Peršokti prie turinio


Nuotrauka

P407 radija


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 4

#1 Arunet

Arunet
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 2
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2012 lapkričio 18 - 00:37

Sveiki, turiu problema su radija. Kai ijungiu garsas kyla automatiskai iki maximumo, sumazinu ranka pasukdamas garso reguliatoriu, bet garsas pats savaime vel garsinasi. Bandziau reguliuoti per kompiuterio nustatymus, bet nieko nesigauna. Gal kas turit patarimu ar pasiulymu. Kita problema kompiuterio ekranas, uzvedus varikli rodo aiskiai, o po 15 min prapuola ryskumas, kazka rodo bet nelabai eina iziureti. Kas tai galetu buti ir kaip ka galima sutaisyti, ar ka keisti?
  • 0

#2 sstatkuss

sstatkuss
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 61
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2012 lapkričio 18 - 22:34

Del ekrano, kad neryskiai rodo, tai ju liga. Jis uzkaista ir susilieja, gali bandyti imontuoti vintiliatorius, kad vesintu ekraniuka, pas mane buvom vienam sudeti du ventiliatoriai orginaliai, tai to pezo ekraniukas nesiliejo. Del garso, seip uzplauke kazkas, pabandyk, klema nuo akumo nuimti palaukti kazkiek laiko, ir vel uzdeti, man kazkada padejo, irgi su garsu kazkas ne to buvo.
  • 0

#3 Arunet

Arunet
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 2
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2012 lapkričio 19 - 09:17

Bet jei nuimsiu klema nuo akumuliatoriaus, neuzsikoduos radija as nezinau yra koki kodai ar nera. Dekui :rolleyes:
  • 0

#4 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2012 lapkričio 19 - 09:21

Sveiki, turiu problema su radija. Kai ijungiu garsas kyla automatiskai iki maximumo, sumazinu ranka pasukdamas garso reguliatoriu, bet garsas pats savaime vel garsinasi. Bandziau reguliuoti per kompiuterio nustatymus, bet nieko nesigauna. Gal kas turit patarimu ar pasiulymu. Kita problema kompiuterio ekranas, uzvedus varikli rodo aiskiai, o po 15 min prapuola ryskumas, kazka rodo bet nelabai eina iziureti. Kas tai galetu buti ir kaip ka galima sutaisyti, ar ka keisti?

Ekrana imanoma siek tiek pataisyti.
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#5 sstatkuss

sstatkuss
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 61
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2012 lapkričio 19 - 22:16

Nu kiek kartu as buvau atjunges klema neuzsikodavo. beje pati mage turi baterija kazkokia, jeigu yra SOS mygtukas, buvau akuma atjunges paspaudziau sos mygtuka palaikiau, pyst atsiliepe pagalba ir koloneles veike ir mikrofonas :D.

Šį pranešimą redagavo sstatkuss: 2012 lapkričio 19 - 22:16

  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0