Jump to content


Photo

Kaip padidinti variklio galia


  • Please log in to reply
30 replies to this topic

#1 Rycka

Rycka
  • Forumo naujokai
  • posts 17
  • Automobilis:Peugeot 306 xs 1.8 16v

Posted 2013 May 01 - 12:36

Sweiki as cia naujokas su sawo peugeot ir noreciau konsultaciju iwairiais klausimais :) pirmas is ju butu kaip galima butu padidinti variklio galia tokiam varikliui? nuo ko reiktu pradeti?
  • 0

#2 evil

evil
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 367
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 206 SW

Posted 2013 May 01 - 12:57

pigiausiai butu parduoti sita ir nusipirkti galingesne. Neturbininiam varikliam kelti galia yra labai sudetinga ir brangu. Abejoju kad esi pasiryzes moketi po 500-1000Lt uz kiekviena papildoma arklio galia...
  • 0
Peugeot 206 SW 2.0 HDI Quicksilver Nuotrauka
Citroen Xantia 2.0i VSX
Peugeot 306 1.6 Summertime

#3 Rycka

Rycka
  • Forumo naujokai
  • posts 17
  • Automobilis:Peugeot 306 xs 1.8 16v

Posted 2013 May 01 - 13:10

tj galingesnis tik 2.0, o kaip su turbina varikliai atlaiko jas?
  • 0

#4 evil

evil
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 367
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 206 SW

Posted 2013 May 01 - 13:31

dvilitriu irgi gal kokie keturi variantai buvo iš kurių galingiausias 167AG - daugiau nei būtų įmanoma išspaust iš 1.8 net sukišus 10kLt. O ir šiaip tiuningo elementų praktiškai tik tam galingiausiam varikliui ir yra pirkt - sportiniai velenėliai, turbo kit'ai ir t.t. Realiai 1.8 galios didinimas prasideda nuo to, kad parduodi 1.8 ir perki GTi6 arba bandai keist variklį, dėžę... Ir tada jau pradedi didint galią. Su GTI6 ir maišu pinigų 300AG neriba.
  • 0
Peugeot 206 SW 2.0 HDI Quicksilver Nuotrauka
Citroen Xantia 2.0i VSX
Peugeot 306 1.6 Summertime

#5 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • posts 4,533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Posted 2013 May 01 - 17:31

Nu aš tai insdėč sportinę dūdą ant kamino ir sankryžoj visi myslytų, kad esu Bugatti Veyron žudikas... :ph34r: :good:
  • 0
... labai piktas diedas...

#6 Rycka

Rycka
  • Forumo naujokai
  • posts 17
  • Automobilis:Peugeot 306 xs 1.8 16v

Posted 2013 May 01 - 17:50

tj zodziu kiek suprantu kelt nieko neapsimoka tokiam varikliui ir tiek ziniu
  • 0

#7 kokonas

kokonas
  • Senbuviai
  • posts 3,002
  • Vieta:Kaunas ir Shilute
  • Automobilis:Citroen C5 ir Peugeotas 307

Posted 2013 May 01 - 18:16

isimesk visa shlamshta ish bagazines, ishimi galine sedyne, uzhmauni lengvo lydinio ratus. gausi papildomus 5 arkliukus :) o seip ish tokio motoro nera ka ten spausti ;)
  • 0

Naujos autodalys.
Automobiliu remontas(visu)

Kompiuterine diagnostika

Konsultacijos Tel 865766726[B]


#8 Silogizmo

Silogizmo
  • Senbuviai
  • posts 454
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Alfa Romeo 156

Posted 2013 May 01 - 18:19

Duosiu nuoširdų patarimą: dėkis N1 tipo baubiantį bakelį gale ir važinėk su tokiu. Mažiau spausi visų pirma, visų antra mažiau kuro sudeginsi mažiau spausdamas. Vizualiai turėsi + DAUG arklių. Aš nesidziundziavoju, aš sakau, kaip yra - pasidaryk saviapgaulę ir įsivaizduok, kad prisidėjai 5 teorines Ag.
  • 0

Peugeot 605 2.5dt dalimis  :)
Ex - Peugeot 406 3.0 - kekšiauja nebe man
Ex - Ford Mondeo TDCi - fokiška kokybė
BMW E39 3.0d - stovi gražiai atrodydama ant kaladžių.

BMW E39 3.0d touring - iš 3 BMW išėjo viena :D

Žaibs Astra 2.0D - netaupiai taupus žaibĖlis

 

Automobilių žibintų poliravimo paslaugos. 860448632


#9 Rycka

Rycka
  • Forumo naujokai
  • posts 17
  • Automobilis:Peugeot 306 xs 1.8 16v

Posted 2013 May 01 - 18:20

supratau :) aciu visiem uz patarimus :)
  • 0

#10 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • posts 4,533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Posted 2013 May 01 - 18:55

supratau :) aciu visiem uz patarimus :)

... ir patapo ant Lietuvos žemelės vienu protingesniu... :beer:
  • 0
... labai piktas diedas...

#11 Rycka

Rycka
  • Forumo naujokai
  • posts 17
  • Automobilis:Peugeot 306 xs 1.8 16v

Posted 2013 May 01 - 19:00

Tik gaila kad as ne Lietuvoj :)
  • 0

#12 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • posts 4,533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Posted 2013 May 01 - 19:37

Vo blė... A tai ko tik su pežium migruoji? Ant galingesnės nebesigauna ir ten uždirbt?... :hmm:
  • 0
... labai piktas diedas...

#13 Rycka

Rycka
  • Forumo naujokai
  • posts 17
  • Automobilis:Peugeot 306 xs 1.8 16v

Posted 2013 May 01 - 19:47

Gaunasi bet nusipirkau nes patiko, dbr jau noretusi galingesnes tj galwojau gal ir is to galima ka isspaust, bet pasirodo nelabai :)
  • 0

#14 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • posts 2,329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Posted 2013 May 01 - 21:29

nusiperki masina tokiu variklio galingumu kokio tau reikia ir varai,,,,ir kur prblemos
  • 0

#15 Rycka

Rycka
  • Forumo naujokai
  • posts 17
  • Automobilis:Peugeot 306 xs 1.8 16v

Posted 2013 June 11 - 21:56

kartais buna kad nusiperki toki kokio nori ir po to mazai o po to norisi kazka patobulint, tj kam keisti masina
  • 0

#16 Silogizmo

Silogizmo
  • Senbuviai
  • posts 454
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Alfa Romeo 156

Posted 2013 June 11 - 22:00

kartais buna kad nusiperki toki kokio nori ir po to mazai o po to norisi kazka patobulint, tj kam keisti masina

Kaip baigėsi su galios ieškojimu? Patarimas - pabandyk pasipraktikuot su esama važiuoti. Su tokia mase 1.8 turi eit kaip išp.. oi, :blush: na žodžiu kaip raketa :shy:

Man atradus, kad bėgius galima jungti prie 5.000-6.000 aps/min, atradau 3l užtikrintą lošimą prie sėdynės :) Patarčiau pabandyt tą patį ir gal po kelių dienų forume atsiras post'as - įsimylėjau savo liūtą :wub:
  • 0

Peugeot 605 2.5dt dalimis  :)
Ex - Peugeot 406 3.0 - kekšiauja nebe man
Ex - Ford Mondeo TDCi - fokiška kokybė
BMW E39 3.0d - stovi gražiai atrodydama ant kaladžių.

BMW E39 3.0d touring - iš 3 BMW išėjo viena :D

Žaibs Astra 2.0D - netaupiai taupus žaibĖlis

 

Automobilių žibintų poliravimo paslaugos. 860448632


#17 Rycka

Rycka
  • Forumo naujokai
  • posts 17
  • Automobilis:Peugeot 306 xs 1.8 16v

Posted 2013 June 12 - 00:01

bandziau ir tas lb gerai, traukia neblogai tikrai bet wis norisi galingiau, bet kadangi masinos nenoriu keisti tj galwojau gal iseis islauzti is esamos kazka
  • 0

#18 Silogizmo

Silogizmo
  • Senbuviai
  • posts 454
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Alfa Romeo 156

Posted 2013 June 12 - 01:30

bandziau ir tas lb gerai, traukia neblogai tikrai bet wis norisi galingiau, bet kadangi masinos nenoriu keisti tj galwojau gal iseis islauzti is esamos kazka

Žinok ką aš galiu pasakyt. Aš suprantu, kad jaunas, norisi spaust ir pan. Su protu tai yra gerai :good:

Bet žinok jeigu norėsi kažką galingesnio iš to paties stock'o išspaust, tai patarčiau apsispręsti, ko būtent nori iš tos mašinos. Gal tu labiau norėtum ne raketos, bet laivo, kuriam nesikratytum ir pan. Kalbu apie šiek tiek aukštesnės klasės peugeot. Elementarus pavyzdys - šiandien pasivažinėjau su 605 2.5dT. Likau apšalęs, kadangi traukos per akis, variklis tylus, variklis ekonomiškas, ir salone realiai jokių pašalinių garsų. Nugara nepavargo(duobių įtaka, kai pastoviai siūbuoji ir daužaisi -trankaisi), muistytis nereikėjo, važiuot nenusibodo.
Nes su maža išbombinta mašina tau nusibos lakstyti kasdien per visas duobeles ir pan. Nes būkim realistai - pastoviai lakstysi su ja. Ir kuo toliau, tuo bus mažiau ir mažiau traukos, nes elementariai priprasi prie esamos. O jeigu ką nors veši ir pan. Gi neburnout'insi ir nevarysi iki redline. Norėsi, kad tavo mašina dirbtų tyliai ir važiuotų maloniai, t.y. plauktų. Jeigu esi entuziastas ir tikrai nesustosi pusiaukelėj dėl pinigų trūkumo arba laiko trūkumo, tada mąstyk, varykis ant stendo, išsiaiškink, ar verta užsiimt su šituo varikliu. Tada jau bursi kažką jam. Aišku čia tau ir tik tau spręst, bet turėk omeny, kad stock benzinas apskritai būrimui yra nepigus malonumas. Va su dyzelioku kita šneka - šmaukšt oro filtrą, čerkšt katalizatorių, velniop zapaskę, paukšt naują programą ir turi vietoj kokių 80kw, kokius 90-95 :good:

Skaičiau, kad ne problema nusipirkt kompresoriaus(supercharger) komplektą, pritaikytą būtent 306 16V. ypač, kad siuntimas nekainuotų Anglijoje. Kiek mačiau, yra ir naudotų komplektų ir pan. Tai realiai manau būtų pigokas, bet tikrai efektyvus variantas.

O iš pigiausių ir efektingiausių dalykų tai tikrai rekomenduočiau pagalvot apie anksčiau mano minėtą duslintuvo pasikeitimą į karkiantį (jei vietos įstatymai leidžia tokius dalykus), garso bus daugiau nei turėtų būti prie tam tikrų sūkių, ir tikrai pamatysi, kaip pradėsi kiek lėčiau važinėt, bet užtat kaifuosi pastoviai ;] Prie to paties - pasikeisk kuro filtrą, oro filtrą, gerus tepalus susipilk. Padangas gal pirmiausia vertėtų įsigyt neblogas.

p.s. galvojau ilgai, ar verta rašyt ar ne šitą, kadangi vistiek pats tai žinai tikriausiai. Bet, na, tebūnie tai mano asmeninė nuomonė. Per daug traukos aišku nebūna, bet kartais jos paprasčiausiai pakanka ir tiek :dntknw:

p.p.s. anyway, ką benuspręstum, duok žinot, kaip ten judėt sekasi su tuo pežium. ^_^

Edited by Silogizmo, 2013 June 12 - 01:33.

  • 0

Peugeot 605 2.5dt dalimis  :)
Ex - Peugeot 406 3.0 - kekšiauja nebe man
Ex - Ford Mondeo TDCi - fokiška kokybė
BMW E39 3.0d - stovi gražiai atrodydama ant kaladžių.

BMW E39 3.0d touring - iš 3 BMW išėjo viena :D

Žaibs Astra 2.0D - netaupiai taupus žaibĖlis

 

Automobilių žibintų poliravimo paslaugos. 860448632


#19 Rycka

Rycka
  • Forumo naujokai
  • posts 17
  • Automobilis:Peugeot 306 xs 1.8 16v

Posted 2013 June 12 - 10:47

Aciu lb uz patarimus bet kol kas pasilaikysiu sawo senaji pezuka :) weliau gal pagalwosiu apie ka nors rimciau bet manau tai butu antra masina nes wienos tokios su kuria norisi pasikratyt ir pns manau reikia nes atsiranda tam noras bent jau man :) o seip ismetimas pas mane padarytas, be jokio n1 nes jo nelb reikia tiesiog tiesus ismetimas, normalus bakelis su dwiem rezonatoreis ir garsas tas pats kas n1 ir plius dar tiesus ismetimas :) kazka minejai apie kompresoriaus komplekta? sakai werta butu ji pasikeisti?
  • 0

#20 Silogizmo

Silogizmo
  • Senbuviai
  • posts 454
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Alfa Romeo 156

Posted 2013 June 12 - 15:09

kazka minejai apie kompresoriaus komplekta? sakai werta butu ji pasikeisti?

Pirmas MYGT
Rotrex gamintojo psl MYGT

Ir šiaip, mano asmenine nuomone įstatyti kompresorių žymiai mažiau knisliavos, negu turbiną. Jau vien todėl, kad turbinos standartiškai kai kur neįkiši. O kompresorių vienaip ar kitaip įmonysi. Na, tik problema viena tokia, kad kompresoriui visas įsiurbimo kolektorius ir kanalai daromi kiti, t.y. jis perdaromas. Pasi'youtube'ink - supercharged peugeot 306. (anglijoj panašu, kad labai populiaru va taip dūkstant su mašina statytis panašius dalykėlius). Kažkur forumą entuziastų vien 306 buvau radęs dabar tik kaip tyčia neatkapstau.
  • 0

Peugeot 605 2.5dt dalimis  :)
Ex - Peugeot 406 3.0 - kekšiauja nebe man
Ex - Ford Mondeo TDCi - fokiška kokybė
BMW E39 3.0d - stovi gražiai atrodydama ant kaladžių.

BMW E39 3.0d touring - iš 3 BMW išėjo viena :D

Žaibs Astra 2.0D - netaupiai taupus žaibĖlis

 

Automobilių žibintų poliravimo paslaugos. 860448632





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users