Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Buferiu dazymas (rekomendacijos)


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 3

#1 azkis

azkis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 95
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 205 Roland Garros, Peugeot 205 D

Parašyta 2013 birželio 13 - 15:41

Reikia nusidazyti priekini sijona. Praeita kart daziausi nebrangiai, bet nebesusisiekiu su tuo zmogum. Ziurejau forume, nelabai radau kokiu rekomendaciju. Tai gal sakau butu naudinga tema ne tik man. Jei kas galit parekomenduoti, o gal pasiulyt ir savo paslaugas dazymo butu :good: Man asmeniskai aktualu Vilniuje. Na ir norisi aisku nebrangiai, tad kalba eina ne apie imones, kurios po 300LT-400LT ima.
  • 0

#2 andriuzz

andriuzz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 73
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307 SW, sold

Parašyta 2013 liepos 03 - 08:28

Vienas žmogus man praeita vasara pora masinu dažė Lazdynuose. 867174064. Jis drba dažytoju ir po darbo sau papildomai dirba. Padare tikrai gerai ir nebrangiai.
  • 0

#3 zilvezilve

zilvezilve
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 145
  • Automobilis:peugeot 406

Parašyta 2013 liepos 25 - 16:45

sveiki, noriu paklaust, pas mane yra ant slenksciu rudeliu ir galvoju nusveist ir nudazyt, turiu nusipirkes dazu flakona pagal koda ir nupusciau ir dar lako nusipirkciau ir nuspustau, tik noriu paklaust ar taip kas nors gausis ar nesimatys kokio lako uzsikirtimo ar pan?
  • 0

#4 306cabrio

306cabrio
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 33
  • Vieta:Alytus
  • Automobilis:Peugeot 306 cabrio

Parašyta 2014 sausio 21 - 15:17

sveiki, noriu paklaust, pas mane yra ant slenksciu rudeliu ir galvoju nusveist ir nudazyt, turiu nusipirkes dazu flakona pagal koda ir nupusciau ir dar lako nusipirkciau ir nuspustau, tik noriu paklaust ar taip kas nors gausis ar nesimatys kokio lako uzsikirtimo ar pan?

Apie kokį modelį kalba eina(šiaip įdomumo dėliai) ir kad kažką pasakyti butų galima.
Vienas auto nupirkus jau buna nupūsta juoda guma, kuri retai kada būna kebulo spalva nudažyta , jeigu nėra labai iškirmyje gali tiesiog sušveisti (jeigu turi salygas ir kur laikyti nuriebalink 646, teptuku ištepliok antikoroziniu ir geriausia kad pastovėtu kol apdzius tada tą patį gali pakartoti, geriausia būtų purkšti ta vadinama skysta guma (graviteksu) vienas iš gersnių išbandytų buvo dinitrolio , jai išeis gražiai nupurkšti iš flakonėlią ją galėsi apdažyti , metus kokius pabus švaru gražu viskas pruklausis nuo tavo pastangų ir noro :)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0