Peršokti prie turinio


Nuotrauka

2,0HDI 80kw bako kuro siurblį


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 8

#1 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.953
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2013 gruodžio 22 - 01:05

Sveiki. Reikalingas kuro siurblys, esantis bake. Matuoklės ir paėmėjo korpuso to viso kaip ir nelabai reikia, nes ten viskas labai gražiai ardosi ir keičiasi - o kontaktai jo išvis ant veržlyčių priveržiami. Bet, aišku, reiks ir nekainuos lemono - nupirksim ir visą :) Mašina Peugeot 406 2000 restailas universalas, bet gal tinka ir nuo kitų. ŽIūrėjau, gal tiktų benzininis paprastas, bet įvertinau, kad kogero su tokiais beveik dvigubais matmenimis, tas benzininukas atiduos man per mažai debito arba slėgio. PM

Šį pranešimą redagavo tadas1991: 2013 gruodžio 22 - 01:42

  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#2 pauliusj

pauliusj
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.751
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Lancia Lybra 2.4 JTD

Parašyta 2013 gruodžio 22 - 09:13

nuo benzo netiks, nes benzo yra skirti benzui ir nuo dyzelino sudega praktiskai iskarto, isskyrus isorinius benzo siurblius, renuku senu(espace1-2, laguna 1) ir audziu 80-100 tuos puikiai tinka naudot issiurbinejant dyzela is baku.. na o i tema, tai turiu gal 4 bako siurbliukus, tai jei nori suktelk man 864689562 ir surasim tau tinkama uz 50Lt..
  • 0

Visos automobiliu remonto paslaugos. Diagnostika, prieziura ir remontas. 861396343 Kaunas


#3 stannnga

stannnga
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 0
  • Vieta:Vilnius, Anyksciai
  • Automobilis:Peugeot 306, 307, 406

Parašyta 2013 gruodžio 22 - 10:17

naujas 120 atrodo
  • 0

#4 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.953
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2013 gruodžio 22 - 18:08

naujas 120 atrodo

Kur ir koks?
  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#5 kokonas

kokonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.004
  • Vieta:Kaunas ir Shilute
  • Automobilis:Citroen C5 ir Peugeotas 307

Parašyta 2013 gruodžio 22 - 19:09

naujas 120 atrodo

parodyk kur :)
  • 0

Naujos autodalys.
Automobiliu remontas(visu)

Kompiuterine diagnostika

Konsultacijos Tel 865766726[B]


#6 Provocateur

Provocateur
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 348
  • Vieta:MEMEL
  • Automobilis:Seat Ibiza ST 2012

Parašyta 2013 gruodžio 22 - 20:46

Restauruotas pas mane 50 litu pilnas ( su visom pludem )
  • 0
Seat Ibiza Sport Tourer 1.4MPi 2012

#7 MKS999

MKS999
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 975
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:peugeot 605 2.0T

Parašyta 2013 gruodžio 23 - 10:07

gal geriau nuvezk savo restauruot, kainuos 100-120 . Kaune tai geriausiai daro uz automobiliu turgaus esantys meistrai , jie restauruoja tiek benzininius tiek dyzelinius siurblius. Itariu reik Bosh siurbliuko , nes Vdo dayton neteko girdet kad luztu .
  • 0
806 ir 206 DALIMIS

Ne viskas auksas, kas auksu žiba, bet kas smirda šūdu, tikrai yra šūdas!

#8 pauliusj

pauliusj
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.751
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Lancia Lybra 2.4 JTD

Parašyta 2013 gruodžio 23 - 10:37

luzta visi, tik vdo ir dayton daug retesni nei bosch, tai gal ir girdet maziau teko..o restauravimas tikrai geras dalykas..ten uz autoturgaus daro labai neblogai.paprastai 100 litu ima, laukt nereikia, nes turi vietoj prisidare ju, tai tavo sena paima, o duoda restauruota iskart..
  • 0

Visos automobiliu remonto paslaugos. Diagnostika, prieziura ir remontas. 861396343 Kaunas


#9 stannnga

stannnga
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 0
  • Vieta:Vilnius, Anyksciai
  • Automobilis:Peugeot 306, 307, 406

Parašyta 2013 gruodžio 25 - 06:42

MEAT & DORIA , bet cia butu tik siurblys be pludes ir korpuso, reikia kodo nuo seno siurblio
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0