Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Scorpy P406


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 57

#1 Scorpy

Scorpy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 159
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P406 2.0 HDi 80kw

Parašyta 2014 sausio 04 - 14:43

Sveiki, visi,
Esu visiškai naujas liūtų šeimoje. Įsigyjau sau 406 :pug: 2.1 TD galios nei daug, nei mažai, bet užtektinai, važiuojasi labai smagiai ir maloniai, tikrai smagu vairuoti.
Kiek supratau ikirestailo 97'. Liūtukas iš Vokietijos paimtas, išlaikytas gan gerai keli įbrėžimai, jokių didelių defektų. Šiek tiek jau patiuningavau mašiniuką savo ir dar šį bei tą žadu padaryti. Beliko uždėti lietnikus, dar į galą kolonėles susimesti ir šiektiek saloną atnaujinti ir bus pasakėlė...
Štai kaip atrodo dabar salonas ir jei nesunku įvertinkite mano įdėją, viziją kaip atnaujinti jį, kad atrodytų kiek naujau, moderniau ir pnš.. Su kompu padariau kaip norėčiau, kad atrodytų, kai gausiu priemones imsiuosi darbų. Ta balta juosta yra štai tokia juostelė. Auto dekoracine juostele

Posted Image Posted Image

Posted Image Posted Image

Posted Image Posted Image



Auo dekoracine juostele

Šį pranešimą redagavo Scorpy: 2014 sausio 04 - 14:46

  • 0
Nuotrauka

#2 Baltas206

Baltas206
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 119
  • Vieta:Palanga-Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 206 1.9D '00

Parašyta 2014 sausio 04 - 15:02

As manau, kad uztektu tau spidometro ziedu ir sedynes su duru absyvkem pasikeisti i kokias pusiau odines ar dar kokias, nelabai zinau kokios buna :pug: 406'uose. Butu puikus salonas. :good: O poto jau taupyk ant teisingu ratlankiu :)
  • 0

#3 Scorpy

Scorpy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 159
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P406 2.0 HDi 80kw

Parašyta 2014 sausio 04 - 15:13

As manau, kad uztektu tau spidometro ziedu ir sedynes su duru absyvkem pasikeisti i kokias pusiau odines ar dar kokias, nelabai zinau kokios buna :pug: 406'uose. Butu puikus salonas. :good: O poto jau taupyk ant teisingu ratlankiu :)

Sedynę tiesa pasakius keisti reikės, kiek palūžus, vienas šonas, tai kiek verčia į vieną pusė, bet kol kas didelės bėdos nematau :ax: , o ratukai tai tikiuosi pavasarį užsidėsiu, iš kart bus kitas vaizdas :clap: .
  • 0
Nuotrauka

#4 talbotas

talbotas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.178
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:407 2.2 benzo

Parašyta 2014 sausio 04 - 18:11

Spidometras tai benzininio varianto, reiskias keistas
  • 0

#5 zaliuks

zaliuks
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 476
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0HDI 80KW+Chip

Parašyta 2014 sausio 04 - 18:56

Scorpy, ziedus kas turi ikirestailui tai zinau, ir nori juokingu pinigu. parasyk AZ forumieciui shakilas , ir gausi tuos ziedus ;) as suderejes buvau 30lt su siuntimu, bet poto isiaiskinau ,kad pas ji ikirestailas pas mane po. jo daryta foto http://pics.lt/image.php?di=WXAT
  • 0

#6 Scorpy

Scorpy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 159
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P406 2.0 HDi 80kw

Parašyta 2014 sausio 04 - 19:36

Spidometras tai benzininio varianto, reiskias keistas

406 kiek žinau spydas liga.. Buvo mano suėjęs kai nusipirkau, kartais rodo, kartais ne, kura, apsukas, greiti(beveik niekad). Todėl po vieitnius šrotus išnaršiau o dyzelio niekur neradau, tad teko įdėti benziną, prisitaikiau dyzeliukui ir liuks, kol kas ok viskas, bet ateitį norėčiau atgal dyzelio įdėti. :good:
  • 0
Nuotrauka

#7 Scorpy

Scorpy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 159
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P406 2.0 HDi 80kw

Parašyta 2014 sausio 04 - 19:41

Scorpy, ziedus kas turi ikirestailui tai zinau, ir nori juokingu pinigu. parasyk AZ forumieciui shakilas , ir gausi tuos ziedus ;) as suderejes buvau 30lt su siuntimu, bet poto isiaiskinau ,kad pas ji ikirestailas pas mane po. jo daryta foto http://pics.lt/image.php?di=WXAT

Dėkui, dėkui. Būtinai parašysiu, jei dar turi ir gausiu tai jėga bus :good:
  • 0
Nuotrauka

#8 vilm.

vilm.
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 18
  • Automobilis:Peugeot 306

Parašyta 2014 sausio 20 - 21:07

Saunai atrodo, svajoju pats apie toki, (Y)
  • 0

#9 DariusDar

DariusDar
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 58
  • Vieta:Lietuva
  • Automobilis:Peugeot 406

Parašyta 2014 sausio 20 - 22:49

Gal ne į temą, bet kur būtų įmanoma įsigyti tokius kilimėlius po kojom su :pug: ženkliuku, kaip toje foto su raudonu apšvietimu. Pas mane jie yra nuo auto pirkimo, va draugas nori tokius nusipirkti ir niekur neranda :dntknw: :P
  • 0

#10 Scorpy

Scorpy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 159
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P406 2.0 HDi 80kw

Parašyta 2014 vasario 05 - 13:59

Na ką, pasidariau kaip norėjau su ta juostele, beliko dabar dar žiedus įsimesti spidometro ir bus liuks kaip ir norėjau, atrodo mano akimis daug moderniau, naujoviškiau. Žinoma skonio reikalas :rolleyes:

Foto Foto 2

Taip ir ir į galą LED'ai sudėti, ir pakeisti apšvietimas salono į šaltus LED'us. Žodžiu mano akyse gražėja :))

Foto

Šį pranešimą redagavo Scorpy: 2014 vasario 05 - 14:13

  • 0
Nuotrauka

#11 Scorpy

Scorpy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 159
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P406 2.0 HDi 80kw

Parašyta 2014 vasario 05 - 14:02

Gal ne į temą, bet kur būtų įmanoma įsigyti tokius kilimėlius po kojom su :pug: ženkliuku, kaip toje foto su raudonu apšvietimu. Pas mane jie yra nuo auto pirkimo, va draugas nori tokius nusipirkti ir niekur neranda :dntknw:  :P

Pas mane irgi nuo pirkimo jie. :) Po šrotus pavažinėjus, manau, rastum. :) Šiaip turiu juos kaip atliekamus, naudoti jų nemanau, tad galiu parduoti :)

Šį pranešimą redagavo Scorpy: 2014 vasario 05 - 14:14

  • 0
Nuotrauka

#12 scorpio1991

scorpio1991
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 959
  • Vieta:Beveik Kaunas, Veiveriai
  • Automobilis:Peugeot 307 2.0HDi 100kW

Parašyta 2014 vasario 05 - 20:08

Fainai atrodo raudonas apsvietimas po kojom. Galvoju irgi apie toki kazkoki daryt, dar neapziurejau kur tiksliai riektu montuot, pajunginet pas save. Gal gali pakomentuot kur, kaip ir prie ko jungiai tuos led? as galvociau jungt kazkaip nuo pagrindinio apsvietimo, kad atidarius duris kartu ir po kojom uzsidegtu.
  • 0

#13 PatsSauDievas

PatsSauDievas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 350
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 504 GL

Parašyta 2014 vasario 06 - 10:48

Juosteles man asmeniskai tai ne kazka... Netinka prie bendro paneles vaizdo, per placiai, per daug issaukianciai, o ir tas alia chromas jau gerklej stovi. Pvz turint odines sedynes butu galima pagal ju spalva ir apvadelius pasidaryt (jei jau negali be ju), bet siuo atveju man kazkaip primena neoninius langu purkstukus is gariunu... Nieko asmenisko, tiesiog tokia nuomone :)
  • 0

#14 Scorpy

Scorpy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 159
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P406 2.0 HDi 80kw

Parašyta 2014 vasario 06 - 10:57

Fainai atrodo raudonas apsvietimas po kojom. Galvoju irgi apie toki kazkoki daryt, dar neapziurejau kur tiksliai riektu montuot, pajunginet pas save. Gal gali pakomentuot kur, kaip ir prie ko jungiai tuos led? as galvociau jungt kazkaip nuo pagrindinio apsvietimo, kad atidarius duris kartu ir po kojom uzsidegtu.

Aš tai lapai primityviai pasidariau tuos LED, pačius LED priklijavau prie medžiagos kažkokios tiesiai virš kojų, laikosi puikiai, o srovę pasiėmiau iš atjungtos signalizacijos, tiesiogiai 12v. ir per mygtuką pajungiau, kad galėčiau kada noriu įsijungti, išjungti. Vakare, naktį važinėju su įjungtom dažniausiai ;)
  • 0
Nuotrauka

#15 Scorpy

Scorpy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 159
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P406 2.0 HDi 80kw

Parašyta 2014 vasario 06 - 11:02

Juosteles man asmeniskai tai ne kazka... Netinka prie bendro paneles vaizdo, per placiai, per daug issaukianciai, o ir tas alia chromas jau gerklej stovi. Pvz turint odines sedynes butu galima pagal ju spalva ir apvadelius pasidaryt (jei jau negali be ju), bet siuo atveju man kazkaip primena neoninius langu purkstukus is gariunu... Nieko asmenisko, tiesiog tokia nuomone :)

Nu va matai, aš irgi sakiau, kad skonio reikalas, pvz. aš niekad neturėjęs nieko panašaus, tad atsiradus galimybėm ir pasidariau, ir kol kas nesigailiu, kaip sakoma svarbu, kad man gera žiūrėt ir viduj sedėt ;)
  • 0
Nuotrauka

#16 scorpio1991

scorpio1991
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 959
  • Vieta:Beveik Kaunas, Veiveriai
  • Automobilis:Peugeot 307 2.0HDi 100kW

Parašyta 2014 vasario 06 - 12:44

Aš tai lapai primityviai pasidariau tuos LED, pačius LED priklijavau prie medžiagos kažkokios tiesiai virš kojų, laikosi puikiai, o srovę pasiėmiau iš atjungtos signalizacijos, tiesiogiai 12v. ir per mygtuką pajungiau, kad galėčiau kada noriu įsijungti, išjungti. Vakare, naktį važinėju su įjungtom dažniausiai ;)

Na taip paprastai tai jo su knopke zaist tai neturiu noro xD nes pastoviai vazinet su ijungtu ir nenoriu, reiks pagalvot kaip arciausiai butu galima pajungt kad atidarius duris isiziebtu.
  • 0

#17 Semas

Semas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 150
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 106-1.5d , 206-1.9d, 307-2.0hdi

Parašyta 2014 vasario 06 - 15:00

Na taip paprastai tai jo su knopke zaist tai neturiu noro xD nes pastoviai vazinet su ijungtu ir nenoriu, reiks pagalvot kaip arciausiai butu galima pajungt kad atidarius duris isiziebtu.

Pasijunk nuo pagrindinio apšvietimo :)
  • 0

#18 scorpio1991

scorpio1991
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 959
  • Vieta:Beveik Kaunas, Veiveriai
  • Automobilis:Peugeot 307 2.0HDi 100kW

Parašyta 2014 vasario 06 - 15:42

Pasijunk nuo pagrindinio apšvietimo :)

Tai jo, tik vat rezgu minti su laudu pravedimu ir kur cia dabar jungt tuos laidus. negi vest prie pagrindinio apsvietimo ant lubu ir ten jungt... Kazkur jauciu prie saugikliu gal reiks ziuret
  • 0

#19 Semas

Semas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 150
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 106-1.5d , 206-1.9d, 307-2.0hdi

Parašyta 2014 vasario 07 - 09:42

Tai jo, tik vat rezgu minti su laudu pravedimu ir kur cia dabar jungt tuos laidus. negi vest prie pagrindinio apsvietimo ant lubu ir ten jungt... Kazkur jauciu prie saugikliu gal reiks ziuret

Taigi paprasta :) Per stoike nuleisi iki apačios, ir paskui išskaitysi į du laidus ir pasijungsi :)
  • 0

#20 Linas

Linas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.321
  • Vieta:Žagarė - Šiauliai - Merkinė
  • Automobilis:Peugeot 307SW 2ltr HSI 79kw 2003m.

Parašyta 2014 vasario 08 - 07:19

Salono apsvietimo rele yra uz saugikliu bloko. Nuo jos isejimo ir reiketu jungtis.
  • 0

ex Peugeot 605 93metu 2.0l 89kw. LPG Su koza roza.

ex Peugeot 406 97m. 1,8l 81kw. LPG 

ex Peugeot 406 00m. 2.0l 99kw LPG.

ex Peugeot 307 SW 2 ltr HDI 79kw 2003 m.

Peugeot 407 SW 2ltr 100kw HDI koža roža aftamac ir daug elektros





Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0