Peršokti prie turinio


Nuotrauka

KET niuansai


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 38

#1 sanis

sanis
  • Forumo adminai
  • Pranešimai: 1.070
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407c 2.2l 120kW

Parašyta 2013 kovo 05 - 20:17

Žodžiu atsitiko tokia situacija.

Kas kauniečiai turbūt žinot kelią tarp šilainių ir romainių kapinių, vadinamus serpentinus (kas nežino, pasakojimas prasideda čia: http://goo.gl/maps/6GTla ). Prieš gerą valandą važiavau namo (gyvenu prie kapinių), tai važiavau tais serpentinais 40km/h. Ir prieky škoda važiavo ~30km/h. Aš nenorėdamas žemint pavaros privariau prie pat jos (apie 3m tarpas buvo) prieš tiesiąją iki kapinių, o jis staiga imdamas posūkį (paskutinį prieš tiesiąją) per stabdį (beveik sustojo). Nu čia kaip ir normalu, tarkim, neskaitant to, kad kliūties nebuvo jam. Nu tarkim jam nepatiko kad aš arti. Na aš jį ta proga aplenkiau (nors jis irgi davė dugnų kai lenkt pradėjau), o jis pyst ilgas man įkirto (lenkiant, kai jau rikiavaus į jo juostą), bet tada dar ne taip užžibino, kad apakčiau, tai prilėtinau iki 50km/h. Bet jis vėl įkirto ilgas ir aš apakintas per stabdį (geriau nei aklam važiuot nors ir 3s ir iššokt į priešpriešinį kylant į tą kalną (teko ne kartą matyt ten kaktomušas per 10m kai čia gyvenu)), pristabdžiau iki 10km/h kažkur. Jis išjungė ilgas. Tik aš greitėt, jis vėl ilgas įkirto. Aš vėl per stadžius ir visiškai sustojau. (galvojau lai lenkia jei taip), o jis toliau žibint ir nelenkia. kadangi jau supratau kad žibina pasilenkiau į priekį kad neakintų ir važiuosiu toliau. Pyst jis per stotelę dešinėj mane lenkt. (man kaip tik nusukt už stotelės).

Situacija tokia, kad sutikau tokį gaidį kaip aš kadaise buvau :D po visko kilo klausimas, jei abu filmavom, kas kalčiausias šioj situacijoj būtų? Tarkim jis mentam priduoda medžiagą savo filmuotą, kad aš jį aplenkęs prilėtinau iki 50km/h (aplenkiau varydamas apie 70km/h, nes jis kai lenkiau greitint pradėjo irgi), ar kad jis akino mane ir aš dėl to stabdžiau vidury kelio? (nuoširdžiai sakau apakino, o ne tyčia stabdžiau, dar net peržiūrėjau ką nufilmavau, tai kai lėtint pradėjau dėl apakinimo šiek tiek pasidaviau į kairę pusę).

Galima sakyt pamatęs, kad jis greitina galėjau nebelėkt ir nebelenkt, bet daugiau nei pusė manevro atlikta buvo...

Viską turiu aišku nufilmavęs, numerių nesimato, bet kaip ilgas jis junginėja iš paskos varydamas ant apšviečiamo kelio matosi, kaip kerta per stabdžius nesant jokiai kliūčiai irgi... Taip pat matosi kaip lenkia pro dešinę...

Viešint medžiagos neturiu reikalo, situaciją gan aiškiai išdėsčiau.

P.S. Mano lempos nešvičia į dangų. taigi, aš jo tikrai neakinau ;)

Šį pranešimą redagavo sanis: 2013 kovo 05 - 20:19

  • 0

Peugeot 307 SW 2.0HDi 2003m.

Peugeot 407 Coupé 2.2i 2007m.


#2 EvX

EvX

    baracuda V6

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.250
  • Vieta:Kažkur...
  • Automobilis:P406 3.0 V6 P308 2015 1.6hdi 88kw P208 1.6hdi 84kw

Parašyta 2013 kovo 05 - 20:34

70km/h tam kely? :fool: Sorry, bet mano nuomone du arialiai kelio nepasidalino ir tiek :doh: :fool: . Pasitaiko tokių, bet stengiuosi nekreipti dėmesio, o tu kaip matau, nesugebi to... :doh:
  • 0

Peugeot 406 3.0 V6 baracuda


#3 Vyciuz

Vyciuz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.483
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407 Coupe 2.7HDi

Parašyta 2013 kovo 05 - 20:41

Pirmas dalykas tu padarei tu pirmas klaida kad vaziavai nesilaikydamas distancijos ir tu nirodysi kad nebuvo kliuties ar dar ko....gal jam tiesiog masina streikavo ar dar koks velnias,bet kaltas tu. o toliau abu kalti,nes jau matosi kaip specialiai vienas pristabdineja,o kitas ilgom mirksi....ilgu sviesu mieste kiek zinau negalima naudoti ir aisku taip pat negalima ir specialiai vienas kitam pries nosi stabdinet. Kadangi padare esat abu kliurku ir abu filmavot tai tikrai nei vienas nesikreipsit i mentus ar dar kur nes abu gautumet baudas uz chuliganiska vairavima :) Turejau as varianta raudonvario plente,gatve plati,zmogelis su senu mersu juda lygiai 50km/h greiciu antra juosta,salia jo pirma juda pasatas lygiai tuo paciu greiciu, abu lygiai vaziavo koki 1km,truko man kantrybe nes skubejau krepsini ziuret,bet nevirsijau 60km/h,as jam pora kartu lepiktybiskai mirkstelejau kad pasitrauktu(galvojau gal tiesiog nepastebejo) tai tas asilas lupo ant stabdziu kad as vos sustojau,o toliau pasivijus jis mane piktybiskai blokavo ir nedave aplenkt, tuomet prilipau prie uzpakalio ir ijunges ilgas ir pasinaudojes savo geru garso signalu ji nervavau,signala visada laikiau uzspaudes tai po puses km tokios klizmos jam jis buvo aplenktas,tuomet paziureta lenkimo metu ar nera registratoriaus ir parodytas vidurinis pirstas. :ph34r:
  • 0

Peugeot 407 Coupe 2.7HDi

Citroen DS5 14' 2.0 HDi

Peugeot 406c 2.2HDi

 


#4 sanis

sanis
  • Forumo adminai
  • Pranešimai: 1.070
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407c 2.2l 120kW

Parašyta 2013 kovo 05 - 20:42

70km/h tam kely?  :fool:  Sorry, bet mano nuomone du arialiai kelio nepasidalino ir tiek  :doh:  :fool: . Pasitaiko tokių, bet stengiuosi nekreipti dėmesio, o tu kaip matau, nesugebi to...  :doh:

Ant posūkių ne, tik ant tiesiosios. Būtų pakakę ir 50km/h jei jis nebūtų dugnų padaręs, lyg laukdamas to, kai išėjau į priešpriešinį tiesiojoj.

Taip, nesugebu, bet į konfliktą nesivėliau, tenorėjau aplenkt ir nuvažiuot. ;) (ką būčiau ir padaręs 50km/h, o ne 70km/h). O likau apakintas ir pagaidintas. Nesiekiu čia išburt kažko, tik įdomu pagal KET, jei apakina belenkaip ir pradedi stabdyt staigiai, kad nepridirbt nieko tai kaip tai traktuot, mano nusižengimas ar mano teisė?

Ir aš stabdžiau tikrai ne tyčia aplenkęs, o tiesiog prilėtinau iki saugaus greičio, nors jis norėjo mane spaust atsisėdęs ant šiknos, kaip supratau, bet apakintas pasirikau sustot, o ne rizikuot varyt aklas (visgi beveik kalno viršus buvo, kai iš viršaus kone nieko nesimato kas atvaro kai aklas likau). Nes tame kely lėkt kaip išdegus reik būt visišku asilu. Ne vienas tiesiai nuvaręs yra, ne sykį kaktomušos ten buvę. Aš savo klaidą matau tame, kad iš vis lenkiau. Galėjau ir pakentėt, bet kažkaip noris ne 30km/h važiuot ;) na ir gal kiek per arti privariau... daugiau nieko piktybiško nedariau...

Šį pranešimą redagavo sanis: 2013 kovo 05 - 20:47

  • 0

Peugeot 307 SW 2.0HDi 2003m.

Peugeot 407 Coupé 2.2i 2007m.


#5 Albertas

Albertas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.114
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 S16

Parašyta 2013 kovo 05 - 20:43

Žodžiu atsitiko tokia situacija.

Kas kauniečiai turbūt žinot kelią tarp šilainių ir romainių kapinių, vadinamus serpentinus (kas nežino, pasakojimas prasideda čia: http://goo.gl/maps/6GTla ). Prieš gerą valandą važiavau namo (gyvenu prie kapinių), tai važiavau tais serpentinais 40km/h. Ir prieky škoda važiavo ~30km/h. Aš nenorėdamas žemint pavaros privariau prie pat jos (apie 3m tarpas buvo) prieš tiesiąją iki kapinių, o jis staiga imdamas posūkį (paskutinį prieš tiesiąją) per stabdį (beveik sustojo). Nu čia kaip ir normalu, tarkim, neskaitant to, kad kliūties nebuvo jam. Nu tarkim jam nepatiko kad aš arti. Na aš jį ta proga aplenkiau (nors jis irgi davė dugnų kai lenkt pradėjau), o jis pyst ilgas man įkirto (lenkiant, kai jau rikiavaus į jo juostą), bet tada dar ne taip užžibino, kad apakčiau, tai prilėtinau iki 50km/h. Bet jis vėl įkirto ilgas ir aš apakintas per stabdį (geriau nei aklam važiuot nors ir 3s ir iššokt į priešpriešinį kylant į tą kalną (teko ne kartą matyt ten kaktomušas per 10m kai čia gyvenu)), pristabdžiau iki 10km/h kažkur. Jis išjungė ilgas. Tik aš greitėt, jis vėl ilgas įkirto. Aš vėl per stadžius ir visiškai sustojau. (galvojau lai lenkia jei taip), o jis toliau žibint ir nelenkia. kadangi jau supratau kad žibina pasilenkiau į priekį kad neakintų ir važiuosiu toliau. Pyst jis per stotelę dešinėj mane lenkt. (man kaip tik nusukt už stotelės).

Situacija tokia, kad sutikau tokį gaidį kaip aš kadaise buvau :D po visko kilo klausimas, jei abu filmavom, kas kalčiausias šioj situacijoj būtų? Tarkim jis mentam priduoda medžiagą savo filmuotą, kad aš jį aplenkęs prilėtinau iki 50km/h (aplenkiau varydamas apie 70km/h, nes jis kai lenkiau greitint pradėjo irgi), ar kad jis akino mane ir aš dėl to stabdžiau vidury kelio? (nuoširdžiai sakau apakino, o ne tyčia stabdžiau, dar net peržiūrėjau ką nufilmavau, tai kai lėtint pradėjau dėl apakinimo šiek tiek pasidaviau į kairę pusę).

Galima sakyt pamatęs, kad jis greitina galėjau nebelėkt ir nebelenkt, bet daugiau nei pusė manevro atlikta buvo...

Viską turiu aišku nufilmavęs, numerių nesimato, bet kaip ilgas jis junginėja iš paskos varydamas ant apšviečiamo kelio matosi, kaip kerta per stabdžius nesant jokiai kliūčiai irgi... Taip pat matosi kaip lenkia pro dešinę...

Viešint medžiagos neturiu reikalo, situaciją gan aiškiai išdėsčiau.

P.S. Mano lempos nešvičia į dangų. taigi, aš jo tikrai neakinau ;)

gal tamsta gejus? kad palei shikna tryneisi?
  • 0

#6 Vyciuz

Vyciuz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.483
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407 Coupe 2.7HDi

Parašyta 2013 kovo 05 - 20:47

Ant posūkių ne, tik ant tiesiosios. Būtų pakakę ir 50km/h jei jis nebūtų dugnų padaręs, lyg laukdamas to, kai išėjau į priešpriešinį tiesiojoj.

Taip, nesugebu, bet į konfliktą nesivėliau, tenorėjau aplenkt ir nuvažiuot. ;) (ką būčiau ir padaręs 50km/h, o ne 70km/h). O likau apakintas ir pagaidintas. Nesiekiu čia išburt kažko, tik įdomu pagal KET, jei apakina belenkaip ir pradedi stabdyt staigiai, kad nepridirbt nieko tai kaip tai traktuot, mano nusižengimas ar mano teisė?

Turetum kazkokiu budu irodyt kad jis tave tikrai apakino,nes jis aisku neigtu tai,o tu velgi liktum kaltas kaip nesilaikantis distancijos :)
  • 0

Peugeot 407 Coupe 2.7HDi

Citroen DS5 14' 2.0 HDi

Peugeot 406c 2.2HDi

 


#7 sanis

sanis
  • Forumo adminai
  • Pranešimai: 1.070
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407c 2.2l 120kW

Parašyta 2013 kovo 05 - 20:48

gal tamsta gejus? kad palei shikna tryneisi?

Ne, tik labai patiko škodos galas :wub:

Turetum kazkokiu budu irodyt kad jis tave tikrai apakino,nes jis aisku neigtu tai,o tu velgi liktum kaltas kaip nesilaikantis distancijos

Apakinimas jo įraše matomas būtų, maniškiam irgi, kai įkerta ilgas visas kelias nušvinta. Na distanciojos nesilaikymas nebent kai variau iš paskos, bet juk avarinės situacijos dėl to nesudariau... :)

Šį pranešimą redagavo sanis: 2013 kovo 05 - 20:50

  • 0

Peugeot 307 SW 2.0HDi 2003m.

Peugeot 407 Coupé 2.2i 2007m.


#8 wanux

wanux
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 374
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 605 2.0L SRi 1992 m.

Parašyta 2013 kovo 05 - 20:51

O jus ka, prisivije masina laikotes nuo jos per 100 m, noredami aplenkt ir bijodami kad nebutumet apsaukti gejais? Vyciuz, kodel jis nesilaike distancijos, jei darant stabdzio testa neikale siknon? Imho visa medziaga nuo prisivijimo iki atomazgos duot mentukam (gal visgi imanoma numerius iziuret) ir gaidint tokius nelenkiamuosius (su salyga kad pasakojime nera tamstos "pagrazinimu" pateisinant save)...

Šį pranešimą redagavo wanux: 2013 kovo 05 - 20:53

  • 0

#9 sanis

sanis
  • Forumo adminai
  • Pranešimai: 1.070
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407c 2.2l 120kW

Parašyta 2013 kovo 05 - 20:57

O jus ka, prisivije masina laikotes nuo jos per 100 m, noredami aplenkt? Vyciuz, kodel jis nesilaike distancijos, jei darant stabdzio testa neikale siknon? Imho visa medziaga nuo prisivijimo iki atomazgos duot mentukam (gal visgi imanoma numerius iziuret) ir gaidint tokius nelenkaimuosius (su salyga kad pasakojime nera tamstos "pagrazinimu" pateisinant save)...

Nematau tikslo save teisint, nes galiu pripažint, esu aršaus charakterio, tačiau šįsyk tikrai nieko nesiėmiau pats. nenorėjau vilktis paskui jį 30km/h, tuo labiau kai toks neprognozuojamas paima ir kerta per stabdžius, nes varau iš paskos (aš kai varo kas arti manęs pagreitinu, o ne kertu per stabdžius, arba nesant galimybei pagreitint pasitraukiu dešiniau, kad mane aplenktų, nes jei artokai varo tai ženklas, kad nori lenkt, anot manęs). O aplenkęs prilėtinau iš 70km/h nes tokios taisyklės. Visgi jei mentas viršuj kalno stovėtų su fenu nepasakysi, kad va aplenkiau ir dėl to nelėtinau iš 70km/h. o ir įkirto jis ilgas dar man net neprilėtinus, o šokant į jo juostą priešais jį (mačiau jį dešiniam veidrodėly, todėl atstumas įnėrimui buvo daugiau nei pakankamas jam nesukeliant "diskomforto", jam diskomfortas nebent dėl to, kad šokdamas į jo juostą neparodžiau posūkio :) ). Numerių tikrai nesimato, kamera viską sulieja. Matosi lyg purvina būtų ir tiek.

Šį pranešimą redagavo sanis: 2013 kovo 05 - 21:03

  • 0

Peugeot 307 SW 2.0HDi 2003m.

Peugeot 407 Coupé 2.2i 2007m.


#10 Silogizmo

Silogizmo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 454
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Alfa Romeo 156

Parašyta 2013 kovo 05 - 21:09

Geriau blyn tokių situacijų net ir nebūtų. Reikėjo sustot šalikelėj ir tiek, tegu kuliganas važiuoja :good:
  • 0

Peugeot 605 2.5dt dalimis  :)
Ex - Peugeot 406 3.0 - kekšiauja nebe man
Ex - Ford Mondeo TDCi - fokiška kokybė
BMW E39 3.0d - stovi gražiai atrodydama ant kaladžių.

BMW E39 3.0d touring - iš 3 BMW išėjo viena :D

Žaibs Astra 2.0D - netaupiai taupus žaibĖlis

 

Automobilių žibintų poliravimo paslaugos. 860448632


#11 Albertas

Albertas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.114
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 S16

Parašyta 2013 kovo 05 - 21:11

kai klijavais prie shiknos rodei posuki, kad lenkt nori? aplenkes ir taip aishku kad "pakishai" eik pasibarstyk ta galvele pelenais ir pamastyk, kiek pats "gero" padarei.. kol gavai atgal

Šį pranešimą redagavo Alba: 2013 kovo 05 - 21:13

  • 0

#12 sanis

sanis
  • Forumo adminai
  • Pranešimai: 1.070
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407c 2.2l 120kW

Parašyta 2013 kovo 05 - 21:23

Geriau blyn tokių situacijų net ir nebūtų. Reikėjo sustot šalikelėj ir tiek, tegu kuliganas važiuoja  :good:

būčiau sustojęs šalikelėj, bet žinai, kai nebematai nieko, ta šalikelė griovy gali atsidurt, aišku tas nematymas 2-3s, bet pabandyk tas 2-3s bandyt atitaikyt šalikelės kraštą. Nukrisi nuo asfalto, paliksi ratus. :)

Alba, kai jis kirto per stabdžius pristabdžiau ir aš (ir kaip tik tada atstumas sumažėjo ir gal mašinos korpuso iki kelių metrų, kur smartas tetilptų), įjungiau posūkį ir apžvelgęs matomą atstumą išėjau į lenkimą, nes galvojau jis dar lėčiau dabar važiuos norėdamas mane davest ir pridaryt zapadlo stabdydamas, grįždamas į juostą neparodžiau, bet jam tai be abejonės nebuvo netikėta.
Neturiu aš ko čia ginčytis su tavim, mane labiau domina pagal KET kuo aš baudžiamas galiu būt, o kuo jis esant įrašams, aišku čia nieko nebus, tiesiog noriu ateičiai žinot, ar jei akina ir apakęs stabdau staigiai gausiu kokį KET pažeidimą, ar lenkdamas "neaplenkiamą" padarau pažeidimą (įdomu ką darytum tamsta, ar rautum dugną, ar atlikęs nei pusę lenkimo kirstum per stabdžius ir grįžtum į juostą).

Aš gero nepadariau nieko, bet ir blogo, be to kad viršyjau greitį lenkdamas ir posūkio šokdamas į jo juostą neparodžiau. Visgi lenkimas per dešinę čiut ne bortais daug ką pasako su kokiu susitikau...

Šį pranešimą redagavo sanis: 2013 kovo 05 - 21:36

  • 0

Peugeot 307 SW 2.0HDi 2003m.

Peugeot 407 Coupé 2.2i 2007m.


#13 Albertas

Albertas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.114
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 S16

Parašyta 2013 kovo 05 - 21:38

būčiau sustojęs šalikelėj, bet žinai, kai nebematai nieko, ta šalikelė griovy gali atsidurt, aišku tas nematymas 2-3s, bet pabandyk tas 2-3s bandyt atitaikyt šalikelės kraštą. Nukrisi nuo asfalto, paliksi ratus. :)

Alba, kai jis kirto per stabdžius pristabdžiau ir aš (ir kaip tik tada atstumas sumažėjo ir gal mašinos korpuso iki kelių metrų, kur smartas tetilptų), įjungiau posūkį ir apžvelgęs matomą atstumą išėjau į lenkimą, nes galvojau jis dar lėčiau dabar važiuos norėdamas mane davest ir pridaryt zapadlo stabdydamas, grįždamas į juostą neparodžiau, bet jam tai be abejonės nebuvo netikėta.
Neturiu aš ko čia ginčytis su tavim, mane labiau domina pagal KET kuo aš baudžiamas galiu būt, o kuo jis esant įrašams, aišku čia nieko nebus, tiesiog noriu ateičiai žinot, ar jei akina ir apakęs stabdau staigiai gausiu kokį KET pažeidimą, ar lenkdamas "neaplenkiamą" padarau pažeidimą (įdomu ką darytum tamsta, ar rautum dugną, ar atlikęs nei pusę lenkimo kirstum per stabdžius ir grįžtum į juostą).

Aš gero nepadariau nieko, bet ir blogo, be to kad viršyjau greitį lenkdamas ir posūkio šokdamas į jo juostą neparodžiau. Visgi lenkimas per dešinę čiut ne bortais daug ką pasako su kokiu susitikau...

ishvada, susitiko du durniai kelyje.. ir ner cia ko aiskytis, kita kart taip darydamas - pagalvok. ash toki idijota irgi ilgom palydeciau..
eik KET skaityt, o ne skustis forume
abiem pripaishychiau pavojinga vairavima ir avarines situacijos sudaryma

Šį pranešimą redagavo Alba: 2013 kovo 05 - 21:40

  • 0

#14 sanis

sanis
  • Forumo adminai
  • Pranešimai: 1.070
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407c 2.2l 120kW

Parašyta 2013 kovo 05 - 21:46

ishvada, susitiko du durniai kelyje.. ir ner cia ko aiskytis, kita kart taip darydamas - pagalvok. ash toki idijota irgi ilgom palydeciau..
eik KET skaityt, o ne skustis forume

O tu man geriau papasakok kaip tu lenkimą darai kai priešais objektas važiuoja lėčiau nei tu. Turbūt pradedi rodyt likus 400m posūkį iki jo, tada lenki kilometrą ir kai matai kad jo veidrodėly nebesimato peršoki į jo juostą? ar tuščiam kely velkies paskui, kol jis nusuka kur nors ar susiprotėja, kad greitis mieste galimas didesnis nei 30km/h

Aš nei skundžiuos nei ką, o klausiu. Jei nepastebėjai. Situaciją papasakojau, kad būtų galima įvertint.

Ir už ką tu ilgom palydėtum? už tai kad tave lenkia, kai velkies 30km/h? Už tai kad iš paskos važiuoja ir tau nieko visiškai nedaro (koks iš vis skirtumas ar prisiklijavęs ar ne? Pristabdžius tau ir jam įvarius šiknon jis kaltas liktų, o ne tu)? Už tai kad stabdžių testo metu neatsidūrė tavo šiknoj? Ar už tai kad iš naglumo įpisi ilgas, apakinsi, stabdys prieš tave, nes nieko nebematys ir nenorės rizikuot važiuot aklas, tu vėl jam pisi ilgas? O poto nurūktum pro dešinę bortais varydamas ir kišdamas iš dešinės?

abiem pripaishychiau pavojinga vairavima ir avarines situacijos sudaryma


Va, pagaliau to ko norėjau. Ačiū :beer:

Šį pranešimą redagavo sanis: 2013 kovo 05 - 21:51

  • 0

Peugeot 307 SW 2.0HDi 2003m.

Peugeot 407 Coupé 2.2i 2007m.


#15 Linas

Linas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.321
  • Vieta:Žagarė - Šiauliai - Merkinė
  • Automobilis:Peugeot 307SW 2ltr HSI 79kw 2003m.

Parašyta 2013 kovo 05 - 22:11

Tokiu kaip tu energingu vairuotju daug. Bet kol neivaziuoja subinen, tol neverta kreipt demesio. O va tie neaplenkiamieji turetu but gaudomi ir paleidziami be teisiu. Teko per toki idijota griovi paturet. Nu nafik toki asila kelyje sutikt. Takart chuliganui "sugedo" veidrodukai ir tiek. Siulyciau kreiptis i policija ir pasistengt, kad tokiu blatnu vairuotoju butu kuo maziau.

Šį pranešimą redagavo Linas: 2013 kovo 05 - 22:24

  • 0

ex Peugeot 605 93metu 2.0l 89kw. LPG Su koza roza.

ex Peugeot 406 97m. 1,8l 81kw. LPG 

ex Peugeot 406 00m. 2.0l 99kw LPG.

ex Peugeot 307 SW 2 ltr HDI 79kw 2003 m.

Peugeot 407 SW 2ltr 100kw HDI koža roža aftamac ir daug elektros


#16 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2013 kovo 05 - 22:16

Siulyciau kreiptis i policija ir pasistengt, kad tokiu blatnu vairuotoju butu kuo maziau.

Ir kas iš to? numerių nesimato, tai susigaišinsi ir savo laiką ir policininkus nuo rimtų darbų atitrauksi...
  • 0

#17 sieras206

sieras206
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.197
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 HDI, 406 2.0T , 106 1.5D

Parašyta 2013 kovo 05 - 22:18

o tai matau cia daug kam kyla ivairiausiu klausimu, nenori vistik paviesinti filmuko, tarkim ne jutubej? o tiesiog kad kam idomu parisiustu... nes pvz man labai knieti pamatyt situacija
  • 0

Peugeot%20logo.gif

EX 206 1.9D; 405 SRI ; 106 - 1.5D ; 406 Turbo petrol - 108kw , 406 HDI -80KW
NOW 306 XT 1,8 74KW automatic ; 306 cabrio; 407 1,6 hdi


#18 Linas

Linas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.321
  • Vieta:Žagarė - Šiauliai - Merkinė
  • Automobilis:Peugeot 307SW 2ltr HSI 79kw 2003m.

Parašyta 2013 kovo 05 - 22:23

Ir kas iš to? numerių nesimato, tai susigaišinsi ir savo laiką ir policininkus nuo rimtų darbų atitrauksi...

Sekanti karta. Pradet dabar reikia nuo rimtesnio registratoriaus :)
  • 0

ex Peugeot 605 93metu 2.0l 89kw. LPG Su koza roza.

ex Peugeot 406 97m. 1,8l 81kw. LPG 

ex Peugeot 406 00m. 2.0l 99kw LPG.

ex Peugeot 307 SW 2 ltr HDI 79kw 2003 m.

Peugeot 407 SW 2ltr 100kw HDI koža roža aftamac ir daug elektros


#19 vyrgaz

vyrgaz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 396
  • Vieta:Kaunas-Kėdainiai
  • Automobilis:407sw 1,8 92kw 06'

Parašyta 2013 kovo 05 - 22:41

Pirma reikia žiurėt ar toje vietoje buvo galima lenkti pagal KET..Neatsimenu ar ten ženklas koks stovi..O antra-salono veidrodėlis turi tokį mygtuką,kuriuo gali pakeisti kampą kad neakintų..Tokium atveju aš aplenkčiau (jei leistina),pasireguliuočiau veidrodėlį ir parodęs vidurinį pirštą nulėkčiau.. :)
  • 0

#20 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2013 kovo 08 - 23:34

Žinau aš tą Romainių zigzagą. Nu byn, jei ir ten kažkas susikimba, niekaip kitaip negaliu pavadint tik - LOCHAIS... " Man pablizgino, mane lenkė, man pasirodė, man px..." A jūs durniai esat??? A jumi mažai žvakelių pakelėse žiba???... Buvau pernai spaly Airijoj. Nugi malonu važiuot - visi ramūs, vieni kitus užleidž, Į tokius "ereliuotojus" reaguojama vienareikšmiai - skambutis į mentūrą. Kaltas, ar ne - skant aiškinsis kiti organai... Tik parlėkiau Lietuvon - LABAS, MENTASLITETE... Per langus - F u ck... pikti snukiai ir t.t.. Tiesą sakant, nenustebau, kad atsirado ši tema... :fool:
  • 0
... labai piktas diedas...




Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0