Jump to content


Nervina 405 sėdėsena


  • Please log in to reply
61 replies to this topic

#1 Svečias_bole_*

Svečias_bole_*
  • Svečiai

Posted 2003 April 29 - 17:31

Nežinau, ar mane vieną nervina, ar pas mane kažkas nestandartiško, bet sėdėsena 405-ajam labai aukšta :mad: To pasekoje niekaip negaliu nusireguliuoti, kad ir vairas patogiai stovėtų ir kojos už jo nekliūtų (ypač stabdant). Taip pat kai būnu labai pasišiaušęs plaukai kliūna už stogo, kuris tiesa žemai, nes yra stoglangis :D Ir išvis jaučiuosi kaip kokiame mikroautobuse :wacko:
  • 0

#2 Svečias_bono_*

Svečias_bono_*
  • Svečiai

Posted 2003 April 29 - 17:38

bole> a tu paziurek po sedyne, gal kokia lenta uzkishta.. pas mane 405 tam buvo toks bajeris, pries tai vazinejo moteriske vokietijoj, tai buvo matyt zemo ugio...tai as ta lenta meceu lauk :lol:
  • 0

#3 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • posts 6,371
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Posted 2003 April 29 - 17:39

man tos pacio bedos :huh: Sedesena per auksta, tuo momentu, kai atsisedu ligtais labai patogu, pavaziavus ilgiau paskausta nugara, per daug islenktas atlosas <_< Kai normaliai issitiesiu, tai galva kliuva i stoglangi :blush:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#4 Svečias_bole_*

Svečias_bole_*
  • Svečiai

Posted 2003 April 29 - 17:39

bole> a tu paziurek po sedyne, gal kokia lenta uzkishta..
pas mane 405 tam buvo toks bajeris, pries tai vazinejo moteriske vokietijoj, tai buvo matyt zemo ugio...tai as ta lenta meceu lauk :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Reiks pažiūrėti
  • 0

#5 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • posts 2,005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Posted 2003 April 29 - 17:43

205 irgi tokia pat problema. Jei pasidarau, kad normaliai pasiektchiau vaira, kojas reikia tada susivinioti, jei pasidarai, kad kojos butu normaliai, tai vaira tada vaira tik pirshtu galais sieki, o jei pasidarai kad butu normaliai ir kojos ir vaira pasiektum, tada sedi jau nebe atsiloshes, o i prieki pasvires. Zhodzhiu uzhknisa. Poreistailinginiam 405 su reguliuojamu vairu tokiu problemu lyg ir nera. Bet jau bandzhiau vazhinetis, tai pavyko atsireguoliuoti taip kaip norisi. Pasiilgstu VW ir OOOO. Ten apie ergonomika labiau pagalvoja.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#6 Svečias_Demonicus_*

Svečias_Demonicus_*
  • Svečiai

Posted 2003 April 29 - 17:46

man asmeniskai priekines sedynes P405 veza. ten juk yra aukscio reguliatorius. mane is pradziu nervino tik vienas dalykas - per didelis idubimas, kol susiprotejau surasti to isgaubimo reguliavima :D aisq jei esi dideliu gabaritu - beda. Mano dede su maniske turi problemu ir del aukscio ir del to kad nugara per krastus lenda ir kliudo bet kokio lygio igaubimas :D
  • 0

#7 Svečias_bole_*

Svečias_bole_*
  • Svečiai

Posted 2003 April 29 - 17:48

man asmeniskai priekines sedynes P405 veza. ten juk yra aukscio reguliatorius.
mane is pradziu nervino tik vienas dalykas - per didelis idubimas, kol susiprotejau surasti to isgaubimo reguliavima :D aisq jei esi dideliu gabaritu - beda. Mano dede su maniske turi problemu ir del aukscio ir del to kad nugara per krastus lenda ir kliudo bet kokio lygio igaubimas :D

Tai kad ir ant žemiausios padėties vistiek pakankamai aukšta sėdėsena.

Nors pas mane vairo aukštis irgi reguliuojasi, bet niekaip nesurandu tokios padėties, kad sėdėčiau išsišiepęs :rolleyes:
  • 0

#8 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • posts 4,991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Posted 2003 April 29 - 17:48

Hm... nepajutau jokiu nepatogumu... :unsure: Matyt pugus kure zhemaugiai... :D
  • 0

#9 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • posts 6,371
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Posted 2003 April 29 - 17:50

2 bole: Sedesena tai tikrai zema, bet kazkaip lubos per zemos irgi :wacko:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#10 Svečias_bono_*

Svečias_bono_*
  • Svečiai

Posted 2003 April 29 - 17:53

isheitis> metat lauk priekines sedynes (galima tik vairuotojo), susirandat kurnors shrote RECARO sedynes, sumontuojat pas save... jei rimtai - as sau taip padarycieu, bet man 605ame visai mormalei.
  • 0

#11 Gidzia

Gidzia
  • Senbuviai
  • posts 830
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 205 XRD

Posted 2003 April 29 - 18:04

shiaip kai parodoj buvau tai irgi shitas dalykas uzhkliuvo - gal tik 607'am padoriai vietos buvo...
  • 0
I have gone in search of myself, if i get back before i return - please keep me here.

#12 dramblys

dramblys
  • Senbuviai
  • posts 67
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 807

Posted 2003 April 29 - 18:46

Ghmm. Keista. As, pvz. tai visai normaliai savo 205 susiraitau :) Ir ilgoje kelioneje puse bedos buvo. Tik sikyne biski paskaudo :) Ir nesu is zemaugiu atrodo (netoli 190 cm). Gal jus, kolegos, nemokat sedeti? :P :P
  • 0
Peugeot 807 2004' 2.2hdi xantia break 98' 2.0i kalashnikovas+LPG

#13 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2003 April 29 - 21:38

Del sedejimo neturejau problemu 205, o 405 juolabiau nera. Gal tik ilgoj kelionej 205 ir man nugara labiau paskausdavo. Kolega skundesi, kad jam ir 406 vietos mazoka. Ka as zinau. Gal kaip ipratau per tiek metu, tai ir nepastebiu to trukumo? :huh:
  • 0
Roots to roots

#14 Svečias_Falko_*

Svečias_Falko_*
  • Svečiai

Posted 2003 April 29 - 23:06

Maniškiame 405-tame tai vienintelis nepatogumas buvo kojų ties keliais kliūvimas už vairo sėdant-lipant iš mašinos, nors vairas pakeltas į aukščiausią padėtį. Gal keisti vairą į mažesnį sportinį - ir bėdos nebus ;)
  • 0

#15 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • posts 3,135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Posted 2003 April 29 - 23:28

Pas mane jau nereguliojasi, bet labai man patogu! Gal del to , kad stoglangio nera!?
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#16 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • posts 5,860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Posted 2003 April 30 - 08:36

Chebra, dėkitės Migo sėdynes ir tikrai bus patogu, nes jos tikrai žemai sėdisi, bent jau kad ir man išsitiesus, dar gerokai pašoinėt reiktų, kad lubas pasiekčiau, o vyresnio amžiaus žmonėms tai dar didesnė problema išlipt, kartais be pagelbos niekaip, žinau nes mčiau :lol:
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#17 Svečias_bole_*

Svečias_bole_*
  • Svečiai

Posted 2003 April 30 - 09:02

Chebra, dėkitės Migo sėdynes ir tikrai bus patogu, nes jos tikrai žemai sėdisi, bent jau kad ir man išsitiesus, dar gerokai pašoinėt reiktų, kad lubas pasiekčiau, o vyresnio amžiaus žmonėms tai dar didesnė problema išlipt, kartais be pagelbos niekaip, žinau nes mčiau :lol:

Parduodi savo?
  • 0

#18 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • posts 5,860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Posted 2003 April 30 - 09:08

Aišku parduodu, bet prieš perkant reikia pasėdėt :D
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#19 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • posts 2,349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Posted 2003 April 30 - 09:43

Pasiilgstu VW ir OOOO. Ten apie ergonomika labiau pagalvoja.

Ką če pezi, :angry: VW pirmą kartą normalias sėdynes įdėjo į Touran (turint minty paprastesnius modelius), o kai važinėjau su golpdu tai vienintelis patogus daiktas buvo besivartantis pogalvis, visa kita... :ph34r: nesikeikiant.
Beje Partneryje irgi specifinis sėdėjimas, :( reikia įprasti ir minties pasikeist vairuotojo kėdutę į kokią nors recaro dar neacisakau. :blush:
  • 0

#20 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Posted 2003 April 30 - 10:20

aga, o man, kai turejau golpa, buvo rimta stuburo popa prasidejusi. :( issigydziau tik kai persedau i 205ŽTi ;] . Nors siaip pezuose nelabai gerai sedeti. aisq, isimciu yra.
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users