Peršokti prie turinio


technikine


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 34

#1 Svečias_Shernas_*

Svečias_Shernas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 liepos 14 - 11:05

Sveiki, pagaliau praejau tech apziura, po dideliu pastangu, fiziniu, moraliniu ir ekonominiu :) kainavo tech apziurai automobili paruost 650 lt.... jei taip ir kitia apziurai reikes isleist tai...
  • 0

#2 Svečias_gintras_*

Svečias_gintras_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 liepos 14 - 11:24

Man kainavo 600 Lt ddesinio sono palanktymas-dažymas ir 20 Lt duslintuvo pavirinimas ir sviesu sureguliavimas... O tu į tą sumą moralinę žalą įsirašei? :D
  • 0

#3 Svečias_Shernas_*

Svečias_Shernas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 liepos 14 - 13:43

Man kainavo 600 Lt ddesinio sono palanktymas-dažymas ir 20 Lt duslintuvo pavirinimas ir sviesu sureguliavimas...

O tu į tą sumą moralinę žalą įsirašei? :D

oi pamirsau... tada bus dar plius 5000 :)
  • 0

#4

  • Svečiai

Parašyta 2004 liepos 14 - 13:49

man kainavo for 405-am tech apziura ~200lt, ir tai iki galo viskas nebuvo sutvarkyta liko smulkme kuri dar butu kainavus panasiai, bet pravariau pere pazystamus :D
  • 0

#5 Svečias_urbis_*

Svečias_urbis_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 liepos 14 - 13:52

Praktiskai "tech. apziuros kaina" priklauso nuo seimininko poziurio i automobili ;)
  • 0

#6 Svečias_Shernas_*

Svečias_Shernas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 liepos 14 - 15:22

Praktiskai "tech. apziuros kaina" priklauso nuo seimininko poziurio i automobili ;)

tai kad as seimininkas tik nuo vasario...
  • 0

#7 Svečias_arasc_*

Svečias_arasc_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 liepos 19 - 09:24

o as savo naujaji drauga sian varysiu i Tuvlita. Na man isejo ~600Lt, ale cia ne del TA, o siaip kai auto kita perki, iskart reikia investuot daugiau :)
  • 0

#8 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.373
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2005 gruodžio 19 - 10:59

Penktadieni mano SRI praejo technikine is pirmo karto! viskas gerai, tik biski del begancio tepaliuko pabumbejo :blush: Geras tas mano peugeot :wub:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#9 PiktazZuikis

PiktazZuikis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 159
  • Vieta:Kaunas,Vadzgirys, Erzvilkas, Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot 605

Parašyta 2005 gruodžio 19 - 21:30

as tai irgi is pirmo karto nepraejau, mat jiem kapoto spalva mano nepatiko :):):) buvo zalias, o masina vysniava, tai tipo nesiderino :) tai teko po visu dazymu judet, antra kart, tai praejau be menkiausios problemeles. nes ir sazine buvo rami kad viskas perfekt!
  • 0
ARE 752, Kaunas

#10 Svečias_aruns_*

Svečias_aruns_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 gruodžio 20 - 00:36

Savo liūta 605 pravariau praeita savaite ale iš antro karto mat mažai rankinis stabdė. Kainavo tiktai tiek kiek pati tech apžiūra nes savo žvėri tvarkau pats. Tiesa labai nustebau kai pamačiau kokios siaurutės rankinio kalades, o bendradarbiai sakė, kad mopedo platesnės būna. Nuvarius pakartotinai ant stendo tas kontrolierius taip truktelėjo rankini net visas angaras žviegė. Nors stendas rodė norma, tačiau kontrolierius sakė jog turi numesti nuo volų po ilgokų aiškinimų kokios yra kaladėlės pasirašė, bet vistiek liko nesuprates jog 605am rankinis žmoniškas,o nežvėriškas.
  • 0

#11 Styra

Styra
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 490
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:XC70 D5 136kW

Parašyta 2005 gruodžio 20 - 13:03

O man tech apziura kainavo: 32 LTL Tech apziura; (cia 2004 sausio 14), po to seke ilgas remontas.... 300LTL galinis tilta tauragej (aisku dar + kelione, bet sito nepridedu) 100LTL Sarnyras, salanblokas ir sakes antgalis 287LTL Priekiniai stabdziai (Kemi, Kaune - daugiau ten nesilankau ir kitiems patariu) 90LTL Stabdziai galiniai 0LTL lempu sureguliavimas Viso gaunasi 809LTL, Jei dar pridet ziemines padangas ziemines padangas 828 Taip buvo 2004 metu pradzioje, po Naujuju vel teks technikine eit... brrrr....
  • 0
Dr.Styra Volga XC70 136kW 400kN/m Ex BMW320d touring, 100kW Ex P405break 1.8TD, 92' 66kW Ex P405 1.8TD, 90' 66kW Ex P205 1.8 XRD 86' 44kW Kaunas

#12 amalas

amalas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 201
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Juodas P205 XS 1.4 '89m. (ex),
    Juodas P306 XT 1.8 '94m. (ex),
    Raudona Toyota Corolla 1.4 VVT-I '03m. TTE styling.

Parašyta 2005 gruodžio 20 - 13:48

Man šią savaitę technikinė nusimato (24 d. :) ). O pasiruošimas kainavo nemažai: Vairo kolonėlės įvorė, vairo traukių antgaliai, granatų gumos, vožtuvų reguliavimas - viso 357 Lt, Duslintuvo bakelio keitimas su virinimo darbais - 200 Lt Jei dar priskaičiuoti naujas - senas žiemines padugnes su montavimais - balansavimais (323 Lt) gaunasi 880 Lt. Tikiuos kad nepastebės ūžiančių galinių guolių ir tepalu apvarvėjusio variklio...
  • 0

#13 krilas

krilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 287
  • Vieta:Vilnius-Žasliai-Kaišiadorys
  • Automobilis:Peugeot 306 XS, 95m. 1.6L juoda chuliganke :)

Parašyta 2006 rugsėjo 13 - 11:12

Kur varyti geriausiai tecnikinei masinyte Vilniuje kur nors ar Kaisiadoryse? Nezinau, tokia nuojauta kad irgi pareikalaus nemazai santaupu sis ivykis :unsure: Kur patartumete varyti pasitikrinti kas blogai, nes kai jau nuvarysiu i Tech. apziura ir pasakys tas tas tas blogai, kas tada? Pasilieka sau TA dokumeta? Man TA baigiasi 10.07 tai manau jau suskbti reiketu ane? Pirma karta tai teks daryti tad daug ko nezinau
  • 0
Pagaliau jau ir ash turiu 306 Liutuka. Savo pirmaji masiniuka :)

#14 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2006 rugsėjo 13 - 11:58

Kur varyti geriausiai tecnikinei masinyte Vilniuje kur nors ar Kaisiadoryse? Nezinau, tokia nuojauta kad irgi pareikalaus nemazai santaupu sis ivykis :unsure:
Kur patartumete varyti pasitikrinti kas blogai, nes kai jau nuvarysiu i Tech. apziura ir pasakys tas tas tas blogai, kas tada? Pasilieka sau TA dokumeta? Man TA baigiasi 10.07 tai manau jau suskbti reiketu ane? Pirma karta tai teks daryti tad daug ko nezinau

1) Mazhdaug 2006.11.15 prisimeni, kad kazhkada lyg ir technikine turejo baigtis.
2) Mazhdaug 11.20 pagaliau pasizhiuri i talona ir konstatuoji, kad akurat baigesi.
3) Mazdaug 12.15 nuvazhiuoji i centrine apzhiuros stoti. Sugaishes valandele kita gauni lapa su defektais.
4) Ilgai nelaukes automobili ir ta lapa nuvezhi i padoresni servisa.
5) Pasemes ish serviso (kol nespejo sugesti) nuvezhi i tech. apzhiura.
6) Ura! TA talonas kisheneje. :lol:
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#15 krilas

krilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 287
  • Vieta:Vilnius-Žasliai-Kaišiadorys
  • Automobilis:Peugeot 306 XS, 95m. 1.6L juoda chuliganke :)

Parašyta 2006 rugsėjo 13 - 12:02

1) Mazhdaug 2006.11.15 prisimeni, kad kazhkada lyg ir technikine turejo baigtis.
2) Mazhdaug 11.20 pagaliau pasizhiuri i talona ir konstatuoji, kad akurat baigesi.
3) Mazdaug 12.15 nuvazhiuoji i centrine apzhiuros stoti. Sugaishes valandele kita gauni lapa su defektais.
4) Ilgai nelaukes automobili ir ta lapa nuvezhi i padoresni servisa.
5) Pasemes ish serviso (kol nespejo sugesti) nuvezhi i tech. apzhiura.
6) Ura! TA talonas kisheneje. :lol:

Cha cha labai juokinga Tau :D bet man jau baisu darosi :(
  • 0
Pagaliau jau ir ash turiu 306 Liutuka. Savo pirmaji masiniuka :)

#16 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2006 rugsėjo 13 - 12:15

Cha cha labai juokinga Tau :D bet man jau baisu darosi :(

Na jei jau laba labai baisu, tai 3-ia punkta padaryk kokia 10.01. Turesi savaite laiko pashalinti rastiems gedimams ir galiojantchia TA. Niekas talono neatims. Jei ka gali jo net nerodyti. Paslepk kur nors, kad nerastu. :lol:
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#17 krilas

krilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 287
  • Vieta:Vilnius-Žasliai-Kaišiadorys
  • Automobilis:Peugeot 306 XS, 95m. 1.6L juoda chuliganke :)

Parašyta 2006 rugsėjo 13 - 12:25

O kur geriau varyti masiniuka i TA? Vilniuje ar kur nors mazesniam miestelyje kad atlaidziau ziuretu i smulkius neatitikimus?
  • 0
Pagaliau jau ir ash turiu 306 Liutuka. Savo pirmaji masiniuka :)

#18 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2006 rugsėjo 13 - 12:27

ugi nugi va ex acidaliaus XSi prieš kelias dienas ėjo TA - irgi visas drebantis, bo antifryzą leidž - o detalės Žibinc dą neparvežė... nu ale pravėjo iš pirmo karto... :rolleyes: ps: blyn kaip tyngiu tuos priešrūkinius eilinykart nusukinėt, o reiks jau tuoj ... -_-
  • 0

#19 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 13 - 12:28

paziurek auto amziu.. ir gausis kad visai pigiai prasisukai ;)
  • 0

#20 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2006 rugsėjo 13 - 12:29

O kur geriau varyti masiniuka i TA? Vilniuje ar kur nors mazesniam miestelyje kad atlaidziau ziuretu i smulkius neatitikimus?

Kur patogiau ten ir varyk. Speju daugiau priklauso nuo konkretchios apzhiuretojo asabos, nei nuo punkto dislokacijos vietos. Kuo mazhiau suksi galva tuo ramiau praeisi.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas




Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0