Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Bildėjimas dešinės pusės gale


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 44

#1 donciawas69

donciawas69
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 9
  • Automobilis:Peugeot 607

Parašyta 2013 lapkričio 13 - 08:10

Sveiki, gal kas esate susidūrę su menka, bet nemalonia problemėle, gale kažkas menkai klaksi, važiuioklė tikrinta, nieko neranda, dar pakeičiau stabilizatorių, nes panašumo buvo, kad jis kaltas, tačiau ne. Nebežinau kur ieškot... Bagažinėje taip pat buvau išėmęs zapaskę, apžiūrėjau plastmases, bet nerandu nieko galinčio bildėt... Garsas jaučiasi per menkiausią nelygumą... gal kam yra panašiai buvę?
  • 0

#2 Ruslan

Ruslan
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 41
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis: Peugeot 607 2.7 HDi Biturbo

Parašyta 2013 lapkričio 13 - 10:02

Pas mane ta pati beda, tikrinau visa vaziuokle, keiciau visas traukes, bagazne isknises buvau. Nieko neradau, bet pas mane kliba kazkur per viduri, kazkas sake kad su amortikais susije ar kazkas panasau bet nebezinau ka be daryt :)
  • 0
Peugeot 607 2.7 HDi Biturbo

#3 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2013 lapkričio 13 - 10:14

Pas mane ta pati beda, tikrinau visa vaziuokle, keiciau visas traukes, bagazne isknises buvau. Nieko neradau, bet pas mane kliba kazkur per viduri, kazkas sake kad su amortikais susije ar kazkas panasau bet nebezinau ka be daryt :)

Vo vo pas manes irgi ir toks ikirus duslus tuk tuk uk (atrodo kaip kazkokia plastmase sunkesne dauzytusi i gelezi ar kietesni pavirsiu), irgi buvau visas nusiemes apsaugas, apmusalus zodziu visa isrenges, bagazine tuscia iki metalo. Klibinau kamina (visiskai jokio garso), vaziuokle ledine pas manes, susiparines pakeiciau stabilizatorius (nors garsas panasus buvo, bet pas stabilizatoriu garsiau) - nulis pokyciu.

Duobeje uzsikabini uz tilto ir draskai i virsu ir i apacia greitais staigiais judesiais. Garsas eina arba IS BAKO arba kazkas VIRS bako. tuk tuk tuk... Drives me CRAZYYYY.... :fool: nei su vienu 607 to garso nebuvo, tik dabar su tuo porestailu.

Dar nedaejau iki to, nes uzsiemes su cepelinu suknistu citro C5 (nepykit, gera masina tik siuo metu pyktis ant jos ima).

Bet drisciau manyti jog gali buti:

1. Pludes/kuro siurblio mechanizmas barska pripylus pilna baka buvo nustoje bildeti, bet dabar vel pilnas bakas ir vis vien bilda, tai neisku...;
2. Kokios nors pravotkes atsipalaidavusios ir dauzos i baka (is virsutines puses kur neina prieit);
3. Kuro slangutes sukietejusios ir atsikabinusios nuo laikikliu;
4. Kuro "garlavina";
5. Kokia nors apsauga kurios nesimato;

Šį pranešimą redagavo Laimonas: 2013 lapkričio 13 - 10:21

  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#4 Ruslan

Ruslan
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 41
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis: Peugeot 607 2.7 HDi Biturbo

Parašyta 2013 lapkričio 13 - 10:30

Man kazkas dar sake kad ratai kur susijungia per viduri ten kazkas gali trasketi. Nes sakau visa vaziuokle iskraciau nieka nerado, viska pakeiciau o garsas tikrai nemalonus ;/ vaziuojant su tokia masina ir toks slykstus garsas...
  • 0
Peugeot 607 2.7 HDi Biturbo

#5 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2013 lapkričio 13 - 10:50

Siaip imetu galines vaziuokles elementus:

Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image

Atrodo viska kas cia buvo pratikrinau. Ir nera ten kam barsketi. Tai grynai kazkas is kitur :/

Šį pranešimą redagavo Laimonas: 2013 lapkričio 13 - 10:53

  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#6 Ruslan

Ruslan
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 41
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis: Peugeot 607 2.7 HDi Biturbo

Parašyta 2013 lapkričio 13 - 10:54

Nu tada reiks vest baka kastruot, nes garsas tai tikrai slykstus... ar ziet kas aplink jy ten daros
  • 0
Peugeot 607 2.7 HDi Biturbo

#7 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2013 lapkričio 13 - 11:01

As nzn daugiau irgi ka daryt, nes uzpypino visi kas sedi masinoj pastoviai prikiska "O KAS CIA PAS TAVES BILDA?" brr kaip nervina :doh: Kai bus laiko uzsiimsiu as tuo garsu ir imesiu cia kaltininkko fotke.
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#8 Creator

Creator
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 708
  • Vieta:Panvėžs
  • Automobilis:607-as '01m, 2.2 HDI.

Parašyta 2013 lapkričio 13 - 14:16

Ta pačia daina girdžiu ir aš, taip pat viska ten kračiau, bet ta mistini garsą girdžiu tik kai važiuoju, nebutinai reikia greičio, ypač girdisi kai riedu atbulomis ir mašina sulinguoja, nujaučiu kad čia bake, viduje.
  • 0

#9 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2013 lapkričio 13 - 14:33

As ir mastau, pries tai turejau abu 607 su trilitriais benzinais, tai gal ten bake kazkas kitaip buvo, bet abiejuose to garso nebuvo. Dabartiniam tai tiesiog biesina.
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#10 donciawas69

donciawas69
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 9
  • Automobilis:Peugeot 607

Parašyta 2013 lapkričio 13 - 15:12

vadinasi ne man vienam ši bėdelė yra, kuri tikrai nervina... tik kaip ją atrast...
  • 0

#11 gau173

gau173
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 780
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:Peugeot 607 2006.10. 2.0 HDI 16 100KW

Parašyta 2013 lapkričio 13 - 17:35

As ir mastau, pries tai turejau abu 607 su trilitriais benzinais, tai gal ten bake kazkas kitaip buvo, bet abiejuose to garso nebuvo. Dabartiniam tai tiesiog biesina.

Pas mane,kažkaip,niekas veržlėrakčio ant bako nepaliko. O šiaip tai tenpas mane ir nėra kam bildėti, Sakau gal bilda tiems,pas kuriuos el.pakaba?
  • 0

#12 Ruslan

Ruslan
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 41
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis: Peugeot 607 2.7 HDi Biturbo

Parašyta 2013 lapkričio 13 - 20:16

Pas mane tas garsas yra kai as per menkiausias duobutes ar neligumus varau, bet garsas toks slykstus toks jausmas kad ten maskatuojas kazkas... Tai uzsileidziu muzika garsiai ir varau kad negirdeciau :D Nors is tikruju tikrai noriu kuo greiciau atsikratyt situo garsu ir plaukt o ne bildet su tokiu bolidu :D
  • 0
Peugeot 607 2.7 HDi Biturbo

#13 Ruslan

Ruslan
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 41
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis: Peugeot 607 2.7 HDi Biturbo

Parašyta 2013 lapkričio 13 - 20:25

As nzn daugiau irgi ka daryt, nes uzpypino visi kas sedi masinoj pastoviai prikiska "O KAS CIA PAS TAVES BILDA?" brr kaip nervina :doh:

Kai bus laiko uzsiimsiu as tuo garsu ir imesiu cia kaltininkko fotke.

laimonai greiciau kastruok savo zveri ir imesk fotkes kas ten per nesamone barska :D
  • 0
Peugeot 607 2.7 HDi Biturbo

#14 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2013 lapkričio 13 - 21:17

baigsiu su uosvio citroen C5 tai imsiuos pezuko :ax: gau, elektronines pakabos buvo pas visus mano pezukus, taigi NE DEL TO :) P.S. dar viena garsa issiaiskinau priekyje kur barskejo vaziuojant per "bruki" nepatikesit bet bordacioko 'klemokos" :doh: ir taip pas vis 607... kiek ko nedariau, galvojau kazkas po panele arba atraminiai guoliai... o pasirodo SIMPLE, imesiu kada nuotraukas arba video to garso :wh:
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#15 Ruslan

Ruslan
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 41
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis: Peugeot 607 2.7 HDi Biturbo

Parašyta 2013 lapkričio 13 - 21:56

Laukiam nesulaukiam fotkiu ir geru ziniu kas ten per nesamone kleba :D
  • 0
Peugeot 607 2.7 HDi Biturbo

#16 donciawas69

donciawas69
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 9
  • Automobilis:Peugeot 607

Parašyta 2013 lapkričio 14 - 15:44

pas mane gal ir bardaciokas kazkiek skleidzia garsa, bet cia palyginus "mielacius" su galu...
  • 0

#17 xzibit

xzibit
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 622
  • Vieta:Malta
  • Automobilis:Peugeot 205 CJ

Parašyta 2013 lapkričio 14 - 15:58

baigsiu su uosvio citroen C5 tai imsiuos pezuko :ax:

gau, elektronines pakabos buvo pas visus mano pezukus, taigi NE DEL TO :)

P.S. dar viena garsa issiaiskinau priekyje kur barskejo vaziuojant per "bruki" nepatikesit bet bordacioko 'klemokos" :doh: ir taip pas vis 607... kiek ko nedariau, galvojau kazkas po panele arba atraminiai guoliai... o pasirodo SIMPLE, imesiu kada nuotraukas arba video to garso :wh:

vat idek kolega nes tikrai idomu, as kiek ziuriu vis vaziuokle priekyje sveika, technikine praeina, bet vat klaksi man irgi kazkas ir viskas
  • 0

'89 205 CJ 1.4TU


#18 Ruslan

Ruslan
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 41
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis: Peugeot 607 2.7 HDi Biturbo

Parašyta 2013 gruodžio 11 - 22:13

Gal kas ka nors isiaiskinot del to, nes net ir muzika nebepadeda :D
  • 0
Peugeot 607 2.7 HDi Biturbo

#19 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2013 gruodžio 12 - 08:25

Uzsikases namuose remontais, tai jei pradeciau dabar krapstytis prie "bilduko" zmona tikrai manes nesuprastu... :(
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#20 sandman^kfmf

sandman^kfmf
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 814
  • Automobilis:Peugeot 407 SW (2005) DW10BTED4 2.0 HDI (100 kW)

Parašyta 2013 gruodžio 12 - 10:00

Pas mane irgi gale kazkas bilda ant 407. Ziurejo ne vienas zmogus, nieko nerado (net profilaktiskai stabilo traukes buvo pakeistos, nes buvo issidevejusios) - 0 emociju bildukui. Itariu kazka is amortizatoriaus (nes jie jau pasede) arba ta amortizatoriaus dalis nr. 2 :) Bet cia jau bus situo uzsiimta po naujuju - keisiu amortikus.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0