Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Eddy Citroen C5 2002' v6


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 682

#41 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2014 vasario 18 - 10:16

Nugi gražus C5 :) Ir ar tikrai galima važiavimo komfortą lyginti su S klasės mersedesu, kaip kad žmogai šneka? :)

dekui ;)

Neesu vairaves S klases ar didesniu mersu ., bet taciau C5 yra pati minksciausia, ka esu turejes is patirties :lyzht: esu 100 proc patenkintas , ir nenusivyles ;]
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#42 viliuxx

viliuxx
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 159
  • Automobilis:607 2.2HDi 2002m

Parašyta 2014 vasario 18 - 11:13

dekui ;)

Neesu vairaves S klases ar didesniu mersu ., bet taciau C5 yra pati minksciausia, ka esu turejes is patirties :lyzht: esu 100 proc patenkintas , ir nenusivyles ;]

Matai blogu masinu nepardavineju :good:
  • 0

#43 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2014 vasario 18 - 11:36

dekui ;)

Neesu vairaves S klases ar didesniu mersu ., bet taciau C5 yra pati minksciausia, ka esu turejes is patirties  :lyzht:  esu 100 proc patenkintas , ir nenusivyles  ;]

Matai blogu masinu nepardavineju :good:

Kartu buvau kai parsivarem, nebaisu buvo ir perimti :beer: blogos juk ir neikistum man ^_^

Šį pranešimą redagavo Eddy: 2014 vasario 18 - 11:37

  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#44 Bivainis

Bivainis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.879
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Citroen C5 2HDi 2006 m.

Parašyta 2014 vasario 18 - 11:50

sveikas fantastikos gerbejau

Aš irgi fantastikos gerbėjas. ;] Praeitą vasarą važiavau į kelionę Vilnius - Talinas - Vilnius. Su menkais išklydimais iš tiesaus kelio ir negausiais pasivažinėjimais po Taliną, iš viso pravažiuota 1364 km. Kelionei prireikė 61,380 l dyzelino. Bandyk skaičiuoti kokios vidutinės šios kelionės sąnaudos. :)

Eddy, Citramonas :good:

Šį pranešimą redagavo Bivainis: 2014 vasario 18 - 11:55

  • 0
BALDŲ PROJEKTAI IR GAMYBA

#45 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2014 vasario 18 - 14:48

kaip ir is patirties, mano draugo , vasara trasoje hdi 80 kw keturi nol setsas tikrai ekonomiskas :hmm: jis greicio neriboja 110 - 120 km/h kazka apie 6 isspaudzia
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#46 Marcin

Marcin
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.459
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:S80II AT D5 07, xc70 AT D5 06

Parašyta 2014 vasario 18 - 15:16

Aš irgi fantastikos gerbėjas. ;] Praeitą vasarą važiavau į kelionę Vilnius - Talinas - Vilnius. Su menkais išklydimais iš tiesaus kelio ir negausiais pasivažinėjimais po Taliną, iš viso pravažiuota 1364 km. Kelionei prireikė 61,380 l dyzelino. Bandyk skaičiuoti kokios vidutinės šios kelionės sąnaudos. :)

Eddy, Citramonas :good:

ha ha ;) as irgi busiu fantastas.. kazkada su 406 i Lenkija su tewais mynem pries kelione isipyliau pilna baka (70 ltr berods bakas)ir 10l su savim paemiau
iki varsuvos pagal Ket, Varsuvoj 2 val kamsciuose, teko po to spaust iki Lodzes. ten sunkeliais dar mynem (su virsyjimu) ten apie 100 km prasukom ir ramiai grizom i Lodze. Kita diena iki Varsuvos ramiai, po to pasigawau su CB antena lenka, teko paspaust iki pasienio. nuo namu iki namu 1460 km, supilti tie 80 litru , tai rodykle nebuvo nukritus iki tuscio bako ir dar buvo rezervas.

su Yariu 66kw D4D ... 1500 km pagal uzpylima nuo namu iki namu vidurkis 4.2l/100 km :)
  • 0

#47 zaliuks

zaliuks
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 476
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0HDI 80KW+Chip

Parašyta 2014 vasario 18 - 17:30

cia is tos serijos. dabar pardavineju masina. paskambina ir sako. man toli iki taves atvaziuoti,bet man patinka tavo masina kaip atrodo internete ir noreciau pirkti.bet jei man neptiks ka atvazeves pamatysiu tai gausi man pinigus sumoketi uz kelione :doh:
tai tu irgi toks pats. manes neytikinek su tais savo 5 litrais. jei pats tuo tiki ir tau nuo to gerai cia tavo reikalas.as kalbu apie vazevima o nemiegojima.

Dabar pats po fantastiskai zalias pievas klajoji
  • 0

#48 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2014 vasario 25 - 11:02

Niekas kolkas dar negenda. bet profilaktiskai apsitikrinom, apsivalem. oro filtras buvo keistas naujas ant rudens., po siai dienai buvo tik zemiu - dulkiu prisirinkes ispurciau, siaip buvo svarus. gazo sklende taip neatrode :hmm: - pravalyta.
Posted Image
Posted Image
Posted Image


ideti kazkokie ledai...
Posted Image
Posted Image

giliau prasiardem.. apsiziurejom..
Posted Image

Šį pranešimą redagavo Eddy: 2014 vasario 25 - 11:08

  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#49 S.Vilius

S.Vilius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.044
  • Vieta:Lietuva
  • Automobilis:EX P407sw

Parašyta 2014 vasario 25 - 12:05

Afigienai ane, saulike sviecia, zmona po parduotuves netampo ko pasekoje grazus rezultatas. :D savaitgali ir as pasimaivysiu
  • 0

#50 Phantom-

Phantom-
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 103
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Citroen C5 2007 2.2hdi daržinė

Parašyta 2014 vasario 25 - 12:45

įdomu kaip su ledais bus, pas mane kokius tik bedėčiau po kokio mėnesio visi perdega... :dntknw:
  • 0
Nuotrauka

#51 sieras206

sieras206
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.197
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 HDI, 406 2.0T , 106 1.5D

Parašyta 2014 vasario 25 - 12:56

įdomu kaip su ledais bus, pas mane kokius tik bedėčiau po kokio mėnesio visi perdega... :dntknw:

Dek galingus... kiek dedavau tuos paprastus tai panasiai laikydavo. Susidejau galingesnius is SMD diodu degu zymiai ilgiau... o kazkada pats dariausi is led juostos diodu atvazinejau metus laiko ir dar masina pardaviau. Dbr susidejau salone i ekranus led, i salono apsvietima - tai salono apsvitimas jau 2 metai :)
  • 0

Peugeot%20logo.gif

EX 206 1.9D; 405 SRI ; 106 - 1.5D ; 406 Turbo petrol - 108kw , 406 HDI -80KW
NOW 306 XT 1,8 74KW automatic ; 306 cabrio; 407 1,6 hdi


#52 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.921
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2014 vasario 25 - 12:58

Dek galingus... kiek dedavau tuos paprastus tai panasiai laikydavo. Susidejau galingesnius is SMD diodu degu zymiai ilgiau... o kazkada pats dariausi is led juostos diodu atvazinejau metus laiko ir dar masina pardaviau. Dbr susidejau salone i ekranus led, i salono apsvietima - tai salono apsvitimas jau 2 metai :)

O tą įdėtą darbą ir išlaidas (kad ir nedideles) kuo pateisinat, lyginant su paprastom lemputėm? Gražiau, ar kažkoks pastebimas energijos sutaupymas atsirado, ar dar kas?
  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#53 sieras206

sieras206
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.197
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 HDI, 406 2.0T , 106 1.5D

Parašyta 2014 vasario 25 - 13:19

Realiai tai man asmeniškai čia 3 pliusai: 1) jei tvarkingai viską padaryti tai LED praktiškai amžini - ko nepasakysi apie kaitrinę lemputę. 2) man žymiai gražiau baltas apšvietimas + galingi LED šviečia geriau už kaitrines lempuutes (pvz susidėjas lubose led tai apšviečia net kelio dangą pravėrus duris - t.y neturiu durų apšvietimo tai man tas atperka) 3) Ištiesų kartais tenka isijungti ilgesniam laikui salono apšvietimą ~30min išvažiavus į gamta vakarais su draugais... - tad GALBŪT kažkiek ir susitaupo tos akumo energijos bet tai nematuota ir asmeniškai man neaktulu - bet teoriškai taip turėtų būti :) tai neatema daug laiko perdayti apšvietimą geriausia iškarto rinktis diodus 12v, kad nereiktų varžų ir t.t. Eddy, silpnokai šviečia :)) Planuose vasarai persidaryti žibintus vėl... kadangi tuos lęšinius išsiemiau lauk bo TA artėja. Planai tokie: P407 - lęšiai su originaliais xenon D2S berds lempečkom :) + DRL tame pačiame žibinte ir galbūt + LED posūkiai. Žinoma viskas po TA... :)
  • 0

Peugeot%20logo.gif

EX 206 1.9D; 405 SRI ; 106 - 1.5D ; 406 Turbo petrol - 108kw , 406 HDI -80KW
NOW 306 XT 1,8 74KW automatic ; 306 cabrio; 407 1,6 hdi


#54 scorpio1991

scorpio1991
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 959
  • Vieta:Beveik Kaunas, Veiveriai
  • Automobilis:Peugeot 307 2.0HDi 100kW

Parašyta 2014 vasario 25 - 13:30

Planai tokie:

P407 - lęšiai su originaliais xenon D2S berds lempečkom :) + DRL tame pačiame žibinte ir galbūt + LED posūkiai. Žinoma viskas po TA... :)

Bus labai idomu paziureti kaip atrodys :)
  • 0

#55 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2014 vasario 25 - 13:31

O tą įdėtą darbą ir išlaidas (kad ir nedideles) kuo pateisinat, lyginant su paprastom lemputėm? Gražiau, ar kažkoks pastebimas energijos sutaupymas atsirado, ar dar kas?

asmeniskai, dejau del spalvos.. xenon i melinuma sviecia originalus., o gabarituose stovejo mizaliniai t10 lempeckos... pakeiciau, kad nesiskirtu spalvos labai... bet nelabai patenkintas esu.. kazkaip silpnai man sviecia tie 6 smd ledai.
sierai ., gal galetum savo salono ir tu ekraneliu imesti kaip sviecia ? savo salona ir noreciau ledus sudet - bet klausimas ar beveiks tas pritamsejimas ? nes pas mane kai duris uzdarai sviesa uzgesta palaipsniui ., ar su ledais taip veiks jie?
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#56 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2014 vasario 25 - 13:33

Realiai tai man asmeniškai čia 3 pliusai:

1) jei tvarkingai viską padaryti tai LED praktiškai amžini - ko nepasakysi apie kaitrinę lemputę.
2) man žymiai gražiau baltas apšvietimas + galingi LED šviečia geriau už kaitrines lempuutes (pvz susidėjas lubose led tai apšviečia net kelio dangą pravėrus duris - t.y neturiu durų apšvietimo tai man tas atperka)
3) Ištiesų kartais tenka isijungti ilgesniam laikui salono apšvietimą ~30min išvažiavus į gamta vakarais su draugais... - tad GALBŪT kažkiek ir susitaupo tos akumo energijos bet tai nematuota ir asmeniškai man neaktulu - bet teoriškai taip turėtų būti :)

tai neatema daug laiko perdayti apšvietimą geriausia iškarto rinktis diodus 12v, kad nereiktų varžų ir t.t.

Eddy, silpnokai šviečia :)) Planuose vasarai persidaryti žibintus vėl... kadangi tuos lęšinius išsiemiau lauk bo TA artėja.

Planai tokie:

P407 - lęšiai su originaliais xenon D2S berds lempečkom :) + DRL tame pačiame žibinte ir galbūt + LED posūkiai. Žinoma viskas po TA... :)

galetum pasidalinti kokiais ledais naudojies , gabaritams, salonui ? manes netenkina, taip kaip sviecia pas mane .. :hmm: :doh:
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#57 scorpio1991

scorpio1991
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 959
  • Vieta:Beveik Kaunas, Veiveriai
  • Automobilis:Peugeot 307 2.0HDi 100kW

Parašyta 2014 vasario 25 - 13:36

asmeniskai, dejau del spalvos.. xenon i melinuma sviecia originalus., o gabarituose stovejo mizaliniai t10 lempeckos... pakeiciau, kad nesiskirtu spalvos labai... bet nelabai patenkintas esu.. kazkaip silpnai man sviecia tie 6 smd ledai.
sierai ., gal galetum savo salono ir tu ekraneliu imesti kaip sviecia ? savo salona ir noreciau ledus sudet - bet klausimas ar beveiks tas pritamsejimas ? nes pas mane kai duris uzdarai sviesa uzgesta palaipsniui ., ar su ledais taip veiks jie?

As i salona susidejes saltai baltus led. tik ekraneliu nelieciau, siaip butu tikrai idomu kaip ten ju apsvietima apsikeist ir koks rezultatas, nes ta oranzine spalva pradeda atsibost :D O tas silpnejimas tai veikia ir toliau, tik pastebejimas kad jis ne toks kaip kaitriniu. Kaitrines tai tolygiai graziai uzgesta, o sitie LED kur sudejau tai taip silpnai matomai, bet taip palaipsniui silpneja, bet siaip nelabai pastebimas dalykas. Beje as tai pirkausi is ebay SMD T10 CanBus ledus, ten lyg su kazkokiom papildomom varzeles ar tranzais, kad tipo nemestu klaidos, jog perdegus lempute. Su paprastais led nemeginau ar meta ar nemeta tu klaidu.
  • 0

#58 scorpio1991

scorpio1991
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 959
  • Vieta:Beveik Kaunas, Veiveriai
  • Automobilis:Peugeot 307 2.0HDi 100kW

Parašyta 2014 vasario 25 - 13:38

Realiai tai man asmeniškai čia 3 pliusai:

1) jei tvarkingai viską padaryti tai LED praktiškai amžini - ko nepasakysi apie kaitrinę lemputę.
2) man žymiai gražiau baltas apšvietimas + galingi LED šviečia geriau už kaitrines lempuutes (pvz susidėjas lubose led tai apšviečia net kelio dangą pravėrus duris - t.y neturiu durų apšvietimo tai man tas atperka)
3) Ištiesų kartais tenka isijungti ilgesniam laikui salono apšvietimą ~30min išvažiavus į gamta vakarais su draugais... - tad GALBŪT kažkiek ir susitaupo tos akumo energijos bet tai nematuota ir asmeniškai man neaktulu - bet teoriškai taip turėtų būti :)

tai neatema daug laiko perdayti apšvietimą geriausia iškarto rinktis diodus 12v, kad nereiktų varžų ir t.t.

Eddy, silpnokai šviečia :)) Planuose vasarai persidaryti žibintus vėl... kadangi tuos lęšinius išsiemiau lauk bo TA artėja.

Planai tokie:

P407 - lęšiai su originaliais xenon D2S berds lempečkom :) + DRL tame pačiame žibinte ir galbūt + LED posūkiai. Žinoma viskas po TA... :)

galetum pasidalinti kokiais ledais naudojies , gabaritams, salonui ? manes netenkina, taip kaip sviecia pas mane .. :hmm: :doh:

LED As pirkausi va tokius. Siaip likau patenkintas, tik is 10 man 2 pakliuvo sioki toki itartini, truputi kitokios spalvos ir kartais trukciojo vienas, tai gal brokuotas, o visi kiti super, sudejau i visur salione isskyrus daiktadezej :) Jei dominta, tai vakare galesiu padaryt foto kaip sviecia. O del sutaupymo tai nezinau, siaip 5050 SMD led vienas ima 0.24W, tai vienas toks LED ima 1.2W, kai kaitrine ima 5W. Pakeiciau salione ir gabaritines, tai isviso 9 LED pas mane. tai 45-10.8= 34.2 W ale turetu but sutaupyti :D

Šį pranešimą redagavo scorpio1991: 2014 vasario 25 - 13:44

  • 0

#59 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2014 vasario 25 - 13:38

Afigienai ane, saulike sviecia, zmona po parduotuves netampo ko pasekoje grazus rezultatas. :D savaitgali ir as pasimaivysiu

tikrai taip .. zmona isvezu kur palieku ir pats dingstu :beer: :beer: gaila, kad sis savaitgalis toks visgi niurus buvo.. ant pavasario, dazniau padarysiu dingau :lyzht:
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#60 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2014 vasario 25 - 13:44

Realiai tai man asmeniškai čia 3 pliusai:

1) jei tvarkingai viską padaryti tai LED praktiškai amžini - ko nepasakysi apie kaitrinę lemputę.
2) man žymiai gražiau baltas apšvietimas + galingi LED šviečia geriau už kaitrines lempuutes (pvz susidėjas lubose led tai apšviečia net kelio dangą pravėrus duris - t.y neturiu durų apšvietimo tai man tas atperka)
3) Ištiesų kartais tenka isijungti ilgesniam laikui salono apšvietimą ~30min išvažiavus į gamta vakarais su draugais... - tad GALBŪT kažkiek ir susitaupo tos akumo energijos bet tai nematuota ir asmeniškai man neaktulu - bet teoriškai taip turėtų būti :)

tai neatema daug laiko perdayti apšvietimą geriausia iškarto rinktis diodus 12v, kad nereiktų varžų ir t.t.

Eddy, silpnokai šviečia :)) Planuose vasarai persidaryti žibintus vėl... kadangi tuos lęšinius išsiemiau lauk bo TA artėja.

Planai tokie:

P407 - lęšiai su originaliais xenon D2S berds lempečkom :) + DRL tame pačiame žibinte ir galbūt + LED posūkiai. Žinoma viskas po TA... :)

galetum pasidalinti kokiais ledais naudojies , gabaritams, salonui ? manes netenkina, taip kaip sviecia pas mane .. :hmm: :doh:

LED As pirkausi va tokius. Siaip likau patenkintas, tik is 10 man 2 pakliuvo sioki toki itartini, truputi kitokios spalvos ir kartais trukciojo vienas, tai gal brokuotas, o visi kiti super, sudejau i visur salione isskyrus daiktadezej :) Jei dominta, tai vakare galesiu padaryt foto kaip sviecia.

padaryk, idomu ;)

lygiai tokius pat ledus as ir turiu sudejes i tuos gabaritus, bet silpnokai sviecia, praktiskai nepastebimi, po sviesu ijungimo :doh: ir siaip jei ir neijungtos artimos toliau paejus, jau nepastebimi.. :hmm:
Posted Image

sierai, sakei kad is juostu led pasidarei gabaritus ?? gali placiau
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 





Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0