Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Sunkiai vedasi 607


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 49

#1 Trilitrinis

Trilitrinis
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 7
  • Automobilis:Peugeot 607

Parašyta 2014 sausio 19 - 18:08

Sveiki gal kas nors susidūrėte su problema, kad sunkiai kurtusi 607 2,2hdi atšalus oriu. Ši automobilį turiu jau tris metus pirmus metus jokių problemų nebuvo, o antrus metus pradėjo jau sunkiau kurtis, bet šiais metais išvis neužsikuria. Buvau nuvares pas dizelistus patikrino purkštukus, sakė su jais viskas tvarkoje tiesa tikrino Kaune dyzelvitoj. Gal kas susidūrėt su panaše problema?
  • 0

#2 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2014 sausio 19 - 19:00

Sveiki gal kas nors susidūrėte su problema, kad sunkiai kurtusi 607 2,2hdi atšalus oriu. Ši automobilį turiu jau tris metus pirmus metus jokių problemų nebuvo, o antrus metus pradėjo jau sunkiau kurtis, bet šiais metais išvis neužsikuria. Buvau nuvares pas dizelistus patikrino purkštukus, sakė su jais viskas tvarkoje tiesa tikrino Kaune dyzelvitoj. Gal kas susidūrėt su panaše problema?

gal zvakes nekaitina,,nors as ir tik su viena veikiancia zvake uzvesdavau prie -8,,na ir pats pagrindas kompresija,,kaip su kompresija cilindruose
  • 0

#3 Roliskk

Roliskk
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 101
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 607

Parašyta 2014 sausio 19 - 19:59

Sveiki gal kas nors susidūrėte su problema, kad sunkiai kurtusi 607 2,2hdi atšalus oriu. Ši automobilį turiu jau tris metus pirmus metus jokių problemų nebuvo, o antrus metus pradėjo jau sunkiau kurtis, bet šiais metais išvis neužsikuria. Buvau nuvares pas dizelistus patikrino purkštukus, sakė su jais viskas tvarkoje tiesa tikrino Kaune dyzelvitoj. Gal kas susidūrėt su panaše problema?

Kas per firma, jei net žvakių nepatikrino? :o
  • 0

#4 Creator

Creator
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 708
  • Vieta:Panvėžs
  • Automobilis:607-as '01m, 2.2 HDI.

Parašyta 2014 sausio 19 - 20:07

Pasikeisi žvakes ir leksi kaip vejas :)
  • 0

#5 RB3

RB3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 187
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugoet 607

Parašyta 2014 sausio 20 - 08:27

Preitais metais naujas zvakes sudejau, bet siandien tik is antro karto uzvedziau, kame reikalas? Tiesa vakar masina nevaziavus niekur buvo.
  • 0

#6 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2014 sausio 20 - 08:36

Preitais metais naujas zvakes sudejau, bet siandien tik is antro karto uzvedziau, kame reikalas? Tiesa vakar masina nevaziavus niekur buvo.

1. Tos pacios zvakes - jei nekokybiskos "sudega" per viena sezona;
2. Gal jos isvis neveikia, t.y. rele nesudirba? (reikia patikrint nors atejimas ar yra su indikatorium);
3. Kuro filtras pakeistas pries ziema? (sita BUTINA PADARYT ir jokiu atsikalbinejimu ale NESENAI KEICIAU, kuro filtras pries ziema NEGALI BUTI "ragaves" vasarinio kuro);
4. Akumas suka zyyyyyyy zyyyyyyy zyyyyyy ar zizizi? :D Kaip ir visiems dyzeliams, jei nera greito sukimo, gaunasi snipstas;
5. Tepalai, purkstukai, slegis....

Bet kaip ir visada kai kuri prie minuso, as visiems siulau bent 3 kartus palaikyti pakaitinima zvakiu ir tik tada kurti.
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#7 Tadzius

Tadzius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 690
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P307 universole 2.0hdi 66kw +

Parašyta 2014 sausio 20 - 09:33

1. Tos pacios zvakes - jei nekokybiskos "sudega" per viena sezona;



Bet kaip ir visada kai kuri prie minuso, as visiems siulau bent 3 kartus palaikyti pakaitinima zvakiu ir tik tada kurti.

Taip zvakes ir sudega :)

Kaip pacio issakyti punktai yra ivykdyti tai turi kurits isveino pakaitinimo, na bent jau iki -20 C

Kol kas dziaugiuosi ka mano 307 kol kas jokiu kaprizu nerodo sian ryte irgi vienakart pakaitinta ir uzsikure puikiai ir be jokiu variklio purtymosi
  • 0

P407 sw hdi 100 kw

P 307 2.0 hdi 66kw+14 2005 universalas, taranuotas...
parduota citroen xsara picasso 2.0 hdi
parduota 406 2.1 td
parduota Renault 19 dt
dar tureta ford, opel...


#8 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2014 sausio 20 - 10:32

Taip tikrai nesudega, gi niekas neliepia laikyt 3 minutes :) Esi tikrines zvakes issitrsukes? Matei skirtuma tarp naujos ir senos zvakes? NAUJA zvake ikaista pilnai pe 8 sek, sena kartais reikia net MINUTES. Vat taip vat. O gamintojas tai nera paskaiciaves ant "senu"zvakiu.

Šį pranešimą redagavo Laimonas: 2014 sausio 20 - 10:32

  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#9 sandman^kfmf

sandman^kfmf
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 814
  • Automobilis:Peugeot 407 SW (2005) DW10BTED4 2.0 HDI (100 kW)

Parašyta 2014 sausio 20 - 11:11

1. Tos pacios zvakes - jei nekokybiskos "sudega" per viena sezona;



Bet kaip ir visada kai kuri prie minuso, as visiems siulau bent 3 kartus palaikyti pakaitinima zvakiu ir tik tada kurti.

Taip zvakes ir sudega :)

Kaip pacio issakyti punktai yra ivykdyti tai turi kurits isveino pakaitinimo, na bent jau iki -20 C

Kol kas dziaugiuosi ka mano 307 kol kas jokiu kaprizu nerodo sian ryte irgi vienakart pakaitinta ir uzsikure puikiai ir be jokiu variklio purtymosi

Zvakes tikrai nesudega, nes siuolaikiniuose dyzeliuose jos dar po uzvedimo sildo ;)
  • 0

#10 Velvet

Velvet

    pelėda

  • Forumo adminai
  • Pranešimai: 1.384
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 205 CTI 1.9 '94

Parašyta 2014 sausio 20 - 11:14

Man analogiskai buvo. Tik gal prastejo netokiais laiko intervalais. Kaltas buvo starteris.
  • 0
205

#11 RB3

RB3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 187
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugoet 607

Parašyta 2014 sausio 20 - 12:27

Pas mane viskas pakeista, viskas tvarkinga, nu nebent zvakes vel sudege, bet ko gero bus akumas, nes 3 ziema jau jis ir nekroviau pries ziema, tai taip nenoriai prie minuso jis ta energija atiduoda :)
  • 0

#12 aricardas

aricardas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 204
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:laukiu dovanu

Parašyta 2014 sausio 21 - 21:20

Pas mane viskas pakeista, viskas tvarkinga, nu nebent zvakes vel sudege, bet ko gero bus akumas, nes 3 ziema jau jis ir nekroviau pries ziema, tai taip nenoriai prie minuso jis ta energija atiduoda :)

siuolaikiniam akumui 3 ziemos tai jau kaip ir galiojimo pabaiga
  • 0
PSA diagnostika ir elektronikos remontas --- nu gal nevien PSA---tinka ir kiti prancuzai www.raktaijums.lt 8 681 63199 www.prancuzas.lt

#13 azzled

azzled
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugot 307 2.0 HDi 2004m

Parašyta 2014 sausio 22 - 11:34

Prie tos pacios temos, kaip klubietis minejo jai kurent girdi zyyyyyy zyyyyy zyyyyy, aisku uzsikure po kokiu 3- 4 sekundziu nusipirto ismeta dumo del nesudegusi kuro, bet man vistiek nepatinka kad jis taip vangei suka, vasara suka greitai , pakeiciau akuma bet efektas nepasikeite, tai taip iseina kad starteris kaltas ? Masina 307 2 hdi. 66kw
  • 0

#14 RB3

RB3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 187
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugoet 607

Parašyta 2014 sausio 22 - 12:05

Siandien is 3 karto tiktai vedesi. Taip buvo kai visos zvakes buvo mirusios. netikiu, kad naujos visos 4 per sezona sudege. O kaip su zvakiu rele ar sugenda ji pezam? ir kaip su jos tikrinimu ar keitimu/remontu? Itariu kazkodel rele.

Šį pranešimą redagavo RB3: 2014 sausio 22 - 12:06

  • 0

#15 Trilitrinis

Trilitrinis
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 7
  • Automobilis:Peugeot 607

Parašyta 2014 sausio 22 - 18:36

Važevau pas kelis meistrus jie minėjo man kad jei bus bloogos žvakės mes klaidą, bet aš kažkaip netikiu kad dėl žvakių mestų klaidą. Pamatavau įtampą ant žvakių ji yra po raktelio pasukimo esant -8 įtampa būna apie 14s ,o tablo spyruoklė užgesta po 8s. Tiesa ijungus raktelį ir pradėjus šyldyti įtampa nukrenta iki 11,68V ir baigus šildyti atsistato iki 12,45V. Vadinasi tekant srovei krinta įtampa tai pagal šią logika vadinasi gal dar kelios žvakės bus gyvos. Nepavykus užkurti prie -12 pabandžiau užtrukti tai užteko tik variklį praversti ir užsikūrė, o jei būtų žvakės gatavos tai šalto taip greit užkurti nepavyktų manau, nežinau išsisėmes neisivaizduoju kas gali būti, gal kas susidūre su panaše problema?
  • 0

#16 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2014 sausio 22 - 18:57

Kas per durnizmas, mes klaida tik tada, kai jau zvakes vapse gatavos bus.

Šį pranešimą redagavo Laimonas: 2014 sausio 22 - 18:59

  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#17 Trilitrinis

Trilitrinis
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 7
  • Automobilis:Peugeot 607

Parašyta 2014 sausio 22 - 21:02

Nu jo sutinku ir aš, jiems servise bandau tai išaiškinti bet jie nelabai tą nori suprasti nes turbut tingi apsijimti remontuoti nes ten daug reikalų tas žvakes pakeisti, nes kiek girdėjau jos gan dažnai lūžta. Na bet teks ieškoti kokio serviso ir bandyti jas keisti.
  • 0

#18 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2014 sausio 22 - 22:11

Nu jo sutinku ir aš, jiems servise bandau tai išaiškinti bet jie nelabai tą nori suprasti nes turbut tingi apsijimti remontuoti nes ten daug reikalų tas žvakes pakeisti, nes kiek girdėjau jos gan dažnai lūžta. Na bet teks ieškoti kokio serviso ir bandyti jas keisti.

Reikia traukti jas TIK kai variklis KARSTAS, jei saltam trauksi, garantuotai nuleks galva bent vienai... Ant karsto zymiai mazesne tikimybe tokiam "fintui".
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#19 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2014 sausio 22 - 22:54

Važevau pas kelis meistrus jie minėjo man kad jei bus bloogos žvakės mes klaidą, bet aš kažkaip netikiu kad dėl žvakių mestų klaidą. Pamatavau įtampą ant žvakių ji yra po raktelio pasukimo esant -8 įtampa būna apie 14s ,o tablo spyruoklė užgesta po 8s. Tiesa ijungus raktelį ir pradėjus šyldyti įtampa nukrenta iki 11,68V ir baigus šildyti atsistato iki 12,45V. Vadinasi tekant srovei krinta įtampa tai pagal šią logika vadinasi gal dar kelios žvakės bus gyvos. Nepavykus užkurti prie -12 pabandžiau užtrukti tai užteko tik variklį praversti ir užsikūrė, o jei būtų žvakės gatavos tai šalto taip greit užkurti nepavyktų manau, nežinau išsisėmes neisivaizduoju kas gali būti, gal kas susidūre su panaše problema?

del klaidos tai tiesa,,tik ta klaida pamatysi prisijunges diagnostika,,rodo net kuri zvake neveikianti,,o masinoja kompas klaidos nemes,bet kiek zinau cia ne visose 607 ta rodo,,nes buna reles skirtingos ir eina i zvakes tik vienas laidas nuo teles,ir buna eina 4 laidai is reles spalvoti kiekvienai zvakei atskirai,pats sau keiciau visas 4 buvo mirusios 3,,keiciau saltam varykliui nes ten sriegiukas nedidelis ir sukasi i aliuminio galvos korpusa,,tad karsta nezinau ar tai gerai galima sugadinti sriegi

Šį pranešimą redagavo ARMONDS: 2014 sausio 22 - 22:57

  • 0

#20 Trilitrinis

Trilitrinis
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 7
  • Automobilis:Peugeot 607

Parašyta 2014 sausio 23 - 16:56

Pratesiant ta tema del uzvedimo tai va siandin patikrino zvakes visos geros. Dabar bandysiu starteri tikrinti gal jame broblema. Bet labai keista kaip bandau uztraukti uztenka kad tik variklis prasisuktu ir automobilis uzsikuria.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 3

narių: 0, svečių: 3, slaptų narių: 0