Peršokti prie turinio


Nuotrauka

P407 oro slegio davikliai


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 41

#1 Finalfour

Finalfour
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 467
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 407 Coupe 2.7 HDI

Parašyta 2014 gegužės 07 - 16:58

Sveiki, siandien buvau tvarkyti ratus, virino trukusi ratlanki, keiciau padangas, visi 4 ratai buvo nuimti nuo masinos ir ilga laika buvo gana toli nuo masinos, vienas is viso nuveztas tvarkyti i kita miesto gala. Po to kai viska sumontavo, uzsivedus masina, vietoj to kaip anksciau kai rasyddavo "presure ok", dabar paraso "presure controle". Bet tas uzrasas buna trumpai ir daugiau vaziuojant jo nemeto, o borto kompe kur gali paziureti klaidu istorija, jokiu klaidu nera, tipo viskas ok. As aisku vaziavau gal tik 1 km. nuo serviso, bet vis tiek raso "presure controle" uzvedimo metu. Gal reikia priristi daviklius is naujo? Ar prisiris patys? Oro slegis ok kaip priklauso, tikrinau. Ratu montuotojai galva guldo kad viska padare tvarkingai, su davikliais dirba daznai, pasak jo po kiek laiko patys prisiris. Kaip yra is tiesu? Dekui uz info :)
  • 0

#2 Finalfour

Finalfour
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 467
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 407 Coupe 2.7 HDI

Parašyta 2014 gegužės 07 - 19:03

Hm..labai sudetingas klausimas?
  • 0

#3 gau173

gau173
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 780
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:Peugeot 607 2006.10. 2.0 HDI 16 100KW

Parašyta 2014 gegužės 07 - 19:58

Hm..labai sudetingas klausimas?

Reikia pasivažinėti. Servise sakė teisingai. Reikia laiko.
  • 0

#4 Finalfour

Finalfour
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 467
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 407 Coupe 2.7 HDI

Parašyta 2014 gegužės 07 - 20:01

O jie ten baterija kazkokia turi? smalsu, kiek laiko ju baterijos, juk ne amzinos turbut? :) O del klaidos, tai ten ne klaida pas mane turbut, nes kai kas negerai su davikliais, tai meta su sauktuku klaida ar ne, ir ji dega pastoviai? Pas mane tik uzvedant uzraso "presure controle" ir parodo rodykles i visus ratus ir dingsta, daugiau jokiu pranesimu, nieko. Tik uzvedant trumpai.
  • 0

#5 Makerinis

Makerinis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 39
  • Automobilis:407 SW

Parašyta 2014 gegužės 07 - 20:02

Realiai jei su jais būtų kas blogai tai būtų klaida, kur gali pažiūrėt per kompą pats. Manau, kad nesuk galvos ;)
  • 0

#6 Finalfour

Finalfour
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 467
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 407 Coupe 2.7 HDI

Parašyta 2014 gegužės 07 - 20:07

Realiai jei su jais būtų kas blogai tai būtų klaida, kur gali pažiūrėt per kompą pats. Manau, kad nesuk galvos ;)

Ne, borto kompe jokios klaidos, raso "no errors" :) Man tik smalsu ka ten jiems reikia tiek laiko prisirisinet.
  • 0

#7 Makerinis

Makerinis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 39
  • Automobilis:407 SW

Parašyta 2014 gegužės 07 - 20:32

svarbu, kad įkyriai nezvimbia, jei būtų pažeisti, tai važiuojant užsidegtų, kurių ratų slėgis nematuojamas. Nebent kompe atjungė, bet kai aš atjunginėjau tai ten biškį pasiknist reikia...
  • 0

#8 Finalfour

Finalfour
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 467
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 407 Coupe 2.7 HDI

Parašyta 2014 gegužės 07 - 20:48

svarbu, kad įkyriai nezvimbia, jei būtų pažeisti, tai važiuojant užsidegtų, kurių ratų slėgis nematuojamas. Nebent kompe atjungė, bet kai aš atjunginėjau tai ten biškį pasiknist reikia...

Ne ne, niekas neatjunginejo nieko, tiesiog ratus permontavo ir buvo ratus toli nuo masinos nunese, tai pasiklydo vargsai, rytoj ilgiau pasivazinesiu ir manau susigaudys :)
  • 0

#9 marius911

marius911
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 70
  • Vieta:siauliai
  • Automobilis:pezo 607 prancuzas

Parašyta 2014 gegužės 07 - 21:30

Pas mane 607 tas pats tik neveikia.Uzsidega kompe tik uzvedus paskui neberodo kompas nieko.Centrake klausiau,sake jeigu pabego reikia rist su kompu o jei neprisiris tada reiks blogus daviklius keist o jie nepigus.tai va jei savaime neatsigaus be kompo nieko nepadarys reiks rist o jei koks nuejo tada reiks keist o jie nepigus.Taip kad vaziuok ir nesuk sau galvos B)
  • 0

#10 Finalfour

Finalfour
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 467
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 407 Coupe 2.7 HDI

Parašyta 2014 gegužės 07 - 22:15

Pas mane 607 tas pats tik neveikia.Uzsidega kompe tik uzvedus paskui neberodo kompas nieko.Centrake klausiau,sake jeigu pabego reikia rist su kompu o jei neprisiris tada reiks blogus daviklius keist o jie nepigus.tai va jei savaime neatsigaus be kompo nieko nepadarys reiks rist o jei koks nuejo tada reiks keist o jie nepigus.Taip kad vaziuok ir nesuk sau galvos B)

nemegstu vazineti kai zinau kad kazkas ne taip.... idomu kodel jie pabega po montavimo?
  • 0

#11 Monster

Monster
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 245
  • Vieta:Airija
  • Automobilis:peugoet 407

Parašyta 2014 gegužės 07 - 22:19

taip nebuna kad sensoriai tyre pressure patys prisiristu ,ir jie napabega nuo pririsimo kad ir buvo nuimti ratai visi 4 ir neturi reiksmes kad susikeite vietomis ratlankiai ,viso 9 aina priristi ratus , tai butu tipo taip vienas komplektas zieminiu kitas vasariniu + 1 zapaske 9 sensoriai prisirisa ....................... pabandyk isleisk ora nevisa puse padangos degalineje nuvaziaves isleisti , pripusk vel tiek kiek reikia , visus 4 ir pasitaisys bent man taip pasitaise .............dar paziurek ar gerai prisuko tuos daviklius , paziurek ar nekliba ranka pajudink uz vadinamo vintilio paemes gal nedaverze iki galo buna ir taip tada jis nestovi gerai savo vietoje irgi meta visokias klaidas .................gal tau meta pressure not monitored ? jai tokio uzraso nemeta vaziuok prisiristi kaskuri sensori is naujo kiap sakant reseta pasidaryti , gal ir pabego .

Šį pranešimą redagavo Monster: 2014 gegužės 07 - 22:38

  • 0

#12 dzonyB

dzonyB
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.073
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis:406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW

Parašyta 2014 gegužės 08 - 05:10

nu man kazkada irgi kai lieta rata tvarkiausi, lietnikas buvo nuvestas 5 km nuo masinos, bet niekas nepabego, sutvarke lietnika visa diena praejo beveik kol atgal uzdejau ant masinos, bet jokiu nesamoniu nemete B)
  • 0

Peugeot 406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW
Peugeot 206 XS 2001 m. 1.4 benzo


#13 Finalfour

Finalfour
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 467
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 407 Coupe 2.7 HDI

Parašyta 2014 gegužės 08 - 07:30

Nu ka, kaip ir sake - taip ir buvo. Siandien pravaziavau 5 km, ir viskas ok, uzvedu is naujo - raso presure OK, viskas susitvarke. Reiskia is tiesu reikejo laiko kad jie "prisiristu". Dabar viskas ok. :)
  • 0

#14 Makerinis

Makerinis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 39
  • Automobilis:407 SW

Parašyta 2014 gegužės 08 - 08:11

Gerai kai tik tokios problemos :) Tiesa nesumąstyk jokių ,etalinių ar aliuminių mandrų dangtelių ant vintilių užsukt, nes jei nulauši vintilį atsukinėdamas, tai reiks visą daviklį keist. O jie patikėk brangūs :)
  • 0

#15 Finalfour

Finalfour
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 467
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 407 Coupe 2.7 HDI

Parašyta 2014 gegužės 08 - 08:15

Gerai kai tik tokios problemos :) Tiesa nesumąstyk jokių ,etalinių ar aliuminių mandrų dangtelių ant vintilių užsukt, nes jei nulauši vintilį atsukinėdamas, tai reiks visą daviklį keist. O jie patikėk brangūs :)

Toks ten ir brangumas, pezo centre 150 lt./vnt.
O siaip tai jo, pas mane plastmasiniai antgaliukai, nereikia man ten mandrybiu :)
  • 0

#16 gin

gin
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 31
  • Automobilis:Peugeot 407 SW

Parašyta 2014 gegužės 14 - 20:29

O pas mane jie atviri,kur yra pirkt kokiu antgaliuku kad apsaugot nuo purvo ar kokio nestipraus uzkliuvimo kad nenuluztu?
  • 0

#17 Makerinis

Makerinis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 39
  • Automobilis:407 SW

Parašyta 2014 gegužės 15 - 08:32

Bet kuriam servise :) aš man rodos peugeot servise mokėjau po 50 ct :) bet jau kaip aukščiau minėjau, jokiu būdu nepirk aliuminiu, nes paskui gailėsies :)
  • 0

#18 Finalfour

Finalfour
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 467
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 407 Coupe 2.7 HDI

Parašyta 2014 gegužės 15 - 10:38

Bet kuriam servise :) aš man rodos peugeot servise mokėjau po 50 ct :) bet jau kaip aukščiau minėjau, jokiu būdu nepirk aliuminiu, nes paskui gailėsies :)

O kodel idomu? Oro slegio davikliu vintiliai is kitokio metalo nei iprasti? Nes - savo gal 3 anksciau turetom masinom ant iprastiniu ventiliu visada sukdavau aliuminius, ir jokiu bedu gyvenime nebuvo. Tai nebent sitie oro slegio davikliai turi kitokio metalo ventilius, del to sureaguoja su aliuminiais?
O jei aliuminius antgalius sutepti kuo nors? Irgi manau bedu nebutu juk.
  • 0

#19 Makerinis

Makerinis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 39
  • Automobilis:407 SW

Parašyta 2014 gegužės 15 - 10:50

aš konstatuoju faktą, kad man aliuminius pritraukė per nepilna žiemos sezoną ir tada 3 iš 4 subirėjo nusikinėjant dangtelius. Gal su kuo sutepus ir padėtų, bet geros mintys aplanko per vėlai :) Tiesiog mano patirtis ir ja pasidalinu.

Šį pranešimą redagavo Makerinis: 2014 gegužės 15 - 10:51

  • 0

#20 Finalfour

Finalfour
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 467
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 407 Coupe 2.7 HDI

Parašyta 2014 gegužės 15 - 11:55

aš konstatuoju faktą, kad man aliuminius pritraukė per nepilna žiemos sezoną ir tada 3 iš 4 subirėjo nusikinėjant dangtelius. Gal su kuo sutepus ir padėtų, bet geros mintys aplanko per vėlai :) Tiesiog mano patirtis ir ja pasidalinu.

Aisku :) I patirti bet kokiu atveju reikia atsizvelgti :) As tai irgi nerizikuosiu ir paliksiu plastikinius, bus gerai ir taip :)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0