Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Peugeot 206 problema


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 1

#1 ansid

ansid
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 1
  • Automobilis:peugeot 206

Parašyta 2012 gruodžio 11 - 20:22

Sveiki esu cia naujokas, bet irgi kartais vairuoju peugeot :beer: . Mano bolidas - peugeot 206 variklis 1.4 metai 1998 ,mehanas, 55kw rida 110 .000 bet ir tai jai nepadeda :D Taigi vakar turejau nuotikiu su 206, taigi pavazinejau variklis isila iki 90 laipsniu pastaciau , grizau po 4-5 val variklis jau buvo saltas laukia dubakas ( minusas nzn kiek tiklsiai), bandau vesti uzsivede bet sunkiai ( taip ne buvo ). Nu ka ir prasidejo linksimybes apsukos biski mazos, smirda benzu, ziuriu i veidrodeli o ten dumu siena :D pradeda eit pro langa i salona ( draugas saukia daryk langa toj uzdusim :DDD) Nu ka vaziojam :D ispradziu normaliai taip gesta biski ,(galvuojau reikia pasilti varikli gal kur dregme pateko arba duslerka vel uzsalo tokiu bajeriu jau buvo), pasilus isvaziojam i normalu kelia pradeda gesti ziauriai galvuoju nu ka viskas atvaziavom o iki namu dar oj kaip toli <_< sustojau uzgesau varikli biski palaukus tikrinam tepalus - norma, antifrizas norma variklis svarus po apacia niekas nebega draugas sako nu ka viskas p...da :doh: nu ka uzsivedam beviltiskai pastatit kur nors nuo keliu ir namo peskom bet va stebuklas uzsivede normaliai dumu nemeta ne trukcioja iki namu davaziavom ir nesupratau kes per bajeris buvo :blink: :D :fool:
  • 0

#2 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2012 gruodžio 12 - 21:13

Sveikas įmynęs pežukų krūvelėn... :rolleyes: Ant variklio - krūva daviklių. Bil kuris supūliuoja - gesimai, benzo smarvė ir t.t. Aš dabar jau į tuos reikalus net dėmesio nekreipiu. Gazą paspardau, užgesinu-užvedu, visų pežų motiną paminiu ir važiuoju toliau... :wh:
  • 0
... labai piktas diedas...




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0