Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Peugeot softas 6.62


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 14

#1 dzonyB

dzonyB
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.073
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis:406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW

Parašyta 2014 vasario 24 - 13:26

Taigi turiu Peugeot softa 6.62 ir jei kam reik pasikeist kalba, tai galiu pagelbet ir padet uz :beer: yra irasytas vienas kompaktas papildomai jei kam reik simboliskai uz alu galiu perleist :beer: veiksmas Mazeikiuose, bet kartais lekiu pro Siaulius, Radviliski ir Kedainius, tai galiu pristoti ir pagelbet :beer:
  • 0

Peugeot 406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW
Peugeot 206 XS 2001 m. 1.4 benzo


#2 gau173

gau173
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 780
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:Peugeot 607 2006.10. 2.0 HDI 16 100KW

Parašyta 2014 vasario 24 - 14:59

Taigi turiu Peugeot softa 6.62 ir jei kam reik pasikeist kalba, tai galiu pagelbet ir padet uz :beer: yra irasytas vienas kompaktas papildomai jei kam reik simboliskai uz alu galiu perleist :beer: veiksmas Mazeikiuose, bet kartais lekiu pro Siaulius, Radviliski ir Kedainius, tai galiu pristoti ir pagelbet :beer:

Jei tikrai nori kam pagelbėti,padaryk tai be :beer: . Visi kiti variantai tik sukels kreivų minčių ... Dėkui,kas pasakys ir tai bus OK.Įdėk kur nos ISO ,kam reikia parsipūs. Žinau,kad pačiam kainavo,bet jei visi forumiečiai savo žinias pardavinėtų ,tada ir forumas būtų tik :pug: turėtojų registracijos zona.
  • 0

#3 dzonyB

dzonyB
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.073
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis:406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW

Parašyta 2014 vasario 24 - 15:19

Jei tikrai nori kam pagelbėti,padaryk tai be :beer: . Visi kiti variantai tik sukels kreivų minčių ... Dėkui,kas pasakys ir tai bus OK.Įdėk kur nos ISO ,kam reikia parsipūs. Žinau,kad pačiam kainavo,bet jei visi forumiečiai savo žinias pardavinėtų ,tada ir forumas būtų tik :pug: turėtojų registracijos zona.

Juk ne deze alaus teprasau, o paskalavimui burnoje :beer: jei kazkam tiek gaila uz gerus darbus, tai ka as zinau, juk kiti uz tokius dalykus nemazus pinigus darosi beje :beer: ne kompiuterastas esu tai kazkur kelnot ne mano stichija, kas nores ir labai reikes susitiksim gal kada pakeliui :)

P.S. na jei supratingas zmogus yra ir jam pagelbeji, manau bet kokiu atveju jis atsiligina :beer: ir neprasomas B) nzn gal kituose lietuvos kampuose taip nesielgia :dntknw:
  • 0

Peugeot 406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW
Peugeot 206 XS 2001 m. 1.4 benzo


#4 gau173

gau173
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 780
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:Peugeot 607 2006.10. 2.0 HDI 16 100KW

Parašyta 2014 vasario 24 - 15:43

Juk ne deze alaus teprasau, o paskalavimui burnoje :beer: jei kazkam tiek gaila uz gerus darbus, tai ka as zinau, juk kiti uz tokius dalykus nemazus pinigus darosi beje :beer: ne kompiuterastas esu tai kazkur kelnot ne mano stichija, kas nores ir labai reikes susitiksim gal kada pakeliui :)

P.S. na jei supratingas zmogus yra ir jam pagelbeji, manau bet kokiu atveju jis atsiligina :beer: ir neprasomas B) nzn gal kituose lietuvos kampuose taip nesielgia :dntknw:

Labas,dar kartą. Šaunuolis,kad pasiūlei savo pagalbą. Šita.6.22 versija yra pakankamai reta. 6.23 kiek tik nori. Su malonumu pakviesčiau į alubarį klaipėdoj,bet kad pačiam atvažuoti alaus bus brangiau.O ir aš jūsų gale lietuvos būnu tik per atostogas. Šiaip tai pas mane irgi 6.22 versija. Kita netinka. Ir ateityje,manau,tokių auto tik daugės. Norinčių irgi. Jei nesunku,pararink po kokius 20 MB ir į pm parsiųsk. Bus didelis dėkui.
  • 0

#5 dzonyB

dzonyB
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.073
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis:406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW

Parašyta 2014 vasario 24 - 16:01

Juk ne deze alaus teprasau, o paskalavimui burnoje  :beer:  jei kazkam tiek gaila uz gerus darbus, tai ka as zinau, juk kiti uz tokius dalykus nemazus pinigus darosi beje  :beer:  ne kompiuterastas esu tai kazkur kelnot ne mano stichija, kas nores ir labai reikes susitiksim gal kada pakeliui :)

P.S. na jei supratingas zmogus yra ir jam pagelbeji, manau bet kokiu atveju jis atsiligina  :beer:  ir neprasomas B) nzn gal kituose lietuvos kampuose taip nesielgia  :dntknw:

Labas,dar kartą. Šaunuolis,kad pasiūlei savo pagalbą. Šita.6.22 versija yra pakankamai reta. 6.23 kiek tik nori. Su malonumu pakviesčiau į alubarį klaipėdoj,bet kad pačiam atvažuoti alaus bus brangiau.O ir aš jūsų gale lietuvos būnu tik per atostogas. Šiaip tai pas mane irgi 6.22 versija. Kita netinka. Ir ateityje,manau,tokių auto tik daugės. Norinčių irgi. Jei nesunku,pararink po kokius 20 MB ir į pm parsiųsk. Bus didelis dėkui.

Cia versija 6.62, o tu rasai 6.22 gal kazka sumaisei :wh: tik tiek galiu pasakyti, kad mazeikiuose niekas is diagnostiku ar siaip kas prie masinu krusas pezui neturi softinio kompakto, telsiu apskrityje turbut speju irgi kad nieks neturi, nebent zmogelis kuris pirkdamas auto gavo dovanu kartu, bet kur toki rasi, kazkada buvau skambines i Siauliu pezo centra, tai net centras neturi, sako reiks vienam zmogui pasukti tada pagelbet galesim kaina 80 lt uz keliu min darba :doh:
  • 0

Peugeot 406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW
Peugeot 206 XS 2001 m. 1.4 benzo


#6 gau173

gau173
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 780
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:Peugeot 607 2006.10. 2.0 HDI 16 100KW

Parašyta 2014 vasario 24 - 16:09

Juk ne deze alaus teprasau, o paskalavimui burnoje  :beer:  jei kazkam tiek gaila uz gerus darbus, tai ka as zinau, juk kiti uz tokius dalykus nemazus pinigus darosi beje  :beer:  ne kompiuterastas esu tai kazkur kelnot ne mano stichija, kas nores ir labai reikes susitiksim gal kada pakeliui :)

P.S. na jei supratingas zmogus yra ir jam pagelbeji, manau bet kokiu atveju jis atsiligina  :beer:  ir neprasomas B) nzn gal kituose lietuvos kampuose taip nesielgia  :dntknw:

Labas,dar kartą. Šaunuolis,kad pasiūlei savo pagalbą. Šita.6.22 versija yra pakankamai reta. 6.23 kiek tik nori. Su malonumu pakviesčiau į alubarį klaipėdoj,bet kad pačiam atvažuoti alaus bus brangiau.O ir aš jūsų gale lietuvos būnu tik per atostogas. Šiaip tai pas mane irgi 6.22 versija. Kita netinka. Ir ateityje,manau,tokių auto tik daugės. Norinčių irgi. Jei nesunku,pararink po kokius 20 MB ir į pm parsiųsk. Bus didelis dėkui.

Cia versija 6.62, o tu rasai 6.22 gal kazka sumaisei :wh: tik tiek galiu pasakyti, kad mazeikiuose niekas is diagnostiku ar siaip kas prie masinu krusas pezui neturi softinio kompakto, telsiu apskrityje turbut speju irgi kad nieks neturi, nebent zmogelis kuris pirkdamas auto gavo dovanu kartu, bet kur toki rasi, kazkada buvau skambines i Siauliu pezo centra, tai net centras neturi, sako reiks vienam zmogui pasukti tada pagelbet galesim kaina 80 lt uz keliu min darba :doh:

Taip,sumaišiau. 6.62 pas mane. Populiariausia 6.63,bet man,deja,netinka.
  • 0

#7 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.128
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2014 vasario 24 - 16:13

Dzony, gi as tau sakiau kad as turiu visas versijas kokios tik gali but :) Del zemelapiu pakentek dar, gal gausiu 2013-2014 metu CD rytu europos. Jei ne tai 2012 atsiusiu.

Šį pranešimą redagavo Laimonas: 2014 vasario 24 - 16:13

  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#8 dzonyB

dzonyB
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.073
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis:406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW

Parašyta 2014 vasario 24 - 16:18

Dzony, gi as tau sakiau kad as turiu visas versijas kokios tik gali but :)

Del zemelapiu pakentek dar, gal gausiu 2013-2014 metu CD rytu europos. Jei ne tai 2012 atsiusiu.

Laimonai gi man viskas gerai, tik isreiskiau nora pagelbet zmonem aplink Mazeikius kas yra :) matai gau173 klaipedietis tu irgi klaipedoje randiesi ir niekaip negali pasinaudot softiniu kompaktu, nesusiderina su tavim arba gal nezinojo, kad tu turi :)

P.S. del zemelapiu jei yra galimybe gauti 2013 tai as galiu iki vasaros net pakenteti, kol kalba pasikeiciau laukiau pusmeti tai man nera problemos ir dar palaukt, manau neskubek ir dar palaukim gal atsiras 2013 :good:
  • 0

Peugeot 406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW
Peugeot 206 XS 2001 m. 1.4 benzo


#9 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.128
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2014 vasario 24 - 16:23

Dzony, gi as tau sakiau kad as turiu visas versijas kokios tik gali but :)

Del zemelapiu pakentek dar, gal gausiu 2013-2014 metu CD rytu europos. Jei ne tai 2012 atsiusiu.

Laimonai gi man viskas gerai, tik isreiskiau nora pagelbet zmonem aplink Mazeikius kas yra :) matai gau173 klaipedietis tu irgi klaipedoje randiesi ir niekaip negali pasinaudot softiniu kompaktu, nesusiderina su tavim arba gal nezinojo, kad tu turi :)

P.S. del zemelapiu jei yra galimybe gauti 2013 tai as galiu iki vasaros net pakenteti, kol kalba pasikeiciau laukiau pusmeti tai man nera problemos ir dar palaukt, manau neskubek ir dar palaukim gal atsiras 2013 :good:

Tai as atnaujinau jam pats softa, jis ne tai omenyje turejo :) Matai as valiuta imu nes ir paciam retesas softas ne is kokiu torentu pareina.
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#10 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.793
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2014 vasario 24 - 16:38

Dzony, gi as tau sakiau kad as turiu visas versijas kokios tik gali but :)

Del zemelapiu pakentek dar, gal gausiu 2013-2014 metu CD rytu europos. Jei ne tai 2012 atsiusiu.

Rt3 jau yra 2013-14 m versija rytu europa, ceku puslapy, tiems tai negaila. :clap:
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#11 gau173

gau173
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 780
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:Peugeot 607 2006.10. 2.0 HDI 16 100KW

Parašyta 2014 vasario 24 - 17:19

Dzony, gi as tau sakiau kad as turiu visas versijas kokios tik gali but :)

Del zemelapiu pakentek dar, gal gausiu 2013-2014 metu CD rytu europos. Jei ne tai 2012 atsiusiu.

Laimonai gi man viskas gerai, tik isreiskiau nora pagelbet zmonem aplink Mazeikius kas yra :) matai gau173 klaipedietis tu irgi klaipedoje randiesi ir niekaip negali pasinaudot softiniu kompaktu, nesusiderina su tavim arba gal nezinojo, kad tu turi :)

P.S. del zemelapiu jei yra galimybe gauti 2013 tai as galiu iki vasaros net pakenteti, kol kalba pasikeiciau laukiau pusmeti tai man nera problemos ir dar palaukt, manau neskubek ir dar palaukim gal atsiras 2013 :good:

Tai as atnaujinau jam pats softa, jis ne tai omenyje turejo :) Matai as valiuta imu nes ir paciam retesas softas ne is kokiu torentu pareina.

Laimona,viskas gerai. Taip,tau kainavo,bet aš irgi nelikau skolingas.Dabar žmogus nori padėti vargstantiems. Aš visomis keturioms už.//// Aš pats,kai tik galiu,padedu už dyką. Kažkadais,kai man metų buvo kaip tau,aš iš pensininkų už darbą neimdavau nieko. Žmona zyzė,vaikai pirštą prie smilkinio suko,bet dar gyvenu, vaikai aprūpinti, Taip,kad ,taisyklė,kad pinigas pinigą gimdo yra teisinga. Bet ir altruizmui vietos po saule reiktų palikti. Kiekvienas gyvename savo gyvenimą.........................................................................
  • 0

#12 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2014 vasario 25 - 14:05

pritariu gau .. kai as galiu ir yra galimybes darau ir uz aciu daznai.. zmona man ir pirstu mojuoja.... o dabar i tema... gal kas paaiskinsit kaip ant rt2 sistemos pasikeisti snekamaja navigacijos kalba i anglu ? nes kai vaziuoji pagal navi, man sapalioja kazka prancuziskai.. kartais baigia jau ir suvimdyt ta kalba :doh:
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#13 dzonyB

dzonyB
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.073
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis:406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW

Parašyta 2014 kovo 18 - 12:15

Turiu ir 6.63 softini kompakta, jei kam reiks aplink Mazeikius kreipkites :beer:
  • 0

Peugeot 406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW
Peugeot 206 XS 2001 m. 1.4 benzo


#14 Roliskk

Roliskk
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 101
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 607

Parašyta 2014 kovo 18 - 23:36

Turiu kažkokį navi cd. Kaip žinot ar nepaklysiu važiuodamas į Kroatiją? Gal kas patartų Kaune?
  • 0

#15 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.793
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2014 kovo 19 - 07:31

Turiu kažkokį navi cd. Kaip žinot ar nepaklysiu važiuodamas į Kroatiją? Gal kas patartų Kaune?

Tau reikalingas 11 cd rytu europa pietine
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0