Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Sustabdė su ijungtais ruko zibintais


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 122

#1 pegas123

pegas123
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 162
  • Automobilis:Toyota avensis |Audi a4 b6 (EX) | Saab 9-3 (EX) | Peugeot 607 3,0L (EX)

Parašyta 2015 balandžio 19 - 21:26

Sveiki, vaziuojant man per miesta su ijungtomis trumposiomis sviesomis ir su ruko zibintas sustabde policija, neturejau vairuotojo pazymejimo su savimi buvau palikes namie. Man surašė protokola aš neturiu 2 metų stažo. Protokole parašyta- vairavo automobili su ijungtais rūko žibintas bei trumoposiomis šviesumis ir nepateikė vairuotojo pažymėjimo.Surašius protokola sakė atvykti i policijos komisarijata darbo dienomis. Tai kas dabar man gresia ? Teises reiks perlaikyti ?


  • 0

Dabar - Audi a4 b6


#2 kenis222

kenis222
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.985
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:CLS AMG

Parašyta 2015 balandžio 19 - 21:49

emigruok.nes policijoj dar ir šaukima i armija iteiks


  • 2
YOU KILLED KENNY! YOU BASTARDS

#3 pegas123

pegas123
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 162
  • Automobilis:Toyota avensis |Audi a4 b6 (EX) | Saab 9-3 (EX) | Peugeot 607 3,0L (EX)

Parašyta 2015 balandžio 19 - 21:57

Tai šaukimo nebijau  :ax:


  • 0

Dabar - Audi a4 b6


#4 pofke.kaunas

pofke.kaunas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.289
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:807

Parašyta 2015 balandžio 19 - 22:00

Už dokumentu nesivežiojima seniau 20lt buvo.

Už rūko žibintus maža nepasirodys.


  • 0

#5 pegas123

pegas123
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 162
  • Automobilis:Toyota avensis |Audi a4 b6 (EX) | Saab 9-3 (EX) | Peugeot 607 3,0L (EX)

Parašyta 2015 balandžio 19 - 22:07

Už dokumentu nesivežiojima seniau 20lt buvo.

Už rūko žibintus maža nepasirodys.

o teises perlaikyt reikės ?


  • 0

Dabar - Audi a4 b6


#6 pofke.kaunas

pofke.kaunas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.289
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:807

Parašyta 2015 balandžio 19 - 22:19

Nežinau dabartinių taisyklių.

Jei pagal tai ką žinau, tai kiekvienam baustam kanadiečiui reikia perlaikyt.


  • 0

#7 kokonas

kokonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.002
  • Vieta:Kaunas ir Shilute
  • Automobilis:Citroen C5 ir Peugeotas 307

Parašyta 2015 balandžio 19 - 22:23

Kam diena esant geram orui vazhineti su trumposiomis ir ijungtais ruko zibintais. Ce, kad kieciau atrodytu ar kaip?

 Ruko zibintai gali buti ijungti: esant rukui, lyjan, sningant. Kitokiu atveju baudzhiama ;) 


  • 0

Naujos autodalys.
Automobiliu remontas(visu)

Kompiuterine diagnostika

Konsultacijos Tel 865766726[B]


#8 Gedmantas

Gedmantas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 465
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406c V6 '99

Parašyta 2015 balandžio 19 - 22:48

Bent jau mane, kai buvau klevas dar, kai sustabdė(nesigilinam už ką :D ) ir baudą išrašė už tai, kad "be šviesų" važiavau, tai nieko nebuvo. Susimokėjau 25 litus ir už poros mėnesių atsiėmiau normalias teises.
  • 0
Hyundai Pony 1.3 '93m. (Ex)
Honda Accord(sedanas) 2ltr. '93 (ex)
Mazda 323 2ltr. '94 (ex)
Tevo wv jetta 1.6 '87 (ex)
Peugeot 406C V6 3ltr. '99 (now)
Nuotrauka

#9 Hitman

Hitman
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 585
  • Vieta:Šiauliai
  • Automobilis:Peugeot 508, 2012m, 2.0HDI 100kw

Parašyta 2015 balandžio 20 - 00:27

O tu teises issilaikei ar nusipirkai, kad cia viduriuoji padares toki prasizengima, na nebent jau n-taji karta pazeidineji taisykles, bet tada manau cia neklausinetum jau tokiu klausimu.
  • 0

#10 dzonyB

dzonyB
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.073
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis:406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW

Parašyta 2015 balandžio 20 - 06:22

Jeigu vietoje neisrase baudos, o reiks I kabineta ateiti, tai uz pazeidimus gali gresti bauda daugiau nei 200 lt, bet gali gauti ir maziau. Bent jau anksciau budavo, kad policininkai negali israsyti baudu jei jos gali virsyti 200 lt arba gresia teisiu atemimas.


  • 0

Peugeot 406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW
Peugeot 206 XS 2001 m. 1.4 benzo


#11 pegas123

pegas123
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 162
  • Automobilis:Toyota avensis |Audi a4 b6 (EX) | Saab 9-3 (EX) | Peugeot 607 3,0L (EX)

Parašyta 2015 balandžio 20 - 06:57

Kam diena esant geram orui vazhineti su trumposiomis ir ijungtais ruko zibintais. Ce, kad kieciau atrodytu ar kaip?

 Ruko zibintai gali buti ijungti: esant rukui, lyjan, sningant. Kitokiu atveju baudzhiama ;) 

Seip buvo vakaras 10h :)


Bent jau mane, kai buvau klevas dar, kai sustabdė(nesigilinam už ką :D ) ir baudą išrašė už tai, kad "be šviesų" važiavau, tai nieko nebuvo. Susimokėjau 25 litus ir už poros mėnesių atsiėmiau normalias teises.

Tai perlaikyti nereikejo ?


  • 0

Dabar - Audi a4 b6


#12 Bivainis

Bivainis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.879
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Citroen C5 2HDi 2006 m.

Parašyta 2015 balandžio 20 - 07:04

Pažeidimas ne toks jau didelis, kad reiktų teises perlaikyti. Kad be teisių važiavai, tai žioplumo klaida, grėsmė dėl to niekam nekilo. O dėl šviesų, tai jau kai pokalbyje klaus, sakyk, kad netyčia, kad atsiprašai, kad ir daugiau taip nebedarysi ir paleis su minimalia bauda. :)


Šį pranešimą redagavo Bivainis: 2015 balandžio 20 - 07:32

  • 0
BALDŲ PROJEKTAI IR GAMYBA

#13 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2015 balandžio 20 - 07:39

Jau nuvykes vietoje, gailekis, nesigincyk del pazeidimo, sakyk buvo vakaras ir isijungei, tikedamasis geresnio matomumo ir manydamas kad netrukdysi kitiem. turetum gaut minimaliai.

pries keleta metu buvau nufotkitas prie klaipedos, virsyjes 40 km/h greiti. 95 vaziavau - leistina 50 buvo (apribojimas).

po poros savaiciu paskambino is komisariato. (taip paskambino) ., ir liepe atvykt i silales PK.

atvykus, su viskuo sutikau, graziai pasidomejau, pasigrozejau savo nuotrauka, sakiau, kad nei zenklo ar juolab radaru tikrai nemaciau. o jau kai paklause kokia bauda skirti tau, pasidomejo manes pacio.. sakau jau nezinau, ne toki menka pazeidima padariau, jau nuolaidu nelabai cia galiu ir tiketis.. jis pasieme tusinuka, protokole uzrase 50 lt bauda ir dave pasirasyt  :ax:

metu begyje baustas nebuvau., nuobaudu nebuvo., o stazas mano irgi jau pakankamai senas nuo 2005m.

del perlaikymo - nezinau, kad tik netektu.. o gali tekt  :unsure: , vistiek skaitysis kaip pazeidimas...

ten jau kai busi pasidomek del to.. gal atkreips i tai demesi ir atleis.. 

kazkada senai pries 8 metus irgi variau su ijungtom priesrukom - gavau ispejima ir paleido.


  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#14 ModestasL

ModestasL
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 295
  • Vieta:Lietuva
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 HDi

Parašyta 2015 balandžio 20 - 20:39

Dėl rūko žibintų tai draugą buvo paėmę tai išvis tik 15lt baudos gavo ir viskas  :D O dėl teisių neturėjimo su savim tai ne ant tokiu pareigūnų pataikei, nes irgi yra buve, kad tik įspėjimą duoda per kompą pažiūri ar turi teisę vairuot ir viskas. Kad tik tokie pažeidimai Lietuvoj būtų..  :good:


  • 0

aaaa.png


#15 Linazzz

Linazzz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 349
  • Vieta:Šilalė - Palanga
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 HDI 2002m.

Parašyta 2015 balandžio 20 - 21:53

Bent kai mane buvo sustabdę policiją tamsiu paros metu ir turėjau įsijungęs priešrūkines, tai paprasčiausiai patikrino dokumentus ir palinkėjo laimingo kelio, o kad jos buvo įjungtos nieko nesakė.

O dėl perlaikimo tai nemanau, kad dėl tokio nieko reikės. Pats dar esu žalias neturintis dviejų metų stažo ir domėjausi dėl ko reiktu eiti tuos kursus. Na pats mėgint pagooglint dėl kokių pažeidimų reikia eiti.


  • 0

Ex. MAZDA 626 2.0 diesel COMPREX 

Nors ir ne mašina, bet pirmasis šios markės atstovas - Ex. motoroleris Peugeot VivaCity 49cc

Dabartinė:

Peugeot 406 2.0 HDI 80kw 2002 - balta kaip gulbė    :D

 

Peugeot 406 97m. 1,9td dalimis


#16 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.921
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2015 balandžio 21 - 09:04

Dėl rūko žibintų - pagaliau juda reikalai, tegul baudžia kiekvieną ir tik daugiau, baigsis akinimai dienos ir nakties metu... Pabandytum kokioj Vokietijoj su rūkinėm pavažinėt - negyvai užmirksėtų, o pas mus tokiam ilgas įkali, tai dar atgal gauni, tipo "kas negerai?"...

Kaip ir sakė kolegos - aplinkybės lėngvės, jei įtikinamai pasakysi, kad gailiesi dėl nusižengimo ir ne specialiai taip elgeisi, o tiesiog paskutinįkart prieš kelias dienas važiuojant lijo ir buvo naudojami rūko žibintai, o dabar per žioplumą arba gerai nežinodamas automobilio (jei jis ne tavo vardu registruotas, ypač) nepastebėjai, kad rankenėlė buvo likusi įjungtų žibintų pozicijoj.


  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#17 pofke.kaunas

pofke.kaunas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.289
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:807

Parašyta 2015 balandžio 21 - 09:26

 o tiesiog paskutinįkart prieš kelias dienas važiuojant lijo ir buvo naudojami rūko žibintai, o dabar per žioplumą arba gerai nežinodamas automobilio (jei jis ne tavo vardu registruotas, ypač) nepastebėjai, kad rankenėlė buvo likusi įjungtų žibintų pozicijoj.

Gali tikrai pasiūst sveikatą pasitikrint, ar mašinos techninį stovį, jei kontrolinių lempučių nematai :)


  • 0

#18 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.921
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2015 balandžio 21 - 10:38

A jos būna neveikia :) Arba būna net nėra akivaizdžių, o tik ant pačių mygtukų, o mygtukai kurnors šone prie ventiliacinių angų, ir švietimo ryškumas tarp įjungta ir išjungta nelabai daug skiriasi, arba kai perdega ryškioji "įjungta| lemputė, įvyksta paradoksas - lemputė šviečia blankiai neįjungus, o į jungus visai išsijungia - visiškas KONFŪZAS :)


  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#19 pofke.kaunas

pofke.kaunas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.289
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:807

Parašyta 2015 balandžio 21 - 10:49

Kaip sakoma įstatymų nežinojimas nuo atsakomybės neatleidžia. Lygia taip pat gali nematyt, kad kokios padangos nudilo, ar išvis priekį lempos perdegė.

Jei prisidirbo, tai tegu būna vyras ir atsako :)


  • 0

#20 pegas123

pegas123
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 162
  • Automobilis:Toyota avensis |Audi a4 b6 (EX) | Saab 9-3 (EX) | Peugeot 607 3,0L (EX)

Parašyta 2015 balandžio 21 - 13:52

Įspėjima gavau ir viskas


Bent kai mane buvo sustabdę policiją tamsiu paros metu ir turėjau įsijungęs priešrūkines, tai paprasčiausiai patikrino dokumentus ir palinkėjo laimingo kelio, o kad jos buvo įjungtos nieko nesakė.

O dėl perlaikimo tai nemanau, kad dėl tokio nieko reikės. Pats dar esu žalias neturintis dviejų metų stažo ir domėjausi dėl ko reiktu eiti tuos kursus. Na pats mėgint pagooglint dėl kokių pažeidimų reikia eiti.

tai mane kiek stabdydavo visada su priesrukinem sustabdydavo ir nieko nesakydavo  :ax:


  • 0

Dabar - Audi a4 b6





Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0