Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Dar kartą apie kalbos keitimą


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 5

#1 gau173

gau173
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 780
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:Peugeot 607 2006.10. 2.0 HDI 16 100KW

Parašyta 2012 spalio 15 - 09:23

Tai va,pagaliau Laimono pastangų dėka šis barjeras įveiktas. Didelis dėkui Laimonui,kad atsiliepė į mano pagalbos šauksmą,paaukojo kažin kiek laiko,rado problemos sprendimo būdą ir...tai įvyko ! Pežas pamiršo tą nesuprantamą vokietukų šprachę ir pragydo angeliškai...(angliškai). :clap:

Vis tiek niekaip nesuprantu tų oficiozų...Nejaugi ten tik d.....s priima? Žmogus ateina su pinigais,su problema,kuri tikram oficiozui turėtų būti minutės klausimas ( tiek laiko užima VIN perskaitymas ir įvedimas į kompą). Pasirodo tai tikra problema.Pasirodo žmonės gauna algą už buvimą darbe. Geriau nei seime. Ten dar prieš žurnaliūgas pasistaipstyti reikia,kartais. Gerai,kad dar ne visas motyvuotas jaunimas emigravo. O dar geriau,kad vienas liko pajūryje. Nedrįsk,Laimonai ,pakelti burių. Ačiū. :wh:
  • 0

#2 Laimisxx

Laimisxx
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 869
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 2,0 HDI 66kw 1999

Parašyta 2012 spalio 15 - 09:32

Tai va,pagaliau Laimono pastangų dėka šis barjeras įveiktas. Didelis dėkui Laimonui,kad atsiliepė į mano pagalbos šauksmą,paaukojo kažin kiek laiko,rado problemos sprendimo būdą ir...tai įvyko ! Pežas pamiršo tą nesuprantamą vokietukų šprachę ir pragydo angeliškai...(angliškai). :clap:

Vis tiek niekaip nesuprantu tų oficiozų...Nejaugi ten tik d.....s priima? Žmogus ateina su pinigais,su problema,kuri tikram oficiozui turėtų būti minutės klausimas ( tiek laiko užima VIN perskaitymas ir įvedimas į kompą). Pasirodo tai tikra problema.Pasirodo žmonės gauna algą už buvimą darbe. Geriau nei seime. Ten dar prieš žurnaliūgas pasistaipstyti reikia,kartais. Gerai,kad dar ne visas motyvuotas jaunimas emigravo. O dar geriau,kad vienas liko pajūryje. Nedrįsk,Laimonai ,pakelti burių. Ačiū. :wh:

Yra dar gerų žmonių. :good: :good: :good:
  • 0

#3 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2012 spalio 15 - 10:44

Aciu uz gera feedback'a :blush: Nedaznai geru zmoniu sutinku, buvo malonu pagelbeti :beer:
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#4 gau173

gau173
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 780
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:Peugeot 607 2006.10. 2.0 HDI 16 100KW

Parašyta 2012 spalio 15 - 11:29

Aciu uz gera feedback'a :blush: Nedaznai geru zmoniu sutinku, buvo malonu pagelbeti :beer:

:beer:
  • 0

#5 Bushmenass

Bushmenass
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 15
  • Automobilis:Ulysse 2.2JTD

Parašyta 2012 spalio 16 - 17:22

Prikelsiu temą, kadangi paieškoje nerandu nieko konkretaus. Pas mane, kaip suprantu, yra tas VDO monitorius - kadangi esu ganėtinai žalias šitoje srityje, tai kaip suprantu yra 2 tipų CD, vienas navigacijai, kuris vadinasi "VDO Dayton non C-IQ CD-Pack v.2011/2012", o kitas skirtas tiesiog galimybei pakeisti meniu kalbą, nes dabar nardant po meniu tokią galimybę randu, bet kai bandau keisti, manęs prašo kažkokio CD. Ar aš esu teisus, ar klystu? Net sunku patikėti, kad šiais globalizacijos laikais taip sunku rasti konkretesnę informaciją šia tema :)
  • 0

#6 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2012 spalio 16 - 18:10

Prikelsiu temą, kadangi paieškoje nerandu nieko konkretaus.

Pas mane, kaip suprantu, yra tas VDO monitorius - kadangi esu ganėtinai žalias šitoje srityje, tai kaip suprantu yra 2 tipų CD, vienas navigacijai, kuris vadinasi "VDO Dayton non C-IQ CD-Pack v.2011/2012", o kitas skirtas tiesiog galimybei pakeisti meniu kalbą, nes dabar nardant po meniu tokią galimybę randu, bet kai bandau keisti, manęs prašo kažkokio CD. Ar aš esu teisus, ar klystu? Net sunku patikėti, kad šiais globalizacijos laikais taip sunku rasti konkretesnę informaciją šia tema :)

Yra sunku todel, kad ta informacija pinigus daro, vat kame reikalas ;]
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt





Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0