Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Paskaitykit


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 10

#1 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2003 balandžio 30 - 15:09

Ten toks visai įdomus straipsnelis apie greičio ribojimą, o jei kas rasit www įmeskit linką.
  • 0

#2 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2003 balandžio 30 - 15:15

http://www.kaunodien.../?id=6&aid=8379
  • 0

#3 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2003 balandžio 30 - 16:11

2 Mamutas - Thanq.
  • 0

#4 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2003 balandžio 30 - 22:37

Straipsnis geras, o isvada dar geresne: "Greitį riboti apsimoka jau vien dėl finansinių priežasčių. Tuo suinteresuota pati valstybė. Pavyzdžiui, toje pačioje Amerikoje kasmet 50 mln. vairuotojų yra nubaudžiami už pernelyg greitą važiavimą, Prancūzijoje - apie 1,2 mln. Greičio ribojimai taip pat leidžia taupyti infrastruktūros lėšas, t.y. nesiimti didesniems greičiams būtino kelių modernizavimo." Liudna, bet ir toliau liekam bananu valstybe... :angry:
  • 0
Roots to roots

#5 Svečias_liuka_*

Svečias_liuka_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 gegužės 02 - 15:42

va ir esi "malchik bananan"
  • 0

#6 Svečias_Kazbek_*

Svečias_Kazbek_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 gegužės 23 - 15:56

Mano nuomone, kad cia ir naftininkai prisidejo, nes 50 km/v vazioti po miesta automobiliai nepritaikyti: 4 saiba - per letai, variklis netraukia ir siurbia degalus, o 3 saiba - per greitai, apsukos dideles ir vel siurbia kura. Visos kalbos apie ekologija - akiu dumimas is musu auto dusliu. O kas liecia avaringumo, tai irgi melas - jei kas isiziojielis, tai paprastai ilgam. Pas mus net Vilniuje vaziojia labai tavarkingai. Ar kam teko Sant-Peterburge pabandyti isvazioti i Nevskyi prospekta? O kas nors vazinejo apvaziavimo ziedu aplink Maskva piko valanda? Vat ten tai zmogzudziai vazineja! :wacko:
  • 0

#7 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 gegužės 26 - 12:52

del 50 km/h greicio - nereikia. Visos dabartines europietiskos masinos pritaikytos vaziuoti tokiu greiciu. cia normali reikme. Su ŽTi galejau vaziuoti 50 km/h ramiausiai nors ir 4 begiu ir, pvz, HDi be jokio streso berodz, 2200 sukiu varo 3 begiu. ta pati galiu pasakyti ir apie dauguma kitu siuolaikiniu masinu. Man net juokinga, ka zmones sako, kad ju masina 50 Km/h vaziuoti negali... del saugumo - stabdymo kelias tarp 60 ir 50 km/h skiriasi visai normaliai. jeigu netikite, Rukloje galesite pasibandyti. cia nesneku apie slidu kelia...
  • 0

#8 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2003 gegužės 26 - 13:16

del 50 km/h greicio - nereikia. Visos dabartines europietiskos masinos pritaikytos vaziuoti tokiu greiciu. cia normali reikme.
Man net juokinga, ka zmones sako, kad ju masina 50 Km/h vaziuoti negali...

Anxceu, kai "vokiškos kokybės" karbiuratorius vietiniai meistrai pritiūnindavo, tai tikrai būdavo sunku su 4 pavarų dėže taip važiuoti, bet gi daba, tokiems inkščiantiems galima pasakyt: Į SERVIZĄ, RUPŪŽĖS! Arba į šiūkšlyną...
  • 0

#9 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2003 gegužės 26 - 13:23

Nu blyn - važinėjom 70, tai daba važinėsim 60... O 60 laisvai 4-ta važioji... :D
  • 0

#10 lordas

lordas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 595
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2003 gegužės 26 - 16:30

Mano niekaip negali 50 vaziuot... Kiek nevaziuoju, vis stengiasi virs 80 islipt... zaraza...
  • 0

#11 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2003 gegužės 26 - 16:42

Na man tai teks 3 pavara vazhineti, jei jau vazhiuoti 50km/h. Ne todel, kad varyklis gestu, bet todel, kad nervai nelaiko, kai takometro rodykle zhemiau 3000 nusvyra.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0