Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Temperatura


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 28

#1 klevas

klevas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 50
  • Automobilis:406 1.8 16V 96"

Parašyta 2012 lapkričio 08 - 23:59

Sveiki. Zodziu, nusipirkau masiniuka 406 1.8 dujos . Taciau jis man nelabai syla. Ispradziu buvo 70 laipsniu kely, sustoji praleist koki traukini ar pns.. pakyla iki 90.. pavaziuoji kelis kilometrus, vel temperatura krenta.. vaziuojant kely nera pakilus daugiau nei 70. galvojau gal termostatas uzstriges ir leidzia didziuoju ratu. pasikeiciau termostata, pasirodo buvo idetas nuo 83 laipsniu kad atsidarytu. pirkau 89 laipsniu.. pasikeiciau. taciau beda nedingo.. senaji imeciau i vandeni, prasidare. o dabar su naujuoju vazineju keleta dienu, tai po miesta 80 laipsniu kaip ikalta.. vazinejau graziai, ir visaip kaip po miesta. 80 ir viskas. stovi vietoje, 90 laipsniu. pradedi vaziuoti, krenta iki 80.. trasoje nepakyla daugiau nei 80.. nemanau kad turetu taip sokineti temperatura.. kokios gal buti bedos? p.s. pas mane i priekini langa pucia salta, i kojas taippat.. per viduri siltesnis, o i soninius langus jau siltas. taciau esu sedejas tokiam pat pezuke, 406 1.8 dujos.. jokiu temperaturos sokinejimu bei tokiu nesamoningu puti kaip kas nori..
  • 0
--------------------------------------------------------
Peugeot 406 1.8 16V 96"
--------------------------------------------------------

#2 pauliusj

pauliusj
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.751
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Lancia Lybra 2.4 JTD

Parašyta 2012 lapkričio 09 - 08:51

1. ausinimo skyscio trukumas. 2. termostatas 3. peciaus radiatoriaus praeinamumas. 4. salono vedinimo sklendziu mechanizmas
  • 0

Visos automobiliu remonto paslaugos. Diagnostika, prieziura ir remontas. 861396343 Kaunas


#3 Albertas

Albertas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.114
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 S16

Parašyta 2012 lapkričio 09 - 09:21

Sveiki. Zodziu, nusipirkau masiniuka 406 1.8 dujos . Taciau jis man nelabai syla. Ispradziu buvo 70 laipsniu kely, sustoji praleist koki traukini ar pns.. pakyla iki 90.. pavaziuoji kelis kilometrus, vel temperatura krenta.. vaziuojant kely nera pakilus daugiau nei 70. galvojau gal termostatas uzstriges ir leidzia didziuoju ratu. pasikeiciau termostata, pasirodo buvo idetas nuo 83 laipsniu kad atsidarytu. pirkau 89 laipsniu.. pasikeiciau. taciau beda nedingo.. senaji imeciau i vandeni, prasidare. o dabar su naujuoju vazineju keleta dienu, tai po miesta 80 laipsniu kaip ikalta.. vazinejau graziai, ir visaip kaip po miesta. 80 ir viskas. stovi vietoje, 90 laipsniu. pradedi vaziuoti, krenta iki 80.. trasoje nepakyla daugiau nei 80.. nemanau kad turetu taip sokineti temperatura.. kokios gal buti bedos?

p.s. pas mane i priekini langa pucia salta, i kojas taippat.. per viduri siltesnis, o i soninius langus jau siltas. taciau esu sedejas tokiam pat pezuke, 406 1.8 dujos.. jokiu temperaturos sokinejimu bei tokiu nesamoningu puti kaip kas nori..

matu beda tik su salono kaitinimu, t.y. su karshto oro paskirstymu arba pechiuko cirkuliacija.
1. termostatas atsidaro prie ~80 (buvo ~70) - normali temperatura.
2. ventiliatorius isijungia prie ~90 (stovint) - normali temperatura.
  • 0

#4 klevas

klevas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 50
  • Automobilis:406 1.8 16V 96"

Parašyta 2012 lapkričio 09 - 12:24

1. ausinimo skyscio trukumas.
2. termostatas
3. peciaus radiatoriaus praeinamumas.
4. salono vedinimo sklendziu mechanizmas

1. skysio trukumo tikrai nera, nes buvo pas mane vanduo, pasikeiciau i antifryza, nuorinau.
2. termostata pakeiciau pries pora dienu nauja pirkau. ant termostato raso 89 laipsniai.
3. tokiu atveju keisti radiatoriu? kokia mazdaug jo kaina?
4. prie sklendziu priejimas labai bjaurus? paciam imanoma susitvarkyti?
  • 0
--------------------------------------------------------
Peugeot 406 1.8 16V 96"
--------------------------------------------------------

#5 Albertas

Albertas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.114
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 S16

Parašyta 2012 lapkričio 09 - 13:33

1. ausinimo skyscio trukumas.
2. termostatas
3. peciaus radiatoriaus praeinamumas.
4. salono vedinimo sklendziu mechanizmas

1. skysio trukumo tikrai nera, nes buvo pas mane vanduo, pasikeiciau i antifryza, nuorinau.
2. termostata pakeiciau pries pora dienu nauja pirkau. ant termostato raso 89 laipsniai.
3. tokiu atveju keisti radiatoriu? kokia mazdaug jo kaina?
4. prie sklendziu priejimas labai bjaurus? paciam imanoma susitvarkyti?

gal buvo sistema nesandari ir pripilta "stebuklingu milteliu"?
  • 0

#6 Vyciuz

Vyciuz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.483
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407 Coupe 2.7HDi

Parašyta 2012 lapkričio 09 - 15:53

1. ausinimo skyscio trukumas.
2. termostatas
3. peciaus radiatoriaus praeinamumas.
4. salono vedinimo sklendziu mechanizmas

1. skysio trukumo tikrai nera, nes buvo pas mane vanduo, pasikeiciau i antifryza, nuorinau.
2. termostata pakeiciau pries pora dienu nauja pirkau. ant termostato raso 89 laipsniai.
3. tokiu atveju keisti radiatoriu? kokia mazdaug jo kaina?
4. prie sklendziu priejimas labai bjaurus? paciam imanoma susitvarkyti?

O kam keist ta radijatoriu? kad pasokineja temp nekreipk demesio labai,svarbu jog nekaista daugiau negu turetu....
  • 0

Peugeot 407 Coupe 2.7HDi

Citroen DS5 14' 2.0 HDi

Peugeot 406c 2.2HDi

 


#7 marius911

marius911
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 70
  • Vieta:siauliai
  • Automobilis:pezo 607 prancuzas

Parašyta 2012 lapkričio 10 - 11:20

Mano pazitamas buvo nusipirkes masina.Buvo tokia beda.Tai paaiskejo kad buvo anglas ir peciuko sistema buvo neperdaryta iki galo rgi pusdavo salta ora.Mat pirko jau su lietuviskais numeriais.O jei ne tai tik dvi bedos gali buti.Peciukas uzsikises ir sklende kazkur pastrigus ar neatidaro.Nors gerai pagalvojus jei per sonus pucia karsta ora,tai sakyciau su peciuko radijatorium viskas ok.Tai vadinasi sklende kakokia nevaiksto.Daba tokiu salciu nera ir su tokia temperatura masinos salone turetu but silta.Taip kad manau teks po panele lyst ir ieskot bedos :wacko:
  • 0

#8 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2012 lapkričio 12 - 11:29

pas mane taip pat 80 - 82 laipsniu judant nekyla daugiau.. stovint vietoje., per 5 min gal daugiau pakyla lyg 90 ir isijungia ventiliatorius, bei vel atausina iki 80. siulyciau tikrinti skelndes .. imti lauk priekine panele ir ziureti pati peciu... to peciaus viduje ir stovi visos sklendes.
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#9 Neburtininkas

Neburtininkas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.227
  • Vieta:danija
  • Automobilis:www

Parašyta 2012 lapkričio 12 - 12:17

visu pirma jau buvo tema apie tai,gal net dvi. tu jau berods trecias busi su sita problema.
1.kas liecia termostata. jei buvo termlostatas kuris atsidaro nuo 83 tai toki reikejo ir deti. siam varikliu buna du ar trys skirtingi termostatai.as irgi kazkada kai buvau keites buvo ikise kuris atsidaro prie 90.bet jis bisklei skires.tad pasikeiciau i 83. dbar jau pareje keli metai ir vel turiu nusipirkes kita tik pasikeisti reikia. tad siulau tikrai issiaiskinti ar toki isidejai.bet nesildymo problemos speju neispres termostatas.
2. sklenedes. esu tikras 99 procentais kad tai nesklendes ir paytariu nelysti prie ju.
3. peciuko radiatorius. labai galimas dalykas. vienas varijantas bandyti praplauti. tik dar nesugalvojau kaip tai padaryti.
4. vandens pompa. tai klausimas butu ar nusiprkes auto keitei vandens pompa? nes kaip as speju ji gali neisvarineti gerai skyscio. as ja keisiu neuzilgo. man liko 5000km iki visu dirzu keitimo tuomet keisiu ir pompa.
as turiu lygiai tokia pacia beda. tad keisiu artimiausiu metu termostata ir bandysiu praplauti sistema. o paskui ir vandesn pompa pakeisiu.
siaip keista pas atev kad ventiletorius isijungia ties 90. pas mane isijungia kazkas ties 100.
gali pabandyti dar kai sukyla temparatura stovinti sukelti apsukas gerokai ir palaikyti. tad pas mane biski siltesni pradeda pusti i kojas ir i langus.
kaip cia forume buvo aparasyta kad gali buti radiatoriaus peciuko sieneles sutrupejusios. tuomet jau teks pati peciuka keisti (forume kazkur rasyta kad ji galima pakeisti ir nenuemus paneles)
tai butu tiek.
cia kitatema

Šį pranešimą redagavo Neburtininkas: 2012 lapkričio 12 - 12:23

  • 0

TFSI lpg hibrid 147kw

parduodu devetas lengvuju automobiliu priekabas


#10 klevas

klevas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 50
  • Automobilis:406 1.8 16V 96"

Parašyta 2012 lapkričio 18 - 19:48

visu pirma jau buvo tema apie tai,gal net dvi. tu jau berods trecias busi su sita problema.
1.kas liecia termostata. jei buvo termlostatas kuris atsidaro nuo 83 tai toki reikejo ir deti. siam varikliu buna du ar trys skirtingi termostatai.as irgi kazkada kai buvau keites buvo ikise kuris atsidaro prie 90.bet jis bisklei skires.tad pasikeiciau i 83. dbar jau pareje keli metai ir vel turiu nusipirkes kita tik pasikeisti reikia. tad siulau tikrai issiaiskinti ar toki isidejai.bet nesildymo problemos speju neispres termostatas.
2. sklenedes. esu tikras 99 procentais kad tai nesklendes ir paytariu nelysti prie ju.
3. peciuko radiatorius. labai galimas dalykas. vienas varijantas bandyti praplauti. tik dar nesugalvojau kaip tai padaryti.
4. vandens pompa. tai klausimas butu ar nusiprkes auto keitei vandens pompa? nes kaip as speju ji gali neisvarineti gerai skyscio. as ja keisiu neuzilgo. man liko 5000km iki visu dirzu keitimo tuomet keisiu ir pompa.
as turiu lygiai tokia pacia beda. tad keisiu artimiausiu metu termostata ir bandysiu praplauti sistema. o paskui ir vandesn pompa pakeisiu.
siaip keista pas atev kad ventiletorius isijungia ties 90. pas mane isijungia kazkas ties 100.
gali pabandyti dar kai sukyla temparatura stovinti sukelti apsukas gerokai ir palaikyti. tad pas mane biski siltesni pradeda pusti i kojas ir i langus.
kaip cia forume buvo aparasyta kad gali buti radiatoriaus peciuko sieneles sutrupejusios. tuomet jau teks pati peciuka keisti (forume kazkur rasyta kad ji galima pakeisti ir nenuemus paneles)
tai butu tiek.
cia kitatema

net nezinau istikruju nuo ko pradeti tvarkyti sita reikala...
1. nezinojau kad jie buna skirtigi. nes parduotuveje niekas manes neklause, pagal kataloga atsivertes padave iskart man toki. dar nebuvau senojo isemes.
2.as vistiek manau kad cia ir sklendziu beda gali buti. nes i langa ir i kojas visiskai salta pucia, kai tuo metu i soninius langus karsta ora pucia..
3.as pats tikrai neisivaizduoju kaip tai padaryti.. tikrai butu idomu suzinoti, ir visu pirma pradeciau nuo sito varianto.. nes tai manau butu pigiausiai, jei kiek padetu.
4.tikrai nekeiciau. ir nezinau net kur jinai randasi ir ka jin daro. na dabar kiek supratau, varineja skysti po ausinimo sistema.

aciu labai. kadangi atsirado didesniu bedu su pezuku.. tai butinai susitvarkes, pradesiu vel ieskoti bedu del silumos. ir parasysiu kaip sekesi.
  • 0
--------------------------------------------------------
Peugeot 406 1.8 16V 96"
--------------------------------------------------------

#11 Neburtininkas

Neburtininkas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.227
  • Vieta:danija
  • Automobilis:www

Parašyta 2012 lapkričio 19 - 00:05

2.as vistiek manau kad cia ir sklendziu beda gali buti. nes i langa ir i kojas visiskai salta pucia, kai tuo metu i soninius langus karsta ora pucia..

i kojas ir i langus eina viena atskira slanga. o vidurinius ortakius kita. as esu beveiki simtu procentu isitikines kad nesklendes. daugiausiai sansu duodu vandesn pompai ir peciuko radiatoriu. as vandesn pompos niekad nekeites. o su ja vien as nuvazeves apie 200000km
  • 0

TFSI lpg hibrid 147kw

parduodu devetas lengvuju automobiliu priekabas


#12 klevas

klevas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 50
  • Automobilis:406 1.8 16V 96"

Parašyta 2012 lapkričio 19 - 00:54

2.as vistiek manau kad cia ir sklendziu beda gali buti. nes i langa ir i kojas visiskai salta pucia, kai tuo metu i soninius langus karsta ora pucia..

i kojas ir i langus eina viena atskira slanga. o vidurinius ortakius kita. as esu beveiki simtu procentu isitikines kad nesklendes. daugiausiai sansu duodu vandesn pompai ir peciuko radiatoriu. as vandesn pompos niekad nekeites. o su ja vien as nuvazeves apie 200000km

dekui! meginsiu ziureti. pas mane pati cia irgi nuo caro ruriko laiku niekas nekeista.. net ausinimo skyscio vamzdelis kur skyria pagrindini rata nuo issipletimo bakelio tiek surudijes, kad su pirstu pastumus i vidu lindo...
  • 0
--------------------------------------------------------
Peugeot 406 1.8 16V 96"
--------------------------------------------------------

#13 Neburtininkas

Neburtininkas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.227
  • Vieta:danija
  • Automobilis:www

Parašyta 2012 lapkričio 19 - 10:03

2.as vistiek manau kad cia ir sklendziu beda gali buti. nes i langa ir i kojas visiskai salta pucia, kai tuo metu i soninius langus karsta ora pucia..

i kojas ir i langus eina viena atskira slanga. o vidurinius ortakius kita. as esu beveiki simtu procentu isitikines kad nesklendes. daugiausiai sansu duodu vandesn pompai ir peciuko radiatoriu. as vandesn pompos niekad nekeites. o su ja vien as nuvazeves apie 200000km

dekui! meginsiu ziureti. pas mane pati cia irgi nuo caro ruriko laiku niekas nekeista.. net ausinimo skyscio vamzdelis kur skyria pagrindini rata nuo issipletimo bakelio tiek surudijes, kad su pirstu pastumus i vidu lindo...

pradziai pasikeisk kas reikalinga
  • 0

TFSI lpg hibrid 147kw

parduodu devetas lengvuju automobiliu priekabas


#14 Neburtininkas

Neburtininkas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.227
  • Vieta:danija
  • Automobilis:www

Parašyta 2012 gruodžio 15 - 19:44

nu ka keiciau sendien termostata ir ploviau peciuka. pakeitus termostata (pas men 83laipsniu) kas keisciausia niekas nepasikeite. skydelyje temperaturai pakilus virs 70 laipsniu atsidare didysis ratas. panasiai buvo ir su senuoju termostatu.galima sakyti kad papuole brokuotas termostatas.bet nemanau. manau kad turbut yra apsineses daviklis. tik dar neissiaiskinau kuris duoda signala i skydeli. pas mane yra du davikliai vienas turi buti i skydeli kitas speju ventiletoriu.keista tik tai kad kai rodo apie 100 laipsniu isijungia ventiletoriai kaip ir turetu. sapeju daviklis prie zemesnes temperaturos gryba pjauna.. o gal gali buti susiijusi vandens pompa su situo? pakeiciau termostat praploviau peciuka. is peciuko isbego brudo,bet netiek daug kaip tikejaus. viska surinkau nuroirinau ir pradejau ziureti kaip pasikeite sildymas i kojas.is pradziu buvau kaip ir apsidziauges kad pagaliau puscia karsta ora i kojas,bet neilgam. paputus ilgiau vel pradeda pusti drungna ora. isjungus peciuka palaukus ir vel ijungus vel pucia karsta ora kuri laika. darau isvada kad visgi vandens pompa. perletai varineja skysti nes peciuko ventiletorius greit atvesina. gal kas kitu ideju turit?pasiulymai patarimai laukiami. :)

Šį pranešimą redagavo Neburtininkas: 2012 gruodžio 15 - 19:45

  • 0

TFSI lpg hibrid 147kw

parduodu devetas lengvuju automobiliu priekabas


#15 pehzas

pehzas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 541
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407 2.2 benzo

Parašyta 2012 gruodžio 15 - 21:00

Na bet tu ir zioplys, pasikeisk normalu termostata 89 lapsniu ir baigsis bedos, prie ko cia pompa :doh:
  • 0

#16 Neburtininkas

Neburtininkas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.227
  • Vieta:danija
  • Automobilis:www

Parašyta 2012 gruodžio 15 - 22:47

Na bet tu ir zioplys, pasikeisk normalu termostata 89 lapsniu ir baigsis bedos, prie ko cia pompa :doh:

geriau butum patylejas nesamoniu nerasinejas
  • 0

TFSI lpg hibrid 147kw

parduodu devetas lengvuju automobiliu priekabas


#17 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2012 gruodžio 16 - 09:44

Na bet tu ir zioplys, pasikeisk normalu termostata 89 lapsniu ir baigsis bedos, prie ko cia pompa :doh:

Jau gall pats laikas butu apsilankyt kitam forume nervams nugrezt.. Bo jau visur reiskies su savo Nepasitenkinimais..
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#18 Linas

Linas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.321
  • Vieta:Žagarė - Šiauliai - Merkinė
  • Automobilis:Peugeot 307SW 2ltr HSI 79kw 2003m.

Parašyta 2012 gruodžio 16 - 09:54

Gal vistik reiketu pradziai pasikeist salono peciuka? Nes kuo karstas antifryzas turi mazesni salyti su peciuko sienelem tuo sunkiau atiduodama siluma. Taigi gaunasi kad jei pas tave prikalkeje peciuko sieneles, tai reikia gerokai ilgiau antifryzui kad ikaitint peciuka per kalkiu sluoksni. Na bet aisku jau ir vandens pompa laikas buvo bent pora kart pakeist :D
  • 0

ex Peugeot 605 93metu 2.0l 89kw. LPG Su koza roza.

ex Peugeot 406 97m. 1,8l 81kw. LPG 

ex Peugeot 406 00m. 2.0l 99kw LPG.

ex Peugeot 307 SW 2 ltr HDI 79kw 2003 m.

Peugeot 407 SW 2ltr 100kw HDI koža roža aftamac ir daug elektros


#19 pehzas

pehzas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 541
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407 2.2 benzo

Parašyta 2012 gruodžio 16 - 13:00

Jau gall pats laikas butu apsilankyt kitam forume nervams nugrezt.. Bo jau visur reiskies su savo Nepasitenkinimais..

Geriau patyletum, nervus nusigrezk pats, as pasakiau kaip turetu buti, bet kaip darysit ka keisit cia jau jusu reikalas, man pofig
  • 0

#20 Linas

Linas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.321
  • Vieta:Žagarė - Šiauliai - Merkinė
  • Automobilis:Peugeot 307SW 2ltr HSI 79kw 2003m.

Parašyta 2012 gruodžio 16 - 14:25

Geriau patyletum, nervus nusigrezk pats, as pasakiau kaip turetu buti, bet kaip darysit ka keisit cia jau jusu reikalas, man pofig

Tu geriau zinai uz gamintoja kaip turi but?
  • 0

ex Peugeot 605 93metu 2.0l 89kw. LPG Su koza roza.

ex Peugeot 406 97m. 1,8l 81kw. LPG 

ex Peugeot 406 00m. 2.0l 99kw LPG.

ex Peugeot 307 SW 2 ltr HDI 79kw 2003 m.

Peugeot 407 SW 2ltr 100kw HDI koža roža aftamac ir daug elektros





Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0