Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Generatoriaus dirzas (?)


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 4

#1 verbatim

verbatim
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 39
  • Automobilis:Peugeot 406

Parašyta 2012 birželio 23 - 16:43

Sveiki. Tai va as su savo problemele tokia. Pries kokius 9 men. kai man keite dirzus, itempejus, filtrus ir t.t. Man nepakeite generatoriaus dirzelio itempejo (nes, dar tipo buvo normalios bukles), tai va pries kokius 5 menesius man truko tas dirzas (pries tai kuri laika buvo pradeja labai negrazus garsai eiti is mataro). Taip plyso, kad net nejo uzvesti masinos, speju buvo koki tai skyva apsisukes ir neleido prasisukt pagrindiniam dirzui (jei nenusisnekejau :D). Na tada pakeite man ta itempeja ir dirza ir visi garsai dingo. Dabar praejus tiems mazdaug 5 menesiams vel tokie patys garsai pradejo sklisti (jau kokios 3 sav, ir jie vis stipreja). Tai vel bijau, kad neplystu dirzelis. Ir siaip nensinori keist kas puse metu generatoriaus dirza :) Kas cia galetu buti? Prastas itempejas ar koks skyvas kreivas ? Aciu uz pagalba :) Variklis 2.1 td.

Šį pranešimą redagavo verbatim: 2012 birželio 23 - 16:44

  • 0

#2 PhanT

PhanT

    .

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.736
  • Vieta:..
  • Automobilis:Peugeot 508GT //// Peugeot 406 2.2 98kW

Parašyta 2012 birželio 24 - 14:37

Laba. Nu tai pats kaip ir ismastei. Itempejas ten vienas (turbut?) ir vienas "parazitnikas". Ziurek skyvukus, daug gi ten tu agregatu ant dirzelio sukasi. Siaip visi turetu buti laisvai judinami, jei koks stringa, tai ir bus tavo problema :)

Šį pranešimą redagavo PhanT: 2012 birželio 24 - 14:37

  • 0
2.2HDi 136ag/317nm@ ~200ag/410nm

#3 stasiux

stasiux
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 471
  • Vieta:salia kedainiu
  • Automobilis:peugeot 406 2.1td,406 coupe 2.0, 807 2.2hdi,407 2.0hdi

Parašyta 2012 birželio 24 - 21:46

o itempejo spyruokle keite?ta gali triuksmaut.
  • 0

#4 brizas

brizas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 774
  • Vieta:siauliai
  • Automobilis:peugeot605 2.1 td 1997m

Parašyta 2012 birželio 25 - 08:22

o itempejo spyruokle keite?ta gali triuksmaut.

uzvedus ant laisvu :pug: apsuku ta spyruokle smarkiai tarskedavo, ir nauja dirza pjaudavo taip po viena grioveli stabiliai. isemus ja ,tai visas vienas galas buvo ismaltas, nei gumos , nei ivores, nerasta, pacios spyruokles ausis ir ta isplakta.nors kiti itempejai buvo pakeisti.
  • 0
joks materialus kunas ,turintis rimties mase, negali virsyti sviesos greicio

#5 verbatim

verbatim
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 39
  • Automobilis:Peugeot 406

Parašyta 2012 liepos 02 - 21:46

Labas dar kart :) Na dabar mano masina stovi garaziuke nejudinama, nes nera nei litu nei laiko tvarkyt...O negali but toks bajeris, kad netinkamas gen. dirzas uzdetas, ta prasme kai as pirma karta ji pirkau (pries 9 mes) tai manes neklause nieko, tik ji dave, bet po to plysimo kai pirkau tai uzklause koks pas mane stovi kondicionierius. Tipo yra ju dvi rusys, ir priklauso kokio dirzo reikia. Skiriasi ilgis. Tai sakau gal tame problema. Nes su senu pries pirma keitima, jokiu problemu nebuvo. Ir is vis zadu jau pardavinet savo pieziu...
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0