Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Yatour reikalai


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 70

#1 Finalfour

Finalfour
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 467
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 407 Coupe 2.7 HDI

Parašyta 2015 vasario 27 - 08:06

Sveiki Kolegos,

atsibodo rasineti CD i rkaisioti i changeri, sugalvojau isigyti Yoatour. 

1. Kiek ziurinejau, tai cia http://audiomedia.lt...ute=common/homejie pigesni net nei ebay, net neradau pas kiniecius kur pigiau nei 55 eurai. Pirkote kas is cia?

2. Kaip reikalai su pajungimu, paciam pasijungti yra reikalu ar viskas ten easy?

3. Kaip su kokybe, pasaliniais triuskmais, kai kas skundziasi kad fonuoja?

4. Kiek folderiu galima sukurti flase, tik 6, kaip ir ala cd changeryje 6 cd?

 

Visi pastebejaimai apie yatour welcome :)

 

P.S. Pas mane P407 coupe su JBL sistema.


  • 0

#2 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2015 vasario 27 - 08:36

Sveikas

1. Taip, as pirkau is cia. Ebay kaina mazai skirias.. tai pirkau tiesiai is audiomedia - labai patikima kontora - viskas iskarto telefonu suderinta buvo ir kita diena - ryte autobusu gavau i pacia silale. sutaupiau laiko, nereikejo laukti menesiu menesius.

2. Pas tave kaip suprantu yra cd-ceindzeris - tai jokiu aktyvaciju jau nereikes. Ikisi fyske vietoj cd ceindzerio ir vuolia.

3. Kokybe super. Jokiu pasaliniu garsu. Kokybe girdi ta pacia kaip kompiuteryje, jokiu iskreipimu - masinoj skirtumo jokio garso, ar is yatour ar pacio kompakto.

Laimonas buvo sakes - kad jam nera bosu., ar kazkas panasaus.. bet cia matyt pasitaiko subrokuotu ..

pas mane nieko panasaus, viskas idealiai.

EVx buvo rases, kad jis bijo salciu, bet to as dar nepastebejau.

4. Folderiu sukurti gali 6. PAVADINIMAIS: ( CD01-CD02-CD03-CD04-CD05-CD06 ) i kekviena toki folderi gali sukisti dainas.. nezinau iki kiek - nebuvo laiko kada isitikint.

 

esu patenkitas - jokiu nusiskundimu - 100  kartu geriau uz ceindzeri. 

P.S... flasiukas turi buti visiskai tuscias, jokiu papildomu failu ar irasu.. Tik folderiai isvardinti su dainom viduje.

Pirk drasiai nepasigailesi. Jei veiks blogai su audiomedia- sutarsi grazinimo salygas. 

bet as sakau man viskas ok, jokiu bedu


Šį pranešimą redagavo Eddy: 2015 vasario 27 - 08:38

  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#3 Finalfour

Finalfour
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 467
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 407 Coupe 2.7 HDI

Parašyta 2015 vasario 27 - 09:30

Aciu uz info :) Del bosu - gal atjungus cd changerio fyske atsijungia ir subas bagazineje, nes ten subas/cd changeris/stiprintuvas vienas darinys toks sulietas. Bet gal ir ne, cia tik spejimas. Pas tave juk subas veikia ir kai idejai Yatour?

Yra ten reikalu maga istraukt ir prasivest yatour i bardacioka?


Šį pranešimą redagavo Finalfour: 2015 vasario 27 - 09:31

  • 0

#4 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2015 vasario 27 - 11:34

Aciu uz info :) Del bosu - gal atjungus cd changerio fyske atsijungia ir subas bagazineje, nes ten subas/cd changeris/stiprintuvas vienas darinys toks sulietas. Bet gal ir ne, cia tik spejimas. Pas tave juk subas veikia ir kai idejai Yatour?

Yra ten reikalu maga istraukt ir prasivest yatour i bardacioka?

pas mane subas pajungtas atskirai - ne originalas ;)

siaip viskas paprastai, istrauki pajungi ir viskas - maga istraukti sunku nera, mokek tik apsiardyt konsole.,

i bardacioka, kai isimsi maga - ieskot tam ertmiu tiek is bardacioko ir peneleje.

dedant i c5 bedu nesukele niekas. keliu minuciu reikalas tebuvo.


  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#5 dzonyB

dzonyB
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.073
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis:406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW

Parašyta 2015 vasario 27 - 12:03

Maga laiko zvaigzdutes 2 varztukai (kur mageje kaireje ir desineje puseje yra skylutes) ten kisi rakta ir atsisuki ir magas issitraukia. jei laidas eis nuo mago iki bagazines pro bardacioka, tai issiemes maga dar papildomai atsisuk keleivio puseje po bardacioku prie centrines konsules (kur vejelis iseina matysi ten vienas varztukas laiko), paskui po bardacioku medziaga eina, tai palei ja ir palei visa sona po plasmasem pasikisi laida ir tiek reikalu. O jei yatura pacia ta dezute I bordacioka nori deti ir laida tarkim nieko nedraskant palei tulpes (kur bardacioke yra) prasikist, tai pati bordacioka issiimt tai ten biski daugiau varztuku yra atsisukt, bet nesunku, paprasciausiai ziuri kur varztas ir suki, tiek ir reikalu. :good:


  • 0

Peugeot 406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW
Peugeot 206 XS 2001 m. 1.4 benzo


#6 Finalfour

Finalfour
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 467
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 407 Coupe 2.7 HDI

Parašyta 2015 vasario 27 - 13:43

Dekui, reikes nusipirkti ir uzsiimti tuo reikalu :)

Tiesa, o atjungus changerio fyske subas bagazineje neatsijungs? 


Šį pranešimą redagavo Finalfour: 2015 vasario 27 - 13:45

  • 0

#7 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2015 vasario 27 - 13:51

Dekui, reikes nusipirkti ir uzsiimti tuo reikalu :)

Tiesa, o atjungus changerio fyske subas bagazineje neatsijungs? 

negaletu - tas reikialas turetu buti uzmaitintas kita fyske. ceindzeris pajungtas i maga visiskai atskira fyske nepriklausomai nuo kitu devaisu. ceindzerio fyskes laidai nukeliauja TIK i ji viena (ceindzeri) ir daugiau niekur.


  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#8 dzonyB

dzonyB
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.073
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis:406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW

Parašyta 2015 vasario 27 - 14:14

Dekui, reikes nusipirkti ir uzsiimti tuo reikalu :)

Tiesa, o atjungus changerio fyske subas bagazineje neatsijungs? 

Ka tk paziurejau I suba ir ceidzeri jungiasi atskiros fiskes, tai nebus problem.


  • 0

Peugeot 406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW
Peugeot 206 XS 2001 m. 1.4 benzo


#9 Finalfour

Finalfour
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 467
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 407 Coupe 2.7 HDI

Parašyta 2015 vasario 27 - 14:38

Aciu uz info, Kolegos :)


  • 0

#10 Eilinis

Eilinis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 376
  • Vieta:Mažeikiai - Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 407 2,0 2004m

Parašyta 2015 kovo 21 - 20:40

Na kaip groja? Bei kokius tikslus garso failo formatus palaiko(nes vienur rašo kad palaiko tik mp3, kitur kad ir wma)? :)


  • 0

#11 Finalfour

Finalfour
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 467
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 407 Coupe 2.7 HDI

Parašyta 2015 kovo 23 - 23:20

Na kaip groja? Bei kokius tikslus garso failo formatus palaiko(nes vienur rašo kad palaiko tik mp3, kitur kad ir wma)? :)

Siandien pasijungiau sita reikala. Groja MP3 ir WMA. Groja kiek tyliau nei is cd changerio, vadinasi reikia kiek labiau pakelti garso lygi. Bet tai nekritiska. Skaito tik 6 cd folderius. Nesuvokiu kodel - paciam yatour raso kad palaiko iki 99 folderiu, jie turi buti uzvadinti cd01, cd02, cd03....iki pat cd99. Bet mato tik iki cd06. CD07 jau nebemato. Kodel? Negi paciame RT3 mage dirbtinai padaryta, kad kadangi changeris turi tik 6 cd, tai ir mato tik 6. Biski uzknisa. Bet gerai kad bent jau tuose folderiuose galima surasyti po 99 dainas kiekviename. Dainu pavadinimai jau gali buti bele kokie. Aisku, ekrane juos rodo kaip track1, track2 ir t.t. Patiko kad labai greitai pereina nuo vieno folderio prie kito, bet cia viskas aisku kodel, juk ne fiziskai vaikscioti reikia kaip Cd atveju. Kokybe tas pats kaip ir buvo, kiek ten jos galima tiketis is mp3, tiek ir yra. Vat jei jis FLAC skaitytu... deja. I YATOUR galima jungti bluetooth priedeli, isigijama atskirai, bet sito nebandziau. Korteles ir usb raktus palaiko iki 16 gb. Bet kas is to, jei folderiai tik 6. Kol kas tiek, klauskit jei ka. Taigi, o tie kas turite YATOUR, irgi galite kurti tik 6 folderius?


Šį pranešimą redagavo Finalfour: 2015 kovo 23 - 23:22

  • 0

#12 kokonas

kokonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.002
  • Vieta:Kaunas ir Shilute
  • Automobilis:Citroen C5 ir Peugeotas 307

Parašyta 2015 kovo 24 - 08:51

O man kazhkaip uzhtenka powerhitradio :)
  • 0

Naujos autodalys.
Automobiliu remontas(visu)

Kompiuterine diagnostika

Konsultacijos Tel 865766726[B]


#13 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2015 kovo 24 - 09:31

Siandien pasijungiau sita reikala. Groja MP3 ir WMA. Groja kiek tyliau nei is cd changerio, vadinasi reikia kiek labiau pakelti garso lygi. Bet tai nekritiska. Skaito tik 6 cd folderius. Nesuvokiu kodel - paciam yatour raso kad palaiko iki 99 folderiu, jie turi buti uzvadinti cd01, cd02, cd03....iki pat cd99. Bet mato tik iki cd06. CD07 jau nebemato. Kodel? Negi paciame RT3 mage dirbtinai padaryta, kad kadangi changeris turi tik 6 cd, tai ir mato tik 6. Biski uzknisa. Bet gerai kad bent jau tuose folderiuose galima surasyti po 99 dainas kiekviename. Dainu pavadinimai jau gali buti bele kokie. Aisku, ekrane juos rodo kaip track1, track2 ir t.t. Patiko kad labai greitai pereina nuo vieno folderio prie kito, bet cia viskas aisku kodel, juk ne fiziskai vaikscioti reikia kaip Cd atveju. Kokybe tas pats kaip ir buvo, kiek ten jos galima tiketis is mp3, tiek ir yra. Vat jei jis FLAC skaitytu... deja. I YATOUR galima jungti bluetooth priedeli, isigijama atskirai, bet sito nebandziau. Korteles ir usb raktus palaiko iki 16 gb. Bet kas is to, jei folderiai tik 6. Kol kas tiek, klauskit jei ka. Taigi, o tie kas turite YATOUR, irgi galite kurti tik 6 folderius?

 

neilgai isbandziau savaji yatour, masina sugedo, bet tikiuos jau sioj savaitej susirinksiu ir vel klausysiu is jo muzikos :)

taip logiskai pagalvojus, taip cd chendzeris turi 6 cd., tai ir mage is yatour mato tik 6 folderius. o kaip butu galima ijungti ta cd07 folderi ? nes 7 jau nera mageje.

as kazkaip isivaizdavau - kad cia dainu gali ikelti iki 999 i folderi viena  :shy:

pas mane garso kokybe nenukentejo - groja taip pat garsiai kaip cd paprastas  :hmm:

matyt skirtumas tarp sistemu rt2 ir rt3 


  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#14 ModestasL

ModestasL
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 295
  • Vieta:Lietuva
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 HDi

Parašyta 2015 kovo 24 - 10:49

Norėjau paklaust, o i P406 2000metų orginalu philips iseitu toki pajungt? Ir ar lengvai i bardacioka persivestu laidai? 


  • 0

aaaa.png


#15 Finalfour

Finalfour
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 467
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 407 Coupe 2.7 HDI

Parašyta 2015 kovo 24 - 12:37

Tai pats YATOUR'as palaiko iki 999 dainu i folderi :) Kaip ir palaiko bele kiek folderiu :) Esme ta, kad caro ruriko laiku musu mage nesugeba matyti 3 skaitmenu skaiciu. Del to ji nesuvokia nieko, kas virs 99. Del to ir galima rasyti tik 99 dainas. Yatourui tai kas, ne jis kaltas cia :)


  • 0

#16 Eilinis

Eilinis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 376
  • Vieta:Mažeikiai - Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 407 2,0 2004m

Parašyta 2015 kovo 25 - 20:23

na man labiau rupi kokybė, o ne kiekybė. Nes aš pats rašaus į diskus iš flac failų. Tad man labai idomiai, ar labai skiriasi nuo originalinio disko :)


  • 0

#17 DariusDar

DariusDar
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 58
  • Vieta:Lietuva
  • Automobilis:Peugeot 406

Parašyta 2015 kovo 25 - 21:25

Gal kas žino ar yra bandęs, o gal turi prie orginalaus P406 magnetafono Clarion PU2473 prisijungęs-prisilitavęs linijinius RCA išėjimus neorginaliam stiprintuvui :) Pasijungiau Yatour  :lyzht:  tik trūksta bosavyko :)


  • 0

#18 Finalfour

Finalfour
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 467
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 407 Coupe 2.7 HDI

Parašyta 2015 kovo 26 - 01:18

na man labiau rupi kokybė, o ne kiekybė. Nes aš pats rašaus į diskus iš flac failų. Tad man labai idomiai, ar labai skiriasi nuo originalinio disko :)

Deja, FALC yatour'as neskaito. Teko ir man FLAC'us perspausti i MP3 formata. 320 Kbps, skamba gerai, bet vis tiek jauciasi kad jau nebe FLAC. Taciau skirtumas toks minimalus, kad... nepamirstam, kad klausomes per masinos audio aparatura, o jai iki kokybes kaip girtam kinieciui iki menulio su kanoja. Tad is esmes, koks tikslas is FLAC masinoje, jei masinines koloneles vis tiek nesusidorja su teisingu atkurimu? Nebent esi pasistates masinoje rimta audio aparatura uz puse masinos vertes.

Pas mane stovi JBL ausdio, bet is to JBL tai nauda tik is uzraso. As kai vis prisimenu savo buvusia auto, kur buvau aparatura uz 5 gabalus pasistates, tai man dabartiniai pezo JBL tik graudesi kelia. Tad apie kokius FLAC galima kalbeti, kai masinoje nera priemoniu jam ISGIRSTI. Del to per suda klausant muzikos YATOUR su savo mp3 jau nieko negadina :)


Šį pranešimą redagavo Finalfour: 2015 kovo 26 - 01:18

  • 0

#19 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2015 kovo 26 - 08:29

Gal kas žino ar yra bandęs, o gal turi prie orginalaus P406 magnetafono Clarion PU2473 prisijungęs-prisilitavęs linijinius RCA išėjimus neorginaliam stiprintuvui :) Pasijungiau Yatour  :lyzht:  tik trūksta bosavyko :)

turiu prasivedes linijinius rca is savo originalios c5 magnetolos. 


  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#20 Eilinis

Eilinis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 376
  • Vieta:Mažeikiai - Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 407 2,0 2004m

Parašyta 2015 kovo 26 - 12:25

Deja, FALC yatour'as neskaito. Teko ir man FLAC'us perspausti i MP3 formata. 320 Kbps, skamba gerai, bet vis tiek jauciasi kad jau nebe FLAC. Taciau skirtumas toks minimalus, kad... nepamirstam, kad klausomes per masinos audio aparatura, o jai iki kokybes kaip girtam kinieciui iki menulio su kanoja. Tad is esmes, koks tikslas is FLAC masinoje, jei masinines koloneles vis tiek nesusidorja su teisingu atkurimu? Nebent esi pasistates masinoje rimta audio aparatura uz puse masinos vertes.
Pas mane stovi JBL ausdio, bet is to JBL tai nauda tik is uzraso. As kai vis prisimenu savo buvusia auto, kur buvau aparatura uz 5 gabalus pasistates, tai man dabartiniai pezo JBL tik graudesi kelia. Tad apie kokius FLAC galima kalbeti, kai masinoje nera priemoniu jam ISGIRSTI. Del to per suda klausant muzikos YATOUR su savo mp3 jau nieko negadina :)

Žinau kad neskaito. Bet kam spausti į mp3 jeigu palaiko wma. Kiek pamenu wma beveik prilygsta FLAC.
Tad dabar neapsisprendžiu ar pirkti ar ne :)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0