Peršokti prie turinio


Nuotrauka

206 torsiono remontas Vilniuje


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 6

#1 Liova

Liova
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 45
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 Break

Parašyta 2013 rugsėjo 11 - 15:48

Sveiki, radau keleta temu apie torsiono remonta, bet arba labai sena info arba nera apie servisus. Gal kas gali patarti, kur Vilniuje gerai restauruoja galini P206 tilta? Ir kokiai mazdaug pinigu sumai nusiteikti? Is paziuros maniskiam iskrypes tik desinys ratas ir barskejimas tik desinej, bet turbut visvien reiktu abudu is karto tvarkyti. O taip pat, kaip geriau tvarkyti, ar tas ivores plastikines deti, ar metalu tuos strypus apsukt, ar dar koki velnia? Kazkurioj temoj skaiciau, kad Tauragej yra kazkoks stebukladarys, kuris labai gerai daro su ivorem ir labai pigiai. Tai idomu, kokios kainos Vilniuje ir ant kiek pasikeitusi situacija kituose miestuose, nes ten kur skaiciau, tai postai 2-3 metu berods. Aciu uz info.
  • 0
Septynvietis break'as

#2 Liova

Liova
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 45
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 Break

Parašyta 2013 spalio 25 - 07:47

Pats ir atsakau, kur dariausi. CP servise dabar kaip tik vyksta akcija. 206 visos galinės pakabos remontas - 650 Lt. Susigundžiau. O pasirodo, kad kaina nurodyta be PVM, nors apie tai neuzsiminta. Paskui paaiskeja, kad mano 206 vienoj pusej kazkodel eina storesnis velenas (toks buna coupe, ir visiems dvilitriams, bet dabar jau aisku kad ir 1,6 16v), todel dar prisideda ~100 Lt, nors apie tai irgi nieko neuzsiminta. Na ir pridejus prieki pakeista traukute bei viena varzto skyles persriegima sumoje gavosi 1025 Lt. Galima juos isbarti, kad savo svetaineje klaidina klientus, nes su tuo nenurodytu PVM tai visiskas briedas. Ziauru, bet dabar pakaba praktiskai nauja :)
  • 0
Septynvietis break'as

#3 Whisky

Whisky
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 60
  • Vieta:Gargždai-Vilnius
  • Automobilis:Rover 75

Parašyta 2013 spalio 26 - 11:35

Tai kaip suprantu jei jau tvarkyt, tai iškart abi puses. Ar apsimoka po vieną žaist? :ax: Nes pas mane pasikračius per gilesnes duobes, tai iš dešinės pusės galinio rato girdisi džeržgesys kažkoks. Ir šiaip, bent jau man taip atrodo, kad ratas labai nežymiai išklišęs. :(
  • 0

Peugeot 206 1,4i '06 fuel_icon_1_2115.png
Rover 75 2,0 CDT (A) '01  fuel_icon_1_3885.png
Chevrolet Cruze LT 2,0 TD AT '11


#4 Liova

Liova
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 45
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 Break

Parašyta 2013 spalio 28 - 14:50

Mano irgi desine puse ir isklisus labiau buvo ir barskejimas daugiau is desines girdejosi. Bet tvarke abi puses. Ar reikejo ir kaire taisyti, tai niekada ir nesuzinosiu :) Mano atveju tai labai aiskiai matesi, kai vaziavau is paskos su kita masina ir maciau ,kaip desines puses galinis ratas per duobes vaziuojant labai purtesi i visas puses, kad atrode, jog varztai blogai priverzti. Desine puse tokiu vaizdu nerode.
  • 0
Septynvietis break'as

#5 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2013 spalio 29 - 18:59

Paprastai, jeigu jau viena puse mirus, tai su kita irgi tikrai bus bedu. Cia jau is praktikos.
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#6 bye_XLi

bye_XLi
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 1
  • Automobilis:peugeot 406 2.2 HDi

Parašyta 2014 balandžio 03 - 12:49

Tai tautieciai kur patartumet remontuot tuos tiltus? Siam momentui, ir idomus kastai, vieta ir nuomone
  • 0

#7 Ramunas

Ramunas

    Sisteminis blokas

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 857
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:pimpe prailgintuvas

Parašyta 2014 balandžio 03 - 15:19

Nu kad tingi pats ieskot, tai bestelsiu pirstu. Skaityti Automobilio mechaniniai mazgai -> kreivai stovi galinis ratas. R
  • 0
Iš kliento medžiagų nemokamai aplaistau gimtadienius, vestuves, krikštynas ir kitokias šventes




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0