Peršokti prie turinio


Nuotrauka

P607 užgęsta bevažiuojant


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 17

#1 edvinas

edvinas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3
  • Automobilis:Peugeot 607

Parašyta 2013 gegužės 13 - 08:19

Sveiki forumiečiai, gal kas galit patart dėl mano problemos. Turiu P607 2,2 hdi 2000 m. Važiuojant kartais paprasčiausia mašina uždūsta, užgęsta variklis, šiek tiek pabuvus užsikuria, tada dar užsidega variklio lemputė ir kompas rodo klaidą "Engine antipolution system defective" (berods taip). Kadangi dar nesenai ją turiu, tai beieškodamas problemos pasikeičiau oro srauto daviklį, sutvarkė vakuumus, nes buvo pradėję švilpt pagazavus, net trauka pagerėjo, pravalė egr, pasikeičiau kuro filtrą, praplovė kuro siurblio vožtuvą(filtrą?). Pagrindinė problema kurią įvardino man meistrai kur tvarkė, sakė dėl kuro siurblio vožtuvo, jis užsikiša, trūksta slėgio ir mašina gęsta, bet kur man yra abejonė, kaip supratau, kad jei tas vožtuvas(filtras?) užsikiša, tai jei jau užgęso, tai jei jau užgęso, tada su kiekvienu užkūrimu mažiau nuvažiuosi, o man vieną dieną gali užgęsti ir 5 kartus o paskui savaitę galiu važinėti be problemų. Gal kas esat susidūrę ar turit protingų minčių?
  • 0

#2 retarderis

retarderis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 39
  • Vieta:Kuršėnai
  • Automobilis:Peugeot 607 2.2 HDI 98kw

Parašyta 2013 gegužės 13 - 09:02

Pabandyk kuro siurblį iš bako traukt ir pravalyt sietelį, gali būt varlių..
  • 0

#3 aricardas

aricardas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 204
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:laukiu dovanu

Parašyta 2013 gegužės 13 - 19:59

Pabandyk kuro siurblį iš bako traukt ir pravalyt sietelį, gali būt varlių..

taip cia pigiausia procedura bet verta demesio na ir diagnostika reiktu pasidaryti nes shitas uzrashas gali atsirasti del daugelio priezashciu susiejusiu su varikliu
  • 0
PSA diagnostika ir elektronikos remontas --- nu gal nevien PSA---tinka ir kiti prancuzai www.raktaijums.lt 8 681 63199 www.prancuzas.lt

#4 kokonas

kokonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.002
  • Vieta:Kaunas ir Shilute
  • Automobilis:Citroen C5 ir Peugeotas 307

Parašyta 2013 gegužės 13 - 20:27

ash tai manau kad visos bedos dings ishoperavus FAP filtra ;)
  • 0

Naujos autodalys.
Automobiliu remontas(visu)

Kompiuterine diagnostika

Konsultacijos Tel 865766726[B]


#5 retarderis

retarderis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 39
  • Vieta:Kuršėnai
  • Automobilis:Peugeot 607 2.2 HDI 98kw

Parašyta 2013 gegužės 14 - 07:20

Man buvo atvejis kai prie parduotuves nebeužkūriau liūto, užsidegė antipoliutionas. Bėda buvo pastrigęs tas siurblys bake. Ištraukiau, prasukau ten tą mažą sprnuotę ir atkibo :good: važiuoju jau kelintas mėnuo. Nesaku kad būtent taip kolegai yra, bet gal striginejantis siurblys daro problemą arba kaip minėjau varlės bake. Kai turėjau bmw 525tds simptomai buvo identiški.
  • 0

#6 edvinas

edvinas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3
  • Automobilis:Peugeot 607

Parašyta 2013 gegužės 14 - 08:40

Vakar buvau daryt diagnostiką, tai sakė nesandari kuro sistema, turbūt dėl to visos bėdos, o konkrečiau tai itariamieji yra kuro reguliatorius (vožtuvas) arba kuro temperatūros daviklis (berods taip :), nes po juo visi laidai nuo dyzelio permirke. Tai vat šiandien ieškau to daviklio ir bandysim keist ir žiūrėt toliau, gal baigsis vargai...
  • 0

#7 skridliux

skridliux
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 36
  • Automobilis:607 2.2HDI

Parašyta 2013 gegužės 14 - 21:00

Sveiki pugieciai man sendien liutas irgi uzgeso ir vsio neuzkuriu as jo,starteris suka bet nieko ,biski palaukus uzsikuria bet iskart uzgesta kame cia reikals gali but,ar turi zyst siurbliukas bake ant dyzelio ar ne nes man itarimas kad jis cia prota knisa arba kuro slegio reguliatorius jau numire nes jis pas mane su nukirptu tinkleliu ,radau issiardes,dekui uz info
  • 0

#8 retarderis

retarderis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 39
  • Vieta:Kuršėnai
  • Automobilis:Peugeot 607 2.2 HDI 98kw

Parašyta 2013 gegužės 15 - 07:35

turi girdėtis kaip jis slėgį sukelia, jei visiška tyla tai jis kaltas. Jau rašiau apie tai, man jis buvo pastrigęs, bet atgaivinau ir sėkmingai važinėju.
  • 0

#9 gau173

gau173
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 780
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:Peugeot 607 2006.10. 2.0 HDI 16 100KW

Parašyta 2013 gegužės 15 - 09:20

turi girdėtis kaip jis slėgį sukelia, jei visiška tyla tai jis kaltas. Jau rašiau apie tai, man jis buvo pastrigęs, bet atgaivinau ir sėkmingai važinėju.

Ir koks garsas,kai slėgis keliasi? Kad siurbliukas dirba -turi girdėtis,bet labai trumpai. Nors net abejoju,kad esant gerai 607 :pug: garso izoliacijai tai bus akivaizdu. Jeigu kuriasi,vadinasi siurbliai slėgį sukelia. O užgesti gali kad ir dėl apsukų daviklio (man taip buvo su 406). Tikrinau ir blogai prisukau.Gerai ,kad ten jis kaip parodoje buvo.
  • 0

#10 retarderis

retarderis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 39
  • Vieta:Kuršėnai
  • Automobilis:Peugeot 607 2.2 HDI 98kw

Parašyta 2013 gegužės 15 - 09:35

Ir koks garsas,kai slėgis keliasi? Kad siurbliukas dirba -turi girdėtis,bet labai trumpai. Nors net abejoju,kad esant gerai 607 :pug: garso izoliacijai tai bus akivaizdu. Jeigu kuriasi,vadinasi siurbliai slėgį sukelia. O užgesti gali kad ir dėl apsukų daviklio (man taip buvo su 406). Tikrinau ir blogai prisukau.Gerai ,kad ten jis kaip parodoje buvo.

garsas labai trumpas, jo apsakyt negaliu..Pas mane jis girdisi, negali izoliacija jo nutildyt. Dar gali pabandyt nuimt paduodamą iš bako į filtrą, įkišt į butelį ir sukt starterį. Jei neturi kas padeda tai pasidėk butelį taip kad matytum iš salono pro kapoto apačią. Jei siurbliukas geras tai turi pastoviai bėgt kol suki.. Be to gali būt visiškai užsinešes to siurbliuko filtriukas, jį rasi išėmęs siurbliuką ir jį lengvai praardęs. Variantų gali būt daug, bet čia bent jau keletas ką gali namų sąlygom pabandyt. Jei trauksi siurbliuką pajunk jam 12v ir stebėk kaip dirba, turi suktis kaip laikrodis, nestriginet. Bandyk :beer:
  • 0

#11 retarderis

retarderis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 39
  • Vieta:Kuršėnai
  • Automobilis:Peugeot 607 2.2 HDI 98kw

Parašyta 2013 gegužės 15 - 09:38

slėgio daviklis kai buvo sugrybavęs man negriebė visai.
  • 0

#12 skridliux

skridliux
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 36
  • Automobilis:607 2.2HDI

Parašyta 2013 gegužės 15 - 16:33

Zodiu yrai taip pakeiciau nauja kuro siurbliuka kuris stovi bake su visu laikikliu nes pas mane ten buvo kazkieno prigrybauta ,blogai buvo ziedas uzdetas ir pats laikiklis siurbliuko suskiles ,ir pakeiciau nauja kuro slegio reguletoriu nes isemes pamaciau kad nukirptas galas (mikro sietelis ) taiva ir nieko neuzkuriau ,nuejau po kokios val. ir is puse abaroto uzsikure pavazinejau viskas uzgesinau kelis kartus ir uzkurioau viskas ok ,gryzau namo masina pastovejo gal koki 5 min ir vel neuzsikuria .Patikrinau saugiklius ir vel is puse abaroto karocia gliuku gliukai dabar nuvariau kad su kompu paziuretu kame cia reikalas .
  • 0

#13 skridliux

skridliux
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 36
  • Automobilis:607 2.2HDI

Parašyta 2013 gegužės 17 - 11:16

Zodziu stebuklai tesiasi toliau padare diagnostika jokio klaidu nera patikrino kuro magistale iki siurblio is baro spaudimas ateina normalus kaip ir turi but o siurbli ji dingsta ir nesusidaro tpaudimas ir nesikuria ar gali taip but ,tipo pakeist reikia daviklius ant siurblio kur yra ir viskas nes paciam siurbliui ner kam sugest nesamone
  • 0

#14 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2013 gegužės 17 - 11:32

Zodziu stebuklai tesiasi toliau padare diagnostika jokio klaidu nera patikrino kuro magistale iki siurblio is baro spaudimas ateina normalus kaip ir turi but o siurbli ji dingsta ir nesusidaro tpaudimas ir nesikuria ar gali taip but ,tipo pakeist reikia daviklius ant siurblio kur yra ir viskas nes paciam siurbliui ner kam sugest nesamone

Diagnostika reiketu daryti LIVE vaziuojant masinoje. Tu kalbi apie slegio davikli, jis neretai sugrybauja.
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#15 linukass

linukass
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 178
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307 sw

Parašyta 2013 gegužės 20 - 08:52

Speju, kad gryba pjauna elektra, pabandyk prie kompo fiskes paklibint, o dar geriau nuimk ir supursk su WD, pas mane panasios bedos, tai nieko diagnostika nerado, o va supurskiau tas fiskes ir bedos buvo dinge, tiesa si savaitgali vel uzgesau, bet paklibinau laidus ir uzsikure, kiek pavaziavus ir "cekas" uzgeso :wh:
  • 0

#16 djtyla333

djtyla333
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 1
  • Automobilis:Peugeot 406

Parašyta 2014 kovo 21 - 22:39

Labas , perziureju foruma ir neradau tinkamo problemos sprendimo , o problema tokia - vaziuojant nei is sio , nei is to uzgesta , ijungus degima bake girdisi lyg kazkoks burbuliavimas . Kelis kartus pajunginejus degima burbuliavimas dingsta ir uzsikuria , o kas idomiausia - visa tai vyksta kai bake kuro apie trecdali like , kai pripili daugiau - viskas gerai . Pries tai keista : siurblys bake , a.s siurblys , kuro slegio dacikas . Masina P 406 . 2.0 HDI 66 kw . 2000 metu . Gal kas turit koliu nors sios problemos sprendimu ? Buciau dekingas jei rasytumet visiems suprantamais zodziais , nes nesu kvalifikuotas automechanikas . Is anksto Dekoju uz patarimus ...
  • 0

#17 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2014 kovo 22 - 06:50

Visu pirma ziurek kuro filtra, ar neapibeges kuru, visas slangutes, visus sujungimus. Pamegink kai simtomai pasirodo kurti atidarius kuro bako dangti.
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#18 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.933
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2014 kovo 22 - 07:42

Sakyčiau, kad gali būt dar ir keičiant bako siurblį - normaliai nesurinktos žarnelės arba kažkas padirbta su grįžtamąja. Jei ji varo į šoną, o ne atgal į siurblio taurę per tokį vožtuvėlį - ta taurė ištuštėja ir siurblys pradeda siurbt orą. Ten funkcija yra tam, kad bakui esant tuščiam, ten vistiek būtų pilna. Kai užges, atsidaryk bako siurblio kamštį ir pažiūrėk, ar ten pilna tuo metu.
  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt





Vartotojų skaito šią temą: 3

narių: 0, svečių: 3, slaptų narių: 0