Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Pasiūlymas dėl "Mūsų auto"


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 22

#1 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2003 balandžio 25 - 11:27

Na sakykim iškyla man kokios specifinės problemos su pugu ir padėti man gali būtent tokią komplektaciją turintis klubietis... Tada man tenka pervaryt per visas foto ir susižiūrėt... Na kai šiuo metu foto nėra daug, tai menka problema, bet ateity galbūt bus aktualiau sudaryt sąrašiuką klubiečių turimų pugų...

Komentarai welcome...
  • 0

#2 lordas

lordas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 595
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2003 balandžio 25 - 11:31

As tai jau siuliau, bet kad cia visiem baisei nepatiko...
  • 0

#3 acidal

acidal

    piktas jaunuolis

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.338
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:-

Parašyta 2003 balandžio 25 - 11:32

Papildoma idėja - registruojantis naujam forumo vartotojui jo neregistruoti jei jis neapibūdina savo karučio... Gal kažkaip išplėsti anketą?
  • 0

Volvo 940 turboplyta MY1997


#4 lordas

lordas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 595
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2003 balandžio 25 - 11:35

acidal - o jei du ar trys...?
  • 0

#5 acidal

acidal

    piktas jaunuolis

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.338
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:-

Parašyta 2003 balandžio 25 - 11:42

acidal - o jei du ar trys...?

Išplėsti anketą ;)
  • 0

Volvo 940 turboplyta MY1997


#6 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2003 balandžio 25 - 11:49

Papildoma idėja - registruojantis naujam forumo vartotojui jo neregistruoti jei jis neapibūdina savo karučio...
Gal kažkaip išplėsti anketą?

Kitas klausimas - O jei žmogelis tik ką pardavė pugą ir ruošiasi pirk kitą... :huh:
  • 0

#7 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2003 balandžio 25 - 12:05

Susiaurint anketą... :D
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#8 moonas

moonas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:205gti 1.6, 205gti mi16, 205cti 1.9

Parašyta 2003 balandžio 25 - 12:16

Šeip mano galva reiktų išskirt registruotus forumo vartotojus ir "oficialiuosius" klubo narius. Tada įgis prasmę "Uždara zona", ir galima bus tarp patikimų ir pažįstamų žmonių pasidalint jau kiek konfidencialesne info. Nes dabar visgi yra žmonių, kurie užsiregistruoja tik vienam kartui. Dabar jau primiršau priėmimo į "oficialiuosius" narius sąlygas, pamenu tik kad pernai vasarą korteles pasidarėm :D Prie tų priėmimo į "tikruosius narius" sąlygų galima pridėti ir būtinybę nurodyti savo auto, kitą info... Ir tada tik "tikriesiems nariams" būtų prieinama kad ir ta pati "uždara zona". Tik reiktų sugalvot priėmimo tvarką, kad paskui nebūtų nepatenkintų "kaip čia aš jau net dvi savaites forumą skaitau, o dar ne narys?!" :rolleyes: Disklaimeris: če viskas IMHO.
  • 0

#9 acidal

acidal

    piktas jaunuolis

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.338
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:-

Parašyta 2003 balandžio 25 - 12:35

Manau reiktų atskiros kategorijos - lipaliniai.. Asmenys, kurie beveik nariai, rašo/dalyvauja, bet dėl tam tikrų priežasčių - nenariai (prisijungė liepos mėn, dėl to laukia kitų metų kortelei gaut, ar dėl tam tikrų priežasčių nepasidarė kortelės ir netapo nariu, nespėjo, neaktualu, nėra laiko, etc) Jiem irgi duot platų priėjimą prie klubo gėrybių, duomenų, renginių, tik nedalyvauti pačioje klubo veikloje, neturint kortelės/nuolaidų...
  • 0

Volvo 940 turboplyta MY1997


#10 lordas

lordas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 595
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2003 balandžio 25 - 12:49

Šeip mano galva reiktų išskirt registruotus forumo vartotojus ir "oficialiuosius" klubo narius. Tada įgis prasmę "Uždara zona", ir galima bus tarp patikimų ir pažįstamų žmonių pasidalint jau kiek konfidencialesne info. Nes dabar visgi yra žmonių, kurie užsiregistruoja tik vienam kartui.
Dabar jau primiršau priėmimo į "oficialiuosius" narius sąlygas, pamenu tik kad pernai vasarą korteles pasidarėm :D Prie tų priėmimo į "tikruosius narius" sąlygų galima pridėti ir būtinybę nurodyti savo auto, kitą info... Ir tada tik "tikriesiems nariams" būtų prieinama kad ir ta pati "uždara zona".
Tik reiktų sugalvot priėmimo tvarką, kad paskui nebūtų nepatenkintų "kaip čia aš jau net dvi savaites forumą skaitau, o dar ne narys?!" :rolleyes:
Disklaimeris: če viskas IMHO.

Senei laikas taip padaryti. Tikrai nemanau, kad tai sumazintu nariu skaiciu ar kazka. Kaip tik butu noras pas naujokus kazka padaryti, kad butu priimti i oficialius. Kazkokio konfidencilumo gal ir nebus, ir nereikia, bet visgi tai leistu suformuoti kazkoki branduoli, etc. Galima ta ir be korteliu daryt, nemirtu negave iki vasaros, manau. Is kitos puses tai leistu oficialiem kazkokius ipareigojimus uzkraut (pvz. privaloma dalyvavima meete :) , aprasyti savo auto ir pan.).
  • 0

#11 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2003 balandžio 25 - 12:55

Aš irgi su tuom sutinku, reikia kažkaip susitvarkyt. Atsirastų kažkoks interesas
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#12 Svečias_Coala_*

Svečias_Coala_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 balandžio 25 - 13:55

O to intereso pas jus dar nera?
  • 0

#13 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2003 balandžio 25 - 14:34

Ineresas ne man, o kitiems
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#14 Svečias_FutureArcH_*

Svečias_FutureArcH_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 balandžio 25 - 20:05

Pritariu siai minciai :beer:
  • 0

#15 Svečias_laris_*

Svečias_laris_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 balandžio 29 - 13:29

Sveiki. Esme ta, kad isigyjau is acidal pug'a ir bandau registruotis. Man neaisku, koki responsa as turiu gauti. Jei is viso ji turiu gauti. 'Info naujokams' parasyta, kad 1) turiu uzsiregistruoti meilu. Nusiunciau laiska su info. Ar as turiu gauti atsakyma?... 2) Uzsiregistruot forume. Atlikta. O kaip tapti klubo nariu, alaus visiems nariams pirkti? :) Taip ir lieku nesuprates.
  • 0

#16 moonas

moonas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:205gti 1.6, 205gti mi16, 205cti 1.9

Parašyta 2003 balandžio 29 - 13:51

Užsiregistravai forume - vadinas tu jau klube. Welcome! Priėmimas į "tikruosius" narius - vasarą. O už pastatytą alų pas mus nieks per galvą nemuša :D
  • 0

#17 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 balandžio 29 - 14:23

Man neaisku, koki responsa as turiu gauti. Jei is viso ji turiu gauti. 'Info naujokams' parasyta, kad 1) turiu uzsiregistruoti meilu. Nusiunciau laiska su info. Ar as turiu gauti atsakyma?... 2) Uzsiregistruot forume. Atlikta.


nu ma tai irgi lyg ir analogiska situacija. tik del responso nestresuoju, bo turiu fun :rolleyes:
  • 0

#18 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2003 balandžio 29 - 14:48

turiu gauti. 'Info naujokams' parasyta, kad 1) turiu uzsiregistruoti meilu. Nusiunciau laiska su info. Ar as turiu gauti atsakyma?...

Del atsakymo...tai sorry, bet rankiniu greituoju budu as niekaip negaleciau atsakyti....Ne gelezine boba registruoja...Vat kai bus gelezine boba (o kad ji bus kada nors - tikiu)...vat tada ir galesite dziaugtis responsu... ;)

O kaip tapti klubo nariu, alaus visiems nariams pirkti?


Taip. Tiktai taip. Dar galima visiems po viena priesrukine nupirkti... :D
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#19 Svečias_Demonicus_*

Svečias_Demonicus_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 balandžio 29 - 17:35

Na sakykim iškyla man kokios specifinės problemos su pugu ir padėti man gali būtent tokią komplektaciją turintis klubietis... Tada man tenka pervaryt per visas foto ir susižiūrėt... Na kai šiuo metu foto nėra daug, tai menka problema, bet ateity galbūt bus aktualiau sudaryt sąrašiuką klubiečių turimų pugų...

Komentarai welcome...

pasiulymas
ten kur klubo nariu auto vardai ir ant ju uzvedi kursoriu tiesiog dar nepaspaudus islenda smulkus eilutes aprasymas su pagrindiniais machinos duomenimis. Jei pradzia gundanti - prasom toliau..
  • 0

#20 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2003 balandžio 29 - 17:52

Na sakykim iškyla man kokios specifinės problemos su pugu ir padėti man gali būtent tokią komplektaciją turintis klubietis... Tada man tenka pervaryt per visas foto ir susižiūrėt... Na kai šiuo metu foto nėra daug, tai menka problema, bet ateity galbūt bus aktualiau sudaryt sąrašiuką klubiečių turimų pugų...

Komentarai welcome...

pasiulymas
ten kur klubo nariu auto vardai ir ant ju uzvedi kursoriu tiesiog dar nepaspaudus islenda smulkus eilutes aprasymas su pagrindiniais machinos duomenimis. Jei pradzia gundanti - prasom toliau..

Na irgi išeitis, bet juk sąrašą visą gali permest akim per 2-10 sek. , o pele vedžiodamas, jei narių bus apie 100, užtruks nemažai ... :huh:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0