Peršokti prie turinio


Nuotrauka

gazo pedalas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 4

#1 ronaldas

ronaldas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 125
  • Automobilis:p307

Parašyta 2013 lapkričio 22 - 13:37

sveiki pas mane p307 2.0hdi 66kw siemens,del ko galetu turet laisvuma gazo pedalas? ta prasme gazas pradeda veikt numynus puse pedalo,o pas drauga tokia pat masina tik bosh sistema tai reaguoja iskarto. :blush:
  • 0

#2 remyga0852

remyga0852
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 382
  • Vieta:Siauliai
  • Automobilis:Peugeot 406 2HDI

Parašyta 2013 lapkričio 22 - 15:29

sveiki pas mane p307 2.0hdi 66kw siemens,del ko galetu turet laisvuma gazo pedalas? ta prasme gazas pradeda veikt numynus puse pedalo,o pas drauga tokia pat masina tik bosh sistema tai reaguoja iskarto. :blush:

Paprasta - atsidarai kapota ir paziuek ar ten nera troso sarvas sulindes i tokia skyle. jei taip tada istrauki ir kazka pahalturiji kad pedalas veiktu is kart. pas mane taip buvo...
  • 0

#3 Saulix

Saulix
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 267
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 HDI

Parašyta 2013 lapkričio 22 - 15:33

Pas pane irgi taip buvo - mini gazą iki dugno, o mašiniukas vos traukia. Po kapotu, kur ateina gazo troselis yra tokia juoda guma ir ten turėtų būti jos fiksatorius (sunku be foto paaiškinti). Tai tas fiksatorius buvo sulūžęs ir iškritęs, tai laikinai tą gumą paprastuoju būdu - viela apvyniojau ir fiksuoja tą juodą gumą.
Radau paveiksliuką. Reik patikrint prie įtempėjo ar yra tas metalinis fiksatorius ...
Posted Image

Šį pranešimą redagavo Saulix: 2013 lapkričio 22 - 15:38

  • 0
Peugeot 406 2.0HDI DW10ATED

#4 Vaaaldas

Vaaaldas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 987
  • Vieta:Lietuva, Vilkaviskis
  • Automobilis:Peogeut 406 1995

Parašyta 2013 lapkričio 22 - 17:56

sveiki pas mane p307 2.0hdi 66kw siemens,del ko galetu turet laisvuma gazo pedalas? ta prasme gazas pradeda veikt numynus puse pedalo,o pas drauga tokia pat masina tik bosh sistema tai reaguoja iskarto. :blush:

Pas P307 gazo pedalo padetis daviklis yra prie gazo pedalo t.y. tai vieintisas mazgas nera jokio troso.O del gazo velavimo reikia daryti diagnostika pas rimta meistra.
  • 0

#5 ronaldas

ronaldas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 125
  • Automobilis:p307

Parašyta 2013 lapkričio 23 - 12:47

tai vat as ir ziuriu,kad nera pasmane troso,o diagnostika daug kart dariau,nes masiniukas trukciojo,nieko nerado,pakeiciau sankabos padeties davikli tai maziau trukcioje ir trauka truputi geresne,bet gazo pedalas visvien turi laisvuma nuo maziau negu puses pedalo paspaudimo pradeda tik reaguot gal delto ir gaunasi toks staigus sutrukciojimas.Tik idomu kas atsakingas uz ta pedalo eiga,davikli buvau gazo atjunges po pedalu tai isvis tada gazo nera
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0