Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Siemens purkstukai ir siurbliai


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 1

#1 erox

erox
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 1
  • Automobilis:peugeot 307 66kw

Parašyta 2013 balandžio 18 - 22:30

Sveiki turiu beda esu uzpyles kazko is kanirstos (atrodo kazkoks nuriebalintojas) ir esu ne lietuvoje... Variklis ant laisvu sukiu gesta ir jei pavyksta apsukas graziai nuleis ir kompas pagauna tai dirba taip kad atrodo koks cilindas nedirbtu ir visas motoras dreba... Visa problema yra ta siemens sistema. Isemiau purkstukus ir issiunciau i Lietuva, pats esu is klaipedos ir ten yra keli dyzelistai kurie tikrina purkstukus.. Vieni iskart pasake, kad siemensiniu net netikrina... Kiti paeme patikrinti... Patikrinus pasake, kad ant laisvu visi purkstukai blogi(ryt tevas daugiau pasnekes su jais) Esme tame, kad jie sako kad siemensiniai purkstukai neremontuojami, Ar tai tiesa? Kokia tikimybe jei taip suede visus purkstukus, galejo suest ir siurbli kartu?
  • 0

#2 pauliusj

pauliusj
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.751
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Lancia Lybra 2.4 JTD

Parašyta 2013 balandžio 19 - 09:37

siaip jei i sistema pripylei kazkokios chemijos, tai pirmiausia reikia isplauti visa sistema, kartu ir degalu baka, paskui vel uzpildyt dyzelinu is koloneles ir tada jau zeti kas ir kaip...gal tiesiog to cmero kuri pripylei slegines savybes radikaliai skirias nuo dyzelio ir sistemoj nepavyksta palaikyti reikiamo slegio...aisku jei tas dalykas kuri ivertei is bakelio buvo koks vandens pagrindu pagamintas tai jau gali drasiai viska keisti, tame tarpe ir varikli... o del siemens purkstuku, siaip galima butu juos remontuoti, taciau tokia bedele kad detaliu jiems nera, bent jau Lietuvoj, o daugelis importuotoju sako kad nelabai kas ir gamina ju dalis, o originalios pagal kaina nepatrauklios lietuvos rinkai.. taigi reikejo pirma sistema plaut, kurt ir zet kaip dirba...bet gan didele tikimybe, kad teks ir siurbli keisti ir purkstukus visus 4...
  • 0

Visos automobiliu remonto paslaugos. Diagnostika, prieziura ir remontas. 861396343 Kaunas





Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0