Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Kas kaip ruosia auto ziemai


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 35

#1 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.388
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2004 spalio 20 - 14:40

Taigi as savo peziu paruosiau ziemai, turbut busiu pirmas jau uzmontaves ziemines padugnes, ausinimo skystis zieminis, langu ploviklis irgi zieminis, greitu laiku bus pakeistos zvakes ir tepalai.
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#2 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2004 spalio 20 - 14:55

o kuo skiriasi zieminis ausinimo skystis nuo nezieminio?
  • 0

#3 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2004 spalio 20 - 14:59

Pas mane žieminės padangos nuo pirkimo, tiesiog šiandien pakeisiu kitom žieminėm, o aušinimo ir plovimo skysčiai pas mane visada žieminiai ;)
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#4 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.388
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2004 spalio 20 - 15:02

o kuo skiriasi zieminis ausinimo skystis nuo nezieminio?

Kazko kolega paskutiniu metu ziuriu mane vis nori "padaryti" ant zodziu, as turejau omeny distiliuota vandeni ir antifriza :beer:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#5 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 spalio 20 - 15:02

o kuo skiriasi zieminis ausinimo skystis nuo nezieminio?

uzsalimo temperatura.

tik idomu, kur gauni vasarinio ausinimo skyscio? ir kokiu minciu genamam ji reikia piltis? :huh:


man plovikli dapyle svaros broliai (nors neprasiau ir babkiu uz tai neeme :rolleyes: )

padugnes laukia garaze. reik issivalyti galinio valytuvo purxtukus, ibo uzssi*iko. ir nzn, kaip geriau ta padaryt. galvoju, gal kokiu Cillit Bang? :unsure:


wow. nespejau parasyt. distiliuotas vanduo netepa pompos ir nesaugo sistemos nuo korozijos. negeras pasirinkimas. Hau.
  • 0

#6 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.388
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2004 spalio 20 - 15:04

tik idomu, kur gauni vasarinio ausinimo skyscio? ir kokiu minciu genamam ji reikia piltis? :huh:

Na sutinku,kad geriau nepilti distiliuoto vandens bo tepimas blogas ir t.t Bet buvo taip, kad keista vandens pompa, po to supiltas distiliuotas vanduo.
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#7 Ozyris

Ozyris
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 1.144
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1 TD Break 1998

Parašyta 2004 spalio 20 - 15:21

wow. nespejau parasyt. distiliuotas vanduo netepa pompos ir nesaugo sistemos nuo korozijos.

Ausinimo skystis nieko netepa, tuo labiau pompos.
Nuo korozijos kazkiek apsaugo ir dar pas ji aukstesne virimo temperatura kas yr labai svarbu, jei variklis pradetu labiau kaisti ;)
  • 0
406 2.1 TD

#8 Chechenas

Chechenas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 510
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:4o6 '00m. 2.0HDI / 3o6 '93 m. 1.4XR

Parašyta 2004 spalio 20 - 15:26

Ausinimo skystis nieko netepa,

:blink:

Man nepasigirdo ? :huh:
  • 0
Scenario planning

#9 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 spalio 20 - 15:39

:blink:

Man nepasigirdo ? :huh:

aha. ir man?
tai kas tada ja tepa? nyxtukas?
  • 0

#10 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2004 spalio 20 - 15:43

O dabar pasiaiškinkim apie kurios detalės tepimą kalba eina. Jeigu apie sparnuotę, tai jai visiškai dzin ar distiliovkė ar aušinimo skystis, o jeigu eina kalba apie guolį, tai kai pastarąjį pradeda "tept" aušinimo skystis, vadinasi nusimato išlaidos ;)
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#11 Ozyris

Ozyris
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 1.144
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1 TD Break 1998

Parašyta 2004 spalio 20 - 15:56

turbut busiu pirmas jau uzmontaves ziemines padugnes

Buvau priverstas ir as ziemines padangas uzdeti jau sekmadieni. Vasarines bais susidevejo (ant slapio asfalto slidu kaip ant ledo :o ).

Ausinimo skysti butina pasikeist jei jau baiges galiojimo laikas (praranda savo savybes) ar buvo pilamas vanduo papildymui.

But gerai ramybes delei pasitikrint akuma ar pilnai ikrautas.

Dar reiks duru gumas sutept kokiu silikoniniu piestuku. Vis maziau prisals, lengviau atidarys apledejus.
  • 0
406 2.1 TD

#12 Svečias_Sliekas_*

Svečias_Sliekas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 spalio 20 - 15:59

Klausimukas zinovams: Situacija tokia, kad vietose yra skilusi radiatoriaus plastmasine dalis ir labai nedaug leidzia (bet leidzia). As taip is fizikos ir is praktikos pagalvojau, ar nebus taip, kad atejus smarkiems salciams skystis uzsals tuose tarpeliuose ir dar labiau juos praples? Tokiu atveju, skubiai ieskau kito radiatoriaus, nes dabar skystis isbega iki tam tikros ribos, kur matyt paskutinis trukis yra ir daugiau nebega..
  • 0

#13 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 spalio 20 - 16:25

aciprasau
  • 0

#14 Ozyris

Ozyris
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 1.144
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1 TD Break 1998

Parašyta 2004 spalio 20 - 17:30

Nesu zinovas bet manau neuzsals. Kitas dalykas turetu neramint, tai slegio nebuvimas ausinimo sistemoje. Gali pabloget skyscio cirkuliacija, atsirast oro ertmes ir pan. Cia tas itrukimas radiatoriaus virsuj?
  • 0
406 2.1 TD

#15 Svečias_Sliekas_*

Svečias_Sliekas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 spalio 20 - 17:35

Nesu zinovas bet manau neuzsals.

Kitas dalykas turetu neramint, tai slegio nebuvimas ausinimo sistemoje. Gali pabloget skyscio cirkuliacija, atsirast oro ertmes ir pan. Cia tas itrukimas radiatoriaus virsuj?

Ytrukimas yra paciam virsuje ties virsutine slanga, ten labiausia varva (kai uzkaista), jei skyscio daugiau nei per viduri tarp min ir max ir yra turbut kazkur zemiau, gal apie 5 cm virsh MIN normos, nes ties ta vieta daugiau skystis nenusileidzia.

O kokios pasekmes jei sumazejes slegis? Siaip tai pastebejau, kad kai skyscio maziau, negu yprastai, kad kazkur iki vidurio, kad pildavau, tai kamsciuose skystis retai pasiekia 90 laispniu riba ir ventiliatorius reciau ysijungia
  • 0

#16 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2004 spalio 20 - 17:53

Kai slėgio nėra šiaip turėtų ir pečiukas silpniau šildyt
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#17 Ozyris

Ozyris
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 1.144
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1 TD Break 1998

Parašyta 2004 spalio 20 - 18:17

Kai slėgio nėra šiaip turėtų ir pečiukas silpniau šildyt

Aha man buvo dar blogiau

Kai keiciau neperseniausiai ausinimo skysti buvo toks ciudas.
Pakeiciau skysti, uzkuriau varikli, birbinu, nesildo peciukas :ph34r: Maigau slangas, atsuku radiatoriaus dangteli - skyscio yra. Paskui netycia zvilgt i prietaisu skydeli - 100 C ir taip akyse rodykle pamazu slenka toliau :blink: :ph34r: - varikli isjungiau. Bandau nuorint - jokio efekto, ner visiskai slegio.
Pasirodo radiatoriaus dangtelis nesandariai uzsidare, ta prasme ne iki galo uzsisuko. Ten tokia uzkarda palinkusi kazkaip ir neuzsisuka kiek reikia. Su replem palanksciau ir viskas.
O jau buvau visas slangas ismaiges, galvojau kad uzsikimso kur, termostata islupau ir virduly viriau paziuret ar veikia :ph34r: , n kartu isleidinejau skysti ir viska aplink prakeikiau.
Vat kaip buna :blush:
  • 0
406 2.1 TD

#18 Prokuror

Prokuror
  • Nariai
  • Pranešimai: 907
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 hdi 9-5 Aero

Parašyta 2004 spalio 20 - 18:24

Aha man buvo dar blogiau

Kai keiciau neperseniausiai ausinimo skysti buvo toks ciudas.
Pakeiciau skysti, uzkuriau varikli, birbinu, nesildo peciukas :ph34r: Maigau slangas, atsuku radiatoriaus dangteli - skyscio yra. Paskui netycia zvilgt i prietaisu skydeli - 100 C ir taip akyse rodykle pamazu slenka toliau :blink: :ph34r: - varikli isjungiau. Bandau nuorint - jokio efekto, ner visiskai slegio.
Pasirodo radiatoriaus dangtelis nesandariai uzsidare, ta prasme ne iki galo uzsisuko. Ten tokia uzkarda palinkusi kazkaip ir neuzsisuka kiek reikia. Su replem palanksciau ir viskas.
O jau buvau visas slangas ismaiges, galvojau kad uzsikimso kur, termostata islupau ir virduly viriau paziuret ar veikia :ph34r: , n kartu isleidinejau skysti ir viska aplink prakeikiau.
Vat kaip buna :blush:

Taigis taigis, man ir teip buvo kai dangtelio membrana buvo trukusi
Kaisdavo, varydavo kazkodel skysti per virsu ir pan
viena kontora jau buvo susiruosusi galvas nuiminet ir tarpines keist, bet viskas apsiejo dangtelio pakeitimu - acirado slegis ir viskas ciki
va
  • 0

Pilkas šeimyninis lėktuvas, 250 arklių
Vyšninis miesto kibiriukas

Žalias šeimyninis autobusas - ex

Vynas pasenęs, sūris supelijęs, mašina be stogo - ex
Pilkas kūpas pagal amžių - ex
Mėlynas kūpas ne pagal amžių - ex

Mėlynas limuzinas - jaunuoliškai ir klubinei pradžiai - ex


#19 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.388
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2004 spalio 20 - 19:33

Man kazkada per termostato dangteli ora gaudydavo, tai ant sildymo jautesi ir apsukos saltam varikliui kildavo iki 1800aps/min, o siltam iki 1100-1200aps/min
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#20 Svečias_hipopo_*

Svečias_hipopo_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 spalio 24 - 18:20

Hmm, Tai gal mane kas atkalbes pries ziema valyti, shlifuoti, poliruoti mashina. Valyti reikia (murzilka kazkokia tapo jinai), tai galvoju gal praeiti pagal visa programa, nes senokai jau nagai niezti. Ar bus blogai? Btw, kas nors bande detis purvasargius lietuviskus is senuku. Kazkaip krypo man akys uzsideti juos, tik nenoriu daug leisti jiems. O senukuose kaina normali?
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0