sveiki atsitiko tokia problema kad mano peugeot 307 1.6 hdi 80 kw 2004 metu kartais pradeda melinai dumint diagnostikoje buvau jokiu klaidu nerado masina vaziuoja normaliai traukia puikiai dyzelio valgo nedaug gal kas kokiu minciu turi kas galetu buti? :mellow:

Na pasedejau rusu forumuose, bo lietuviskuose-lygiai nuliai..Tad vieno receptas yra toksai, kurio pagalba isgyde sia liga-pakeite forsunkiu tarpines.Pasirodo nebuvo sandarios ir tai itakojo salto variklio dumijima iki 1 minutes.Tad gal ne visiems tai tinkama, taciau manau reikia atkreipti demesi butent i forsunkiu sandaruma.Siaip labai gaila, kad musu visi "profai" tokie nemoksos..., ypac autorizuotuose servisuose... jau nekalbant apie forumu "specus"...Baigiu isitikinti, kad priversti pirkti pigias be jokiu navarotu masinas, nes niekas nieko neraukia.
  • 0

#17 Dolcis

Dolcis
  • Senbuviai
  • posts 1,084
  • Automobilis:Peugeot 307 ir 206

Posted 2012 July 21 - 20:48

pakeite forsunkiu tarpines.Pasirodo nebuvo sandarios ir tai itakojo salto variklio dumijima iki 1 minutes

Idomus varijantas....Idomu kiek pinigu kainuoja tai padaryt
  • 0
<p>308sw 1.6ehdi 2013

#18 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • posts 2,329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Posted 2012 July 21 - 22:23

Na pasedejau rusu forumuose, bo lietuviskuose-lygiai nuliai..Tad vieno receptas yra toksai, kurio pagalba isgyde sia liga-pakeite forsunkiu tarpines.Pasirodo nebuvo sandarios ir tai itakojo salto variklio dumijima iki 1 minutes.Tad gal ne visiems tai tinkama, taciau manau reikia atkreipti demesi butent i forsunkiu sandaruma.Siaip labai gaila, kad musu visi "profai" tokie nemoksos..., ypac autorizuotuose servisuose... jau nekalbant apie forumu "specus"...Baigiu isitikinti, kad priversti pirkti pigias be jokiu navarotu masinas, nes niekas nieko neraukia.

na kam tai jau nuvertinai,,,kam reikia tas supranta dar geriau nei kokie rusai,,,bet tai kainuoja pinigus,,uz dyka nieks nenori nei patarti nei tuo lab remontuoti,,patikek sakau tiesa
  • 0

#19 Svečias_Antanas001_*

Svečias_Antanas001_*
  • Svečiai

Posted 2012 July 22 - 07:22

na kam tai jau nuvertinai,,,kam reikia tas supranta dar geriau nei kokie rusai,,,bet tai kainuoja pinigus,,uz dyka nieks nenori nei patarti nei tuo lab remontuoti,,patikek sakau tiesa

Gal but Jusu tiesa.Ruskeliai nuosirdesni.Ir pataria, ir nepatingi nuosekliai visa prpcedura nufotkint kad kitiems padeti...Matyt mums runkeliams uz tat ir valdzia tokia skirta...
  • 0

#20 Laimisxx

Laimisxx
  • Senbuviai
  • posts 869
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 2,0 HDI 66kw 1999

Posted 2012 July 22 - 22:10

Idomus varijantas....Idomu kiek pinigu kainuoja tai padaryt

Na jeigu apie tarpines esancias ju virsuje tai ten centai. Bet gal kalba eina apie vidines kokias nors forsunku tarpines, tuomet nezinau :unsure:
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users