Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Pegeot 407 2.0hdi pakaitinimo zvakes


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 4

#1 maksas76

maksas76
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 27
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Pegeot 407

Parašyta 2013 lapkričio 13 - 18:02

Labas vakaras, gal kas zynot prie kokios temperaturos jungiasi pakaitinimo zvakes. Spirale uzsidega gal kokia sekunde ir uzgesta,dabar +4.Bet kazkaip sunkiai vedasi,kompa pasijungiau meta klaida kad neataeina itampa i pakaitinimo zvakes.Bet gal ir neturi dar ateiti,bet spirale uzsidega.Ir dar gal kas zynot kaip daeiti iki tu zvakiu,nes stovi is galo rankos ikisti negalima.Gal kas nuiminejot galit patarti. Dekui is anksto.
  • 0

#2 €uras

€uras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 311
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 407 2.0HDI

Parašyta 2013 lapkričio 13 - 18:16

Žvakės nuo -5 laipsnių jungiasi. Bet patikėk, prie tokios temperatūros kaip bitė turi vestis hdi, aš ir prie -15 su viena tik gyva žvake be didesnio vargo užkūriau, tai čia ieškok bėdos, kol dar šalčiai neatėjo. Dėl keitimo, nuvaryk į servizą, už darbą kažkiek litų duosi, bet per pora trejetą valandų turėsi visas pakeistas, nes ten pačiam tai oj vargas :/
  • 0
Web puslapių kūrimas, IT paslaugos

#3 maksas76

maksas76
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 27
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Pegeot 407

Parašyta 2013 lapkričio 13 - 18:34

Klausyk o pastave kai uzkuri dumo pilko ismeta ar ne.Nes pasmane kai tik uzkuriu pasikrato pora sekundziu ir dumo taip nemazai ismeta.Ir kur tas zvakes pasikeisti galima ir kie mazdaug kainuoja.Gal gali adresa duoti ar tel.
  • 0

#4 €uras

€uras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 311
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 407 2.0HDI

Parašyta 2013 lapkričio 13 - 18:38

Na pas mane kaip ir nemeta jokio dūmo, o tu pažiūrėk pirmiausiai, jei rodo tau klaidą kad neateina įtampa į žvakes, ar žvakių relė gera, ją patikrint gi ten greita, po parindiniu mašinos kompu virš akumo toj dėžėj rasi :) aš keičiausi ne Vilniuje, bet bet kuris servizas tau jas pakeis, o kaina tai man bendra gavsi su žvakėm BOSH, kažkas apie 250lt, tai kai vienos žvakės kaina 58lt, tai pusė velnio, gal dar ten kokia nuolaida buvo, nebepamenu jau tiksliai :)
  • 0
Web puslapių kūrimas, IT paslaugos

#5 maksas76

maksas76
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 27
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Pegeot 407

Parašyta 2013 lapkričio 13 - 18:42

O kaip ja patikrinti.Bet ar spirale degtu jai ji nevektu.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0